Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość mama Eli
monika2, dosc czesto korzystam z taksowki i tylko raz mi sie zdazylo ze taksowkarz nie chcial mnie zabrac przy okazji byl tez chamski i wydaje mi sie ze lekko wczorajszy wiec z mila checia zamowilam druga juz z innej korporacji. w polsce jest dokladnie to samo, jak wsiadam do taksowki nie musze miec fotelika. jest to nawet nielogiczne by taksowkarz musial miec fotelik. pomysl ze sa trzy grupy fotelikow wiec cienko go widze z jazda z tym tobolem w bagazniku. a poza tym nawet jesli korporacja taksowkowa ma fotelik to kierowca musi wrocic po niego do bazy.jak to sobie wyobrazasz? a teraz pomysl tez ze jestes w miescie i masz sytuacje awaryjna, lapiesz taksowke z postoju i co wtedy? jesli masz travel system to ok, a jak nie to nosisz malenstwo w foteliku po miescie czy wozisz je wozkiem? poza tym kierowca taksowki jest tzw. kierowca zawodowym wiec przynajmniej w polsce z tego wlasnie powodu nie musisz miec fotelika w taksowce. dla wszystkiego sprawdze jeszcze z dvla bo mnie teraz robal ciekawosci toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
asanna myslalam o tym ale mysle ze wiem jaka bysmy dostaly odpowiedz.pewnie przepraszali by grzecznie ale nie maja odpowiedniej ilosci pomieszczen zaadoptowania na ten cel bla,bla,bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
i zeby niebylo ze jestem goloslowna. jest to strona bbc: Last Updated: Monday, 28 August 2006, 01:36 GMT 02:36 UK E-mail this to a friend Printable version Q&A: New child car seat law Crash dummies Car seats used to be obligatory "if available", now there is no excuse A new law comes into force on 18 September 2006, which the government says could save up to 2,000 children per year from death or injury in road accidents. All children under the age of 12 will have to use some form of child car seat, unless they are taller than 135cm (4ft 5in). This means many British families will be obliged to buy new car seats or booster cushions for their children. They will also have to find ways of persuading children who have already stopped using them to get back into the habit. Which children are affected? I expect police to use common sense, not put out major dragnets... but to appear at the school gates from time to time to give people advice Road Safety Minister Stephen Ladyman All children under 135cm (4ft 5in) tall, unless they have passed their 12th birthday, must use a child seat appropriate for their weight. Most children reach 135cm around the age of nine. How do you find out what kind of seat is appropriate for your child? Weigh your child and ask a shop assistant, or use the following guide: * up to 13kg (2st 1lb) - a rear-facing baby seat * 9kg to 18kg (1st 6lb - 2st 12lb) - a forward-facing child seat * 15kg to 25kg (2st 5lb - 3st 13lb) - a booster seat * 22kg (3st 6lb) or above - a booster cushion, or modern booster seat designed for larger children A booster seat is like a booster cushion, except it has a back, and may have protection for a child's head in the case of a side impact. The government suggests trying the seat before you buy it, to make sure it can be fixed properly in your car. Which children are not affected? A child over the age of 12 or more than 135cm tall, may use an adult seat belt. However, the Department for Transport recommends that children should continue using booster cushions or booster seats until they are 150cm (4ft 11in) tall. What are the main changes from the existing law, when it comes to carrying children in cars? Here are four of them: * Up to now children aged between three and 11 have been obliged to use the appropriate seat or cushion "if available" - now they have to use it full stop, with only a few exemptions * Children under 12 and less than 135cm tall may not travel in the front of a car without an