Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dzięki Monia. Z tym stadionem to tak mi się skojarzyło, ale nie wiem czy słusznie bo nie było chyba z rok w tamtych rejonach. Już znalazłam namiary na ten sklep na Targówku, a nawet trafiłam na ich stronę internetową www.alexis.pl Napewno się tam wybiorę. Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) zabulina --> dopiero dziś przejrzałam sukienki z linku agi i dochodzę do wniosku, że mają tam bardzo ładne suknie. I sukienka wybrana przez agę jest przepiękna i pare innych. Szkoda tylko, że salon znajduje się w Krakowie :( Sukienka, o której napisałaś jest bardzo ładna, poza tym spodobały mi się Gloria i Opium z kolekcji Hit :) (oraz jarzębinka z kolekcji impuls, ale ona jest chyba zbyt komunijna ;) ). ashia --> ostatnio doszłam do podobnych wniosków odnośnie przyjęcia. Ale rodzice i narzeczony uparli się na wesele, niech więc będzie. trzy kropki --> u mnie od dawna przygotowania do ślubu stoją w miejscu, z narzeczonym też już o tym prawie nie gadamy, nie to co kiedyś. Ale i tak tu zaglądam, bo polubiłam dziewczyny. Mozemy gadać nie tylko o sprawach ślubnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Dziękuję, zaraz sprawdzę:) Wiosna---Widzę, że również nie gustujesz w modelach obfitujących w ozdoby, skoro podobają Ci się suknie z mojego linku :) Napisałam dzisiaj maila do tego salonu z prośbą o podanie ceny mojej wymarzonej sukni. Mam jednak przeczucie, że będzie baaaardzo wysoka:( Póki co czekam na odpowiedź i na pewno podzielę się z wami tą informacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia---nie zapomnij o mnie z fotkami-ja w domu obejrze! monia my wspóluzależnione musimy 3mAC sie razem:D ja sobie tak myslałam-ze chciałabym miec prostą z kalii pomaranczowych związanych białą wstążką. a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie się też kalie podobaja ... Ale w sprawie koloru i wogóle wiązanki to raczej poczekam do momentu kupna sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami do Ciebie foteczki też poszły. Bukiet ktory jest wsrod moich zdjec to wlasnie calle owiniete \"wstazka\". Uciekam sprzatac łazienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ---------- koleżanka powiedziała mi , ze pytała sie w jednym z salonów o te wyprzedaże ... I he,he ... wyp[rzedają tylko modele , tzw. pokazowe .... Co prawda można je porzerobić na siebie ... ale np. już jak ktoś długi jest, to trochę gorzej ..... No i kwestia w jakim stanie są te suknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Klimat w lokalu bardzo mi odpowiada. Muszę przyznać, że mój utrzymany jest w podobnym stylu. Nawet krzesła są podobne, tylko bardzie jakby w stylu secesyjnym, ale kształt niemalże taki sam. Bukiet jest cudowny. Żadnych zbędnych kokardek itp. Sama kolorystyka mówi za siebie. Prostota i elegancja to najcudowniejsze połączenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproszenia będę wykonywać samodzielnie. Uniknę tym sposobem tysiąca jednakowych wzorów na korzyść oryginalności. Zresztą chciałabym dobrać styl zaproszeń do całokształtu. Wszystko powinno do siebie idealnie pasować, a nie tworzyć \"zlepek\" różności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie agi-jewsli masz zdolnosci manualne i fantazje to swietnie! ja jestem pod tym wzg. kompletna noga:( ale chce proste bez udziwnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---Zajmuję się grafiką, można powiedzieć, zawodow, więc troszkę się na tym znam. Jeśli chodzi o aspekt plastyczno-manualny tym zajmie się moja siostra (świadkowa), która \"żyje\" moimi przygotowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami---Jeżeli planujesz zakupić gotowe zaproszenia, wklejam poniżej linka z pięknymi propozycjami. Poza tym jest to bardzo solidna i sprawdzona firma, ponieważ moja przyjaciółka u nich zamawiała i była naprawdę bardzo mile zaskoczona stndardem usług i fachowym wykonaniem. A ja zaproszenie od niej mam w swoim albumie do dnia dzisiejszego;) Oto adres: www.zaproszenia-itd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---- mi też się podobają proste zaproszenia .. i takich będę szukać . A jeżeli chodzi o link , który wkleiła Agi to moja przyjaciółka ( ta id zdjęć i kamery) w \"swojej ofercie\" ma właśnie takie zaproszenia ... Wiec pewnie coś sobie wybiore :) Agi ---- a jak Ty masz zamiar robić zaproszenian , bo bardzo mnie to zaciekawiło ... Znazy się sama kupujesz jakąś terkurkę czy papier i piszesz ręcznie czy komputerowo ( na zwykłycm czy jakimś specjalistycznym ) .