Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

KARINA82 NIC NIE SZKODZI, JA TEZ SIE MYLE:) JA CI POWIEM ZE JESTEM W SZOKU CO DO TYCH WASZYCH RACHUNKÓW. MOZE POWINNISCIE ZMIENIC DOSTAWCE PRADU BO MOJA KUMPELA TAK ZROBIŁA I MAJA JUZ O WIELE TANIEJ. MY PŁACIMY ZA 3 MIES. 150Ł ZA GAZ I ZA PRAD OK 130Ł.MIESZKAMY W TRÓJKE ALE NIE OSZCZEDZAMY NICZEGO. GORACA WODA TO SIE LEJE PRAWIE DNIAMI I NOCAMI HEHE:) KOMPA NIE WYŁANCZAM A I TV CHODZI CAŁE DNIE.:) ZASTANÓWCIE SIE NAD TYZ ZEBY ZMINIC DOSTAWCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONDZI25 też bardzo drogo płacisz. Ja mam 3bed, 2 łazienki, salon spory połączony ze spora kuchnią, ogród dookoła domu i do centrum 10min i płacę 495Ł miesięcznie + rachunki to jakieś prąd 24Ł, gaz 27Ł, woda 31Ł ryczałt no i consil 91Ł. Domek śliczny, urządzony, po remoncie, ogródek duży. Sam dół czyli salon i kuchnia ma jakieś 30mkw liczyliśmy do kupienia wykładziny. Urządzony dość ładnie łącznie ze sprzętem. A co do dzieci to faktycznie tutaj dzieci muszą mieć swój pokój i liczone jest 1dziecko - 1pokój. U mnie z chid benefitem były jaja bo sprawdzali w Polsce czy biorę coś na dziecko. A podejżewam że jakiekolwiek pieniądze pobierane w polsce są tutaj traktowane jako dochód i są na to rubryki w tutejszych papierach. A co do teściowych moja mama tez jest teściową, a mój mąż chwali ją niesamowicie ale faktycznie on woli iść do mojej mamy niż do swojej z prośbą o cokolwiek, więc myślę że to charakter a nie zazdrość. Moja teściowa wylicza wszystko w ten sposób że Mariuszek kupił to, Mariuszek kupił tamto, Mariuszek kupił fajne auto, mój Mariuszek ładny dom wynajął A GDZIE DO JASNEJ CHOLERY JEST ŻONA KTÓRA UCZESTNICZY WE WSZYSTKIM TAK SAMO, I WKŁADA W TO WSZYSTKO SWOJE SERCE I CHĘCI żebyśmy mieli lepiej jako rodzina która ma wspólność majątkową. Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****NIUNIA JA WIEM ZE JA TAKZE DUZO PŁACE..ALE W MOIM REGIONIE NIC TANSZEGO NIE MOGLISMY ZNALEZC W PODOBNYM STANDARDZIE. WIDZE JEDNAK ZE DZIEWCZYNY MAJA JESZCZE GORZEJ. PEWNIE GDYBYM NIE MIAŁA PRACY TO BYSMY NIE STARTOWALI NA TAKIE MIESZKANIE. LOGICZNE . WSZYSTKO ZALEZY OD FINANSÓW..A MOZE KTÓRAS Z WAS MA ZNAJOMA LUB KOLEZANKE KTÓRA MIESZKA W BANBURY I NIE MA PRACY? DO SZKOŁY W KTÓREJ PRACUJE POTZRZEBNE SA 3 DZIEWCZYNY. JAKBYSCIE BYŁY ZAINTERESOWANE, CHETNIE UDZIELE BLIZSZYCH INFORMACJI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, no to super, jak sa rubryki na to co sie bierze w Polsce, to ja z dzika rozkosza wpisze, nie ma sprawy, tylko moja pensja tu wyjdzie na taka smieszna kwote :D Zreszta naprawdechce to zrobic wedlug prawa a nie po chochsztaplersku, tylko ze ja musze liczyc na siebie i swoje pieniadze, bo jak mowie,z tym moim obecnym bylym , to nie chce ryzykowac,zeby zostac tu bez grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki ja sie moze nie bede wypowiadac o stosunkach rodzinnych :P dla tesciowej jestem ta gorsza bo nie mamy dzieci, to jest punkt pierwszy po drugie mieli syna starszego o mojego meza i dlugo byl jedynakiem,wiec jest ukochany synus-moj maz byl tylko do tyrania w domu.....a teraz na zone tego mojego szwagra przelali te swoja milosc jak i na wnuczke ,,, wiec dla mnie juz zabraklo,,,,no coz...:P moi rodzice zupelnie inaczej traktuja meza mojego,czasem nawet za nim stoja a nie za mna czyli swoja corka,,,na rowni go maja i on to czuje.,,,, a kto z was wynajmuje w londynie domki? bo my z mezem sie musimy przeniesc na polnoc lub poln-zach i chcemy 2 bedroom, lub 3 bedroom(bysmy wtedy moich rodzicow wzieli byloby taniej) ale ceny mnie dobijaja :( czy nie ma mozliwosci wynajac no 2 bedroom zeby placic tylko za tax i wynajem? zawsze do tego sa rachunki? pozdrowionka kochane:) acha i moja tabelka: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁEĆ... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszku, jakie owobiazki? nie za duzo ich sobie narzucilas? szkoda ze \"odchodzisz\" ale mam nadzieje ze bedziesz zagladala.... u mnie maly domek 2 bed kosztuje ok 475F miesiecznie + oplaty. ok 600F wychodzi miesiecznie. tylko ze my mieszkamy pod bristolem w malej miescienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionko, czy moglabys mi jeszcze raz wyslac mailem te liste? nie moge otworzyc zalcznikow, a nie wiem czy moj mail do ciebie doszedl... dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
