Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

iwtek29- bardzo wam współczuje, będe się za was modlić i trzymam kciuki napewno wszystko bedzie dobrze, dzidzia sie urodzi zoperują ją i za parę lat nie będziecie o tym pamietać. Wiem że taki pocieszenia to nic wyobrażam sobie co musicie teraz przeżywać ale musicie być silni przede wszystkimm dla waszej córci.Nie możesz się zamartwiać bo dziecko to wszystko czuje,staraj sie uśmiechać!!!!!!! wszystkie trzymamy za was kciuki będzie dobrze musi Być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam się w tabelce bo u nas juz 35 tydzień, ojej coraz bliżej i zmieniliśmy imię córci, mąż się w końcu zdecydował NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka...Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......24.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...21.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Dobranoc wszystkim aktualnym i przeszłym mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam kolezanki i zycze milego dzionka bo pogoda nieco lepsza.Mam pytanko.czy w ciazy mozna rozjasniac wlosy,robic pasemka lub odrosty i takie tam???Jesli tak to do kiedy lub od kiedy??Ja zmyka do pracy dzis 8 i pol godzinki.Zycze milego dnia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dlugo sie nie odzywalam bo mamy gosci na kilka dni... moze u nas zamieszkaja jesli znajda tu prace ... zobaczymy Maz wymyslil by im narazie nic nie mówic wiec ja czuje sie nieciekawie czasami mam mdlosci ale jakos nie odzywam sie Iwitek ❤️ kurczaczek ja robilam w pierwszej ale po 1 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
do kurczaczek13 - ja robilam blond odrosty z 3-4 razy w trakcie ciazy moja fryzjerka powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazan teraz farby sa bezpieczne i o duzo slabszym dzialaniu utleniajacym czyli zdrowsze i dal wlosow , dla ciebie i dla dzidzi tak wiec ja bym sie nie martwila wogle a dowodem na to jest moj zdrowy i silny Tygrys urodzony 20 kwietnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ale tak jak mowi asiulek27 wstrzymalabym sie do czasu po pierwszym trymestrze kiedy to Fasolka chlonie wszystko tak dla pewnosci ze nic sie nie stanie mimo iz nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poprawiam się w tabelce :) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek...........14/10...21.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....12.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Odezwę się później, bo teraz mam urwanie głowy :P Mada jak masz prosty przepis na ciasto truskawkowe to ja poproszę baaardzo! Tylko musi być prosty :) bo ja to do geniuszy kulinarnych nie należę ;) Iwitek kochanie - jestem z Tobą całym sercem ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek, świetnie, że wszystko jest w porządku no i gratuluję \"prawdopodobnej\" dziewczynki ;) ❤️ I przestań się już skarbie stresować - sama widzisz, że wszystko jest w porządku!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ Jak ja sie dzis usmialam z mojej Olci. Lezymy sobi w lozku no i Julek zaczal kopac w brzuchy oczywiscie musialam oli powiedziec , ze on juz chce sie z nia bawic dlatego tak fika:D:D a ona tak, Julek bawi sie pilka i jak mu ucieknie to sie urodzi hahha. Pozniej mowi , ze bedziemy go rospieszczac i, ze bedzie przynosila mu pieluszki i bedzie pil mleko z butelki. Ja jej na to , ze moze z cycka a Ola nie z cycka OLa bedzie pila hahahAle dzieci maja pomysly:):):) Loboszek- to super , ze na skanie wyszlo wszystko ok tylko szkoda, ze maluszek nic nie pokazal. Za to bedziecie miec niespodzianke jak sie urodzi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110- to pisze ci ten przepis. Do niego mozesz uzywac rozne owoce, to jest na kazda pore roku:D 4jajka, 2szkl. maki, 1 szk. cukru. 1 margaryna. 