Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dzięki Wiosno---Liczę się z Twoją opinią :) Zastanawiam się tylko, czy pasuje do niej długi welon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, byłaś już w salonie i mierzyłaś tą suknię? Może tam Ci doradzą jakie wziąć dodatki? Na welonach się nie znam, ale wydaje mi się, że Twoja sukienka jest skromna i elegancka, więc długi welon nie będzie jakimś \"przeładowanym\" dodatkiem. A tak wogóle to cześć dziewczyny, bo chyba zapomniałam się dziś przywitać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietnikarz
na rok przed slubem a wy juz macie suknie porezerwowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym właśnie problem, że jak dotąd nie mierzyłam jeszcze żadnej sukni, ale jestem już na dobrej drodze, bo wiem, czego będę szukać:) O takiej jak \"NITA\" marzyłam od dawna , tylko obawiam się, że jak ją ubiorę, to będę rozczarowana swoim wyglądem i z marzeń nici:( Niestety nie mam znacznego wcięcia w talii, a poza tym przydałoby się po 100 brzuszków na dzień. Tymczasem nie ma co narzekać tylko trzeba wziąć się porządnie za siebie i dążyć do realizacji swoich marzeń. Wiosenko, a czy TY możesz wkleić link swojej wymarzonej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smietnikarz --> już mniej niż rok :D agi --> jeszcze nie mam upatrzonej sukni :) Poza tym nie chcę z góry się nastawiać na jedną sukienkę, bo później może się okazać że zupełnie nie pasuje do mojej figury. Pewnie upatrzę sobie coś dopiero po wycieczkach po salonach ślubnych. Wtedy na pewno podzielę się linkiem do mojej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi---- mi się też sie Twoja suknia podoba :) I życzę Ci abyś wyglądała w niej i czuła sie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---Cieszę się, że taka jest Twoja opinia;) A może wkleisz jakieś swoje linki??? Mam pytanie z zupełnie innej beczki: Czy posiadacie może piosenkę Wodeckiego \"Oczarowanie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ---- ja tej piosenki nie mam , ale też chętnie bym poprosiła na maila :) A co do sukienki , to niby mam jeden typ , który na pewno przymierzę jako pierwszą , ale czuję , że kiepsko się będę w niej czuła i wyglądała :( . TAk jak już pisałam wczesniej podobają mi się różne style sukni .. od wąskich po rozłożyste ... http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie rozpoczął się już upragniony weekend:D Życzę WAM udanego wypoczynku. Do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! MIłego weekendu:) Dziękuję wszystkim, które pomogły mi w kwestii nowej strony. Dostosowaliśmy ją do tych informacji zwrotnych, które dostaliśmy. agi, sukienka bardzo ładna:) Mi najbardzije z tej strony podoba się Belisse z kolekcji Dream (Wiosno, rzuć okiem - ma coś w sobie z tej sukni, która nam obu tak się spodobała, ale jest bardziej \"ślubna\"). Ami, Twoja też bardzo udana, myślę, że będzie Ci w niej ładnie:) Choć jeśli chciałabyś się wydawać wyższa, niż jesteś, to podobno poleca się wtedy suknie z całości, nie gorset i dół. Ja tam uważam, że jesteś śliczna i możesz wziąć sobie taką suknię, jaka Ci się podoba - Twój mężczyzna na pewno lubi to, że jesteś \"kruszynka\", tak jak mój:) Gdyby chcieli wysokie patyki, to by sie z nami nie żenili;) Wiosno, co do tego Papillona - to bardzo podobają mi się zdjęcia jako zdjęcia:) Ładnie upozowane, te dziewczyny wyglądają bardziej jak jakieś dopracowane rzeźby niż ludzie. Koniecznie trzeba zobaczyć, jak to wygląda na żywo, bo w sumie artyzm tych zdjęć przewyższa moim zdaniem ich pierwotną funkcję - prezentacyjnę sukien;) Np. o tej 4.1 niewiele można powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na chwile...u tesciow jestem i i de szaszłyki nabijac:D pokazywałam \"moja sukienke\" siostrą-były zachwycone!!!!dotąd za kazdym razem miały jakies uwagi:czy aby nie zadługi tren(bo niska jestem) itd.. a ta wg. nich jest jak dlamnie!!!!! bardzo sie ciesze:classic_cool: do napisania. p.s gdzie wy wszystkie jestescie??? albo mnie slepia mylą albo pustki sie zrobiły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Muszę przyznać, że moje plany troszkę się pozmieniały po wizycie w domku. Nie żeby ktoś z rodziny jakoś bardzo na mnie naciskał, ale .... tak jakoś samo wyszło. Sukienkę będę mieć jednak dwuczęściową, chociaż taka prosta odcinana pod biustem ładnie wygląda to jednak przy moim \"wydatnym\" ;) biuscie mogłoby to wyglądać tak średnio. Byłam u \"mojej\" krawcowej i chociaż pokazałam jej moją sukienkę