Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

no wlasnie dzisiaj sie smialysmy z pania doktor ze mala nie chce sie pokazac przed narodzinami,moze chce nam niespodzianke zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie nie uslyszalas - przeczytalas zlego slowa na temat angoli, malej m czy tez polski, wiec jak pisze czlowiek czlowiekowi nie rowny i nie nam to oceniac! proponuje wejsc w moj profil na sekundke. co do tego oni sobie wypracowali...posluchaj troszke wiadomosci, poczytaj w necie, oni sa nam wdzieczni za chec pracy tutaj! gospodarka zarobila tyle ze szok! wszyscy to powtarzaja, sa oficjalne zaproszenia w tutejszych polskich gazetach od burmistrzow miast! niektorzy oferuja nawet mieszkania! czyli co to oznacza???? moze ktos spojrzy na to z tej drugiej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden maly problem,za dwa tygodnie wyjezdzam do Anglii i zastanawiam sie co zrobic,mamy w Polsce swoje mieszkanie i troche sie boje je tak zostawic,nie mam za bardzo nikogo kto by sie nim zajal a wynajac juz raczej nie zdaze bo zostalo malo czasu,z drugiej strony to chyba troche strach wynajac komus obcemu i wyjechac tak daleko.moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji i bedziecie mogly mi cos doradzic?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie nie uslyszalas - przeczytalas zlego slowa na temat angoli, malej m czy tez polski, wiec jak pisze czlowiek czlowiekowi nie rowny i nie nam to oceniac! proponuje wejsc w moj profil na sekundke. co do tego oni sobie wypracowali...posluchaj troszke wiadomosci, poczytaj w necie, oni sa nam wdzieczni za chec pracy tutaj! gospodarka zarobila tyle ze szok! wszyscy to powtarzaja, sa oficjalne zaproszenia w tutejszych polskich gazetach od burmistrzow miast! niektorzy oferuja nawet mieszkania! czyli co to oznacza???? moze ktos spojrzy na to z tej drugiej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie brzuchalki i juz mamusie!!!!! U mnie pogoda jak zwykle beznadziejna leje deszcze i jest zimno:-( Moje samopoczucie takie samo jak tak pogoda, wczoraj pokłóciłam się z mężem tak mnie zdenerwował że całą noc bolał mnie brzuch (a dokładnie podbrzusze) ból był nie do zniesienia przeplakałam cała noc teraz tez mnie boli moze powinnam jechać do szpitala? niewiem co mam robić boję się żeby coś złego nie stało sie dziecku, czuję jak się rusza nie kopie ale czuję ruszającą się i wbijająca mi w żebra główkę. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska nie masz sie do czego przyczepic?? serio..to sie robi smieszne..nigdy nie bedzie slodko, rozowo i kolorowo, czy w pl czy tu, co zlego w angole? dla mnie to bardziej skrot, co w tym obrazliwego? jeszcze raz: tu jest tyle ras, narodowosci ze glowa boli! slyszalas o paki, sinych, ciapatych, nigerach, zoltkach itd...to bylo jest i bedzie! nie ma co krecic afery...tak jest wszedzie! znajdziesz uczciwego polaka i nie, znajdziesz uczciwego rosjanina i nie, znajdziesz uczciwego amerykanina i nie! opini tyle ilu ludzi, gustos non discutos moja droga. takze na tym koncze, niech kazdy robi i pisze wg swojego sumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia, nie wolno ci sie tak stresowac rybko, zjedz cos dobrego, wez ciepla kapiel (nie za ciepla) polez przy dobrej muzyce i postaraj sie wyluzowac...jak bol nie ustapi to lepiej to sprawdzic u lekarza.....ach te chlopy tylko ich lac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusienki u mnie pogoda tez brzydka jestem nie wyspana i wkuzona na swojego faceta anusia23 ja tez wczoraj poklocilam sie ze swoim facetem i tez sobie poplakalam i dzisiaj jestem takak niewyspana ale naszczescie nic mnie nie boli to napewno przez nerwy ja nierozumiem facetow jak oni moga nas tak denerwowac kiedy jestesmy w ciazy czy oni nie wiedza ze szkodza dzidzi ja ich nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia, nie wolno ci sie tak stresowac rybko, zjedz cos dobrego, wez ciepla kapiel (nie za ciepla) polez przy dobrej muzyce i postaraj sie wyluzowac...jak bol nie ustapi to lepiej to sprawdzic u lekarza.....ach te chlopy tylko ich lac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
