Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

może i masz rację - rozwydrzył bym się jeszcze :P - ale i tak jakiś żal pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - ja też mam podobnie nieciekawie - w końcu trzeba ruszyć niektóre projektu - buuu ;( projekty i projekty - a wszystkie wręcz pasjonujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) no..ja juz po ustnej z polaka :) nie taki diabeł straszny.. ale dowalili mi takie pytania ze myslslam,ze udusze cala komisje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratulacje - ale nic się wcześniej nie pochwaliłaś, że dzisiaj zdajesz ;) Już wszystko masz z głowy, czy coś jeszcze zostało? A skoro tak dzisiaj rozdaję te kwiatki, to dla Ciebie też - 🌼 - w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa! dzieki za kwiatka :) super.. a czym sie chwalic? :P matura to bzdura :P jeszcze zostal mi ustny angielski ale to 29go maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie z perspektywy czasu matura to rzeczywiście bzdura i luzik - a przynajmniej pisemne w starej - nie wiem jak nowa, ale pewnie podobnie. Ale i tak gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) nie wiem jak wyniki bo pisemna to pisalam z wysoka goraczka i zapaleniem oskrzeli +angina :D zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałć - to rzeczywiście miałaś utrudnienia U nas przynajmniej wyniki pisemne były przed ustnymi :) - echhh, jak dawno to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dawno? 2-3 lata temu...och..to naprawde kupe czasu.. zmarszczki sie pewnie zdazyly porobic..na calej twarzy..i kondycja juz nie ta..w stawach strzela i boli..tak tak..wiem :) uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strassszne! serio! ale spokojna Twoja rozczochrana, moge przychodzic i opiekowac sie chomikiem kaskaderem.. moze czesciowo uda mi sie Ciebie odciazyc.. ;) Pije pyszne winko.. mniami.. kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, nie przepadam za winkiem :P A mój kaskaderek to być może teraz podszczypuje chomicze piękności w innym świecie. Ale dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..ale czy ja powiedzialam,ze za jego zywotaa :) :P ja mialam szczura... myslalam takze o zakupie konia..ale to starsznie duzo kosztuje :/ a co do win..dobre wino naprawde jest dobre..chilijskie..mniami :) i na trawienie pomaga (czerwone wytrawne, ale wole polslodkie :P ) ach..no i kocham gin!!! z tonikiem..koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - konika też bym chętnie kupił - może wreszcie nauczyłbym się jako tako jeździć - no ale nie szybko mnie będzie chyba na niego stać - nie wspominając o utrzymaniu. Oj czerwonego wytrawnego to wcale a wcale nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam ani kasy..ani czasu na konie :/ niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz...jak wygram w totka to se kupie cala stadnine..i dom z basenem..no i domek w gorach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupię to samo - no może bez tego domu z basenem - wystarczy ten domek w górach (może mieć i basen ;) ) Ale raczej jak sobie zarobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tee..no chwila! trza byc otymista!!! w dzisiejszych czasach..realista hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież mówię optymistycznie - że sobie zarobię. A póki co - spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×