Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Ameretat nie ma na co czekac idz do lekarza i potwierdz w 100 % swoje szczescie... nawet nie wiesz jak wiele z nas czeka na te dwie kreseczki! Glowa do gory!!! :) ale farciara z ciebie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat - GRATULACJE!!!!!! szybko do gina i dawaj znać co powiedział -napewno potwierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powidzcie mi, czy istnieje jakies zagrożenie: lecze teraz sie jakimis czopami (w skałdzie jak wyczytałam jest chlorchinaldin, jak na gardełko)... z uwagi na cyt. II -nie było bakterii, grzybków, ale więcje leukocytów co sugerowało zapalenie (być może ziwązane z torbielem,który zniknął)... Lekarz zlecił w czasie kuracji wstrzemięzliwosc..no ale zdarzyło się..i to chyba w \"dobrym\" okresie... (u mnie to wszytsko jest rozregulowane, ale 6 d.c. pęcherzyk mial juz 12 mm, wiec 10 mógłby juz peknąć)... Oczywiście nie licz ena \'cud\", ale gdyby :)..to czy leczenie czopami nie zaszkodzi??Mam jescze 5 dni, potem przez kolejne 6 Floragyn, no i luteinka miedzy 16-25 (ale to moze nawet pomóc :) z tego co wiem)... Czy myslicie ze jakby sie cudem udąło to bedzie wszytsko oki :)?? U mnei to rosyjska ruletka, wiec wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! G R A T U L U J E !!!!!! SZCZĘŚCIARA Z CIEBIE ALE WIDZĘ ZE OD KWIETNIA DZIALASZ -WIĘC TWÓJ CZAS NADSZEDŁ TERAZ -TEZ SIĘ NACZEKAŁAŚ WIDZĘ I TWRAZ WIELLLLKAAAA NAGRODA !!!! GRATULUJĘ I PĘDŹ DO LEKARZA LUB NA BADANIE KRWI !!!!!! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
pędzę do lekarza:) Już dzwoniłam do prywatnego, bo tak nie wiem ile czekać będę musiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka kochana- ja tak jak ty...mam jakies bóle lekkie kłucia w jajnikach-ale to nie nowośc zawsze tak mam przed okresem- poza tym bez żadnych dziwnych i niespotykanych u mnie objawów- a więc 16 jak nic będzie @ :-( Ale cóz zobacz na Ameretat !!!! i sie pocieszmy, ze jej się udało i my tez bedziemy jeszce na dolnej tabeli !!!!!!! Chociaz ja cały czas trzymam za ciebie i inne koleżanki kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
agna29 pewnie, że się uda! Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall zapytaj lekarza kochana- bo skąd nam wiedzieć .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameretat
wizyte mam na 14, wiec jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam==
Vall ja kiedyś rozmawialam z lekarzem na temat leków w pierwszych trzech tyg. i on stwierdził , ze nie mam zadnego zagrozenia. Wiele kobiet dowiaduje sie o ciąży dopiero po 3 -4 tyg. od przytulanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czytam was ale nie zawsze mam czas cos napisac, gratoluje AMERETAT 🌼....... i AGUNI🌼.... wszystkiego dobrego dla twojego taty ELU 🌼 reszcie dziewczyn pwodzenia 🌼 u mnie chyb aw porzadku, wczoraj sie troche przestraszylam (prawde mowiac psanikowalam:O ) bo popjawily mi sie jakies plamienia czego wczesniej nie bylo, ale zadzwonilam zaraz do gina i powiedzialm ze jesli nie przestana to rano mam nie isc do pracy tylko od razu do niego.... plakalam iu przelezalam caly wieczor i noc.... ale juz nic nie pojawilo sie:)...... i na razi ejest ok ...... wiec