Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

ja sie licytowac nie chcialam z kim lepiej byc.... poprostu nie moge zniesc tej nagonki na kurdow........... bo przeciez kurd nie ejst gorszy ani od turka ani od polaka ani od nikogo innego, czlowiek jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
wydaje mi sie ze po 3 latach dopiero można, ae moge sie mylić. czy rp zezwala na podwójne obywatelstwo?? akurat dzisiaj ładna pogoda chociaż chłodno, jakieś 15stopni, ale bez wiatru i słońce świeci :) aye ale co ja mam ci pisać? mam cie przepraszać że mój mąż jest pół kurdem? albo że mamy znajomych kurdów i pół kurdów? wszyscy oni wyglądają jak turcy, to samo ich dzieci i nikt z nich nie jest terrorystą. chce cie też uświadomić że w przypadku małżeństw mieszanych dzieci będą z dużym prawdopodobieństwem ciemne (tzn takie "tureckie"), bo geny ciemne są "mocniejsze" od jasnych. pozatym kurdystan leży na terytoriach krajów gdzie ludzie mają ciemne włosy, oczy i karnacje. terroryści bez względu na narodowość są złymi ludźmi, ale nie myl terrorystów z grupą etniczną czy narodem. - to co pisze cie bawi? to dziwne bo dla większości ludzi takie poglądy są rozsądne a nie zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
elif jak wyszedł Twój obiad z "pyszniutkim" bakłażanem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a ja sie podpisuje w zwaizku powyzszym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z toba yyyy. wszystkiemu winna jest polityka i pieniadza a przez to krzywdzeni sa niewinni ludzie i tak jest na calym siwcie. kurdowie tak jak i romowie nie maja swojego pansta i sa rozsypani po calym siwiecie. Sa to jednak osobne grupy etniczne ktorw sechuje inna kultura (język, gwarę, religię, obyczajowość, itp.) . Mysle ze poruszanie sprawy kurdow nie ma sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sibelle ;) Rp zezwala na podwojne obywatelstwo . Noje kolezanki z turcj dostaky zaraz po sluvşe ale prawo sie zmienilo i trzeba czekac. Ja slyszalam ze jesli jestem z kraju UE to moe po 2 latach sie ubiegac. ale mysze to sprawdzic. co do kwesti baklazana jak zwykle wyszedl swietnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
elif- no jakoś nie wierze, że świetnie bo żeby było świetnie to trzeba bez bakłażana ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
nie cierpie baklazana ;/ kiedys go stosowala jak diete mialam ,łoooo matko koralowa myslalam,ze sie porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibelle ;D a lubisz yeşli bibier czyli tali zelony dlugi pieprz . ja poprostu uwielbiam ;D wczoraj robilam pierszy raz ciecierzyce w pomidorach polecam goracoç;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
wole kiszke ziemniaczana ;p albo schabowego z burakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro moje kochane o kuchnş tureckiej dodaje linka na moj przepisc fasolke po turecku ;))) znajac Sibelle raczej z mojego przepisu nie skorzysta ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
nie znam tego pieprzy, tak samo ciecierzycy w pomidorach :p niech no ja sie naucze tureckiego to świat tureckich książek k ucgarskich stanie przedemną otworem ;p bardzo lubie taki "gulasz" z pomidorami i zieloną fasolą strączkowaną i zupe pieczarkową (ale nie wiem czy to taka stricte turecka potrawa ;p) nie wspomne nawet o słodkościach, halke tatli mogłabym jeść i jeść (co niestety widać po moim tyłku, którego przybywa w postępie geometrycznym ;)) to samo baklava ale tylko ta z pistacjami. nie pamiętam nazwy takiego ciasta które robi sie z czegoś co wygląda jak makaron, ale też super smakuje- tylko diablo słodkie :) a z takich potraw obiadowych to przypomniało mi sie kofte (ale nigdy w życiu to zrobione z surowego mięsa blee). właśnie, nie pamiętam które z nich to było kofte a które kofteci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
no właśnie elif to ten "gulasz fasolkowy" ! czytasz w moich myślach chyba ;P ale widzisz, jednak skorzystam z przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ej dziewczyny,pamieatcie ,pare dni temu pisalam,ze sie doezwalam pierwsza do A..i wtedy tak mi dziwnie powiedzial przez tel ,ze jesl ij o nim zapomne to on o mnie tez...do tej pory siedza mi te slowa w glowie...myslala,ze skoro zrobilam pierwszy krok to on teraz chociaz smsa napisze alb oco a tu od pon cisza .... nie mam nic na koncie i dopeiro za 55 dni doladowuje konto :D nie mam z nim kntaku przez neta takze nie wiem juz sama ...wywolalam ostatnio nasze foty z saksow ...wkleilam sobie na teczke do notesu i jego fota w portfelu ,masakra chyba wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibelle koftecı to osoba ktora robi kofte.tak jakvp. balık - ryba balıkcı - wetkarz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
a to nie tanlik? jak caitanlik? w sensie czajnik ;p w takim razie cikofte, a nie kofteci ;p napewno coś takiego to było, bo wiem że kofte ma 2 czy 3 rodzaje i napewno muszą sie różnić nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
çıköfte :D jest też börekçı i to ma związek z niepieczeniem zdaje sie, bo to ciasto jest na parze robione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
çaydanlık to czajnik ;P kofte to kofte np. soğanlı kofte czyli kotlety z cebula moze chodzi ci o koftesi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
börek mniam to teraz mi smaka narobilas. W przyszlym tygodniu postaram sie go zorbic. mam nadzieje ze wyjdzie inşallah ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka123
dziewczyny,nie wiem,co wy piszescie byl u mnie turek w ubieglym roku przez okres 3 tygodni i nie wysylalam jemu zadnego zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj coś gorąco na tym forum dziś :)A ja zmienia trochę temat:) Pisałam kilka dni temu że mój przyjaciel turecki się nie odzywa, a tu zmiana odzywa się odzywa to ja z moim charakterem jestem przewrażliwiona i oczywiście już sobie coś wymyśliłam.Dzięki za słowa otuchy:) Chciałam się tym z wami podzielić, bo mam dziś dobry dzień choć jestem na L4. A mam pytanko czy jest ktoś na forum z BB lub jego okolic jeśli tak proszę o kontakt na moje gg 10600575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelka123 sa sytuacje ze turek nie musi miec zaproszenai.... moze ma juz europejski paszport, albo podrozowal juz troche i jest wiarygodny dla konsulatu czy jakos tak.... ale w wiekszosci przypadkow bez zaproszenia ani rusz........... ja wczoraj z moim kochaniem nie rozmawialam i walsnie zcekam na niego na msn... jak zaraz nie przyjdzie to chyab obudze go jakims smsikiem bo tak tesknie juzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wariuje : D heh raz jest mi tak dobrze a nieraz mam takiego doła z tęsknoty i wogole sobie nie radze z tym ;( ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my gadalismyz e 2 minutki prze tel.............. ale ja chce go juz zobaczyc prze kamerke chociaz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×