Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Aga B
Do Katelka 25 :) Dziekuje serdecznie za odpowiedz i takie szczegoly :) odrazu mi lepiej:) w szkole rodzenia jeszcze nie bylam ale od tygodnia usilnie probowalam sie dodzwonic do nich by sie umowic na sesje ---> bezskutecznie hehe :) jeszcze raz wielkie dzieki i pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - no to rzeczywiscie nieciekawie tyle miesiecy sie nie widziec z ukochanym. Ja bym taka wytrzymala nie byla (nie to, że bym sie o siebie bała, ale o niego wlasnie!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka-myslisz ze ja sie nie boje,caly czas chodza mi jakies glupie mysli po glowie,no ale jakos wytrzymalam ta rozlake,juz malo zostalo:) laboszek-no wlasnie duzo osob lata w poznej ciazy i nic im nie jest ale strach w nas i tak pozostanie,przynajmniej we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho dzis wieczorem:( Pierozki zrobione i jeszcze szybciej zostaly zjedzone :D:D:D Jak nikogo nie ma to ja tez znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
Cześć dziewczyny.Znowu jestem póżnym wieczorem jak już nikogo tu nie ma.szkoda :(( wiem,wiem wszyscy już śpią,to ja mam dziwne pory na pisanie.ale co mam zrobić jak nie mogę spać. Pozdrawiam was wszystkie.Słodkich snów.pa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tydzien w tabelce bo zapomniala to zrobic w piatek :P przeczytalam wszystko co napisalyscie (a nie bylo tego malo) jutro wejde wczesniej i popisze ;) dodam jeszcze ze w sobote kupilam pierwsze sliczne spiochy :p na wiecej sie nie odwazylam bo nie znamy plci ;) bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....16.....Bristol............? ......Wiktoria/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3517.........Londyn........syne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Deszcz pada, żyć się nie chce :-0 A tu do pracy trzeba iść po południu. Może do tego czasu przestanie. Zabookowalam sobie usg 3D na sobotę. Sprawa polega na tym, że oglądac bedziemy w 3D (sexing scan - czyli 3-ci raz mi powiedzą, jaka jest płeć mojego Szkraba), ale fotki dostaniemy w 2D. Czemu tak? Bo kosztuje to tylko 90f. a na porządne 3D/4D pojedziemy sobie w Polsce, w sierpniu - wtedy weź miemy filmik, fotki i wszystko co dadzą :D Jak Wasze samopoczucie w nowym tygodniu? :) A jak tam bebka_k - jeszcze w domu? Lada chwila może ją \'pociągnąć\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:poprawiam sie w tabelce :) bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....16.....Bristol............? ......Wiktoria/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3517.........Londyn........synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Witam mamuski 🌼 Dzisiaj tez cos was nie zawiele od rana:) Ja zaraz ide Ole do Przedszkola zaprowadzic a potem na male zakupy;) musze cos dla meza znalesc na urodzinki:):):D i dla chrzesniaka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc wszystkim mamusiom dzisiaj dzionek bardzo brzydki pada deszcze i nic sie nie chce ja bylam dzisiaj u GP takze juz od rana nie spie niedawno wrocilam. wziela mnie dzisiaj polozna angielka i chwile z nia porozmawialam a pozniej powiedzialam ze nie mowie dobrze po angielsku i zapytala mi sie skad jestem i fajnie sie zlozylo bo w tym szpitalu gdzie ja chodze jest polska polozna bardzo mila i sympatyczna porozmawialam sobie dzisiaj z nia chociaz i tak wszystkiego nie zapytalam bo zapomnialam i dowiedzialam sie ze na porodowce tez sa polki i jak dobrze trafie to jak ja bede rodzic to moze bedzie polka a jak nie to wlasnie ta polozna polke zawolaja takze ciesze sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU00 w szpitalu w ktorym rodziłam tez byla polska polozna i tez miałam mowione ze jak bede rodzic to ona bedzie i............. guzik to dla mnie pusta gadka .Jesli bedzie przy Tobie to fajnie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w koncu porod odbierała anglica w dodatku studentka ;-) i wcale sie nie bałam zreszta w tym momencie to sie o tym nie myslijedna mysl chodzi tylko po głowie tzn:kiedy to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