zostawilam wizyte na przyszly tydzien a teraz po prostu bede bardziej uwazac.... poza tym jest ok, tylko te piersi czemu tak bola? jak dlugo?... czasem pobolewa brzuszek ale tak leciutko i rano od paru dni tak jakos mi niewyraznie ale nic sie nie dzieje, wiec czekam cieprliwie do wiztyty i gina i wtedy sie dopiero uspokoje jak potwierdzi ze wszystko jest ok......... jutro ide na badanie krwi, bo dzis juz ni ezdazylam dziewczyny a powiem wam ze ja tez specjalnie nie czulam jakis zmian przed terminem @...... brzuch i piersi pobolewaly jak zwykle.... poza tym nie wierzylam ze uda nam sie tak od razu jak tylko postanowilismy zacac starania, wiec jak widzicie i nie tylko na moim przykladzie wszystko moze byc mozlwie:) zycze wszystkim wszystkieog dobrego bede zagladac w mmiare mozliwosci, buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mathylda to dobrze, że wszystko już dobrze, ale Ja i tak bym odwiedziła Gina dzisiaj! Wiele kobiet z tego co czytam ma problemy z krwawieniem/plamieniem i wtedy jakieś leki trzeba brać na podtrzymanie. Ja Cię nie strasz;) broń boże, ale lepiej może iść dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Ameretat - lepiej pójsc ,upenic sie..a teraz wsyztskei dziewcyzny zazywaja leki, zeby było bezpiecnziej: czyto luteina czy to duphaston... Będziesz się chyba czuła lepiej psychicznie :) Napenwo ejst wsyztsko git, ale spokoj ducha tez jest wazny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATYLDA ! UWAZAJ NA SIEBIE I MOŻE RZECZYWIŚCIE POWINNAŚ SIĘ UDAĆ WCZESNIEJ -WIESZ LEPIEJ DMUCHAĆ NA ZIMNE.... a TAK WOGÓLE TO PRZYWRACASZ NAM NADZIEJĘ -JAK JA TUTAJ CZYTAM I CZYTAM ,ZE SĄ RÓŻNE PRZYPADKI I \"0\" OBJAWÓW I ZE ZA PIERWSZYM RAZEM TO MAM WIĘCEJ NADZIEI ;-) pOWIEM WAM ,ZE SUPER JEST TUTAJ NA TOPIKU -BO NAWT JAK SIĘ NIE UDAJE TO JAKOŚ RAŹNIEJ I NIE TRACI SIĘ NADZIEI-A JAK UDAJE SIĘ INNYM KOBIETKOM TO NADZIEI JEST JESZCZE WIĘCEJ !!! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosze ci ze tak szybko ci sie udalo.... dla mnie dziecko bedzie najwiekszym szczesciem i spelnieniem... juz nie moge sie doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai
dziewczyny ja plamilam juz 2 razy w 6 tyg i 11 tyg. okropinie sie balama. Za 2 razem bylam tydzien w szpitalu. na szczescie wszytsko ok, trezba tylko bardzo na siebie uwazac,nie dzwigac, oszczedzac sie po prostu. biore luteine 2 razy dziennie.unikam slonca. Teraz jestem w 13 tyg. i mam obsesje , co chwile chcodze do lazienki ogladac bielizne.Trzeba byc dobrej mysli.pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie znając siebie też będę obsesyjnie ostrożna... Nie wiem co to da, ale taka już jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,ale tutaj ruch,nie nadazam za czytaniem:D!!!! Nai!!!:D Jestes,ale fajnie,myslalam juz gdzie sie podziewasz:) Mazowszanko,ja tez nie lubie upalow,mecze mnie one strasznie:O Moze dlatego ,ze urodzilam sie w zimie? /slyszalam kiedys,ale ile w tym prawdy to nie wiem,ze lepieej sie czujemy w miesiacach,w ktorych sami przyszlismy na swiat/ Znalazlam specjalnie dla Ciebie linka: http://www.polki.pl/?page=rodzina_ciaza_pielegnacja_artykul&cmn_id=7645540 Amerretat! to sie nazywa MOCNE WEJSCIE na topik:D;) ,odrazu z dwoma kresczkami,odrazu z