Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dziewczynki, to negatyw był. dzisiejszy poranny test też. no nic:) przecież kolejne miesiące przede mną. wczoraj mąż mnie zaskoczył - powiedział, że zaczyna kapować o co mi chodzi z tą dzidzią i zaczynam go przekonywać, że to już czas. Sam z siebie to powiedział, ja byłam w szoku, po czym wieczorkiem podczas przytulania było do środeczka pełną parą. Ależ to było cudowne uczucie. fakt, jestem przed samiutkim okresem (choć moje cykle są dziwne, bo czasami 35dniowe) więc raczej nici z tego wczorajszego środkowania. Mam nadzieję, że mu się utrzyma to środkowanie w kolejnym cyklu i będę mogła w końcu dopisać się do waszej tabelki, bo już strasznie o tym marzę. Ale wiecie jaki mój m. jest strachliwy? jak już było po wszystkim to od razu pierwsza rzecz jaką powiedział, to, że "no i będzie dzidzia za 9mc". On naprawdę myśli, ze ja zajdę od jego jednego strzału nie ważne w którym dniu cyklu. No rozbawił mnie totalnie i rozwalił na łopatki. On ma takie podejście do tych spraw. Tak się boi. Teraz widzę,że się mniej boi, ale sam fakt że myśli, że zaciążę od razu jest śmieszny bynajmniej dla mnie. no nic, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta poczekaj pare dni jak nie będzie @ zrób inny test. Jak powiększyłam to w pierwszym momencie cos widziałam ale za chwilke juz nie byłam tego pewna. Wiec lepiej powtórzyc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja tez bym powtarzala za kilka dni!;* dobrze ze maz juz sie zlamal w koncu wiosna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu dzieki za nazwe tabletek.Ostatnio szukalam na necie ,ale nie moglam nic znalezc.A co do testu,to mi w pierwszej chwili wydawalo sie,ze cos widze.Jeszcze poczekaj,poki @ nie ma to jest nadzieja.Nareszcie maz zmiekl,miejmy nadzieje ,ze to bedzie złoty strzal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu niedługo się dopiszesz znów do tabelki :) Super, bardzo się cieszę, że mężuś się przekonuje :) W końcu wiosna - a obiecał Ci, że wiosną zmieni zdanie :) Mój M już po badaniach, czeka na wynik do 12 a ja już nie mogę usiedzieć w pracy. Ale się cieszę, że wreszcie dał się namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, jakie to dokładnie są badania twojego męża? majeczka, nie ma za co. służę radą. dziękuję za wsparcie, na razie to ja się jaram tym, że mąż zmiękł i trzymam kciuki, żeby dalej tak było. Oczywiście nastawiam sie na ciążę w najbliższych miesiącach. oj Boże daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam trzy testy przed terminem @ i wyszły negatywne, czasem pobolewa mnie brzuch,a teraz już jestem 5dni po terminie @ i nie mogę zedecydować się na kolejny test, myślę,że może spóźni się @. Chociaż jakoś ostatnio nie zdarzało mi się to. Poczekam jeszcze trochę... Dodam,że jest duże prawdobieństwo,że może to fasolka, bo współżyłam w owulację, ale nie chcę się nakręcać, w końcy trzy testy negatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutkaM, zrobiłaś testy przed terminem, mają prawo wyjść negatywne, skoro jesteś po terminie, to czemu testu nie zrobisz? teraz Ci wyjdzie już na 100% czy jesteś w ciąży czy nie. Trzymam kciuki!! Silu, świetna wiadomość na dzień dobry. Nie ważne, że nie było owulacji i że z tych przytulanek może nic nie wyjść, ważne, że się przełamał i jest chętny. Następny cykl będzie Twój!! :) Preg, pytałaś o koncert. Spokojnie idź, szczególnie ze masz miejscówkę. Ja byłam w 15 tc i stałam wśród tłumu, nic się złego nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, to wybiorę się dziś może po ten test, dziękuję za odzew:) A nie robiłam,bo zwyczajnie chyba nie chcę znów zobaczyć tej jednej kreski... Nie planowaliśmy teraz dziecka, ale bardzo chciałabym żeby to jednak okazała się ciąża. Siluetta, życzę upragnionej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu badania nasienia, wreszcie go namówiłam żeby je wykonać :) JutkaM trzymam kciuki za poztywny test! I ten dzisiejszy już na pewno wyjdzie Ci pozytywny :) Nie ma sensu się zastanawiać i myśleć o tym codziennie - rób test i będziesz wiedziała na 99,9% :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JutkaM, rob jak mowi Gosiak, dzis test juz na 100 pro wyjdzie pozytywyny!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zaraz pod prysznic i pedze do apteki, tylko zastanawiam się czy zrobić po południu czy poczekać do rana dla jescze większej pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki u mojego M książkowe :) Dziś ide do ginka szukać dalej przyczyny moich niepowodzeń. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dostałam okres właśnie teraz. Przyszedł równiutko, dziś 29dc. I wiecie co, ciesze się:) tak się kurna cieszę, bo mąż się przełamał. i nieważne, że mam okres, to w ogóle nie jest ważne. najważniejsze jest to, że niedługo zafiguruję w tabelce i to jako mamusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg to się bardzo cieszę że mogłam pomóc w wyborze miejsca :) tylko dzwońcie już dzisiaj najlepiej rezerwować domek , bo tam są napięte terminy. Siluu cieszę się bardzo że twój M wymiękł totalnie :D i trzymam kciuki , następny cykl jest twój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu fajowo,ze jestes tak pozytywnie nastawiona.Najwazniejsze to to,ze sie wkoncu doczekalas .Po @ do DZIELA:) Gosiak to kamien z serca,ze M jest zdrowy.Trzymam kciuki za Twoja wizyte u gina.Tylko daj znac co powiedzial lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta - szkoda że @ jednak przyszła ale z mężem to superowa wiadomość - skoro już patrzycie w tę samą stronę na pewno duuużo łatwiej będzie o dzidzię skoro z synkiem "złoty strzał" był :) Mój mąż też ma masę wątpliwości ale przede wszystkim to się nie nadaje do planowania dzidzi bo uważa że dziecka się zaplanować po prostu nie da i można się tylko rozczarować - co ma być to będzie;) . Ja tam uważam że to nic złego wiedzieć kiedy się ma dni płodne i bardziej się postarać - tym sposobem mam super synka:) Rozczarowanie wtorkową betą było moje pierwsze i może nie ostatnie ale myślę że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu więc póki co wierzę że niedzielny (obym wytrzymała i wcześniej go nie zrobiła :P ) test będzie pozytywny (w końcu jakieś objawy są!) i wszystkie z tego wątku wiosennie zaciążymy i będziemy tylko o brzucholach gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Do wszystkich zainteresowanych: u lekarza ok, nie ma żadnych przeciwskazań do tego żebym zaciążyła i lekarz powiedział, że już dawno powinnam być w ciąży z naszymi wynikami. Dostałam jeszcze skierowanie na prolaktynę i zobaczymy co z tym będzie. Pęcherzyk mam 16mm więc owulacja będzie jakoś 16dc także nic tylko działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki!!! Nie pisałam parę dni bo mój kochany mąż zapomniał zapłacić za internet i mi odcięli... U mnie koniec z wymiotami i mdłościami, dokładnie w 1 dzień 12 tygodnia wszystko jak ręką odjął, i teraz nadrabiam zaległości w jedzeniu, dogadzam sobie czym popadnie ;) Silu super że mąż się zdecydował na 2 bobaska :) Pregg nie martw się Ciebie też lada dzień odpuszczą te mdłości. Lidka głowa do góry i do dzieła :) Gosiak super że wyniki są b. dobre, do dzieła :) Witaj Ruda1 Pozdrowienia dla pozostałych Dziewczyn! :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, no to nie pozostaje nic innego jak dzialac ;) Racuszek, dzis zamierzam uwiesc meza wieczorkiem, moze sie uda i znow nie wyskoczy ;), lecz nie wiem, przy moim krotkim 26 dniowym cyklu, to dzis raczej i tak by z tego sie nic nie zrodzila ( 16 dc dzis ), no ale zobaczymy , zobaczymy... Silu, fajnie, jednak dopielas swego ;), a pewnie nie mozna sie poddawac i trwac w swoim, to dzieku Tobie mam takie nastawienie i parcie zeyb sie nie poddawac i nie dawac ugiac mezowi ;), nadzieja umiera ostatnia, prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prolaktynę tylko progesteron mam zrobić, pomyliło mi się :) Lidziu uwodź męża jak najczęściej :) I zawsze może Ci się cosik przesunąć owulacja więc nic straconego :) Racuszku super, że już nie masz mdłości - teraz w pełni możesz się cieszyć urokami ciąży :) A co tu dziś taka cisza? Gdzie wszystkie moje kobitki wywiało? Majeczko jak staranka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak dobrze zrobilas ze poszlas do gina i sie o wszystko wypytalas.Chcoaz wiesz na czym stoisz! U mnie staranka ciag dalszy,dzisiaj wieczorem bede dzialala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, ale super, że córcia, bo tak marzyłaś. Gratulacje. Widzicie, nie sprawdziła się moja wróżba, bo ja stawałam na chłopca;) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Roxi gratuluję córci - też bym chciała do kompletu :P Ja wczoraj (28 dc) po południu zrobiłam sikańca (czułość 10 mu) i nic - jedna krecha. Dziś rano powtórka pojawił się cień cienia ale zniknął po kilkunastu minutach. Testy kupiłam na allegro w środę przyszły błyskawicznie zwykłym listem priorytetowym - niestety póki co nie są dla mnie szczęśliwe te nołnejmy :P Problem z tym że nawet nie wiem kiedy była owu i jak długi ma być ten cykl - czytałam ze Pregg kiedyś tak miała - wtedy nawet człowiek nie wie kiedy testować :/ no nic jutro pewnie zrobię powtórkę... Pozdrawiam w megasłoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rooooooooooooxi gratulacje moja kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I powodzenia dzisiaj piękny dzień, ale u Ciebie na pewno lepsza pogoda niż u mnie, bo u mnie mgła i deszcz:( Trzymam kciuki !!!!!!!! Bardzo się cieszę! KOCHANE MOJE! Byłam wczoraj u lekarza! Słyszałam najpiękniejszy dźwięk świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bicie serca mojego malucha , który ma już 12,22 mm ! Jestem taka szczęśliwa, że płakałam lekarzowi podczas usg! :) Nastepna wizyta już na 18.05 i mam wtedy mieć wszystkie badanie i być umówiona na badanie prenatalne, do specjalistki od tego! :) Ale jestem po prostu zszokowana jak pieknie na usg widać serce tego maleńśtwa! Dosłownie widać jak tam coś małego bije! Niesamowite dla mnie! :) Wstawiam zdjecia! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73cd836f33eab14e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/101c2b99db2aaca6.html Mam już kartę ciąży, i jestem pełnoprawną ciężarówą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×