Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sarisin
ymmm już wczoraj nie było Ramadanu :D dzisiaj mają drugi z trzech dni świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Witajcie dziewczyny! Moze moja wypowiedz was troche pocieszy:)Od 4 lat moim partnerem jest rodowity Turek, od roku mieszkamy razem i jest wspaniale! Jest normalnym czlowiekiem, jak kazdy z nas. Z jego rodzina mam rowniez bardzo dobry kontakt. To bardzo mili i otwarci ludzie. Poznajcie czlowieka, zanim go ocenicie. Grunt to duuuzo rozmawiac, na kazdy temat! Mozna sie dowiedziec naprawde wielu ciekawych rzeczy! Kazdy czlowiek jest inny ale wszyscy jestesmy tylko ludzmi! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
ja jak juz wczesniej pisalam jestem zona Turka mieszkam w istanbule tu mamy swoj dom i jestesmy razem szczesliwi;))) İyi Bayramlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Jarek_84 zal mi ciebie, swoja wypowiedzia potwierdzasz tylko jak malo ty i tobie podobni znaja otaczajacy nas swiat. Jestescie zamknieci w swoim wlasnym gronie, nikogo nie lubicie i potraficie tylko obrazac. A wystarczyloby kazdego czlowieka poznac osobno, a nie wszystkich bezrozumnie do jednego wora wrzucac...Jesli Turek to juz "brudas". Rozumiem, ze zgadzasz sie z wypowiedziami typu"kazdy Polak to zlodziej czy alkoholik"?? Bo ja uwazam, ze kazdy czlowiek jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
merhaba, a jak sie zyje w istanbule:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Kolego Jarek_84! "A co Ty wiesz o zabijaniu?"-mam nadzieję,że zrozumiałeś co mam na myśli zacofany rasisto. Jesteś taki dumny,że jesteś "p"olakiem? Celowo piszę z małej litery, bo wstyd mi za takich jak Ty. Podobno mieszkasz w Austrii... ciekawi mnie czy wiesz jak Austriacy traktują takiego żałosnego "p"olaczka jak Ty. Austria słynie ze skrajnego rasizmu i nacjonalizmu-pewnie wiesz jakie partie wygrały ostatnie wybory...zastanawia mnie jedna rzecz: Ty-dumny "p"olak ,więc co robisz na emigracji? Tak przesiąknąłeś austriacką mentalnością,że wyrzekłeś się polskich cech takich jak tolerancja czy miłość bliźniego? Nieważne czy ów bliźni ma ciemny kolor skóry i czy wyznaje islam czy jest katolikiem. To taki sam człowiek. Jakie Ty dajesz świadectwo prawdziwym Polakom na emigracji? .....cóż za żenującą postawę reprezentujesz... to dzięki takim jak Ty nikt nie szanuje Polaków na świecie. Po prostu nie masz swojej tożsamości, jesteś zakompleksionym małym "p"olaczkiem, który odreagowuje swoje frustracje na innych. Mam nadzieję, że inni podzielają moją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski ! :D Juz dawno mnie nie było ale eh ....Powiedzmy wpadłam w małe problemy ale już spoko ....Az mi Cie zal Jarek ...Eh.... Wkoncu sie skonczył ten ich post... Jak tam sprawiedliwa ?D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
mi sie zyje bardzo dobrze ;))) Dla mnie to najpieknijsze miasto na swiecie pelne kontrastow i nie sposob sie w nim nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Anty Jarek_84 BRAWO !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Edunia u mnie w porzadku, mam duzo nauki niestety:( ale jeszcze tylko do pt do egz:D:D a co u Ciebie? dokladnie Anty_Jarek!!! popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez Cie popieram Anty Jarek : D Sprawiedliwa :U mnie identycznie ! To samo ...:(Eh.... a pozatym to jest good , rozmawiałam z Askimem ....:D A gdzie sie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja studiuje:) juz nieduzo mi do konca zostalo na szczescie:) ja z moim od przedwczoraj nie gadalam bo wczoraj byl mecz:/ no i niestety nie bylo go w domu dopiero dzisiaj bede nadrabiac zaleglosci w rozmowie z moim H.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daj se spokój Jarek co? Co TY rasista? zajmij sie swoim zyciem ....To nasza sprawa ,nasze życie .... A kazanie bd mi wygłaszac moja mama !!!... A i jeszcze 1 nie jesmy zednymi pasztetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh i co myslisz ze przez Ciebie sie moze zalamie i zerwe z moim Turaskiem ? Zal mi Cie naprawde!! Caly Polak ! znasz chociaz jakiegos turka osobiscie co ?Wez idz do psychologa człowieku... A wiesz jak my wyglodamy ze nas oceniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
