Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Merhaba everyone ! ;) Co taam u Was?? Widze,ze Nasz kolega dalej Nam towarzyszy .. boki zrywac z jego postow Co do tego,ze turecki jest naj trudniejszy to sie chyba nie zgodze... kumpela przeczytala,ze nasz jezyk jest jednym z najtrudniejszych :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slm Turk Kizi "A polski ponoc jest na 2 miejscu najtrudniejszy tak czytalam i tak mowili nauczyciele : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ania błagam - zagryź zęby i nie reaguj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gadaj sobie co chcesz Jareczku .. mnie wali zdanie Polakow !! Bo mam juz wyjebane na ten narod.. sorry .. z dnia na dzien .. coraz bardziej czuje ze naleze do Polskiego narodu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba23
dziewczyny turecki wcale nie jest tak trudny jak sie wydaje. Ja ucze sie juz prawişe 2 lata ale mi jest latwiej b o mieszkam w turcji wiec turecki jest jak chleb powszedni. Troche samozaparcia i wiary w siebie a nawet tureckiego mozna sie nauczyc. PS. jesli ktos potrzebuje pomocy do nauki tureckiego moge pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
U mnie po staremu, wszystko w porządeczku poza tym, że moje Szczęście było chore a teraz przeszło na mnie - wczoraj kaszel a dziś taki katar, że pudełko chusteczek poszłooooo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to powiem taak .. mieszkam w Londynie .. i normalnie taak ciezko mi ang wchodzi,ze szok.. aa ostatnio kolezanka mi powiedziala pare slowek po turecku i do teraz je pamietam :D Lol :D w ogole naleze do kurdyjskiej rodziny od piatku hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to samo tez mnie lapie grypsko :( .. moj tez byl chory i cos na mnie teraz przeszlo .. w ogole znow sie z nim poklocilam LOL ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Na forum www.gazeta.pl (chyba kiedyś dawałam Was już ten link) jest tłumacz przysięgły języka tureckiego. To właśnie On powiedział, że turecki jest o wiele trudnijszy od polskiego... Ja się uczę, ale... ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ania głowa do góry - kłótnie są po to, żeby potem się godzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj bo .. kurde .. moja kolezanka twierdzi,ze widziala mojego Askim z jakas dupa.. pytalam sie o to .. to sie pogniewal i sie nie odzywa.. powiedzial,ze byl po za Londynem with his mates.. i komu tu wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Spokojnie, nic się nie dzieje, nie reagujemy kochani :) :) :) Inżynier jak masz na imię? Ja jestem Iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa i dobrze ja tyle pisalam na forum i niedawno tesh dopiero dalam staly nick :D .... Jak wogole trafilas na forum ? I dlugo piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×