Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

No może być - nie jakiś nadzwyczajny - ale ja maruda ostatnio jestem więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną nie wygrasz uwierz mi a pozatym podobno to kobiety są największymi marudami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam - dałbym radę. Ale może się dogadamy co do 1. miejsca ex eqwo (niezależnie jak to się pisze :P) A reszta niech się martwi o dalsze miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze :) - bo zaraz by zleciały się do zawodów marudy - podszywacze i zamarudziły by nas na topicu na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jak tam dzionek Wam mija? ja mam full nauki...;/ a takiego lenia mam :P Kompletenie nie kumam facetow..ostatnio byly sie do mnie dobijal..chcial sie spotkac..ale nie mialam czasu..teraz ja mam czas..i mu pisze...a on milczy..zrozumiec niektorych facetow jest naprawde ciezko :/ Dreamer..to blisko..bo ja z samego wrocka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek - narazie ok. Myślę obecnie nad jakimś śniadaniem. Oj malutka - o leniu mi nie mów - ja mam totalnego i w dodatku absolutne 0 motywacji. A co do kumania facetów - to w tym przypadku nie kumasz jednego konkretnego (zresztą po tym co napisałaś, to ja też go nie kumam). Ale może poczuł się urażony, myślał, że go spławiłaś dlatego teraz udaje niewzruszonego? Czasem odzywa się takie durne męskie ego. Chociaż czy to tylko męskie? Chyba kobiety też tak czasem mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makutka
zrobilam bardzo duzo :) ale nadal siedze, tylko przerwa na kawe :) no wlasnie to ego...i duma.. :/ chociaz tez czasem mam..ale zalezy jaki facet :P jak mi nie zalezy to w sumie..wiadomo..olewam starsznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się stęskniłem :) Hmm na zakupach - tak w pracy? No no no, nieładnie :P A co kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niop w czasie pracy z kumpelą wyskoczyłyśmy;) a troszke ciuszków i kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że miałaś szczęście na taką trafić - ma nadzieję, że mi kiedyś tam też się uda :p No chyba, że będę sam sobie szefem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×