oczy napuchniete a dzisiaj ide do kolezanki i co ja jej powiem moze jest cos na opuchlizne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dajcie spokój, naprawdę. Lejecie tylko wodę na jej młyn o i to tylko jej chodzi. Bądźcie mądrzejsze :-0 Poprawiam się w tabelce: :) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn...chlopczyk..Maximilian/Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko...........?? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : 🌼 sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja Co z tą duilą???? Kto ma kontakt do niej?? Co do wyjazdu za granicę nadal - wczoraj moja szefowa powiedziala, że ona w 28 tyg. leciala do Californi (!!). Nie stalo sie nic, a ja na jej miejscu mialabym duze obawy, bo raz, że wczesniej stracila dziecko, a dwa, że byla juz kolo 40-ki. :-0 Jadę więc.... no jak tu nie jechać?? ;) Musze jechac, bo w Polsce taniej wszystko kupić i lekarz taniej wyjdzie. Muszę sie też dowiedzieć czy nie bedzie mi przyslugiwalo becikowe, może uda się wycyckać dwa kraje na raz. :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Zarabiać w funtach i wydawać w złotówkach - to jest życie! :D Ej, dobra, kończę, bo jeszcze mi sie za bardzo spodoba :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00, Justyna dziękuję wam bardzo za słowa otuchy, ja tez nie rozumem tych facetów jak mogą nas tak denerwować wogle ich nie obchodzi to ze nosimy w sobie ich dzieciaczki, każdy facet to egoista myśli tylko o sobie ma gdzieś to że jesteśmy w ciązy. Brzuch nadal boli, nie mam ochoty na jedzenie, jest mi niedobrze.Anka 00 moje oczy też wygladają koszmarnie są zapuchnięte i worki mam prawie pod sam nos:-) podobno na zapuchnięte oczy pomaga okład z czarnej herbaty spróbuj napewno nie zaszkodzi. Dobra dziewczynki czas ruszyć się z łóżka może wtedy poczuję się lepiej.Tymczasikie borem i lasikiem ( tak mówi moja 12 letnia siostra, jak chce kogoś rozśmieszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham polske i to bardzo to moja ojczyzna do ktorej mam zamiar kiedys wrocic, podatki place tam gdzie pracuje to chyba oczywiste i nie trzeba tego nikomu tlumaczyc:D sytuacja w polsce jest trudna to fakt, nie wazne kto rzadzi, wroce i zainwestuje to co mam w polsce, i gdyby nie wyjazd nie byloby to mozliwe;) a tak moze bedzie kolejnych pare miejsc pracy:D pozdrawiam, milego dnia i troszke optymizmu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYNKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! BADZ MADRA I NIE PISZ Z NIA BO ONA TYLKO PROWOKUJE WSZYSTKIE DZIEWCZYNY OD KILKU DNI I DLA WIEKSZOSCI JEST TO JUZ SRASZNIE MONOTONNE CODZIEN TO SAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek po prostu zaczelo mi sie robic slabo , goraco i xczulam ze zaraz zemdleje , ale sie zrobil szum hihi:) podawali tlen, co chwila przychodzili tymbardziej ze mialam mala na kolanach i balam sie ze mi sie wymsknie a nikt inny nie mogl jej wziasc ode mnie bo wystarczylo ze poszlam do toalety i stewardesa mi ja potrzymala to zrobila taki wrzask ze sprawe zalatwilam w pol minuty:) ...podejrzewam ze to min przez moje oslabienie bo bardzo zle sie wtedy czulam ,tymbardziej ze nono stop karmilam ja piersia a mala wyciagala ze mnie chyba wszystko - wazylam wtedy 52 kilo teraz przytylo mi sie 2 tutaj anulaika ja jak bylam w ciazy tez chcialam sie udac do jakiegos polskeigo gina do Londynu ale po zasiegnieicu informacji na ich temat zrezygnowalam....wizyta 100 - 150 funtow, zalatwiaja cie w 10 min , wiekowo to 50 - 60 lat, podobno gorsi od angolow...ale decyzja nalezy do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
