Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

racuszku, my daliśmy małemu jeszcze jedną szansę w żłobku. Jak znowu coś złapie, to dajemy sobie spokój. Na razie o dziwo jest ok, ale był w żłobku dopiero 2 dni po chorobie...więc czekamy.... współczuję ci tego przeziębienia;/ szczęśliwego rozwiązania z Laurą. to lada moment!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszku a dlaczego się nie pojawiasz na baby boom? dodałam Cię tam to grupy naszej, tam dyskusja trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie z Wami nie było... Dużo się pozmieniło u mnie, wyprowadzka, nowa praca, wszystko nowe... Ale pomyślałam o Was... moje ostatnie doświadczenia nauczyły mnie, aby nie panikować i spokojnie czekać do @... A więc, powinnam ją dostać w poniedziałek, równiutko w naszą pierwszą rocznicę ślubu.... Nie ma jej do tej pory :) Może coś się kroi? poczekam i zrobię test w sobotę rano (miałabym piękny prezent urodzinowy) :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira to super wieści!! może dopiszesz się do naszego forum na baby boom? koniecznie daj znać jak dzisiejszy test wypadł chociaż chyba już wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test już zrobiony.... i jest negatywny... Choć @ dalej nie ma... Zdarzało się, że spóźniała się jeden dzień lub dwa (i to bardzo rzadko), ale więcej? Nie będę już testowała... jeśli jej faktycznie nie będzie, zatestuję w przyszłym tygodniu. Możliwe, że to faktycznie ciąża tylko jest jeszcze za mały poziom hormonu... obecnie mieszkam w Norwegii, nie mam możliwości pójścia na betę a te sikańce dostępne tutaj nie wiem jaką mają czułość bo na opakowaniu nic o tym napisane nie jest... tak więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia_00
dziewczyny zglosilam sie do was na babyboom moj nick to miciur-ka :), wiec prosze o zatwierdzenie bo widze ze tutaj juz nikogo nie ma . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos czytam wasze posty od poczatku pamietam selena i halo ktora zmienila nik z misi co tam u was ja jestem zalamana nie pisalam wczesniej z wami strama sie o dziecko 2 mies wczesniej niby porzez rok wpsolzylam bez zabep ale moze nie trafiam na dni plodne tak bardzo chcialabym miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zaglada tu jeszcze ktos czytam wasze posty od poczatku pamietam selena i halo ktora zmienila nik z misi co tam u was ja jestem zalamana nie pisalam wczesniej z wami strama sie o dziecko 2 mies wczesniej niby porzez rok wpsolzylam bez zabep ale moze nie trafiam na dni plodne tak bardzo chcialabym miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23kasia2013
test robiłam w dzień spodziewanej miesiączki-wyszedł negatywny i do tego dostałam @ co tydzień robiłam test i bez zmian.. dopiero po miesiącu od @ wyszedł pozytywny:) byłam w 5.tc. we wrześniu 2012r urodziłam zdrowego synusia. powodzenia dla wszystkich przyszłych mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej dziewczyny! Ostatnią @ miałam 30 grudnia 2012. Cykle mam ostanio co 30 dni. Owulacja wystąpiła z testów 16 stycznia (rano test pokazał 2 krechy) śluz był 15 i 16 bardzo rozciągliwy i przezroczusty- taki owulacyjny Kochaliśmy się z mężem ostatni raz przed owulacją 14 stycznia. 24 i dziś tj 25 zauważyłam śluz z bladoróżowymi smugami krwi. Zastanawiam się czy jutro mogę już zrobić test, który wyjdzie wiarygodnie? Czy te smugi krwi w śluzie to jakieś plamienie implantacyjne czy początek wcześniejszej @? POMÓŻCIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
agawo86 i co zrobiłaś test?? Jesteś w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzis testowalam:)I zglupialam sa dwie widoczne kreski ale ta testowa jest ciemna do polowy a dalej juz bladziocha,i co ja mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka 25
Zrobiłam dzisiaj test na tydzień przed @ bo nie mogłam wytrzymać, i wyszła 1 krecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka 25
ale zrobię jeszcze jeden test w dniu kiedy powinna być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uli
