Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość pola do olcia9191
hej olcia9191 bardzo Cie prosze kontakt,moj nr gadu to 6622532.6 maja rozpoczne kurs fryzjerski w Gabrieli i chciala bym dowiedziec sie czego wiecej na temat tego kursu.serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_1986
Witam :) Ja się właśnie chciałam dzisiaj zapisać na kursy Fryzjerskie w Profesji w Sosnowcu, ale niestety muszę czekać, aż utworzy się grupa co najmniej 5-cio osobowa :/ I tu jest ten problem, bo chęci mam, ale nie chcę czekać o nie wiadomo ile to może potrwać... Czy wiecie gdzie są może jakieś kursy fryzjerskie w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie czy Katowicach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia856
Ja robilam kursy w akademii skzoleniowej w koszalinie, i byłam mega zadowolona. Panie fryzjerki naprawde robia tam dobrą obote a co najwazniejsze cała swoja wiedza chetnie dziela sie z kursantami. W sumie w akademii czułam sie jakbyum juz pracowała w zawodzie, bardzo duzo praktycznych zajec i ogrom wiedzy teoretycznej, polecam wszystkim niezdecydowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małajami
Cześć, od września wybieram się na do rocznej szkoły policealnej na fryzjera. Po roku nauki mam tytuł specjalisty i dyplom w języku polskim i angielskim. Jak myślicie czy po roku nauki i zdobyciu umiejętności będę mogła rozpocząć pracę w salonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na kursie fryzjerskim w Koszalinie w Akademii Aleksandry Góreckiej (europejska akademia szkoleniowa) i byłam naprawde zadowolona. Odbyłam juz klika kursów i niestety w wiekszości przypadków byłam nieco zawiedziona z kilku powodów. Najgorsze jest to ze czesto spotykałam sie z 15 osobową grupa na zajęciach wiec jak to mówią " gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc" ...w akademii cała uwaga skupiła sie na mnie i na mojej koleżance dzieki czemu mogłam spokojnie o wszystko zapytać, podczas zajec praktycznych (które na dobra sprawe stanowią 90 % zajec) uwaga kadry tez nie była rozproszona tylko skupiała sie na nas i to chyba dało mi mozliwosc nauczenia sie naprawde wielu rzeczy . Dodatkowo panuje tam miła atmosfera a nasi "nauczyciele" posiadali ogromny zakres wiedzy, dlatego polecam serdecznie wszystkim Panią, które chcą zostać fryzjerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w koszalinie na kursie w Europejskiej Akademii Szkoleniowej. Bardzo fajna szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monday academy
monday academy zaprasza na szkolenie u założyciela Akademii Macieja Wróblewskiego już 21 kwietnia 2013r. monday academy to ośrodek szkoleniowy rozwijający i wspierający rozwój talentów fryzjerskich. Proponowane szkolenia poprzez edukację i przekazywanie cennych spostrzeżeń są wynikiem wieloletniej praktyki w zawodzie założyciela Akademii Macieja Wróblewskiego. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w pracy stylisty, odpowiadającego za największe polskie przedsięwzięcia fryzjerskie, pragnie on wspierać i przekazywać swą wiedzę osobom, które chcą spełniać swoje marzenia i potrzebują wsparcia w codziennych zmaganiach zawodowych. Szkoła oferuje przekrój szkoleń o najwyższym standardzie i rozpiętości: od podstaw fryzjerstwa, poprzez zaawansowaną i efektowną koloryzację, aż po precyzyjne i kunsztowne cięcie. Program szkoleń stworzony jest zarówno dla tych, którzy pragną uzupełnienia swojej podstawowej wiedzy jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć skrzydła w zawodzie stylisty fryzur. Zespół monday academy zapewnia fundament, wsparcie jak i inspirację do pracy. Zapraszamy na naszą http://mondayacademy.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimka99
tez bylam na kursie fryzjerskim w goworku, polecil mi kolega ktory byl tam na kursie ksiegowosci i bardzo sobie chwalil, ze duzo praktyki, profesjonalna, fajna kadra, wiec postanowilam sprobowac i rowniez w przypadku fryzjerskiego sie nie zawiodlam, wszystko jasne, rzetelnie i z usmiechem do kursanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi_87