anusia 23 przedewszystkim nie mysl o tym a brzuszek przestanie napewno bolec a z tej herbaty bym skorzystala tylko jej nie mam ale dzieki trzymaj sie cieplo bedzie dobrze ja staram sie nie myslec a fececi to mysla tylko o sobie....... i mozna by tak dalej o tych facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - jak Wasza wyprawka? Nie pytam tych, co niedlugo rodzą, bo wiadomo, że mają juz pewnie wszystko, ale te \'późniejsze\' mamy? Ja mam najwieksze rzeczy juz kupione - wystarczy po nie jechac do Polski (wszystko kupione na Allegro, bo najtaniej) :P A Wy? Robicie zakupy w Polsce czy tutaj? p.s. Super mam dzis nastrój. Zaczepny taki :classic_cool: :P Ale pytanie bylo poważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka ja jeszcze nie mam nawet jednej skarpetkizaniedlugo bede musiala cos zaczac kupowac jeszcze mam troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja zakupy dla dzidzi bede kupowala tutaj tylko zastanawiam sie nad wozkiem bo nie widzialam tu takiego fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam robić zakupy w 20 tygodniu, bo sexing scanie - jak potwierdzili mi, że mam dziewuszkę :) Wiem, że nigdy nic nie wiadomo do samego końca, ale zaryzykowalam i zaczelam kolekcjonować już różowe girly clothes :P Nie moglam sie doczekac tych zakupów! Lista powoli sie zapełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam 🌼 loboszek- z tego co nam powiedzieli to nie mozna robic nadgodzin. Jak wypelniasz kwestionariusz tam zapisujesz liczbe godzin jaka robisz w tygodniu. U nas jest np 37h w ciagu tygodnia a w ciagu miesiaca ok 150h i jej nie powinnismy przekroczyc. Ogolnie to jest powiedziane, ze jesli robisz nadgodziny to w rozliczeniu rocznym zwieksza sie twoja stawka podana pierwotnie w deklaracji co po zakonczeniu roku skutkuje zmniejszeniem lub calkowitym odebraniem WTC nawet do zwrotu czesci benefitu:) Kazda zmiana dochodu lub zwiekszenie/ zmniejszenie godzin powinna byc podana do IR :) Prog podatkowy nie powinien przekraczac rocznie 18600f. Przy dochodach powyzej 17600 stawka WTC i ChTC jest zmniejszana:) Musisz dokladnie poczytac na tym dokumencie co ci przyszedl z IR i skalkulowac swoj roczny dochod tak musisz podzielic aby dochody miesieczne nie przekroczyly w/w stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózków jest cale zatrzęsienie wlasnie na Allegro. A ceny! Tutaj bylejaki wózek potrafi kosztować 300-400 funtów. W Polsce za 1000 zl można kupić już super wózek. A wybór chyba tam jest wieszy, bo tu wszystkie na jedno kopyto (raczej wiekszosc jest z tych \'nowoczesniejszych\') Ja swoj kupilam (Roan) za 440 zl - uzywany, ale jest jak nowy. A nowy kosztuje taki ok. 800 zl. Naprawde warto kupowac tam, bo wózek to najdrozsza rzecz w sumie w tym wszystkim, a kupując tam - wydamy grosze (w przeliczeniu - mniej niz 200 funtow). Rachunek prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka ja 2 tygodnie przed porodem miałam juz wszystko a zaczełam kupowac jak byłam juz w 2 miesiacu. nawet ciuszki dla 3-6 miesiecznego szkraba w tym wszystkim mam. a wyprawka trzepła po kieszeni lez nieodczulismy tego tak strasznie tak jak juz pisałam zaczelismy kupowac wszysto stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka:D ja dopiero zaczynam. po tym usg jak powiedzieli ze wszystko ok, kupilismy synusiowi swetereczek, butki, 5 body, 2koszulki - urocze! wczoraj bylismy w tesco nie moglam sie opanowac, kupilam szamponiki, mydelka, gabeczki, chusteczki-myjki, i pampersy dla noworodkow:P moze to troche wczesnie no ale wole stopniowo wydawac kase, mniej to odczujemy;) dla siebie zakupilam wkladki laktacyjne bo prawa piers juz czasem kapie;) a moj mezus wybral i zakupil wozek - mother care travel system - mocca, sliczniutki!! teraz jestem na etapie ogladania wanienek, boje sie kompania maluszka, na szczescie mama przylatuje z pomoca na miesiac:D kochana moja 🌻 tesciowie juz tez maja mnostwo ciuszkow pokupowanych dla pierwszego wnusia - tesciowa ma przyjechac w sierpniu:) nasi znajomi kupuja prezencik w formie sterylizatora do butelek takze po malu, po malu uzbieramy komplecik:) nie wiem tylko jakie lozeczko, ja jestem za tradycyjnym-drewnianym a moj za tym skladanym:O zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×