Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Jak to było... Chyba w google wpisałam hasło o związkach polsko-tureckich i wyskoczyło :) A czy długo? Wiesz, że już nie pamiętam... Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to czasami zaluje,ze trafilam na to forum.. ale z 2 strony poznalam wiele ciekawych osob jak :Nocka, Edunia, Kiz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo i jeszcze canim ....:D Ee w sumie moje zadowolenie z forum 50/50 % ..... zauwazylyscie ze Jarek juz nie pisze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello znajomi :) Bym chcial podac swoje imie ale w tym srodowisku wole byc anonymowy, same widzicie jak tu jest... Od razu dziekuje Iza, Edyta i Ania za otwartosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale imię to tylko imię :) Łatwiej by było zwracać się do Ciebie po imieniu, ale oczywiście szanuję Twoją decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
pomoże mi ktoś :'( prosze, o przetłumaczenie tego : seniz yasyamam burcu z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensiz yasayamam to chyba będzie NIE MOGĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE ale to następne słowo.... Nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevgilim.
Bardzo dziekuje :* Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Czemu chłopców w Turcji się obrzeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazal
I fel sowie 4 ya ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazal
i cnt understand u at all .. y do u cal polish girlz bitches? coz dey are goin out wid some1 whos not polish ? is not right? wat would u say about polish boyz who goez out wid e.g pakistanin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazal
lok did turkz did something bad 2 u .. ?? not every1z de same .. right? im half turk/ polish so wat would u call me as a bitch as wel? sorry .. im tryin 2 uderstand ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hazal
so ? no commentz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;) Co tam u was nowego slychac...??? Niestety ja teraz pracuje codziennie do 23.00 i nie moge juz tak czesto siedziec na forum. A do tego dopadla mnie grypa. Normalnie sie wykoncze. Jak cos to odezwijcie sie na gg ;) Pozdrowionka :*:* Kiz88,Edunia, Turk Kizi, Nocka73,Honney :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze...
..eh dziewczyny czy wy jestescie zazdrosne..ja to chyba w jkias obłęd wpadne..przeglądalam profil mojego mustafy na facebooku...mial tysaice zdjec z pracy .. a tam ..takie laski ..ze szok...umrę z zazdrosci...ja laska nie jestem ..szara skromna myszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norm
to plsapls You better learn how to write in English than send your post. Moja kumpela skonczyla z Turkiem jakies 2 lata temu i prz ez ten czas nie mogla znalezc nikogo, poniewaz nikt nie chcia l" po Turku". Wcale sie nie dziwie. Chcialabym zapytac Was czy ktoras moglaby byc z gosciem, ktory mial wczesniej Murzynke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norm
to hazal Why are you so angry. Half of this women cant write in English. What do you expect? nobedy called you name. Are you disappointment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norm, 1. Czy my Turcy zostajemy wam pieczatka na czloko \"byla z Turkiem\"? 2. Czy byc z Turkiem albo z Murzynem az tak zle dla was, ze maja taki brud teraz do nie oczyszczenia? Czy to jest opiekun rasa czy cos innego? Nierozumiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×