Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

to jest cos w rodzaju kafeterii ale kazdy mam tam swoje konto, moze gadac na forum, pisac privy, ma swoj profil ze zdjeciem :) fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Gronie gadamy, kto chce, moge zaprosic (bo tam trza miec zaproszenie od kogoś kto tam jest zarejestrowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
powiedzcie mi bo piszecie o przygotowaniach, sukienkach, kartkach, wstązkach kwiatach...czy to jest normalne ze przeciez robią wesele dla gości chcemy by gościom nie zabrakło nic, aby kazdy miał miłe wspomnenia, nie był głodny. Przeciez skoro zdecydowalismy się na wesele dla nich to nie mozemy zrobić tego tak aby żle się czuli gości i żle nas wpominali. ja uwazam ze moze troszke te wesela sa na pokaz przeciez. gdyby tak nie było to niestarałybysmy się aby było tyle jedzenie, taki a taki tort, takie a takie ozdoby. jakby nie było na pokaz to zrobiłybysmy wesele na 100 osób w stodole, w brudzie, bez zodób, muzyka z radia, krzesła :( a poco krzesła....siano jest przeciez. Robi się wszystko pod gości poniekąd. Rozumiem ze nie kazdego stac na wesele, ze moze faktycznie nie kazdy lubi , ale czy to zle ze my chcemy miec super wesele o uwazamy ze to raz z zyciu? kurcze czy to cos złego ze chce miec super zabawę i chce by dobrze wspominali to wesele? czy to cos złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa, poziom rozmowy zależy od sposobu, w jako przyjmuje się i wysuwa argumenty. Nie zauważyłam, abyś była specjanie \"be\" :D Ale zrobisz jak chcesz. a ja dostałąm zaproszenie na Grono, i nawet tam weszłam, ale jakoś mnie nie wciągnęło specjalnie... takie ars pro arte, w tym cała rzecz, że nie każdy moze - i to ma być atut...? No, chyba że się mylę, jak mówię, nie spędziłam tam specjalnie dużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWCOWA DOLI .... no wiesz ... przecież nikt tutaj Cię nie linczował :) owszem zdażają sie tacy \" przemądrzalscy\" którzy co jakiś czas włażą tutaj i krytykują nas za to że bierzemy ślub , robimy wesele ... ale raczej zwracają sie do ogółu a nie do wybranej osoby :) Zresztą Ty tutaj rzadko bywasz....musisz tuo koniecznie zmienić :( ANKU , a powiedz co to wogóle jest ... też jakieś forum ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, dlaczego ty jestes tak pesymistycznie nastawiona? pewnie przez tych głąbów co negują wszystko i wszystkich??.. Ja własnie chce takie wesle bo robie je dla moich gości- wszystkich ktorych chce zaprosic i ugościc. To NORMALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mi też głównie zależy, żeby było miło, i żeby sie podobało - bo mam fajną rodzinę, a tak rzadko się spotykamy, więc tu jest okazja. A cała reszta, otoczka ślubna - eee tam, to mnie nie kręci :-) Więc tutaj stosuję minimalizm, a koncentruję się bardziej na tym, żeby zorganizowac fajną imprezę :-) A tak w ogóle, to cześć dziewczynki. Dzisiaj ostatni dzień przed urlopem - i normalnie aż mnie \"skręca\" z siedzenia tutaj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grono- też na początku mnie to nie ciekawiło, ale z czasem polubilam je bardzo :) chyba nikt na początku sie w nie nie wkrecił ;) Tam są fora na rozne tematy, masz swoją galerie ze zdjeciami, ale nie musisz oczywiscie. Mozesz tam pisac prywatne wiadomosci Aha i szukasz i zbierasz swoich znajomych ktorzy gromadza sie na twoim \"koncie\" przez co masz do nich zawsze dostep i moesz z nimi pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Piatki to chyba kazdego skreca w pracy;) mnie tez bo zawsze czekam na weekend i na mojego M.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
no własnie , jak widze to tak samo uwazacie o wesele jak ja.Wesele jest dla gości.No ale sa tacy , którzy zaraz pisza ,że szopka, ze pokazówka, ze szkoda kasy, ze lepiej na podóz, ze nienawidza wesel. To sa jacys dziwnie agresywni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja chyba nie mam miejsca na mailu bo wczoraj w domku nie zdazylam wyczyscic:( ale jak cos to rozyczka190@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma duzej pojemnosci wiec powinno dojsc :) juz wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doli, ja tam osobiście fanką wesel nie jestem, i do tej pory omijam takie imprezy szerokim łukiem. No ale w swoim przypadku, to po prostu chcę miło spędzic czas, i żeby rodzinie też było miło. Ale aż tak sie nie spinam z