Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość pewnie tak-------
a ty to dopiero masz super nazwisko panie wojtku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
kurwa nie jestem zadnym ksenofobem idiotko. po prostu nie uznaja zwiazkow z Islamistami. co do anglikow, latanosow itd. nie mam nic przeciwko. pisze jej tylko, zeby go zmotywowala, bo co to za partner co nie zna jej jezyka. powinni sie szanowac. ona zna jego, to niech on sie uczy jej. takie jest moje zdanie. i znam takie pary gdzie moga rozmawiac w obu jezykach, te pary maja duze szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
turasy z kuzynkami to norma, dlatego sa tak zjebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
żenada zaczynasz się plątać w zeznaniach. Rozdwojenie jaźni czy jakaś schzofrenia??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak-------
z tym że nie na pewno! chcesz opuścić definitywnie to forum to pisz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
beta niby gdzie sie placze desperatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
pewnie tak------- grozisz mi? ja bede tu pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Beta, daj sobie spokój z Żenadą :D po co dawać się prowokować?? Ty wiesz swoje i to jest ważne. Beznazwy, jeśli Twój narzeczony nie uczy się polskiego, to nie jest żaden problem, bo on Polakiem nie jest, mieszkacie w UK, a Ty doskonale mówisz po angielsku, właściwie jest to również Twój język. Jak już powiedziałam, Polaka z niego nie zrobisz, a i nie ma to żadnego sensu :) Wy się rozumiecie i to jest ważne. A to, że dzieci będą pół na pół, to naturalne, że będą dwujęzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak-------
ja nie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
kedi zamkniej sie juz i sie stad wynos. prawda jest taka, ze jak partner szanuje swoja 2 polowke to stara sie chociaz nauczyc jej ojczystego jezyka. i sens to ma. chociazby w wypadku zamieszkania w polsce. skoro angielki moga sie uczyc to on tez. nie mowie ze jakos super, ale chociaz zeby rozumial po polsku i potrafi odpowiadac na proste pytania. co to za problem, ale to chyba lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
pewnie tak------- to spierdalaj. beznazwy ja cie lubie, tak pisze tylko moje zdanie. ogolnie to popieram twoj zwiazek. jestes nie jako po mojej stronie tutaj. nie chce sie z taba klocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
nigdzie nie idę bo to forum ja Polka on Turek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba juz opuszcze ten temat, bo od wczoraj tu sie niemilo zrobilo:P Moze niech teraz sie ktos inny wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
w tym temacie to nigdy milo nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Beznazwy, ja jestem to od 2óch dni, i wierz mi, przyszłam to żeby porozmawiać z innymi dziewczynami o naszych doświadczeniach w związkach z Turkami. Nie miałam zamiaru z nikim się kłócić ani nie spodziewałam się, że niektórzy są obecni na tym forum bo czują jakąś misję... A nikt inny się nie wypowie póki co, bo wszyscy są w pracy albo szkole. Poza tym, nie mamy szansy normalnie porozmawiać, bo ciągle jesteśmy zmuszane do czytania obelg pod naszym tematem i co gorsza odpowiadania na nie, bo nikt nie lubi być obrażany. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak-------
proponuje zalozyc nowe forum nie koniecznie na kafe moze gdzies na turecko-polskim? przynajmniej tam jest "normalnie" i nikt nikogo nie obraża za to kto z kim jest. a wypowiedzi obrazajace omijac i nie odpisywac na nie bo zawsze sie ktos taki trafi zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Było by fajnie mieć nowe forum z dala od niektórych osób. Zresztą, takie fora są, trzeba tylko poszukać. Jak będziesz coś wiedziała, pisz do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Queen, nie slyszalam jeszcze o tym, by komus odmowiono slubu z powodu zbyt bliskich relacji rodzinnych, wiec widocznie nie ma zakazu. Znam kilka takich par, gdzie nowozency to np. dzieci brata i siostry Nawet niektorym Turkom to sie w glowie nie miesci, ale inni robia to po to, by np. majatek nie wyszedl poza rodzine, czy *kultura rodziny przetrwala, lub zwyczajnie z tzw. braku laku. Dziewczyny, po co w ogole komentujecie posty Wertypa vel Zenady? Poswieccie czas miejsce w swoich postach na dywagacje dot. danego tematu, a nie kontrargumentom na madrosci Wertypa. Jest chlopina obcykany, oczytany, caly swiat zwiedzil, wiec my, maluczkie nie mamy o czym z nim gadac, ani po co go czytac. Pozwolcie mu pisac, nie przeszkadzajcie mu, ale nie komentujcie. On jest najlepszym komentatorem samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zenada....
to spierdalajcie. juz wam pisalem, jest arabia.pl. tam macie takie ja wy. jest logowanie itd. co do zuzy... widziecie sama potwierdzila. co oni robia, a pozniej sie dziwia, ze sa tak zjebani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak-------
kedi-kedi ty mieszkasz w istambule? ja bede niedlugo w turcji moze sie spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak-------
daj linka do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Pewnie tak----- byłoby super :) ale mówię ci chodź na forum polsko-turecko, właśnie je dla nas wszystkich założyłam :) a spotkam się bardzo chętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ponownie zapraszam na forum salam tam jest normalnie, forum zamkniete wiec nie ma obrazania i wypisywania rzeczy jak tutaj.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedi, forow o tej tematyce jest pelno, ale wszystkie sa otwarte, wiec niezadowoleni z zycia beda sie produkowac i tam. Tylko kilka forow jest zamknietych, jesli jestescie zainteresowane dam Wam namiary. Dajcie znac kiedy bedziecie w Stambule. My z dziewczynami (mieszkankami Stambulu i przyjezdnymi) regularnie spotykamy sie przy piwie, wiec jesli bedziecie mialy ochote dolaczyc to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi-kedi
Ja bardzo chętnie się spotkam. Akurat teraz jestem w PL, ale będę w Istambule 13 :) a gdzie się spotykacie??? W jakiej dzielnicy??? Ja kocham Kadikoy, bar Mercan i lodziarnię na Modzie:) no i skałki z widokiem na Wyspy Książęce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×