Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość 132
dlaczego nie potępisz zla które niektórzy wyznawcy islamu tworza? omijasz ten temat , nie jest latwy dla ciebie? DO INZYNIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jarek_84 Poprostu pokazuje jaki cud nam sie trafił na forum :P Po co pytasz i oskarżasz .......Tobie nie warto odpisywać .......za to można o Tobie poczytać i nieźle sie pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 132 ...... z Toba też nie warto dyskutować...... wciąż masz wizje terrorystów .....chlopie połóż się wygodnie do lóżka i tak nie jesteś w stanie przewidzieć kiedy nastąpi Twój koniec ...... nie boj się terrorystów pod pierzynką jesteś bezpieczny :P ...... a jak Ci sie znow bajki przysnią bedziesz miał o czym pokrzyczeć jutro na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast liczyc ile drzewo my dostaniemy, licz sie ile orthodox zostal zabijany przez katolikow w drogie Jeruzalemu, w trakcie "crusader war"... Sczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
jak mozesz mowic ze zla nie tworzycie (w domysle twoi bracia w wierze)???!!!! zamach na world trade center-zamach islamskich tterrorystow , zamachy w hiszpanii... zamachy w londynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
a jeżeli mułzumanka wysadzi się w ataku terrorystycznym, to w niebie rozumiem będzie czekało na nią 7 prawiczków? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ostatniej twojej wypowiedzi nie rozumiem , jasniej inzynier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie znasz historii El Kaide. El Kaide chodzi od slowo Qaida => record. Usame Bin Ladin zrobil duzy database z imie ludzimi dla CIA. Nadal nikt nie powie sczegoly o 11/9. Np, do pentagon mowili ze samolot przychodzil, ale dziura wyglada jak rocket, od razu oczytali miejsce. Nawet jest video na youtube o tym, pogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jarek_84 .........zwolnij kolego ....... widzisz w nocy mało Turków na tym forum....... a Turka muzułmanina nie poderwiesz, bo Islam nie uznaje związków homoseksualnych. Zresztą czytałam że już masz partnera życiowego :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3705146 Temat: Jarek_84 mi się oświadczył 22:06 Marek Osiecki niedługo bierzemy ślub czekamy tylko na traktat z UE Co Cię więc interesuje w temacie : On Turek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
inzynier Ty sie nigdy nie przyznasz nie walniesz w piers i nie powiesz ze twoi bracia wiinni sa smierci tysiecy ludzi ,jestes zaklamany , jak mozesz cokolwiek podwazac zobacz co sie stalo w londynie , kto byl za to odpowieiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
inzynier, pewien arab z afryki północnej powiedział mi że kobiety nie mają duszy, dlatego po smierci nie pójdą do nieba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On klamal albo on nie jest Muzulmanem. Albo ty klamjesz. Bo nie tak. Kobiety tez maja duszy, jesli ma prawidlowej wiary, tez ida do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
w hiszpanii tez byl jak to sie wyraziles "database"? no jestes w stanie przyznac racje czy tolerujesz nawet takie dzialania? do inzyniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
nie kłamię, a on napewno jest mułzumaninem, więc wychodzi na to że ten arab był mułzumaninem o kłamliwym języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ericzka a wiesz mi pewna stara kobieta kiedyś opowiadała przed snem że za 7 górami za 7 lasami jest chatka z piernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
inzynier jednak omija temat terrorystow islamskich , z tego slynie caly islam , wiec jak nie potraficie wyrazic skruchy to chociaz nie bójcie sie przyznac ze popieracie "wyczyny" swoich braci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ale wy nas niewiernych macie za winnych wiec nas zabijacie tak? z reszta sami siebie w powietrze wysadzacie no to co tu duzo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba szujasz sansacji 132. Albo szukasz inna znaczenia. W Hiszpanii tez zrobione przez El Kaide. ericzka, jesli on tak mowi on nie moze zostac Muzulmanem. Bo oskarza Allaha i Proroka (SAV). Bo On (SAV) powiedzial: "Niebo jest pod stopami matki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "nie moze zostac Muzulmanem" Nie jest Muzulmanem... ma byc Nie podpisuje co szyci robia. Bo ich wiara nie jest prawidlowa. Prawidlowa sekta to Sunni. Mysle ze jarek nie wie wiecej niz imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ale all kaida to organizacja terrorystyczna-ale wierza w to co ty! tez sa muzulmanami. Nie rozgraniczaj ze all kaida to nie islam , all kaida to nie wiara , oni nie wierza w boga "all kaide" tylko w to co ty dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Panowie dobijacie mnie dzisiaj : Inżynier ma Was przepraszać za terrorystów , mimo że jego i moja religia nie popiera takich działań ? Znajdziecie Niemca każecie przepraszać za Hitlera , którego on nie akceptuje i nie miał szansy poznać za życia.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
chodzi o to ze inzynier odwraca sie od tematu zamaczow terorystow itd nie uslyszalem jeszcze od zadego muzulmanina zdecydowanego potepienia takich dzialan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
george bush tez mowil ze "we do crusader war". Teraz ile niewinny ludzi umrza w Iraku, w Afganistanu... Tak jak powiedzialem, przed ameryke, wojna tez miala honor. Najmniejszy, mowili sie "wrog" i "wrog". A teraz... jedna strona "daje wolnosc" jedna strona "terrorisci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
no i widzicie wszyscy jak inzynier odnosi sie do zamachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej sansacja 132... Odpowiem odpowiem a nierozumiesz... Moze odpowiesz co ja pytalem ostatni? Co myslisz o Ameryke w Iraku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
popieram interwencje w iraku , niestety nie widac jej konca-bo iraku ustabilizowac sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
miej honor inzynier-ja pisze o powaznych sprawach o zamachach a ty sprowadzasz to do miana "sensacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×