Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

emennena a skąd dokładnie jesteś?ja ze szczecina-zachodniopomorskie :D brzmi swojsko! bridko-podkładu nie dostałam:( więc nie wyślę dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, wiem ze jestes ze Szczecina...ja - Miedzyzdroje. troche klopotu z zalatwianiem spraw na odleglosc, na szczescie mam obrotnego faceta i rodzice nasi sa na miejscu, takze nie mam sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...nie. ja tu jestem sama, oni sa tam...ale zdjecia pewnie w ogrodzie botanicznym w Lublinie, tez ladnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieki za zdjęcia ale dalej nie mam od Capria nie wiem dlaczego??? aha mam pytanie jak sadzicie lie koszyuje uszycie sukni przez krawcowa ??? bO boje sie ze w 2tyś sie nie zmieszczeę abyśmy sie razem ubrali jak kupie w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!szykuje sie do pracy.... Kasiu, moge podac Ci cene z Lublina sukni mojej bratowej:dosc skromna, prosta ze zlota aplikacja przez cala dlugosc. 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie kawe sobie szykuję-może któraś się przyłączy?:D dziś znajoma wysłała mi sms że na własnym weselu(w te sobote) sama bedzie ze swoim mężem śpiewać \"cudownych rodziców mam\".co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Jesli chodzi o to spiewanie to jest dobry pomysl jak ktos umie spiewac a mojrgo C. raczej nie chcieliby usyszec:) Kaśka22 moja krwcowa powiedziala mi cene od 800-1600. Ale nie mam pojecia jak jest w twoim regionie bo z cenami to roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszykit szczęsliwe;) dziewczyny powiedzcie mi skoro mam slub w czerwcu to kiedy powinnam isc do ksiedza mieszkam na wsi czy juz wlutym powinnam pojsc? hmm? i nie wiemmy jaka godzine wybrac czy abym sie wyrobila na 14 czy lepiej na 15? ja wy planujecie? i czy któraz z was ma slub w dnia 23,06,07??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ------ ja mam ślub we wrześniu ale jestem już zapisana na konkretna godzinę. Nie zrobiłam tego osobiście , poszła moja mama i zapisała nas :) W moim kościele luty to za późno , zeby zapisywać się na godz. 17-tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a24
DO Ami27.Witam serdecznie! Czy mogłabym dowiedzieć się o tytuł i wykonawcę piosenki na podkładzie filmiku w zamieszczonym linku! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A24-CHODZI O STOPKĘ? oki-J.Radek\"oblubieniec\"z rep.P.Rubika(chyba z golgoty świętokrzyskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee noo:O dupa jestem -nie zajarzyłam...wklej tego linka-postaram sie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewczyny, tygrysica20 - do księdza trzeba iść jakieś 3 miesiące wcześniej, nie póxniej, w duzych miastach napewno trzeba duzo duzo wcześniej, bo wiadomo, ze jest dużo slubów i jak chce się konkrretna godzine to trzeba o tym szybciej pomyseć. jeżeli mieszkasz na wsi to mysle , ze w lutym wystarczy. my mamy ślub 27.06 wiec 4 dni później - jest to sroda i na pewno nie bedzie takiego tłumu jak na sobotę, dlatego do księdza pójdziemy po nowym roku. emeena - napisz coś więcej o Was, jak się poznaliście i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziwczyny! Kaśka podaj mi Twojego maila. Wyślę jeszcze raz, ale wieczorkiem, bo teraz mam urwanie głowy. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
W takie dni jak dzisiaj myślę sobie, że ten ślub to wcale nie jest dobry pomysł :( poddaję się :(ostatnio cały czas się z nim kłócę :( o byle gówna :( przydałby się nam chyba jakiś urlop a nie ciągła gonitwa za pracą... smutno mi :( bardzo smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie badz smutna:( Ja tez mam takie dni, np. dzisiaj ale nie jest az tak zle jak nie raz bywalo. Zobaczysz wszystko minie i wszystko bedzie dobrze. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Dobrze by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam sie naprawde wszystko bedzie dobrze. Ja tez mam takie dni kiedy mysle ze nic z tego nie bedzie (i pewnie nie jedna z nas tak ma) Nie smuc sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzisiaj w domu, bo w sądzie u Nas był dzisiaj alarm - że bomę podłożono, do centrum nie było wjazdu i dlatego nie moglismy dalej pracowac. Ciekawe co z tą bomba będzie - pewnie znowu fałszywy alarm. jutro za to bedzie masa roboty... Meganuska- nie martw sie tak się niestety zdarza, my też całymi dniami pracujemy, jesteśmy przemęczeni i wtedy nie trudno o kłótnię... ale po każdej burzy wychodzi słońce. my chcemy właśnie wyjechac na weekend w gfóry, żeby troszkę odpocząć, bo na wakacjach nigdzie nie byliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×