Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nocka73
Edunia czego się uczysz Słonko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wyszla za Turna za Chiny i lepiej tego nie rob !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Odpowiedz mi kochana i olej wypowiedzi J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
A ja jestem maxymalnie chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu wspolczoje ;* Mi choroba przeszla ale nie dokonca ... : D Ah przydalo by sie by ktos normalny wszedl na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
normalny człowiek-chyba ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Edunia ja jestem psychologiem i zapewniam Cię, że nic tak nie pomaga jak całkowita ignorancja... Piszmy sobie tutaj tak, jakby J. nie istniał. Odpowiadając na chore słowa nakręcamy tylko machinę i patrz - od kilku stron cała uwaga skupiła się na jakimś gnoju - i po co ?!?! Nie zniżajmy się się do poziomu zera... Pozdrawiam cieplutko - moja Paula uczy się francuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To może ja zacznę - Iza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Nocka-masz rację....ten "pseudo Polak" nie potrafi uzasadnić swoich racji co czyni jego "argumenty" bezwartościowymi...nie dajcie się Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fajnie ! Ja sie ucze niemca , teraz sie ucze prywatnie angielskiego bo chce lepiej gadac z A i z innymi pozatym przyda mi sie to i bd sie jeszcze pewnie tureckiego uczyc : D A jak tam turecki u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Moim przyjacielem jest Bengalczyk...i szanuję jego muzułmańskie wartości, które wyznaje większość Turków,więc to forum jest mi bliskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mój turecki Edytko słabo idzie, ale wiesz - to jeden z najtrudniejszych języków świata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Ty nie podałeś ŻADNYCH argumentów,więc jakich kontrargumentów się domagasz? To jest do Jarka_84. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji,więc od tej chwili będę Cię ignorować. Rozumiesz baranie? Porozmawiamy jak przeczytasz kilka książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ... Mozna sobie jezyk polamac :) Dzis gadalam z takim Turekiem ..Taka polewa jak mnie uswiadamial ze nie mozna sexu przed slubem bo moj chlopka bd chcial mnie czysta i sam tesh musi byc czysty ... Hehe : D Tak smiesznie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja tez mam w planach nauke tureckiego:) przynajmniej do grudnia chcialabym czegos sie nauczyc:) zeby chociaz cos jego rodzicom powiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Jarek_84
Dziewczyny! Uściślijmy: czy przeszkadza Wam Islam jako religia Waszych mężczyzn? Mnie nie przeszkadza i nikt mi nie próbuje wpoić islamskich zasad. Po prostu szanujemy swoje religie i nie stanowią one żadnej bariery między nami. Wszyscy jesteśmy ludźmi i powinniśmy się szanować za to jacy jesteśmy a nie za religię w jakiej zostaliśmy wychowani....mylę się? Ten matoł Jarek niestety tego nie rozumie...nie przejmujcie się tym rasistą-to prostak i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ...juz mialam pisac Jarkowi ale eh zignoruje to .. NO turecki jest trudny ale bardzo ładny.. a sprawiedliwa wybierasz sie do swojgo w Grudniu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
APELUJĘ RAZ JESZCZE - IGNORUJMY JARKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Anty Jarek ....Chociaz przyznam ze szanuje jego religie ale troche mi to przeszkadza ...Tzn teraz jestem mloda ale kiedys pewnie mi to bd przeszkadac ... A laski wiecie gdzie ustawic stopke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
tak, niestety dopiero w grudniu... mnostwo czasu przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
nie mam wyjscia:) teraz jest najgorszy czas... ale pozniej bedzie lepiej:) mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×