Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Jako Turek, troche znam Turecki :) Tesknie za Toba = Seni özlüyorum Tesknilam za Toba = Seni özledim Jestes dla mnie wazny = Benim için değerlisin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiaba87
! ale fajnie! a czy mi również pomożesz? potrzebuję przetłumaczyć następujące zdanie: bende seni askim sen herseyimsin fajnie by było, gdybyś podpowiedział mi co mogę na to odpisać... Jak to się stało, że jesteś Turkiem mieszkającym w Polsce i mówiącym tak dobrze po Polsku? Tutaj dorastałeś, czy też tak szybko się uczysz? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
ok heheh fakt troszke sie wyglupilam, ale nie bylam na bierzaco w tym temacie. Takze coz... hehe dziekuje bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
Jarek cos tam- za takich ludzi jak Ty jest mi cholernie wstyd, bos jak sadze bialy jest.... czlowieku wbij sobie do glowy, ze jest jedna krew, nie ma roznicy czarny... bialy... zolty... Nie ma do cholery roznicy Polak... Turek... Niemiec... Chinczyk... Etiopczyk! Nie ma i juz!!! Nienawidze rasistow, ksenofobow i temu podobnych marginesow. I nie piernicz, ze "szczysz (...) jak CAŁA biala rasa" bo zaznaczam egoisto, ze Ty to nie cala biala rasa, a Tobie podobnych jest o wiele mniej niz sadzisz. Teraz pewnie napiszesz mi jaka ja to idiotka jestem, a moze cos gorzej... ale pisz sobie, mnie nie ruszaja durne teksty. Wiem ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
ok jarek pozwole sobie na nieskromnosc, ja polka, ładna zaden "pasztet" nie bede podawac cech mojego wygladu ani charakteru, zadna "dziwka", szanujaca siebie kobieta, zadaje sie z Turkiem, bo zaden Polak nie szanowal mnie tak jak on. A Tobie zal... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
ejj ranyy wyraz zyczliwosci i juz, nie masz sie czego doczepic. Tyle razy sobie mowilam, zeby nie wdawac sie w idiotyczne dyskusje, z ludzmi bez konkretnych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 3. razy pisze tutaj Jesli ktos nie widzi nic u siebie wartosciowego, zaczyna szukac cos innego zeby byc dumny. Np: (ja jestem pustym ale) moje panstwo to najlepsze!! (ja jestem beznadziejnym ale) moje moja rodzina to najlepsza!! (ja jestem ... nie powiem co ale) moja rasa to najlepsze!! Czlowieku, w Turcji tez rasa czasem sie liczy. Np. mamy koty "Van", taki sliczny ze jeden oczy inny drugi inny kolor. Mamy psy, nazywa sie "kangal", czasem walczy przeciwka misa. Zostales stworzony od jedna kropla brudniej wody ale tak mowisz... Jakby twoj 1. dziadek nie jest Hz. Adem (Adam) tak jak nasza, jakby ktos wysylal cie do ziemy w torebce. O naszej religi nawet nic nie mow, czytaj co napisalismy od strony 70. Eeech ech, mowi nam brudasy, ale nie wie ze nawet w naszym toalecie jest dodatkowy kran do mycia pupe, a nie wiadomo czy on umie reki po toalecie. Anyways...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
i co myslisz, ze mnie sprowokujesz? walniesz prymitywnym wyzwiskiem i juz? heheheh nie mialam na mysli ze zal Ci bo np ja spotykam sie nie z Polakiem, nie Twoj biznes. Kontrargument? chcesz ode mnie kontargumentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O shit ! What the fuck is it ! Jejkus czemu Polacy sa takimi rasistami.. wstyd mi za takich ! Az zal sie przyznac,ze sie pochodzi z Polski :(:( Jarek Ty cos taam Twoj nick nie pamietam .. wez wyluzuj stary gowno Cie to obchodzi co robia Polki.. po co sie mordujesz i wymyslasz co jeden to gorszy tekst?? Zeby ublizyc?? Ja mam na to wyjebane .. co Ty sobie o mnie pomyslisz.. znam swoja wartosc i wiem kim jestem! To,ze jestem z Turkiem nie znaczy ze jestem Gorsza.. ! wole byc z Nim niz takim prostakiem -Polakiem .. Zal na serio.. Nie znasz Turkow a sie wielce wypowiadasz o Nich .. co Oni Ci takiego zrobili ?? Anyways.. I am going bed .. I can not read comments full of bullshit :( Kobitki nie przejmujcie sie ;) znudzi sie mu to przestanie ;) IYI GECELER :) GULE GULE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz jedna bajka? Krola golasa... Do niego powiedzieli w tej bajce dajemy Pana ciuchy ktory tylko inteligentnych widzi... Moje napisy tylko inteligentnych ludzi zrozumieja. Wiec nie kombinuj :) Ok, wersja angielska: Do you remember a tale? "King naked"... In this tale they told him that they'll give a such dress to him but only inteligent people can see... My texts also, only intelligent people understand. So don't push it :) Skoro koniec tematu, informujemy administratora zeby skasowal jego wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