2 lyzeczki proszku do pieczenia. Ja dodaje troszke wiecej proszku tak niecale dwie i pol lyzeczki. Bialka ubic na sztywno dodaj cukier mieszaj to chwile. Potem zoltka po troche maki z proszkiem. Mieszaj wszystko kilka min. Na koniec dodaj rozstopiona margaryne- ale nie moze byc bardzo goraca- wlewaj ja do ciasta pomalu i miksuj. Wlej wszystko do blachy i na wierzch poukladaj owoce. Piec w ok 180st ok 40 min. Co do tego czasu to inacze mi sie pieklo w Polsce w kuchence elektrycznej niz tu w gazowej. Wiec przy koncu pieczenia sprwadz wykalaczka czy jest ok. Ciasto jest naprawde proste i zawsze mi wychodzi.Mozna posypac cukrem pudrem. Zycze smacznego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie :) staralam sie wszystko nadrobic, przeczytalam ale nie wszystko pamietam :) wpadne jeszcze pozniej, a teraz zmieniam tydzien w tabelce :) Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....7.....Preston....?.........Ju dytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...20...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......19....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?.........Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz uaktualniam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- Ola moze bardziej podchodzi do mojej ciazy bo miala juz stycznosc z mala dzidza w rodzinie. Ale my tez mamy taki film z \"Rodzice- fascynujace narodziny zycia\" i Ola go oglada czasami. Oczywiscie nie caly tylko te momety jak juz dzidzio jest w brzuchu i rosnie. Naprawde ciekawy. Ona zreszta tez wszystkiego nie rozumie np jak jest mowa o komorkach. Ale jej tlumacze, ze np z 1 komorki rozwijaja sie inne i tak powstaje np serduszko Itd. Jestem ciekawa kiedy zada mi pytanie takie konkretne skad sie biora dzieci. Bo na razie wie tylko to ze rosna u mamy w brzuszku a potem trzeba nacisnac na guzik i dzidzia wychodzi w szpitalu:D:D:D:D Tak poza tym to fajnie jak bedziecie miec 2ga corcie- tez bym tak chciala no ale jajka urosly ale tez sie bardzo ciesze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam cos co mnie podbudowalo :) wczoraj moja znajoma urodzila tutaj w uk coreczke. w polsce wczesniej urodzila dwoje dzieci, porownala opieke podczas porodu i po porodzie i jest bardziej zadowolona z tutejszej opieki :) porod byl krotszy niz w pl, bo dostala jakies leki. opieka po porodzie calkiem calkiem, ale 6 godz po, juz ja wypuscili :( z jednej strony dobrze bo ona w ogole nie zan angielskiego ;) wiem ze juz dziewczyny pisaly ze tutaj jest lepiej jesli chodzi o porod, ale zawsze milej jak cos takigo sie stanie obok nas, prawie na naszych oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Wrocilam z weekendu daleko za miastem (Devon), świętowalismy rocznicę naszą :) Bylo super, ale czas wrocic do rzeczywistości. Okruch - pewnie siedzisz juz jak na szpilkach, co? :P Na wszelki wypadek, może melduj się co godzinkę, bysmy wiedzialy, czy jeszcze jesteś! :) Może będziesz wsrod tych nielicznych kobiet, które urodzą dokladnie w terminie? :) Kto ma do Ciebie telefon, żebyś miala sie z kim skontaktowac jak bedziesz w szpitalu? :) Ja mam po pojutrze usg połówkowe i juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieję, że zrobią je profesjonalnie i rzetelnie. Wam robili porządnie??? Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...37.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......29....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......20....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... ..Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Poprawilam migotkę w tabelce, bo zaczela już 21 tydzien i nie zmienila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ciagle jestem dwa w jednym. Mam wrazenie, ze ten dzieciak zostanie w brzuchu na zawsze. Jeszcze sie nie urodzil, a juz mnie wkurza :) Iwitek, bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego malenstwa :( Sluchaj, najwazniejsze ze lekarze wiedza co robic w takiej sytuacji i po operacji wszystko wroci do normy. To musi byc bardzo przykre, myslec, ze maluszek musi sie tak meczyc, ale to chwilowe i zobaczysz, wszystko bedzie