i powiedziała, że z takim szyciem nie byłoby żadnego problemu to jednak po chwili zastanowienia poprosiłam moja przyszła bratowa żeby mi pozowoliła obejrzeć i przymierzyć swoją kieckę ze studniówki. Właśnie mama szyła jej ta sukienkę i bardzo mi się spodobała. Zwykle w sklepach te wszystkie gorsetowe sukienki jakos na mnie nie pasowaly (za wąskie w biuscie :P), ale ten gorest wygladał świetnie i powiem Wam żeby zmieniłam zdanie. Będę mieć co prawda prostą, ale dwuczęsciową sukienkę. Gorset tak dla smaczku ma na plecach tylko koronkę bez materiału pod spodnem. W przyszłym tygodniu zamierzam rozejrzec sie za materiałem i koronką. Poza tym po opowiesciach znajomych zainteresowałam się gospodarstwem agroturystycznym w poblizu domu moich rodzicow tzn. ok. 8 km od nas. Tam jest stadnina koni, stawy, zwierzaczki i stary dworek w ktorym odbywaja sie przyjecia weselne. Mozna tez pojezdzic brzyczka :) Mama mojego M. prosiła go zeby sie dyskretnie dowiedzial (oczywscie sie nie udało bo sie wygadał) jaki nosze rozmiar pierscionka i poprosiła zeby sie z piersiconkiem wstrzymał do jej przyjazdu (zaproponowała, ze kupi jakis w GB albo da mu na niego pieniadze). Za to moja mama stwierdziła, ze jak ona mnie miała pierscionka to żebym ja chociaz miała (moi rodzice nie bardzo mogli liczyc na wsparcie rodzicow bo nikomu sie nie przelewało z reszta chyba kazdy wie jak to bylo w 81 roku). Tak wiec teraz powoli sie za czyms rozgladam bo moze dam sie jednak przekonac, a jak nie to za te pieniazki M. kupi obraczki :) Przepraszam, że się tak rozpisałam. Wróciłam cała happy i nie moge sie juz doczekac konkretniejego rozeznania o ktore poprosze mojego brata ad. to gospodarstwo agroturystyczne. Jeśli któras z Was chciała by zobaczyc foteczki sukienki i dworku to chetnie sie podzielę :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....pamietacie mnie jeszcze....prawie miesiac tu nie zagladalam,ale mi sie za wami teskni....ale nie mam netu jeszcze i siedze teraz u cioci....u mnie bez zmian czekam na staz z urzedu pracy a co do slubu to amowilismy juz date i godzine w kosciele i mamy tez kucharke i tyle narazie,poza tym mamy full wesel to sie poprzygladam troche..... Jak bedemiala wiecej czasu to postaram ise poczytac i nadrobic to forum.... Pozdrawiam bardzo serdecznie i nie azpominajcie o mnie :) Buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I don\'t like mondays:( Witam w poniedziałkowy poranek, po czym natychmiastowo zabieram się do pracy. Moje biurko po weekendzie pęka w szwach. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poniedziałkowy poranek :) Właśnie wyganiam M. do pracki i biorę się za porządki. Za tydzień zaczynamy remont i już mamy większość rzeczy rozkręconych, rozłożonych na części więc sporo rozgardiasz w mieszkaniu. Coraz bardziej podoba mi się pomysł przyjęcia/małego wesela i już się zastanawiam co będzie trzeba uwzględnić. Ponieważ moi rodzice prowadzą mały sklep nie będzie problemu z zakupem alkoholu/owoców/napoi/gotowych wędlin czy szaszłyków (chociaż przyznam, iż liczę że mój wujek zrobi dla nas jakieś pyszne domowej roboty szyneczki czy kiełbaskę). Podobnie z ciastami, rodzinka M. ma sprawdzoną panią u któej zawsze zamawiają ciasta na święta itp. Podobno można sobie wszystko z właścicielami uzgodnić, nie znam jeszcze konkretnych cen, terminów itp, ale biorę pod uwagę to możemy zmienić datę ślubu o tydzień czy dwa jeśli tylko wtedy będzie wolna ta sala, oczywiście pod warunkiem, że się nam tam wszystko spodoba. Miłego dnia :) zabieram się za sprzątanie balkonu, po ostatniej burzy wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ..... po tygodniowej nieobecności wracam do WAS :) miłego dnia dla wszystkich :) Zabulina ---> ogladałam stronę, wszystko super działa, na zdjęciach które masz na stronce jest moja kolezanka ze studiów.... i muszę przyznac że zdjęcia są naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloo!! jak ja nie znosze poniedziałku:(:(:( zwłaszcza ze w sobote w pracy siedziałam!!!ale luz. dorota-----oczywiscie ze cie pamietamy!!!!!!!!!!!!zaglądaj zaglądaj! fotki---ja poprosze i dworku i kiecki!!! wogóle dla wszystkich razem i kazdej z osobna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Mam nadzieję, że mnie też jeszcze pamiętacie ? Ja już dawno po urlopie, ale na nim będąc zwolniłam myślenie dotyczące ślubu, i nie chcę się znowu wciągać już w wybór sukienki, zaproszeń, czy czegoś innego :-) A to forum strasznie wciąga :-D Mam jeszcze mnóstwo czasu, dlatego odezwę się do Was na jakieś 6 mies. przed ślubem. Mam nadzieję, że jeszcze będę mogła wtedy do Was dołaczyc ? :-) A tymczasem życzę owocnych przygotowań 🌼, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka--- pewnie-ja tez o tym myslałam-ale ja juz sobie nie wyobrazam poranka bez dziewczyn stąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki.... ja również odłożyłam dalszą część przygotowań do końca bieżącego roku.... a mimo to bywam na forum.... wciaga....ale pozytywnie.