appropriate seat or cushion, under any circumstances * Children under three may not travel without an appropriate seat, whether they are in the front or the back, except in the rear of a taxi * It becomes illegal to use a rear-facing baby seat in a front seat protected by an airbag Are there any exceptions to these rules? Yes. There are three cases where a child between three and 12 years old may travel in the back of a car using no more than an adult seat belt: * short and occasional journeys made for reasons of "unexpected necessity" (so not on regular school runs, but you don't need to worry if you are picking up a friend's child because he or she has been unexpectedly detained at work) * two other children are already using restraints in the back seat, leaving no room for a third. (However, it would often be safer for the child to travel, in the front of the car, using the appropriate seat or cushion.) * in taxis In addition: * Children under three may travel in the back of a taxi without a special seat or cushion, as mentioned above * In old cars with no seat belts - children between three and 12 may travel in the back seat, though the Department for Transport points out that this is "not safe" * Emergency vehicles, including ambulances and police cars, are exempt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assanna a mi polozna powiedziala ze jacuzi i sauna odpadaja, ze nei powinnam chodzic a wczesniej duzo tam bywalam. nie wiem moze spytaj sie poloznej swojej. co do siedzenia, lepiej po prostu zamowic taxi i powiedziec co i jak i koniec. ja uwazam ze bezpieczenstwo ponad wsyzstko, na tysiac razy sie nic nie stanie ale moze 1001 razem bedize wypadek. nie kusic losu. a dziewczyny jak robilyscie paszporty dal szkrabow gdzie fotki robilysice?????????????? i jak?? bo ja np mam termin na sierpien a bede na poczatku grudnia musiala jechac do polski, zdaze sie wyrobic z paszportem i fotka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Droga Arvenko ja wiem o czym Ty mowisz, ja nie mowie o saunie normalnej tylko 5 minut w parowej i wiesz mi wielka roznica,oddycha sie latwiej i nie poci,szczegolnie jak sobie odzywke dam na wlosy to super sie dzieje wiesz do tego dlikatnie dasz oliwki na brzuszek i zacznie sie on przyzwyczajac do rozstepow, a do jacuzzi ja wchodze nie cala tylko siadam i sobie nogi cale mocze i patrze jak mi tluszcz wiruje, od pupci w gore spokojnie nawet bym nie probowala szarpac w jacuzzi brzuszka, a potem klade sie w atkim pokoju ciszy jak ja go nazywam i odpoczywam, pewno zasypiam zamyslona a potem basen i juz tez nie szaleje jak przed ciaza ja tego potrzebuje bo sie czuje jak kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asana to dobrze, a mi powiedziala ze to tej parowej tez nie moge :( i przestalam na basen chodzic :( a mialam abonament wykupiony. pozatym ciagle mam alergie i boje sie rozchorowac bo kicham prycham non stop. ja nie wiedzialam jak ty korzystasz z tych luksusow :):) myslalam ze normalnie chodzisz :) a kiedys czytalam ze do suchej sauny mozna w ciazy tylko ze na moment na okolo 5 minutek, ale ja jakos nie ryzykuje, zwlaszcza ze juz raz poronilam, na poczatku co prawda ale wole dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Ja bym sie do suchej nie odwazyla,nawet na minute,ale jesli nie masz zagrozonej ciazy to wskazane jest chodzic na basen ja tez mam karnet na aleksandra palace na wood Greenie jest fantastycznie ale drogo no ale maja inne zajecia jeszcz joga mase zajec ze nie ma wystarczajaco duzo czasu by wszystko zaliczyc, PRZECIEZ MALENSTWO W BRZUSZKU SIE USPOKAJA JAK TY PLYWASZ ,ono tez wciaz tam plywa co nie,niejedna opinie slyszalam o basenie w ciazy i ani jednej negatywnej,zalecaja wrecz, a co do MW TO NIEJEDNA SIE TU ZAWIODLA NA JEJ RADACH,JEDNA Z NAS DOSTALA ANEMII BIEDACTWO A DRUGIEJ OBIECALA ZALATWIC MIJSCE W INNYM SZPITALU A TERAZ JEST DWA TYGODNIE PRZED ROZWIAZANIEM A TA PINDA NAWET LISTU JEJ NIE WYSLALA,UWAZAJ NA NIE PROSZE CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowA
A ja miałabym opory co do fotelika innego niż własny.Różne dzieci tam siedziały i te zdrowe i chore i nie jedno napewno zwymiotowało i wogule.Bałabym sie tam położyc podatne nowonarodzone maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
UWAZAM,ZE TU SA NA TYM FORUM NAJCUDOWNIEJSZE MW NA SWIECIE doswiadczenie ,wlasna skora, a przede wszystkim SERCE zadna tu nie zycze zle drugiej wrecz przeciwnie,wiesz ile ja tu notatek se porobilam jak jestes loneczku na poczatku jak ja to naprawde wraz z kalendarzem ciazy mozna sie niezle oswiadczyc,ja jestem z calego serca tym dziewczyna bp jetem tu sama jak palec a moje angielskie szczescie niewiele sie sam orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka chyba z dzakuzi tez powinnas uwazac, bo glownie chodzi o to ze jak siedzi sie w za cieplej wodzie to mozna dostac przedwczesnego rozwarcia. A co do fotelika, to znajomi ktorzy rodzili w zeszlym roku i nie maja auta, powiedzieli, ze musieli na odbior ze szpitala zalatwic, bo nie chcieli ich wypuscic. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
JEJKU LITOSCI CZYTAJCIE MNIE JA TYLKO NOGI W JACCUZI MOCZE,WROC I MNIE POCZATAJ SLONCE a poprzednio napisalam ze jestem wdzieczna tym dziewczyna co tu sa i pisza dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie dziewczyny mam pytanko czy wam tez podali pare terminow bo ja juz nic nie rozumiem z usg mi wyszlo na jutro moj lekarz wyliczyl na 28 polozna na 30 a lekarz w polsce na 3.05 i ja juz nie wiem co mam myslec poza tym te skurcze o ktorych juz wczesniej pisalam nie wracaja ale wszystko mnie boli i chodze jak kaczka nawet najmniejszy ruch mi sprawia bol, a jak chodze do toalety to mam wrazenie ze dzidzie zaraz \"wysikam\" tak sie zastanawiam jezeli pojade teraz do szpitala to myslicie ze zbadali by mnie czy mam juz jakies rozwarcie itd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Czesc Dziewczyny, Do arveny4 , tak mieszkam niedaleko aldershot i chetnie sie spotkam, mozesz wpasc do mnie do Ash, albo ja do ciebie, np. w nastepny weekend. moj maz jedzie na nurkowanie wiec bede wolna i samotna. daj znac. Do moniki_31 mozemy sie spotkac na wandsworth, np w przyszly wtorek ok 14, do pracy musze wracac na 17. daj znac czy ci pasuje, moze w starbucksie na przeciw centrum handlowego Do innych dziewczyn, a moze jeszcze ktoras sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Wiesz co karolinka.j najlepiej to ty zadzwoń do labour ward albo midwife chociazby i bedziesz spokojniejsza chociaż ja mysle ze i tak jeszcze nic ci nie zrobią, ale nic nie wiadomo. A termin wg usg jest najbardziej mylny, chybaze zrobiony na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowa
Mam pytanie do mam.Czy któraś z Was rodziła gdy maluch byl w pozycji nóżkami o dołu?ciekawa jestem czy rzeczywiście tutaj pozwalają na poród naturalny w takiej sytuacji A może któraś miała zewnętrzne obracanie dziecka przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o swojej midwife - okazało się,że to chyba poczta nawaliła, bo list z referencjami został wysłany dawno do szpitala i ona nic nie rozumie dlaczego, ale bez problemu wszystko dziś załatwiła i już jest OKi.Więc mam miejsce w szpitalu, który sobie wybrałam. Teraz tylko siąść na schodach przy drzwiach wyjściowych i czekać, aż dzidzia zechce wyjść... Co jak czuję nie nastąpi szybko, no ale kiedyś musi, przecież dzidzia nie będzie \'tam\' siedziała w nieskończoność. Sauna i jacuzzi - też mi odradzano, ale z trochę innych względów, mianowicie chodziło o ciśnienie. Tego typu \'atrakcje\' wpływają na ciśnienie i dlatego należałoby ich unikać. Jak jeszcze chodziłam na basen (zanim zaczęłam się regularnie przeziębiać) to raz pokusiłam