dobrze. ❤️ Laboszek, ciesze sie, ze scan wypadl dobrze, ale Ty sie nie stresuj. Slyszalam, ze stres matki powoduje nizsze IQ u dziecka, wiec sie uspokuj i daj mu szanse zostania drugim Einsteinem :D Mada, spryciula ta Twoja Ola (Ty pewnie bylas baaardzo spokojna w ciazy). Skorpionka, jak bym urodzila, to poprosze meza, zeby Was powiadomil. W koncu jestescie prawie jak rodzina 🌼 Ale i tak wydaje mi sie, ze to nigdy nie nastapi...dziewiec miesiecy czekania to stanowczo za dlugo. Mam nadzieje, ze nie bede jedna z tych \"szczesliwych\"kobiet, ktore czekaja az do wywolania. Juz nawet obmyslilam trzy sposoby na wydostanie malucha na zewnatrz ( UWAGA, nie powinny tego czytac osoby wrazliwe): -wezme malucha glodem; wiem, ze lubi lody i inne pychotki, wiec jak nie bede jadla, to moze sie zdeklaruje i wyjdzie -zaczne odkurzac i moze pod grozba wyssania go ze srodka (domowe vacum) wystraszy sie biedactwo i postanowi sam wyjsc -kupie kasete disco polo (przepraszam wszystkich fanow tego gatunku muzyki), a sluchawki przystawie do brzucha i tak bede go maltretowac, az bedzie mial dosyc. Tu istnieje zagrozenie, ze polubi \"majteczki w kropeczki\", dlatego dla mnie ta metoda jest ostatecznoscia. No, ale sie rozpisalam...pozdrawiam wszystkie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee wiem ze kazda z nas ma swoje doswiadzcenia i opinie a moje niestety nie sa pozytywne jesli chodzi o ciaze ktora mi tutaj prowadzono w cudzyslowiu do 27 tygodnia bo mialam ja zagrozona i gdybym nie wrocila do Polski nie wiem co by sie z dzieckiem stalo ale to juz inna historia a co do porodu i tak wczesnego wypuszczania kobiet do domu....nie preferuej tego i uwazam ze nie jest to dobre bo trzymanie kobiet w szpitalu trzy doby jak u nas w Polsce to jest tylko dla bezpieczenstwa dziecka i kobiety ktora moze dostac nawet wewnetrznego krwotoku np. a moja mala na trzeci dzien dostala bardzo silnej zoltaczki i musiala zostac jeszcze trzy dni w szpitalu z tego powodu wiec mysle ze jest to akurat bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch- ty to sobie metody wymyslilas:D:D:D na miejscu dzidzi tez bym szybko wychodzila z brzucha:D:D:D ale sie usmialam. Duzo seksu tez ponac przyspiesza porod ale nie wierze w 100% skutecznosc :D:D zawsze mozna probowac ile sie da:D❤️ ❤️ ❤️ Co do mojej pierwszej ciazy to faktycznie bylam bardzo spokojna, na dodatek chodzilam na uczelnie prawie do konca- bylam pelna energii wogole wszystko bylo ok pod kazdym wzgledem. Za to teraz jestem nerwowa, troche wyczerpana- nawet nie wiem po czym:( bo nie pracuje- ta ciaza jest inna niz z Ola. Moze przez to ze rosnie tam chlopczyk:):):) i hormony inaczej pracuja. Ale jak piszesz, ze stres wplywa negatywnie na IQ to musze sie bardziej starac nie denerwowac hahahhaha 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz nie chce seksu! Nigdy nie myslalam, ze do tego dojdzie. Mowi, ze seks w dziewiatym mies. to lekka przesada. Widzisz Mada, Ty tez ostatnio mialas przyklad, ze jak czasami potrzebujesz chlopa, to zawodzi :) Musze wiec znalezc inne sposoby (glowka pracuje...) Potrzeba matka wynalazku, jak to mowia, i chyba maja racje. Jak cos zastosuje, to przekaze dalej jako Tajemna Wiedze Okrucha. Zastrzegam jednak, ze nie biore odpowiedzialnosci za skutecznosc metod i skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MAMUSKI.Okruszku nie wiem czemu twoj maz tak sie opiera bo co do mojego to niedosc ze samych chlopakow mi robi a myslalm ze z wieka plodnosc u meszczyzn spada to szczegolnie jestem molestowana w ciazy nie wie co go wtedy kreci moze ze wszedzie sie zaokraglam nie wiem jak boga kocham:)!!!!!!!!!!!! Pekni wkoncu powiec dzidzi ze jak do jutra nia wyjdzie to ciotka Karolina przyjedzie i mu pokaze gdzie raki zimuja hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- a moze tam jednak jajeczka sie rozwijaja:):D:D Ale kazda ciaza jest inna i kazda z nas przechodzi ja inaczej wiec za bardzo nie powinnas sie tym przejmowac. Ja w ciazy bylam