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki >> wyjeżdzałam na weekend z takim przekonaniem jak Twoje, ale jakoś mi się wszystko po przestawiało :) Pozdrawiam :) Ami> fotki już poszły :) Niby z sukienką to może jeszcze za wcześnie, ale po rozmowie z moja krawcowa stwierdziłam, że chyba jednak już zacznę szukać materiału i koronki na sukienkę (bo jestem maruda straszna i pewnie nic nie będzie mi się podobało). Poza tym jak znam życie to będę u rodziców tylko w: sierpniu, grudniu, kwietniu, może w maju, sierpniu. Więc z tymi przymiarkami to nie będzie tak łatwo, zwłaszcza że pani Zosia pracuje jeszcze zawodowo (z tego co kojarzę to chyba szyją ubrania dla \"Reportera\" czy jakoś tak) i będzie szyć ta sukienkę w domu jak będzie mieć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze , prosze .. kto do Nas zajrzał ... :) ... Kropka ... Ja tak jak Ami , nie mogę nie nie zajrzeć TUTAJ .. chociaż na chwilkę :) mam nadzieję , że jednak wcześniej zajrzysz niż w marcu :( A propos widziałam dla Ciebie sukienkę ... Codziennie wracam z pracy przez Pragę i tam w salonie Angel przy ul. Okrzei na wyatwie prezentuje się suknia - cudo !! Jak bym miała \"lepsze\" nogi i lubiła krótkie spódnice to sama bym ją na pewno zamierzyła :) W każdym bądź razie w dalszym ciągu zapraszam Cię do Promenady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia do Ciebie foteczki własnie sie wysyłają. Nie zmniejszałam zdjęc bo juz nic nie mozna by na nich wypatrzec :) Przepraszam za zapychanie skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ----- jezeli o suknię chodzi , to jest owszem prosta , ale ze względu na ten akcent koronkowy - bardzo urokliwa :) Sala - wg mnie śliczna !!! Gdzie ta sala ? Bo mi się kojarzy z salą z okolic Rawy Mqzowieckiej ... W kazdym bądź razi super !!! I krzesła są bardzo stylowe i ładne ... Bo ja mam takiego 2 głupie kryteria podstawowe : krzesła i toalety .... Jeżeli mam brzydkie krzesła to można ukryć je pokrowacami , ale toilet już nie bardzo ... :) Twoich pokrowcami nie trzeba maskować ... Bukiet ---- cudny po prostu . Bardzo mi się podobają wiązanki w tym stylu , ale to wszystko od sukni zależy ... Wydaje mi się że taki bukiet pasuje idealnie do prostych sukienek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia > dzięki za opinię :) Cieszę się, że Ci się podoba i sukienka i sala. Ten dworek jest w okoliach Jarosławia (woj. podkarpackie). Jeszcze nie wiem jak tam wyglądają toalety bo nie byłam w środku. Ale myślę, że raczej oki bo całość była chyba dopiero niedawno remontowana. Oczywiście u mnie byłoby mniej gości więc nie musieli by siedzieć tacy ściśnieci jak ja tych zdjęciach. Materiał do bukietu chciałabym wykorzystać taki sma jak będzie sukienka. Właściwie to mam wrażenie, że spokojnie można go samodzielnie zrobić. Monia może znasz w Wawie jakiś sklep z tkaninami w rozsądnych cenach? Zastanawiam się czy się też np. na stadion nie przejechać bo wydaje mi się, że tam też tkaniny na sukienkę można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Chętnie obejrzałabym Twoje fotki: 58agi@interia.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ----- staram si raczej na stadion nie jeździć , jeżeli już to na \"koronę\" po jakieś filmy. Ale ostatnio koleżanka mnie wyciągnęła i zeszłyśmy dużo - ale samych materiałów to ja nie widziałam. Znam natomiast hurtownio-sklep , gdzie jest taki wybór tkanin , że az mnie zatkało . Nie są chyba drodzy , bo szefowa szukała w maiare taniego, mocnego i trwałego materiału na sukienki dla dziewczyn ze sklepów . I ta hurtownia jest obok mnie ( targówek) więc ja jeździłąm po te materiały. Sprzedają w każdej ilości , bo ja dokupuję na bierzace po 3-4 metry ... Ten sklep jest na Targówku, nazwya się Alexis i jest przy ulicy Bierzuńskiej. Jak się zdecydujesz to skombinuję Ci nmiary na nich. Plusem jest to , że nie musza płacić kokosów za czynsz oraz nie sa w centrum . Dlatego zapewne mają taniej , ale wybór ogromny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×