katelka25 powaznie ??? a z drugiej strony czy potrzebujemy tlumacza damy jakos rade cos tak umiem angielski takze nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie tez od rana pada :( dzisiaj dostalam skierowanie na usg, ktore ma sie odbyc w czwartek 21!! co w tym dziwnego? to ze polozna mi mowila ze nastepne usg jakie mnie czeka to w 20 tygodniu, a w czwartek bede w 16 tygodniu i 6 dniu ???? miala mi jeszcze wyslac papiery zebym dostala skierowanie na badanie serca, i moze sie pomylila? bo badanie serca mialam miec lada dzien a usg za 3.5 tygodnia. czy wam tez tak sie kiedys przytrafilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00, moja znajoma rodzila 3 tyg temu a angielskiego nie umie wcale. przy po rodzie byl jej maz ktory tez nie potrafi sie dogadac, przynajmniej na taki temat :) wszystko bylo dobrze :) wiec jesli ty znasz troche to sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu00 ja z bólu to zapomniałam całkowicie angielski i maz za mnie wszystko mowił to było wrazenie a polozne sie smiały ze mna bo nawet dziekuje zapomniałam jak sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
camillee troche mowie ale jak co to tak jak katelka25 napisala moj facet bedzie za mnie odpowiadal tez tak mysle ze chyba nie bede wstanie nic mowic ale wiecie co w glebi duszy mam nadzieje ze mnie moze ten bol ominie!!!! a moze nie boze juz sie boje na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
hej dzieki za życzenia Boże ale się machnęłam chyba z emocji oczywiście że synio nie ważył 7 kg tylko 3,755 ale to chyba dlatego że cały czas mi wmawiali że będzie malutki nawet usg kontrolne mi robili a w końcu śniło mi się że ważył 9 kg hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
dziewczyny...pomozcie... Jak tylko urodze, chce poleciec do Polski.Jak myslicie ilu tygodniowe dziecko mozna zabrac w taka podroz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....16.....Bristol............? ......Wiktoria/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek............Filip poprawiam także tabelkę bo gdzieś się imię synusia zgubiło, ja rodziłm w royal london hosp. na whitechapel z językiem zarówno u mnie jak męża średnio ale daliśmy radę mimo że były same anglojęzyczne Aga B ja początkowo także wzięłam gaz ale na mnie nie działał miałam po nim odruch wymiotny i poprosiłam o znieczulenie dostałam jakiś zastrzyk w nogę i było ok oczywiście bezpłatnie tutaj znieczulenie zewnątrzoponowe jest również gratis ale na nie bym już się chyba nie odważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny mam pytanie bo jestem umowiona w sprawie paszportu dla dzidzi na 17 grudnia ale chcialabym przelozyc date jak to sie robi pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na tej stronie w \"Moje rezerwacje\" czy cos w tym stylu i klikasz Anuluj w dacie swojego spotkania. Jak anulujesz - mozesz od nowa wybrac nowy termin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_50- a masz juz termin w ambasadzie bo najblizszy wolny wedlog kalendarza jest na polowe listopada:( Zawsze\\mozesz tez zadzwonic tam i sie zapytac o inny Ja np przelozylam wizyte z 3/10 10.42 na pozniejsza date wiec ta powinna byc wolna a na kalendarzu caly czas jest zapisana rezerwacja. loboszek- super,ze trafila ci sie fajna polozna:):):) camille- a moze oni sie pomylili lepiej zadzwon do szpitala i sie upewnij jakie to ma byc badanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna M
czesc dziewczyny, mozecie podac adres mailowy konsulatu- stronke gdzie mozna zabookowac sobie wizyte na zalatwienie paszportu dla maluszka, bardzo prosze i dzieki serdeczne. ja jeszzcze przez 40 min w robocie..bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, mi tez sie wydaje ze to pomylka, ale jeszcze jutro przedzonie do przychodni i moze uda mi sie wepchnac do poloznej, a jak nie to dzwonie do szpitala. pracuje z byla polozna i powiedziala zeby dzwonic i sie zapytac czy oni chca mnie badac w 16 tygodniu, bo jesli chca to wtedy nie bede miala usg w 20 tygodniu tylko troche pozniej. albo sie pomylili i to mial byc 21 ale lipiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwały
cześc jestem szczęśliwym Tatusiem. rodziłem razem z żoną wLondynie przeżycie NIESAMOWITE nie zemdlałem. myślę, że nikt nie ma mi za złe że napisałem na forum dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×