spokojna ale Ola do spokojnych raczej nie nalezy. Nie dosc, ze ostatnio buzia jej sie nie zamyka- okres miliona pytan- to najchetniej szalalby przez caly dzien- ale to tez zalicza sie do jej wieku:D:D:D i wogole sie nie meczy. Najchetniej to by teraz spedzala cale dnie na placu zabaw tam gdzie sa baseniki z pilkami i zjezdzalnie.:):) Dobrze, ze mamy troche takich zabawek na ogrodku:D:D Twoja Ninka tez tak lubi szalec?? Okruch- to meza za fraki zaciagnij do sypialni, zwiaz i zrob co trzeba:D:D:D. A tak wogole to daj mu jakis artykul do przeczytania , ze seks dobry jest w kazdym miesiacu ciazy no chyba , ze sa jakies przeciwskazania jak pisala Loboszek:( Od razu przypomina mi sie moja kumpela co zeby przyspieszyc porod kazdego dnia tak meczyla swojego meza, ze ten juz na koniec mial dosc:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cala ciaze przechodzilam bezstresowo (moze oprocz dwoch incydentow z krwawieniem). Zadnych zachcianek, wymiotow, bolu plecow itp. Jedyna uciazliwosc to dwadziescia kilo wagi ponad norme, ale poniewaz przytylam bardzo rownomiernie, to wlasciwie nie stanowi to takiego problemu. Brzuch tez mam niezbyt duzy. Moze dlatego juz zdecydowalismy, ze chcemy miec nastepnego dzidziusia za rok, poltora (o ile ten nie da nam tak w kosc, ze w ogole zrezygnujemy). Ale z tego co czytam, Wasze ciaze sa tak rozne, ze wlasciwie nie wiadomo czego sie spodziewac. Takie doly psychiczne (zwlaszcza jak sie ma juz jedno dziecko. ktore wymaga ciaglej opieki) musza byc straszne. Laboszku, moze jakas melisa by Ci pomogla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedziec ja mam dwoje nie wyrzytych ciagle walczacych ze soba potworkow. Czasami mysle ze to nigdy sie nie skonczy. ale zawsz to jakos nadrobia ostatnio pierwszy raz slyszalam jak moj 3.5 letni syn rozmawial z sasiadem po angielsku opowiadal o samochodzie tatusia, az moj maz zszedl na dol zeby posluchac -istna komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie moj maz nie ma problemow z seksem. Podejrzewam, ze ma ochote, ale jak on to ladnie ujal: nie chce dotknac swoja glowka do glowki dziecka.Jak bym go przycisnela, to dal by sie namowic, ale czy to ma sens? Pozostaje jeszcze inne rozwiazanie: mezczyzna zastepczy:) Myslicie, ze moj szanowny malzonek sie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bylo z Wami? bylyscie spokojnymi dziecmi? Bo moze te male potworki maja to po Was, albo po tatusiach? My bylismy bardzo spokojni i usluchani, wiec licze, ze nasze dzieciaki nie pojda w listonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek, na uspokojenie jest jeszcze dobra medytacja polaczona z cwiczeniami oddechowymi, ale Ty pewnie nie masz na to czasu... W kazdym razie polecam, bo to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie ten kawal- wzywaja meza na sle porodowa bo chce go zobaczyc jego jeszcze nie narodzonoe dziecko. Facet wchodzi na sale porodowa , nachyla sie nad rodzaca zona w ten wychyla sie dziecko i palcem puka go w glowe i przytym powtarzajac -a milo by ci bylo amilo by ci bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, ze ON ZNA TEN DOWCIP i wcale go to nie smieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, koncze na dzisiaj. Postaram sie jutro dac znac, co u mnie i tego okrutnie upartego dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY mam zamiar rodzic w londynie ........????chyba bo narazie jeszcze jestem w polsce !moj chłopak pracuje tam a ja jezdze co dwa miesiace bo musze skonczyc szczepienia mojej starszej córeczki!boje sie jak to tam bedzie czy bede mogła chodzic tam do lekarza (nigdy tam niepracowałam)jak z porodem -trzeba płacic???czy jesli mój chłopak jest ubezpieczony ja mam prawo do darmowych wizyt ??musze sie tego wszystkiego dowiedziec ????czy beda sie nam nalezec jakies swiadczenia ze wzgledu urodzenia dziecka ???prosze niech ktos mi odpisze bo niemam zielonego pojecia ...i troche sie boje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×