Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Ilayda
Nigdy nie widziales dumnych tatusiow (oczywiscie tureckiego pochodzenia) spacerujacych ze swymi maluchami?? Albo calych rodzin robiacych sobie piknik? To gdzie Ty zyjesz czlowieku? A kto pracuje w sklepach, na rynku, w warsztatach, restauracjach?? Wiekszosc to Turcy. Przestan juz obrazac ludzi jesli nie masz pojecia o temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
lepiej sie nie wdawac w dyskusje z takim "kims", bo sie nigdy nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwa moze udawajmy ze go tu nie ma ?? A jak kierunek studii ? :D Fajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilayda
masz racje sprawiedliwa, zaluje, ze dalam sie wciagnac w dyskusje z takim prymitywem:) on i tak nic nie zrozumie. Zajmijmy sie naszymi tematami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Mały człowieczku Jarku_84! Gówno wiesz o Islamie! Generalizujesz co świadczy o Twoim małym móżdżku-mylisz ekstremistów religijnych (Al Quaida) z wyznawcami Islamu i wszystkich wrzucasz do jednego wora. A tymczasem moherowe berety to nic innego jak fanatyzm religijny w Polsce! Skrajnie prawicowe ugrupowanie nacjonalistów i rasistów--ich przywódca to polski Jorg Heider. Nie zauważyłam, by Polacy dawali jałmużnę (co np należy do obowiązku muzułmanina). Hitler nie był muzułmaninem a jednak wymordował miliony ludzi (czy nie urodził się przypadkiem w Austrii, którą tak kochasz wyrzekając się polskości?) Muzułmanin od dziecka jest uczony szacunku do starszych-w "chrześcijańskiej" kulturze "dziadków" oddaje się do domu starców. I jeszcze wiele innych przykładów mogę Ci przytoczyć broniąc tezy, że w każdej nacji są czarne owce,lecz człowiek używając swojego mózgu (Ty nie wiesz co to jest niestety)-powinien potrafić odróżnić "ziarno od plew".Pewnie nie rozumiesz co mam na myśli,więc przetłumaczę to na język bezmózga, którym jesteś: to, że ktoś jest inny,nie znaczy,że gorszy. To,że ktoś jest "czarną owcą" nie znaczy,że wszyscy reprezentanci jego nacji są tacy sami. Kumasz tępy baranie? Chyba cierpisz na "kompleks małego członka", każda kobieta woli Turka niż ciebie i stąd ta Twoja chęć wyładowania frustracji....Nie pisz więcej,nikt Cię tu nie chce-zarówno w Polsce jak i w Austrii. Ciebie nawet koza by nie chciała-Ty pseudo obrońco Ormian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Anty Jarku >..:D Super to napisalas /ales .. A no wlasnie kto TY > Moze sie NAm przedstawisZ /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Czy nie można zablokować tego chłopca ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Edunia fajne mam studia, jestem zadowolona:D hahaha ten koles zaczyna mnie smieszyc:D co za determinacja:D:D:D wyzal sie chlopcze bo widac ze nie masz do kogo sie odezwac, co cie jeszcze jareczku denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hahahahahaha - sprawiedliwa uśmiałam się do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jaarekk no dawaj mozesz mnie nazwac muzulmanska suka ale bede taka dobra i cie wyslucham, takze smialo powiedz co ci jeszcze lezy na sercu... nie wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no własnie jarus ,,,czemu tak kobitek nie nawidzisz ? zrobila Ci któras kiedys cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jareczku czemu sie powtarzasz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Urzekła nas twoja historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hahahaha jareczku nie opuszczaj nas teraz! porozmawiajmy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
....i nawet tępy baran nie jest w stanie odpowiedzieć na konkretne argumenty-po prostu w odpowiedzi na mój post wkleił to co wykasował moderator...co za prostak! Oczywiście mam na myśli Jarka_84. Myślę, że jest zwykłym robolem w Austrii, którą się tak zachwyca i zazdrości innym imigrantom, że potrafią się trzymać razem. "jest ich dwóch: Jarek_84 i jego zdezelowany pecet"-bo na porządny komputer z pensji robola go nie stać. Żałosna kreatura, "pseudo Austriak"-nie ma moralnego prawa używać polskiego języka w mowie i piśmie, bo nie jest prawdziwym Polakiem. Polacy nie zieją taką nienawiścią, zawsze "przyjmowali ciosy", nigdy nie próbowali żadnej ekspansji na inne tereny czy narody...w przeciwieństwie do Hitlera....Jarek_84-Ty pewnie nie jesteś w stanie spłodzić nawet jednego dziecka,bo przecież nawet koza Cię nie chce,więc zazdrościsz innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo wrociles a ile nad tekstem myslalaes> Dobra ja juz chyba nie gadam z Toba prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ty gnoju - a ty nie masz żadnej roboty ??? Weź się za jakąś pracę a nie siedzisz tu cały dzień i piszesz jakieś chore kawałki !!! Mój narzeczony nie miałby czasu na siedzenia w sieci od świtu do nocy, ale widać polaczek prostaczek strasznie się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Jarek_84! Piszesz o "szparach"...a czy Ty w ogóle wiesz jak wygląda "szpara"? Żadna kobieta-biała,czarna czy żółta nie ma ochoty oglądać Twojego białego penisa, nie rozumiesz tego? Widzę, że nie jesteś dla mnie ani dla nikogo z tego forum partnerem do dyskusji, ponieważ Twój język jest zbyt prostacki i pochodzi z austriackiego rynsztoka. Nadal nie odpowiedziałeś na moje argumenty co świadczy tylko o tym, że nie skończyłeś więcej niż 8 klas a Twoja znajomość historii czy innych kultur równa się zeru. Nie potrafisz nawet czytać tekstu ze zrozumieniem co oznacza, że Twoje IQ+IQ warzywa. Proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
No patrz pudło ! Dla twojej ciekawości - pracuje w Ministerstwie Oświaty do 16,00 a potem zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi... Ale co ty możesz o tym wiedzieć gnoju... Postaram się więcej nie odpisywać na twoje chore wypowiedzi i moje drogie koleżanki proszę o to samo a jeśli pojawi się tu Inżynier Nocny... Przepraszam Cię za zachowanie tego gnoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jareczku rozczarowales mnie... nic nowego nie powiedziales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
...a Ty jesteś partnerem dla siebie samego-bo nikt Cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Proste-pracujemy do 16tej a potem mamy czas wolny...w odróżnieniu do Ciebie prostaku-Ty masz czas wolny od momentu kiedy się obudzisz,bo jesteś nieudacznikiem i nie stać cię na znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee nienormalny człowieku .... Gdyby Nas nie wypuszczali to bysmy sie dobrze o nich nie wypowiadaly To chyba ciebie powinni zamknoc w wariatkowie i nie dopuszczac do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×