witam wszyskie brzucholki i szczesliwe mamusie, nie pisuje tu czesto ale zagladam i czytuje was czesto, dziewczyny jestescie studnia wiedzy bez dna:))) pozdrawiam was goraco uzupelnie tylko tabelke NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?......... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia jutro mam polowkowe usg - skan wiec wkoncu bede wiedziec jakiego rodzaju maly stworek rosnie w moim brzuszku:)) juz nie mozemy sie doczekac z mezem dam wkrotce znac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka!To masz faktycznie ubaw z to rodzinko :) Ja tam juz nic nie powiem. A co do mieszkan i zycia w Londynie,to drogo, najdrozej na swiecie,nawet w NY nie sa tak wywindowane ceny.Pomieszkam tu wiec troche i zobacze,moze sie przeniose? Nic mnie w koncu tu nie trzyma,ja bede stalej pracy szukac w przyszlym roku,umiem to i owo,a spokoj to niezastapiony towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pisalyscie ze dziecko musi miec swoj pokoj,a cos sie stanie jak bedzie w pokoju razem z rodzicami?bo u mnie tak bedzie,bedziemy mieli duzy pokoj ale jeden tzn.ja moj chlopak i nasza dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka-ja jutro ide do prawnika dowiedziec sie o ta prace w Polsce i mieszkanie w Anglii,no i o ten macierzynski,jak cos bede wiedziala to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka ja brałam wszystko tzn. europejski akt urodzenia mojego synka (dziewczyny zgłaszajcie w Urzędzie Stanu Cywilnego że do świadczeń rodzinnych wtedy jest za darmo), akt ślubu brałam po polsku, zaświadczenie z MOPS-u że zaprzestałam brać rodzinne tłumaczyłam je u znajomego przysięgłego za 30zł we Wrocławiu. Jeny nie pamiętam co jeszcze brałam - jak przypomni mi się to napiszę. Możesz wziąć też zaświadczenie o zarobkach z pracy np. aby miec potwierdzenie w razie czego na miejscu. I nie wiem co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!Jestescie cudne!Chyba Was ozloce!Ja normalnie to juz fiola dostaje,bo musze robic wszystko sama,jeszcze mnie ten chlopaczyna opieprza za wszystko.A chcialabym nie zostac na lodzie,albo nie brac czegos wbrew tu ichniejszym prawom,ale jak mi sie cos nalezy jeszcze z Polski to czemu nie. Ja naprawde jestem ta samotna mama i nie robie niczego zeby sciemniac :( A jak dzidzia podrosnie troszke,to znajde sobie prace,bo ja jestem twardziel i lubie poza tym wsrod ludzi przebywac. To jeszcze raz Niunia i karolcia calusy przeslodkie za info 😘 😍 Ratujecie mi zycie,boja czasem mam takiego dola,ze sama zostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka to ja cię jeszcze pocieszę :D nie wiedziałam że jestes samotna, bo nie śledzę na bieżąco ale chciałam ci powiedziec że jako samotna masz jeszcze dodatek do \"rodzinnego\" child benefitu z tytułu samotnego wychowywania dzidzi i możesz starać się o mieszkanko dla siebie tak jak moja koleżanka, nie mam z nią teraz kontaktu ale dostła po urodzeniu bardzo szybko mieszkanko 2 bed socjalne z możliwościa wykupu na własność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka to ja cię jeszcze pocieszę nie wiedziałam że jestes samotna, bo nie śledzę na bieżąco ale chciałam ci powiedziec że jako samotna masz jeszcze dodatek do \"rodzinnego\" child benefitu z tytułu samotnego wychowywania dzidzi i możesz starać się o mieszkanko dla siebie tak jak moja koleżanka, nie mam z nią teraz kontaktu ale dostła po urodzeniu bardzo szybko mieszkanko 2 bed socjalne z możliwościa wykupu na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka to ja cię jeszcze pocieszę nie wiedziałam że jestes samotna, bo nie śledzę na bieżąco ale chciałam ci powiedziec że jako samotna masz jeszcze dodatek do \"rodzinnego\" child benefitu z tytułu samotnego wychowywania dzidzi i możesz starać się o mieszkanko dla siebie tak jak moja koleżanka, nie mam z nią teraz kontaktu ale dostła po urodzeniu bardzo szybko mieszkanko 2 bed socjalne z możliwościa wykupu na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka to ja cię jeszcze pocieszę nie wiedziałam że jestes samotna, bo nie śledzę na bieżąco ale chciałam ci powiedziec że jako samotna masz jeszcze dodatek do \"rodzinnego\" child benefitu z tytułu samotnego wychowywania dzidzi i możesz starać się o mieszkanko dla siebie tak jak moja koleżanka, nie mam z nią