jedzeniem z miejscami, itd. Wynajmujemy salę z obsługą, i jedzeniem, więc ich w tym głowa, żeby wszystko gościom i mi pasowało. Nie będzie mi się chciało latać po stolikach i sprawdzac, czy każdy je i ma jedzenie. Myślę, że będzie ok. mam tolerancyjną i wyrozumiałą rodzinę, i nikt nie będzie fukał, że rosołu, czy kotleta nie ma ;-) Tylko inne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie musze się tam szczególnie udzielać ? Bo te kafe i tak mi dużo czsu zajmuje :) Chodzi mi o to zebym mogła np. przeglądać różne inne topiki ... Ooo bo np. wczoraj szorowałam płytę kuchenną w kuchni . ma kolor Inox, więc zostają straszne zacieki i plamy . i utworzyłam topik jak się czyści takie coś ... He, he , ale nikt mi nie odpowiedział :( SDzukałam we wcześ niejszych i nikt takiego problemu nie miał .... Anku, to mi tez przeslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj jak to czas pooooowwwwooolllii leci:O doli-to nie oto chodzi ze ktos cie linczuje-niektórych baranów od razu poznac po sposobie wypowiedzi...(np. tych którzy obsypali cie wyzwiskami) jak juz mówiłam-ignorowac-najlepsza metoda-ale (nie zrozum mnie źle) niektóre twoje wypowiedzi były bardzo hmmm\"napastliwe\"\"jednoznaczne\" teraz wypowiadasz sie bardziej \"swobodnie\" naturalnie\"-i powiem ci szczerze ze mnie to sie bardzo podoba:) co do wesela...pisano o tym setki razy-kazdy robi jak uwaza a my wkoncu jestesmy na topiku \"śluby i wesela\"na \"przygotowaniach\":P ja tam sie nie ruszam stąd:D zabulinko-prosze podeslij mi na meila jakies szybkie przepisy na (najlepiej) 2dania.bo mi koncepcjii brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
wiesz , ale chodzi o to ze nikt z gości nie bedzie miała pretencji do kelnerki ze nie dostał kotleta ze zabrakło soków tylko do młodych , do jej rodziców ze nie zabezpieczyli wszystkiego, ze nie wyliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa, nie dołuj sie tylko rozwesel i zapomnij o tych ćwokach co tak sie na temat wesel wypowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ja sie tez stąd nie ruszam , tu się czuje bezpiecznie przynajmniej:D.Nikt nie atakuje nie krytykuje. Ja bardzo przezywam wszystko aby sie udało. Zalezy mi, bo naprawde niechce by powiedzieli ze u tej zabrakło soków, a i kotletów nie było dla wszystkich. Ze ciasta za mało,..wiesz, boje się wpadki ze czegos nie dopatrzę. Nikt nie bedzie miał do kelnerki kucharki pretencji, będa mówili między sobą goście ze to młodzi nie zorganizowali dokładnie, ze rodzice nie wyliczyli. Kiepsko bede się czuła jak o 12.00 nie bedzie juz do picia soków. Bede leciała z welonem lub bez:) do hipermarketu o ile bedzie jakis o tej porze i dokupie puszke coli dla spragnionego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku zawsze sie znajdzie choc 1 osobnik:P który uzna ze cos było nietak...ze jedzenie nie takie albo orkiestra do kitu...grunt to miec swiadomosc ze zrobiło sie wszystko co mozna aby kazdy był zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czerwcowa, mów cos o sobie! ile masz latek, kiedy ślub wszystko! nawet zdjecia nam swoje wyslij! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ja tu bardzo duzo o sobie pisałam. Wiesz ja juz nie bede pisac co i jak i napewno słac zdjęc. Jest tu między nami taka osoba która własnie mnie linczowała, obrazała, i jest zaczerniona. Moze chce mnie podpuścic by potem powiedziec, wiem jak wygląda doli, wiem ile ma lat, wiem skąd jest, to pusta baba, psychiczna baba. Pisali o mnie niemiły topik tutaj, o tym ze jestem chora psychicznie itp....ciagle mnie z kimś myliła, kazdy kto miał takie poglądy jak ja , od razu był niby mną. Powinnam iśc stąd . prosze zrozumcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doli, uważam, że ludzie, którzy wynajmują mi salę są profesjonalistami, i są po to, żeby mi doradzić, ile wziąc czego - więc na nich sie zdaję, i się nie martwię, że czegoś zabraknie :-) Też sie nie martw :-) Gdyby, ewentualnie coś takiego się stało, to akurat nie będzie problemu z dokupieniem, bo to hotel, duży, z własnymi zapasami, a jakby też coś sie stało i hotelowi by zabrakło, to to jest centrum Warszawy, i w byle sklepie można dokupić. Ja sie tym kompletnie nie przejmuję. Szkoda na takie rzeczy nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! no co ty mowisz?! zmien sobie nicka i zacznij od nowa, tak jakby cie nikt tu nie znał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×