jestem dumna z tego, ze jestem Polka, kocham swoj kraj, kocham swoje tradycje, swoja kulture, swoje religie ... - ale to nie uprawnia mnie do tego aby nie szanowac innych, nie akceptowac innych, nie usprawiedliwia ponizania, rasizmu.... itd Naucz sie JARKU, ze czasy sie zmienily, to co inne - nie koniecznie jest zle, jesli juz nie jestes w stanie zaakceptowac to przynajmniej nie prezentuj tutaj..... poziomu nizszego od skoszonego trawnika. Wszystkiego dobrego Tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokoj Inzynier .. nie masz po co sie denerwowac .. niech sobie mysli swoje.. ale My i tak wiemy swoje co do Turkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej bajki Inzynier to nie bardzo kojarze hehe chyba mama mi jej nie czytala na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani :* Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale bylam ze swoim Ozankiem kilka dni w gorach troche odpoczac. No a od dzis nadrabiam zaleglosci w pracy;( Normalnie az szkoda czytac co tu ludzie wypisuja... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turk kizi, http://en.wikipedia.org/wiki/The_Emperor's_New_Clothes Po angielsku :) Postaram sie napisac o co chodzi w tym bajce... 2 ludzi zostajeli wynajmowani przez krola zeby przygotowac sobie "najfajniejszy" ciuchy dla krola. Oczywiscie oni nic nie robili, ale udawali ze robili. Potem powiedzieli krolowi, ze nasz ciuchy sa taki fajny ze tylko inteligentnych ludzi moga widziec. Krol nie chcial zostac etykietowany jako idiota, wiec powiedzial "ok ok widze o jaki fajny". Potem ludzi tez slysiali ze krol ma taki fajny ciuch ze tylko inteligentnych widzi. Jak krol wychodzil z palasu, zaczynali powiedziec "o jaki fajny, jaki kolorowy, jakosciowy itd" pogladajac golasa krola zeby nie zostac nazywany glupek. Ale jedno dziecko zaczynal krzyciec "Aaa krol stanie na golasa!!!". !!?? Wtedy ludzi zaczynali powiedziec ze "krol stanie na golasa, krol stanie na golasa..." Taka bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
moze bede nieszczesliwa, a moze bede bardzo szczesliwa, z drugiej strony jaka mam gwarancje,ze bede szczesliwa z Polakiem? wiesz... moj byly facet (Polak) kompletnie mnie nie szanowal, zdradzil mnie, uderzyl nie jeden raz, a ja wybaczalam jak idiotka, jestem na tyle silna kobieta z pewnym bagazem, ze uzywam swojego rozumu. Moze pcham sie w kolejny trudny zwiazek, a moze nie... Nie dzialajmy sereotypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
cześć wszystkim :D jak dobrze, że przez te dwa dni tu nie wchodziłam, przynajmniej oszczędzone mi było czytanie wypocin kolejnego idioty, już wszystko ładnie usunięte :D nie przejmujcie się takimi ludźmi, naprawdę nie ma co, idioci są wszędzie, a że teraz mają jeszcze łatwy dostęp do Internetu - trudno, na ulicy też się nie zwraca na debili uwagi psy szczekają, karawana idzie dalej ;) co tam u Was? i jak tam Bayram Waszych askimów i Wasz, drogie dziewczynki mieszkające w Turcji?:D mój mówi, że tak się do Ramadanu przyzwyczaił, że teraz mu się ciężko na "normalny tryb" przestawić :D idę korzystać z ostatniego dnia wakacji... od jutra szara uczelniana rzeczywistość... ale to dobrze, stęskniłam się za ludźmi no i czas zacznie szybciej lecieć, już w przyszłym miesiącu lecem...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku, jesli Turczynka nie spodoba ci sie, nie ozenisz z nia i juz... Ale raczej twoj wyglada troche zazdrosc, ze maja sukcesu o Polki a ty nie masz? Popraw swoja zachowanie najpierw, rasa sie liczi o zwierzaty, nie czlowieka, zastanow kim jestes, uwazasz ze jestes czlowiekem, zachowuj wedlug tego. Tutaj nie wspolczujemy z toba jak widzisz posty, i nikt nie mysli zostac swoj maz bo jarek mowi brudas, prawda? Zamiast badzic smieszny, badz honorowy i daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djjjjjjjjjjjjnx
a co powiecie o tureckich kurdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Jarku wiem że nienawidzisz kobiet.....widać to po Twoim opisie...Zresztą wiele stron temu już gościłeś na naszym forum...teraz powracasz....znów nieudana miłość do Tureckiego mężczyzny ??? Nienawidzisz kobiet, piszesz na forum w wątku : " On Turek..." :D Otrząśnij się , poszukaj innego obiektu zainteresowania a nie wyżywaj się na wszystkich Tureckich mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
W Warszawie mamy taki szpital na Sobieskiego, leczą się tam lubię z poważnymi zaburzeniami psychicznymi - Jarek, zapytaj swojego lekarza pierwszego kontaktu - myślę, że skierowanie dostaniesz bez żadnego problemu i to na cito!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
wiesz co jurek na takich ludzi jak ty szkoda czasu. tego typu posty juz dawno przestaly mnşe denerwowac wiec poisz co chesz a ja jak wiekszoc na tym forum to zignoruje. Takze zycze milego pisania. PS. Nie ma tomjak rozmowa z samym soba co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
zrobilam maly blad zamiast jarek napisalam jurek widzisz i to dowod na to ze mam gdzies takie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
troche mnie tutaj nie bylo ale widze ze niewiele stracilam... po przeczytaniu "wypowiedzi" niejakiego jarka tylko jedna mysl przychodzi mi do glowy: "Dramatem naszej epoki jest to, że głupota zabrała się do myślenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
A w Ameryce Murzynów biją... Ja rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie, ale jeśli się kogoś obraża i wyzywa to jest to zwykły brak kultury lub też problemy z psychiką - jedno i drugie wymaga solidnej pracy nad samym sobą... Administratora tego forum proszę o usunięcie postów, które obrażają mnie jak i moje koleżanki i kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×