Hej! Ja byłam na kursie fryzjerskim w szkole Select i mogę Wam ją z czystym sumieniem polecić. Zajęcia odbywają się od pn do czw. z tego co wiem sa również weekendowe kursy Szkoła stawia przede wszystkim na praktykę codziennie praca na klientkach szkoły przychodzą na różne usługi (strzyżenie, modelowanie, farba, refleksy, balayage, trwała itp.) na koniec otrzymaliśmy certyfikaty. Bardzo dobrze wspominam tą szkołę.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dtaggnara
Co powiecie o kursach wizażu (makijaż fotograficzny, ślubny itp.) zna ktoś tą szkołę? http://www.faceart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs go work fryzjerski nic ciekawego.Słabe warunki nauki ,brak materialow do nauki i brak checi przekazania wiedzy przez prowadzacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hairxtend wszystkie kursy są teraz w promocji w ramach Letniej Akademi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacyka
brak chęci przekazania wiedzy przez prowadzącego? ja byłam na tym kursie w warszawie i kadra była naprawdę fajną ekipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 1984
ggg ja byłam na wielu szkoleniach ale praktyka na twoich znajomych irodzinie nie odda ci żadnego szkolenia teraz szukam lokalu na salon ciężko jest bo ceny są zabujcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 1984
jestem fryzjerką to jest ciężki kawałeczek chleba cały etap farbowania włosów włosy trzeba poznać przed zabiegiem nie można bezmyślnie nałożyć danego koloru ponieważ fryzjer musi wyprzedzać sytuacje i zastanowić się jak dany kolor klientki zmienić jaką farba ojakim stężeniu nie niszcząc przy tym włosa zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Modelka
Jeśli chodzi o SELECT w Warszawie to odradzam. Była i się zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi111
Powiedzcie mi proszę czy ktoś z Was był już może na kursie w "PROFESJI", nowa nazwa to AP Edukacja. Głównie chodzi mi o szkołę w bielsku bo tu mam najbliżej. Może macie jakieś inne szkoły do polecenia... Chce się tam dużo nauczyć. O fryzjerstwie już dużo wiem ale trzeba dużo więcej, żeby być fryzjerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monday academy
mondayacademy18 sierpnia monday academy zaprasza na szkolenie -ZAAWANSOWANE TECHNIKI CIĘCIA Macieja Wróblewskiego TECH & ART Kurs odkrywający zaawansowane techniki cięcia. Seminarium zaprezentuje najnowsze techniki w oparciu o aktualne trendy i potrzeby rynku. To interaktywne szkolenie przybliży nowe tendencje i ugruntuje wiedzę w praktyce. W części praktycznej przedstawimy dwa kompletne cięcia, analizując krok po kroku każde z nich. Poznając różne techniki zawsze otrzymasz zamierzony efekt Dla kogo? Dla doświadczonych fryzjerów i chcących poszerzyć swoje horyzonty. Szkolenie poprowadzi MACIEJ WRÓBLEWSKI mon1307101 Od 15 lat stylista fryzur. Ekspert i dyrektor artystyczny marki JOICO. Absolwent „Tony & Guy Academy” oraz „Sassoon Academy”. 6 lat współpracował ze znaną włoską stylistką fryzur Ondiną Pozzatello. Jako pierwszy z Polaków został stylistą w zagranicznej grupie „Artistic Team” Ondiny Pozzatello i wraz z nią prezentował swe umiejętności w Alternativ Hair Show w Bolonii. Zauważony i doceniony czesał uczestniczki międzynarodowego Ellite Model Look, tam też zasiadał w jury. Był bohaterem wielu fryzjerskich show: Canon, Unilever, Pantene ProV, Timotey, Zelmer, La Biostetique, JOICO i wielu własnego autorstwa. Pracował przy wielu reklamach i teledyskach. Jego fryzjerski kunszt mogliśmy podziwiać w teledyskach Sistars, Reni Jusis, Kasi Kowalskiej. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism: „Uroda”, „Viva”, „Gala”, „Playboy”, „CKM”, „Twój Styl”, „Pani”, „Cosmopolitan”. To wielokrotny twórca fryzur na pokazach znanych polskich projektantów takich jak Maciej Zień, Paprocki & Brzozowski, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński. Na stałe współpracuje z wybitną projektantką Natalią Jaroszewską. Tworzył fryzury do kolekcji i sesji włoskiej marki Deni Cler. Miał wielką przyjemność pracować dla Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie przy balecie „Tristan” w reżyserii Krzysztofa Pastora. Kreował wizerunek uczestników i gwiazd w programie „You Can Dance”, „Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską” oraz „Bitwa na głosy”. Stworzył dla Telewizji Polskiej programu TVP2 ponad 30 felietonów z poradami stylizacji fryzur. Jako ekspert na stałe współpracuje z miesięcznikiem „Uroda” oraz z magazynem „Party” gdzie okiem eksperta ocenia wizerunek gwiazd. Zapraszamy, informacje i rezerwacje miejsc tutaj kontakt@mondayacademy.eu tel. 882 09 55 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion Artistik Hair