teraz kontaktu ale dostła po urodzeniu bardzo szybko mieszkanko 2 bed socjalne z możliwościa wykupu na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia :D mnie tez dzis poslalo po pare razy,cos z netem :D Wiesz,wolalabym sto razy byc z fajnym gosciem i nie miec za bardzo dodatkow,ale jak juz mam przesrane w tym temacie,to w drugim choc mniej... Powalczymy,ja jeszcze mam dwojeczke urodzonych,jestem normalnie jak po walkach na froncie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc na dzis dziewczynki! Dla Brzuszkow 🌼 a dla Mamus 😍 Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam pytanko czy jest ktos kto mieszka w essex pytam bo chcialabym dowiedziec sie cos na temat szpitali w tej okolicy...mam tez wiele innych pytan do Was np.jak sie starac o benefity i czy musze jechac na spotkanie w sprawie NIN czy tez lekarz zrobi mi go automatyczne po spotkaniu sie z nim???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie pare dnie a tu tyle czytania:):):) Od razu poprawiam tabelke:D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia Iwitak- dobrze, ze juz wszystko jest ok ❤️ ❤️ i twoja corcia juz jest po wszystkim. Zycze jej szybkiego powrotu do domku i przede wszystkim duzo duzo duzo zdrowka 🌼 Duila- synek super, jake fajowe ma wloski❤️ ❤️ Poza tym witam nowe przyszle mamusie na forum 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?........Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia Ale juz duzo tych szczesliwych mamus....:) chcialam sie zapytac czy któras z was mieszkala moze w Szkocji albo mieszka?? wiem że tytul topiku jest inny ale moze ktos sie znajdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Moje wiadomosci nie sa dobre.Wczoraj dla Julki sie pogorszylo,lezy znowu pod respiratorem i znowu faszeruja ja morfina.Lekarze jeszcze nie wiedza co jest przyczyna,ale dzisiaj juz powinnam wiedziec.Dziewczyny ja juz nie wytrzymam tego psychicznie jest mi tak ciezko nawet nie wyobrazacie sobie jak.A w niedziele bylo tak super juz trzymalam ja na rekach,taus zmienial jej pieluszke no i w ogole byla taka zywa.Na dodatek zaczal mi zanikac pokarm,a tak bardzo chce ja karmic piersia.Wszystko jakos mi sie tak zwala na glowe,nie wiem ile jeszcze dam rade.Trzymajcie sie kochane!Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka ja wiem doskonale że lepiej mieć drugą połóweczkę ale co zrobic takie życie musisz byc silna i na pewno dasz radę. A skoro ci się należy to bierz ile sie da :D inez01 obenefity stara sie osoba pracująca i spełniająca określone kryteria, a NIN-u nie wyrobi ci lekarztylko dostaniesz wezwanie na rozmowę w sprawie NIN-u na wyznaczony termin i godzinę do Job Centre Plus po wcześniejszym złożeniu papierów o child benefit lub tax credit (jeśli twój mąż lub ty pracujecie tutaj). Lekarz może założyć ci tylko kartę ciążową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek29 jejku musisz być bardzo silna i nie denerwować się. Ja nie wiem co teraz czujesz ale mogę sobie tylko wyobrazić. A co do pokarmu spróbuj odciągać regularnie naprawdę pomaga. Trzymam kciuki z całego serduszka za Twoją Juleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek kochana mam nadzieje że jakos to wytrzymasz i bedzie wszytko ok. czemu malenstwu podaja morfine kochanie jak mozna zapytac ? pomodle sie o twojego szkrabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek po operacji jej podali morfine zeby caly czas spala i sie nie ruszala,zeby ranka na brzuszku jej sie nie rozeszla,a wczoraj jej dali,bo lekarz stwierdzil,ze respirator jest za ciezka maszyna dla tak malego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie a co miala za operacje bo nie doczytalam wybacz... mam nadzieje że bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry wszystkie brzuszki dzien jak nie co dzien. iwitek bardzo ci wspolczuje ale wszystko bedzie wporzadku musisz byc dobrej mysli. twoje malenstwo napewno juz niedlugo bedzie z toba dziewczynki i jeszcze mam takie pytanko bo nie pojechalismy do polski a wiec zdecydowalismy ze pojedziemy na jakas wycieczke tylko ja mam jeden problem bo mi sie wczoraj skonczyl wazny paszport i nie wiem gdzie moge zadzwonic i zapytac czy moge przejechac na prawo jezdzie albo na dowodzie moze ktoras z was wie jak tak to napiszcie dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×