studiuje turystyke:) jarek wiesz co to nie wstyd sie glupcem urodzic, wstyd to glupcem umierac... wiec wez sie chlopie pozbieraj! mysle ze jest jeszcze jakas nadzieja dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz nawet nie wiem co myslalam o turkach zanim poznałam Adema ale nigdy nie byłam zle do nich nastawiona :)..... Wczoraj pisałam z takim Turkiem na takim programie i myslalam cos sie zgadalismy ,,,,i sie pytal czy bd przed slubem sie kochac....Ja mowie ze nie wiem itp...Wogole taki przystajniak i myslalam ze podrywacz...a On mi wyskakuje z tym ze chce byc czysty dla swojej zony i ze ja tez powinnam byc dla swojego ...: D Taka polewa z tej rozmowy ...On m i gadal o swojej religi ja mu o swojej ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co TY powiesz ! Ja mieszkam w miejscowosci kolo nie miec...Tam az sie roi od turków , Gdy poznałam mojego A jak głupia patrzałam jak turcy sie zachowuja wobec swoich zon ....Ponoc tu na froum pisali ze nie szanuja i ze turas idzie z rekami złozonymi a zona dzwiga zakupy ... Przyglodalam sie przyglodalam..I CO ?zauwazylam Turcy nie sli zakupy zony szly obok ..Eh zal tych co wieza w stereotypy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hmmm nie wiem skad masz takie informacje jarek... ale nie bede wnikac ani z toba dyskutowac bo wlasnie pokazales na jakim poziomie intelektualnym sie znajdujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol ....O co Ci chodzi ? No to co TY do nich masz w takim razie tak dokladniej co wynika nie ze zdania ludzi rasistow tylko twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e licz sie ze słowami ... Ze Ci z laskami nie wychodzi albo jakas Ci wlasnie do tureka umkneła to sie tu nie wyzywaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Nie tylko nosza zakupy ale czesto tez robia. Dlaczego uwazacie, ze wszyscy sa az tak zacofani?? Ja mieszkam w Niemczech, w dzielnicy praktycznie tureckiej, wiec na co dzien mam do czynienia z Turkami. Sa to normalni ludzie, jak my wszyscy. Maja podobne radosci, podobne smutki. Jedni pracuja, inni nie (ale czy u nas tak rowniez nie jest?). Jedni sa mili, sympatyczni, inni skryci i zamknieci..normalne ludzkie zachowania, roznorodnosc charakterow. Nasze dzici chodza do tych samych szkol, tego samego sie ucza! Mieszkam tu juz kilka lat i jeszcze nie spotkalam 2 takich samych Turkow! Kazdy jest inny, tak jak i u nas. Zobaczcie wreszcie normalnych ludzi a nie jakas odrebna niezbadana rase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo cos takiego przeczytac Ilayda :D Po pierwsze ! Hmm....Co mam z niks nie być ze względu na przodków ? Po 2 oni sie wcale nie panoszą w Europie... Po 3 kazdy ma prawo na wyznawanie swojej religi 4 to to ze widać ze rasista z Ciebie cytat ,,to, że są Azjatami;; Po 5 nie sa brudni bo wlasnie bardzo dbaja o czystosc Cos jeszcze .. Uu ale ulewa u mnie A i na wsi nie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Tyle ze my tu o historii nie rozmawiamy ale o uczuciach i zwiazkach miedzyludzkich, a one z polityka nie maja nic wspolnego! Chyba pomyliles forum... A tak a`propos jak zyje sie tobie w Austrii, w kraju, ktory tyle lat trzymal polske pod zaborami??? Austracy jakos Ci nie przeszkadzaja, do ich historii sie nie odwolujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
do Edunia Tak jestem polka i mieszkam w turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja już Ci odpisałam, może nie zauważyłeś: A w Ameryce Murzynów biją... A w czasie II wojny światowej hitlerowcy wymordowali tysiące Polaków.. I co w związku z tym ???? Co ma piernik do wiatraka ???? Ilayda - popieram Twój głos w 100% !!! I chciałam powiedzieć, że nie dam się dłużej obrażać gnoju !!! Jestem dorosłą kobietą i nie będzie mi tu jakiś chory chłopczyk podskakiwał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
Nie wiem jak tam w Austrii ale w Niemczech wstyd mi np za niektorych Polakow, ktorzy wlasnie przyjechali tu z takich wzgledow, jakie opisujesz: nie pracuja, zyja z pomocy spolecznej, siedza pod kioskami i racza sie alkoholem...Turcy, przynajmniej zajmuja sie rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeh.... Wlasnie co ma piernik do wiatraka ? To czemu sie w takim razie nie czepiasz związku polki z niemcem lub ruskiem ? Ilayda :I jak Ci sie zyje z Twoim turaskiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×