nie mogę się powstrzymać żeby nie zaglądać na fora takie jak ten bo starania w toku... ah niby wiem że za wcześnie na test (24dc) ale rozum jedno a ciekawość swoje... trzymam za was kciuki kochane, jakoś tak miło wiedzieć że więcej nas jest:) ah byle jakoś wytrzymać w tej niepewności do niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie - robiłam bobo test strumieniowy i wyszły mi dwie kresi ale w polu kontrolnym c. Pole kontrolne t było puste. Czy to znaczy ze test jest nieważny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie, ostatni okres mialam 3.06 dni płodne trwały od 12 do 20 czerwca...kiedy najwczesniej powinnam zrobic test?? dodam ze kolejny okres powinnam dostac 2.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobitki ..mam problem słyszałam że testy owulacyjne wykrywają wczesną ciąze..zrobilam 5 dzien po dniu wszystkie pozytywne..tem..w pochwie mam od ponad tyg.powyzej 37 c,,jestem 4 dni przed @ zrobi,łam 2 testy ciążowe i negatywne..myslicie że zawcześnie je zrobiłam ..że moge być w ciązy ?mam jeszcze szanse ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) na test jeszcze za wczesnie, ale od kilku dni bola mnie plecy w krzyzu, kluje prawy jajnik i czuje sytosc w brzuchu jednak kiedy klade sie spac staje sie bardzo glodna... Czy mozliwe jest ze po 2 tygodniach od stosunku moge miec juz takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1990
Hejka mam pytanko czy ktores z was ukazaly sie 2 kreski w 27dc przy cyklach 29-30 dniowych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1990
A i jeszcze takie male pytanko ponieważ nigdy tak nie mialam owulke mialam gdzies między 13-18 dc wtedy sluz byl jak bj oraz mocno sie ciagnal po 18 dc sluz zmienil barwe na bialutki kolorek ale co mnie martwi dalej sie ciagnie moze nie tak jak w dniach plodnych ale tak na 1 cm da się rozciągnąć czy jakas kobitka może tak miala?bylam u gina pod koniec kwietnia ale nie wykryl zadnej infekcji jedynie delikatna nadzerke ktora da się usunac na dzień dzisiejszy antybiotykkiem ale slyszalam ze nie usowa się przed pierwsza ciaza jak to wkoncu jest? Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam problem dzisiaj mam 30 dzień cyklu i nadal nie ma okresu a testy wciąż pokazuja negatywny wynik..dzisiaj robiłam z rana i nie wiem juz mam zwidy jakieś.. objawy mam podobne do okresu ale jednak nie miałam nigdy wrażliwych sutków przed @ ani nie byłam tak senna i nei miałam takich duszności.. czy myślicie że mogę być jeszcze w ciąży, że jest jakaś nadzieja? Jeśli w poniedziałek nie będzie @ ide na bete o ile u mnie ją robią.. Proszę o pilną odpowiedź, bardzo chciałabym mieć swoją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dziewczyny ja juz kiedys pisalam na tym forum na str 115. I stal sie cud. Okresu nie mam 2 testy wyszly pozytywne dwa dni po terminie @. Brzuch pobolewal jak na @ ale nie przyszla. Dla picieszenia tych co staraja sie dlugo dodam ze ja staralam sie o ta ciaze 4 lata !!!! Rok temu bralam przez 3 cykle clo i nic. A tu zaszlam calkiem naturalnie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo 30
Czesc dziewczyny. Ja juz od 6 lat staram sie o fasolke i wlasnie mam za soba pierwsze iui. Jestem juz 10 dni po zaplodnieniu i juz sama nie wiem co o moich objawach mam myslec. Caly czas mam temp powyzej 37C brak apetytu .od czasu do czasu kluje mnie w dole brzucha. Piersi tez mnie bola jak dotykam. Pare dni temu bardzo senna bylam teraz juz nie. Sikam moze troche wiecej bo i wiecej pije ciagle mam pragnienie. Nigdy tak nie mialam przed @ ma przyjsc we wtorek. Juz sama nie wiem czy ja juz urojenia mam czy moze mi sie w koncu udalo. Zrobilam test pare dni temu i logiczne ze jedna krecha byla. No ale teraz jestem juz 10 dni po i mam te wszystkie objawy wiec mozeby jeszcze raz sprobowac? Boje sie ze znowu spotka mnie zawod ale z drugiej str nie chce juz czekac do przyszlego tyg. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidziusia
Hej dziewczyny, prosze o porade. 18 czerwca 2013 mialam okres, poprzytulalam sie ze swoim chlopakiem;) 27czerwca i pare razy w okresie od 1-6lipca (sprawdzilam i powinny to byc moje dni plodne, okres raczej mam regularny co 28-29dni) Na pewno skonczyl w srodku 2 razy. Czytalam to forum i nie wytrzymalam, dzisiaj (11 lipca) musialam zrobic test... Wynik.. negatywny;(;( Moze to za wczesnie, bo niby test powinno sie zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki a do niej jeszcze kilka dni brakuje. Tak sie nakrecilam na dzidziusia a tu jedna kreska.. Czy jest mozliwe, ze jednak bede w ciazy?? Jestem ze swoim chlopakiem od ponad 2lat a o dziecko to w sumie ja sie staram, nie rozmawialam z moim chlopakiem ze tak bardzo chce miec dziecko, ale on sam powiedzial mi, ze nawet by sie cieszyl z dzidziusia. Raz jak byl lekko pijany, podczas seksu powiedzial, zebysmy zrobili sobie dzidziusia teraz heheh Na drugi dzien zapytalam go o to czy naprawde chce miec dziecko, on powiedzial, ze tak;D Tak wiec drogie mamy i przyszle mamusie doradzcie mi, co mam zrobic, zeby ten dzidzius sie pojawil na tym swiecie, brac jakies tabletki, dieta, nie wiem. No i najwazniejsze czy jednak jest jeszcze szansa ze jestem w ciazy teraz?? Tak sie zalamalam tym wynikiem testu, rozczarowanie to nie jest mile uczucie;/ Wszystkim dziewczynom, ktore chca zajsc w ciaze, zycze 2 kreseczek jak najszybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danarie
Kochane!dzieki waszym postom, doświadczeniu i opiniom które czytałam i trzymalam kciuki mogę sie pochwalić ze dziś byłam na badaniu krwi beta i wyszło 42,9 3 dni przed planowana miesiaczka.:)jestem zachwycona to jest drugi cykl starań i sie udało:)chciałabym powiedzieć wam ze nie czuje jakiś odmiennych dokuczliwych objawów sutki jedynie trochę tkliwsze ale nie bolesne może trochę w dole brzucha od dziś pobolewa. Co ciekawe od soboty kiedy pewnie była implementacja miałam zabarwieniu sluz nitka różowa nic wiecej. Moja kociiczka która w ogóle do mnie nie przychodzi nagle zaczęła sie tulic i leżeć w pobliżu brzucha:)już wtedy z mężem smialismy sie ze wyczuwa i chyba jednak coś w tym jest:)nie sądziłem ze zajde w ttym cyklu szczerze to byłam trochę podlamana przemeczona praca i stresem ii ku mojemu zdziwienie zdarzyła sie taka niespodzianka:) życzę wam szczęścia i radości i nie podlamujcie sie tylko starajcie sie o swoje szczęście:)jesli coś mogę polecić to testy owulacyjne kochalam sie 1 dzień przed owulacja, w dniu owulacja i 1 dzień po owulacja.i koniecznie biodra i nogi do góry:)powodzenia dziękuje ze z wami udało mi sie zrealizować moje marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidziusia
do danarie: gratulacje, milo slyszec, ze sie komus udaje spelnic marzenie. Chcialabym byc tez w ciazy, ale dzisiejszy wynik testu mnie zasmucil... Myslisz ze jednak powinnam zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki tj za kilka dni?? Jest nadzieja, ze jestem w ciazy?? Nie chce znowu sie nakrecac a potem rozczarowac. Myslisz, ze powinnam kupic test i zrobic za kilka dni?? Moze i przyjdzie na mnie czas i zajde kiedys w ciaze. Chyba powinnam kupic te testy owulacyjne ale z moich obliczen wyszlo, ze wlasnie kochalam sie w dni plodne.. ehh juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danarie
Czesc!test mi nie wyszedł, proponuje pomyśleć o teście krwi ja zapłaciłam 37 zł za przyspieszone wyniki i test robiłam o 9 rano w prywatnym laboratorium diagnostycznych a wyniki już były online o 13 20.najlepiej wydane 37.zl w moim życiu:)ja tez już miałam myśli żeby sie nie rozczarowań to nie brałam za bardzo pod uwagę ze może sie udać a tu los niespodziankę zrobił. Dodam jesli może to pomoc to podczas sexu już nie myślami intensywnie o dziecku i dałam sie ponieść przyjemności w efekcie czego dzień przed owulacja kochaliśmy sie 2 razy w przeciągu ok 10 godzina w dniu owulacja to trochę za duże ciśnienie sobie zrobiliśmy bo musieliśmy wyjechać do rodziny i nie bylo tak w pelni super jak dzien wczesnie ale dzień pózniej to tez spontanicznie z sama przyjemnością obustrona.wiec może to pomogło czerpanie frajda ze starań. Życzę powodzenia i cierpliwości bo końcowy efekt będzie najwspanialszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×