sie o jacuzzi do kolan tylko i bardzo źle się potem czułam, więc dałam sobie spokój. Asanna - nie bierz tego jako atak na swoja osobę lub krytykę.Ja sie po prostu dzielę informacjami, które posiadam (czasami też jestem w błędzie, nikt nie jest nieomylny) i to jest moja OSOBISTA opinia na ten temat. Borowa - link nie wchodzi. MamaEli - dzięki za linka, mój nie był aż tak wyczerpujący. Mimo wszystko nie podjęłabym ryzyka podróżowania bez fotelika.Sama jestem kierowcą i widzę jak taksówkarze jeżdżą,ci w Coventry nierzadko wymuszają pierwszeństwo i wciskają się.Londyn jest pewnie gorszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Monika2 dziekuje Ci mocno,ze zareagowalas, jak moglabym uznac slowa szczerosci za atak w moja strone,jestem wdzieczna bo ja moic przyjaciol cenie wlasnie za odwage mowienia tego co sie uwaza bez wzgledu na reakcje drugiej osoby. Pozdrowionka. Ps ja to bym MW nie wiezyla jesli chodzi o ten list chyba,ze ma potwierdzenie,ale fajnie,ze bedziesz rodzic tam gdzie chcesz oby wszystko bylo szybciutko i sprawnie i zybys juz to swoje dzieciatko mogla tulic jaknajszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
Juz raz napislalam i wyslalam ale byl jakis blad i nie doszlo,tak wiec powtarzam sie. Monika2 jak moglaby uznac szczera wypowiedz za atak w swoja strone,za to wlasnie ceni moich przyjaciol za brak obiekcji w mowieniu prawdy bez wzgledu na moja reakcje choc wiadomo czasem bolalo. Moze ja rzeczywiscie przesadzam,ale basen jest napewno dobry i joga {z joga nawet nie zaczelam}. Pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje. Zycze Ci szybciutkiego rozwiazania i bys juz jaknajszybciej tulila swoje malenstwo ale na schodach jeszcze nie siadaj. Ps Nie wierzylabymMW mimo ze ja tak chwalilas,moze Twoja jest wyjatkowa,ale potwierdzenie masz,ze wyslala? Nie wazne ,najwazniejsze ze rodzisz tam gdzie chcesz,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanna
.........a jednak doszlo no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za te wypowiedzi na temat fotelika. Powinien jutro przyjsc. Doplacilam do przesylki ekstra, aby sie pospieszyli. A wlasnie wybieram sie do szpitala, bo mam regularne skurcze, co 5-6 minut od wczoraj od 22. Wiecjestem wykonczona bo przysypialam w przerwach miedzy skurczami. Mam nadzieje ze nie odesle mnie do domu, kazali przyjechac. Ae jak bedzie za male rozwarcie to cio wtedy. nie dam sie tak latwo. Ja juz nie mam sily z tymi skurczami a to dopiero polowa drogi. Do uslyszenia laseczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja znowu do was o porade mam nadzije ze mnie nie pogonicie:) jak dlugo czekalayscie na list ze szpitala z data pierwszego scanu ?? w 6tc bylam u lekarza teraz koncze 10 tc i nie dostalam zadnych wiesci ze szpitala i nie wiem czy czekac spokojnie czy isc do lekarza co robic??????????????czy ja juz fixuje? druga sprawa :jestem przeziebiona oczywiscie w aptece niczego nie dostalam...moze ktoras z was brala cos ziolowego i nie groznego dla ciazy ?????????? ten link od BOROWY musicie skopiowac do tego paska wyszukiwarki i skasowac spacje POMIEDZY 72 A PRZECINKIEM potem jest 2.html?f=.....sprobujcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinah zadzwon najpierw do szpitala, bo beda wsciekli z enie mieli kiedy przygotowac sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwe Brzuchatki: Karolinah.....04.05.08....37....Londyn/Koszalin...synek ...Max Monika2......07.05.2008...37.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...37......Sheffield...synek ....Filip/Maximilian Maja2008.....16.05.2008...35......Londyn...........synek ....Tymon mona7712.....26.05.2008...35......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...27...stansted.....synek... ..Oscar Aneta_s.......07.07.2008...23....Slough...........corka. ......Jessica Borowa.......12.07.2008....28....Londyn/Croydon......... ..córka... arvena4-Gosia...08.08.2008....25....Basingstoke....chlop ak..... Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. agnieszka75.....18.08.2008...22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? natusia22.....28.08.2008...19.....Londyn..............? ..........? asiunia876....15.09.2008....21.....Derby................ ?............? monika820227...15.10.2008..9...Londyn..........?....... ..........? Asanna............11.11.2008..10..Wood Green.......?...........? Salma..............10.12.2008...7..Leicester...........? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
lorinka dobra jesteś! a ja siedziałam i siedziałam nad tym linkiem co by tu zrobić abyście mogły to poczytac...a jak na to wpadłaś? Z tymi tutaj musisz niestety nauczyc sie cierpliwości, chodzi mi o NHS, a jak juz nie dajesz rady to dzwoń do nich i pytaj. Ja też długo czekałam na list o scanie i spotkaniu z midwife, wreszcie jak zadzwoniłam do szpitala okazalo sie ze ze oni wogule o mnie nie słyszeli! tez coś 4tyg czekałam.Potem poszło jak z górki. Sama widzisz, musisz sama dopilnowac by wszystko bylo tak jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Eli
czesc wielorybki moje kochane w ten piekny sloneczny poranek! ja tez nie odwazylam sie jechac z dzieckiem bez fotelika.pozyczylam od kolezanki ktora rodzila 3 tygodnie wczesniej wiec czysciutki byli nowizna pachnial a nie dzidzia.tym razem tez z fotelikiem bede podrozowac. chociaz tak szczerze to tyle samo zajal by mi spacer ze szpitala co dojazd :). musze sie z wami podzielic dobra wiadomoscia: dostalam wyniki testow serum screening i sa dobre!!! w poprzedniej ciazy przezylam koszmar z ich powodu wiec teraz sie ciesze jak glupia. asanna i arvena ja pomykam na basen jak tylko mi sie uda.moja polozna wydala zezwolenie tylko kazala olimpijczyka nie udawac i koniecznie miec grunt pod nogami. a ja znalazlam jeszcze cos fajniejszego w repertuarze basenu i czasem chodze na aquafit (tylko nie ten normalny a dla 50+ hahaha). ostatnio jednak nie bylam dwa tygodnie przez te moje bole glowy :( chociaz dzisiaj obudzilam sie bez hurrrrra! dobra, ide dziecku sniadanie zrobic i sie ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
Karinella trzymam kciuki za Was Nie zapominaj też o nas jak już będziesz z maleństwem :) Lorinka z przeziebieniem będziesz musiała poradzic sobie domowymi sposobami, dużo witam C, herbatka z imbiru z miodem i cytr, mleko z miodem itp. Pisałyśmy już o tym jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
Oj coś mi sie pomyliło A za Ciebie Karolinnah jeszcze mocniej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmieniam na 38.tydz. :) Karolinah - moze jeszcze dzis bedziesz mamusia - super !!! Szczęsliwe Brzuchatki: Karolinah.....04.05.08....38....Londyn/Koszalin...synek ...Max Monika2......07.05.2008...38.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...38......Sheffield.........synek ......Filip Maja2008.....16.05.2008...35......Londyn...........synek ....Tymon mona7712.....26.05.2008...35......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...27...stansted.....synek... ..Oscar Aneta_s.......07.07.2008...23....Slough...........corka. ......Jessica Borowa.......12.07.2008....28....Londyn/Croydon......... ..córka... arvena4-Gosia...08.08.2008....25....Basingstoke....chlop ak..... Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. agnieszka75.....18.08.2008...22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? natusia22.....28.08.2008...19.....Londyn..............? ..........? asiunia876....15.09.2008....21.....Derby................ ?............? monika820227...15.10.2008..9...Londyn..........?....... ..........? Asanna............11.11.2008..10..Wood Green.......?...........? Salma..............10.12.2008...7..Leicester...........? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×