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się już zastanawialiśmy nad zaproszeniami. Z jednej strony szkoda kasy na jakieś wyszukane, a z drugiej przecież to będzie piękna pamiątka dla naszych gości - mamy swoje studniówkowe zaproszenie do dziś w albumie i muszę przyznać, że bardzo lubię na nie spoglądać i przypominac sobie najlepsza imprezę na jakiej bylam chociaż przez 2 lata mówiłam, że absolutnie nie pojde na cos tak beznadziejnego jak studniowka :P Podobaja mi sie dwa zupelnie rozne w stylu zaproszenia. Jedne proste, delikatne i dyskretne a inne... Może po prostu pokaze Wam linka: http://www.allegro.pl/item109959398_sliczne_zaproszenia_zawiadomienia_na_slub_hit.html http://www.allegro.pl/item115419679_zaproszenia_na_slub_wzor_nr_1_papier_czerpany.html http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=f711&pozycja=11&katalog=katalogSlubne4.php&kategoria=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję wykonać podłużna zaproszenia wraz z podużną kopertą (kolor papieru: ecru lub kość słoniowa). Papier powinien mieć teksturę delikatnie grwerowaną o równomiernych wzorach. Oprócz tego zakupię jeszcze kalkę (białą), na której będę drukować tekst (komuterowo). Planuję jeszcze jakiąś delikatną wstążeczkę atłasową, która byłaby jedynym ozdobnym elementem w moim wzorze. Słabi mnie, jak widzę zaproszenia zobrączkami, gołąbkami, masą niepotrzebnych słów, wzorków, wzoreczków i nic nie mówiących symboli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi---ja tez mam takie samo zdanie minimalizm!!!!!!! zapomniałam wam powiedziec ze moja siostra(ona zna chyab wszystkich ludzi na tej planecie:D dogadala sie z panią od strojenia kosciołów i samochodów ze ta nam zrobi dekoracje kwiatowa do kosciołą i na auto-da swoje girlandy do kosciołą my kupimu kwaity i materiał(tiul do ławek) a ona to zrobi za darmo!ciesze sie bardzo bo ja mam 2 lew ręce do takich rzeczy. a ze kolega ma hurtownie z kwiatami-tez oszczedzimy na nich.bardzo sie ciesze. wiecie co sobie pomyslałam?ze tu u nas dopiero zacznie sie młyn tak w okolicy stycznia:D wtedy nie bedziemy mówiły ogólnikami-tylko \"kupiłam bielizne ślubną-podrzuce na meile\":Dnie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ---- ja w sumie to lubię takie \"robótki ręczne\" , więc moze też takie cos spróbuję zrobić .... A gdzie taką kalkę kupić ... bo chyba o taką prześwtującą sztywną bibułę chyba chodzi .. ? Ciekawe czy się nie rozmazuje przy drukowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, tak szczerze mówiąc to ja już zakupiłam tą kalkę. Z doświadczenia wiem, że super się na niej drukuje, mimo tego, iż jest delikatnie śliska. Jutro odpiszę Ci jej nazwę, bo mam ją w domu. Ja myślę, że to naprwdę dobry pomysł. Szczerze mówiąc, to wcale nie jestem przekonana, czy to rzeczywiście taniej wyniesie. Ale w moim przypadku nie o to chodzi. Ja po prostu chcę mieć zaproszenia, które będą odzwierciedleniem mojego gustu, a nie obcego projektanta. Oczywiście Monia, można wykorzystać również inne materiały, niż te, które wymieniłam. Świetnym pomysłem mogą okazać się również zasuszone liście przebarwione np. na srebro, delikatny złoty sznureczek zamiast wstążki albo cekiny w celu stworzenia eleganckiej kompozycji. Wszystko zależy od tego, co się komu podoba ;) Ami---Rzeczywiście niedługo zaczniemy już mówić o naszych przygotowaniach w czasie przeszłym dokonanym a nie tylko o planach i zamiarach. Oj, gorąco, będzie, gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... jest tu ktoś.... ....cos bardzo marnije nam ten topik... :( od dziś biegam... mój M wyznaczył nam trasę, on juz biega od kilku tygodni, zaś ja dzisiaj zadebiutuję... jak wrócę i będe miała jeszcze siłę to zaklikam i mam nadzieję że wtedy już będziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brido!!!!!!!!ja jestem zawsze-ale tak jak pisałam-teraz tylko w zasadzie hipotetycznie piszemy a niedługo zaczniemy w czyn wprowadzac to o czym tyle dyskutujemy----poztym są wakacje,urlopy.....ale WIERZE ŻE TOPIK NIE UPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! ashia---bardzo bardzo ciepły ten lokal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mysle że to takie miejsce które dobre fluidy wytwarza:D a bukiet---trafiłas w 100% w mój gust!!! jest któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) agi --> Z tymi zaproszeniami to musi być kupa roboty, szczególnie jeśli każde trzeba będzie ręcznie przyozdabiać. Mi by chyba brakowało czasu i chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno!!!to widze ze masz jak ja....bardzo bym chciała miec takie\"swoje\" orginalne/////ale nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wróciłam z biegów.... :( ....kondycja zerowa.... ....ale nie poddam sie tak łatwo .... ami --> ja również mam nadzieję że ten topik przetrwa :) miło tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×