dobrymi nowinami!!!Gratulacje prosto od ❤️ U mnie dalej @,tato w domu,czeka na wyniki i to jest najgorsze...:( Musza wykluczyc nowotwor,bo to nie jest taka zwykla rana,\"cos\" mowia,ze tam jest:O Jezeli bedzie OK,w sobote juz jade do Polski!!:) szkoda,ze nie bede miec dostepu tam do neta:P,chyba kiedys posadze meza gdzies pod parasolem przy piwku i powiem mu ,ze ide sie\" postarac\":D:D do kawiarenki internetowej;) to zobacze co u Was🌼 Buziaki!!!! Dziekuje,ze jestescie 👄!!!!:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke powiedz mi jak jest \"Kapitanat po niemiecku.... bo potrzebuje do tlumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę mieć Karolinko....trzymam kciuki za tatę-wszystko bedzie oki! Smutno mi jak pomyslę ze cię nie bedzie tutaj z nami często i twojego mistrzowskiego poczucia humoru !!!! :-( Zagladaj tylko do nas a najlepiej zrób mocne wejście tak jak Ameretat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie... Ja trzymam kciuki za tatusia! I za twoje dwie kreseczki:) A teraz zmykam na wizytę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka685
czesc ja mam 22 lata nie jestem w ciąży jeszcze ale bardzo juz chce co prawda od około pół roku kovcham sie z mezem bez zabezpieczeniua a do tej pory nie zaszłam w ciążę zależy mi na dziecku ale posatnowilismy z mezem ze bedziemy sie kochac sie bez zabezpieczenia i co ma byc to niech bedzie. wspomne jeszce ze w ciagu roku przytyłam 20 kg w 2003 wazylam 53 kg a teraz waze 76 kg.zaden lekarz nic mi nie chce pomóc zadent to znaczy rodzinny i internista od dwóch lat lecze sie na nadcisnienie mialam skoki do 180 a pozniej normalne wykluczono jakiekolwiek choroby nerek itd.. stwierdzono ze geny mam takie!!! nie moge sie z tym pogodzic mam dopiero 22 lata a juz sprcuje sie lekami do konca zycia. biore beatloc zok 25 a bralam jeszcze prestarium 4 mg ale przestalam brac miesiac temu sama zadecydowalam. od roku ciagle piecze mnie glowa. miesiączki mam co 3 miesiące jestem ospała zmeczona kreci mi sie w glowie. ogolne badania mam dobre(krew, mocz...) nie osiagam satysfakcji seksualnej od trzech lat. na piersiach urosły mi włosy czarne nad górna warga na palcach, w nosie, na szyi w okolicach bikini i w tyłku, oraz mam pelno rozstepów. czuje sie jak facet... mam wysoki poziom testosteronu roktemu robilam badanie ale nie poszlam z wynikiem do lekarza. okropnie sie poce bola mnie stawy, nogi puchną. jestem zalamana mioim wygladem psychicznie nie moge juz wytrzymac moj maz jest jak narazie kochany powtarza mi ze jestem piekna dla niego choc on jest przystojny i szczuply!!!dluzej juz nie wytrzymam poszukuje dobrego lekarza pomózcie mi. trace sily nic mi sie nie chce tylko spie. blagam asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, tak bardzo mi przykro,ale nie wiem jak ci pomóc- coś musi być nie tak skoro czujesz się tak źle i masz takie zmiany w wyglądzie -chodzi o tuszę i owłosienie-może idź do ginekologa - może problem tkwi nie w nadciśnieniu tylko w wysokim poziomie testosteronu...cos napeno można z tym zrobić-masz jakieś zaburzenia hormonalne-a skoro okres masz bardzo,bardzo nieregularny to wizyta u ginekologa jest tu koniecznościa !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×