Prowadzisz salon fryzjerski lub jesteś fryzjerem , zależy ci na zdecydowanie większej grupie nowych klientów i zatrzymania ich , napewno możemy skutecznie w tym pomóc! Autorskie szkolenia opracowane przez naszego stylistę Mariusza Kawkę , są przygotowane tak , aby każdy mógł swobodnie i znacząco podnieść swoje kwalifikacje z zakresu nowoczesnej koloryzacji , kreatywnych i precyzyjnych technik strzyżenia , oraz artystycznej stylizacji fryzur wieczorowych . Szkolimy również z zakresu schematów zachowań interpersonalnych [kontakt i rozmowa z klientem , sposob kreowania stylu fryzury , radzenie sobie z tudnymi klientami] Zaletą formy naszych szkoleń jest twoja wogoda , ponieważ nie musisz nigdzie jechać, nasz trener przyjedzie do twojego salonu niezależnie od ilości osób szkolących się i miejsca w którym znajduje się twój salon.Gwarantujemy pełne zadowlenie z przeprowadzonych przez nas zajęć . Zakres szkoleń: - Kreatywna i nowoczesna koloryzacja , oraz [klorometria , usuwanie koloru , krycie siwych włosów , prepigmentacje , pigmentacja itp.] - Techniki precyzyjnego twożenia nowoczesnych form [strzyżenie klasyczne , geometryczne , precyzyjne]. - Artystyczne stylizacje fryzur [upięcia , koki]. - Kontakt i rozmowa z klientem. Zapraszamy na naszą stronę http://szkoleniafah.wix.com/szkolenia#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzurka87
Czy ktoś robił kurs w akademi hairxtend w Warszawie?? Opłaca się robić? zainteresowana jestem tym kursem i chcialabym wiedzieć czy warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mor3la
Witam ! Chciałabym zapytać na jaki kurs sie wybrac w Bydgoszczy, duzo czytałam i wiem ze praktyka w salonie dopiero czegos uczy ale jednak podstawy chciałabym zdobyc na jakims kursie. Prosze opiszcie Wasze Bydgoskie doznania . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mor3la a nie myślałaś o kursie w Warszawie? Moja przyjaciółka (jesteśmy z Tarnowa) poświęciła się i przyjechała do szkoły na 3 tygodniowy kurs, ukończyła Select. A idąc na kurs nawet nie wiedziała jak nożyczki trzymać w ręku:) A teraz sama śmiga jak tralala…..:) Ważne aby kurs czy szkoła stawiała na praktykę a ta szkoła jako jedna z nielicznych zapewniała prace na klientkach i dzięki temu moja Karola doszła tak szybko do wprawy/ np. ja jej daje swoje włosy może jeszcze nie do strzyżenia na max ale podcina mi grzywkę, długość i robi mi prywatnie baleyage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy zaczynaja sie zajęcia ? czy mozna dołączyc do szkoły w kazdym momencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kurs fryzjerski w Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie. Byłam na dwutygodniowym kursie doszkalającym i przez ten czas naprawde dużo się nauczyłam. Fajna szkoła, profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetta
Hej dziewczyny. Zastanawiam się właśnie nad kursem fryzjerskim. Niestety nigdy nie miałam z fryzjerstwem do czynienia, uczyłam się kosmetyki, która nie do końca mi jednak odpowiada. Obecnie mam 29 lat i to chyba jest jedyny powód dla którego zastanawiam się czy warto pchać się w coś nowego, czy aby nie jestem "za stara"..? Fryzjerstwo mi si podoba, zawsze miałam zmysł estetyki i jakieś tam zdolności plastyczne, co w tym zawodzie również się przydaje. Jak myślicie czy warto w tym wieku uczyć się kolejnego nowego zawodu. Dodam, że kosmetyką nie zajmuję się już od kilku lat, ponieważ to jednak nie było to. Myślałam tez o studiach zaocznych (psychologia), ale w tym wieku to już chyba całkowicie odpada. Sama już nie wiem, zaczynam głupieć od myślenia nad tym, zastanawiania się, brania wszystkich za i przeciw. Dodam, że myślę nad szkołą Gabriel w Kaliszu, jednak cena powaliła mnie na kolana. Czy są tutaj osoby, które uczestniczyły w ich szkoleniach? Polecacie? Warto zainwestować? Pracujecie w zawodzie? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi :) olciaaaa9191 proszę o kontakt na mail: em.m@poczta.fm Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×