Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość macie dziwne tematy
a gdzie ten maz bo nie tylko ja go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
nie znam tego bo nie mam auta a ni nawet prawa jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_bober reszta zdjęć jest po prawej stronie na górze taki ludzik z karteczkami - jakoś tak my zdecydowaliśmy sie na takie autko jak znajomi kupili takie samo tak się w nim zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do macie dziwne tematy
mowie o tym, ze z autopsji znasz stawianie dzieciaka przy czyims aucie i pstrykanie fotek - przeciez to zadna sztuka czytaj uwazniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
ale wiem ze ludzie mieszkajacy za granica tak robia np moj szwgier pokazuje nam zdjecia luksusów jakie rzekomo ma w anglii a jak pojechała tam moja siostra to wróciła chora z tego ich slamsu i rzdnego auta nie mieli w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
a ktory to rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my jeszcze w szpitalu bo niunius mial zoltaczke igo naswietlali moze wkoncu juzjutro nas wypuszcza to sie odezwe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia mam! wiedzialam ze gdzies musi byc wiecej fotek bo nick zarejestrowany jest :D nie dosc ze widzialam meza -musze przyznac ze przystojny-wiedzialas co robisz :D to jeszcze sie zalapalam na fotki z wyprawki i ciuszki i lozeczko obejzalam -sliczne to wszystko :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2001 powiadasz to cudów sie tam mimo wszystkich staran nie dorobiłas to zaledwie jest warte jakies 50 tys w polsce moze nawet nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_bober dziękuję za komplement, a zdjęcia robiłam dla męża siostry rodzi po mnie miesiąc i tak wymieniamy sie zdjęciami :D kim ona jest widzę że się napatrzyć nie możesz zapamiętaj je jak będe miała czas pstryknę jutro jak wsiadam i pokażę ci ALE MAM UBAW dobra przesadzam jestem straszna już nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozmy ze to auto jest twoje ok zapewniam cie ze nie masz sie czym chwalic bo to stare gowne w starej kascie jest za marne grosze własnie takimi autami przyjezdzaja polacy zzagranicy wiec nie wyrozniasz sie niczym nowa A 8 mogłabys zabłysnac ale nie tym czyms a ubaw masz jak dziecko bo pokazałas komus zdjecie baw sie dobrze jutro lec po benefit na paliwo hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pa 😘 jak będzie to polecę pierwsza obiecuję albo mam pomysł sąsiadowi spuszczę w nocy :D jacie i w końcu pojeżdzę sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
Jak trzeba byc prostym aby sobie robic zdjecia z zaparkowanym na ulicy autem a potem wklejac to na forum Tak jak moj szwgier siła od pługa oderwany niunia sie zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
uwazaj aby sasiad sie tobie nie spuscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim trzeba być prostym aby wstydzić się ujawnić lub pokazać swoje zdjęcia ja nie mam czego się wstydzić a po to jest fotosik aby tam wklejać zdjęcia, mam sie czym chwalic to sie chwalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim ona jest fajnie ze czlowieka okreslasz za pomoca auta fajnie to o Tobie świadczy ... nie ma co .... a poza tym skoro jestes w Polsce co robisz na naszym topiku i zasmiecasz nam nasz topik ??moze załoz wlasny mądralinska z lexusem zamist mózgu - to juz koniec mojej dyskusji z Toba bo nie jestes warta moich slow bym je kierowala w Twoja strone. to na tyle .... s_daga fajnie mam nadzieje ze szybko bedziecie mogli sie soba cieszyc :) do normalnych dziewczyn - ogladalismy dwa sceniki i mezowi sie spodobaly ale niestety juz sprzedane wiec bedziemy wypatrywac innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niunia sie dowrtosciowuje starym audi nie zauwazyłas? czy ja pokazuje tu jakies zdjecia? na głowe nie upadłam by to robic, by pokazywac obcym ludziom swoich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek nic sie nie martw,jak ma byc wasze auto to chocby sie walilo i tak sie wam tak pouklada ze w wasze rece trafi :D zawsze tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.08] 19:14 ***niunia*** pa jak będzie to polecę pierwsza obiecuję albo mam pomysł sąsiadowi spuszczę w nocy jacie i w końcu pojeżdzę sobie no nie wiem ..................????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie musze się dowartościowywać chciałaś to pokazałam i koniec tematu ty widocznie nie masz co pokazać i nic sobą nie reprezentujesz idz jednak na ten spacerek dziewczyny proponuje ignorować całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kim ona jest
piszesz z kawiarenki internetowej czy z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×