Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość kocham sex.......
napisał by tak o sobie, przyznał by sie..do takich rzeczy hmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo muszę kończyć, bo benzynke muszę zatankować aby wieczorkiem koleżanki kilka razy przewieść wokół miasteczka. To za godzinke wracam nie wyzywać mnie od najgorszych, prosiłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
co zgrozo wygląda na oryginał..nawet ilość postów sie zgadza..no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
ja pierdziele nie wiem:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
tez masz kolezanki co to lepszych zajec nie maja tylko objezdzac miasteczko dookola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamowa
Boże!!! To naprawdę ktoś w XXI wieku jeszcze zwraca uwagę na takie nieistonte detale jak dziewictwo?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nano, juz nie wkrecaj kitow, bo zaraz zdiagnozujemy u Ciebie splitting of the ego :D Wsadz sobie w zadek jakiekolwiek przeprosiny, zycie i tak zweryfikuje Twoje poglady, a 17-stka wywinie takie numery, ze wtedy to naprawde mozesz wpasc w depresje :) Dreamer - studiujesz/studiowales psychologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim celu pytasz
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawosci, niewiele osob - \"psychologicznych laikow\" wie, co to jest taka dajmy na to racjonalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
Racjonalizacja (od łac. ratio, rozum) W psychologii jeden z mechanizmów obronnych - pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie, ale malo osob operuje tym terminem na co dzien, wiedzac, jak sie to objawia i jakie sa odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
oszczędna a ty co studiujesz?albo studiowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna - niestety nie - póki co zacząłem się dokształcać w tym zakresie na własny rachunek- zatem ekspertem nie jestem i za diagnozy się zazwyczaj nie biorę, ale teraz jakoś się nie dało powstrzymać. Ale może kiedyś jeszcze będę ją studiował. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
o tak jak ja ,tylko ja mam to póki co za sobą..oprócz psychologii ale to ciekawe więc kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz czy warto (mówię o psychologii - chociaż to nie najlepsze miejsce w tym topicu) - bo tak mi zaczęło to przychodzić do głowy, ale musiał bym jakoś sprawdzić, czy to jest to co mnie by zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
to pytanie jest do oszczędnej? mi sie wydaje ,ze jeżeli cos nas pociąga to warto chociaż spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna nie życzysz mi najlepiej. Ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko do oszczędnej - no i źle sformułowałem - jak Wam się podoba psychologia - czy to jest tak jak wyobrażałyście sobie te studia wcześniej (pyt. do stydiujących psych.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zakonczylam sesje na psychologii :D wszystko do przodu, jestem zadowolona, dzis byl ostatni egzamin :) kocham sex - no prosze, dotad nie spotkalam osoby, ktora wybralaby taka kombinacje, a znam sporo osob "dwukierunkowych" :) Dreamer - psychologia interesowala mnie od zawsze i nie rozczarowalam sie, idac na te studia. Utwierdzam sie w tym, ze to cos, z czym chce byc zwiazana, cos, co naprawde lubie. Bardzo mi sie podoba ten kierunek i nie jest nawet zbyt ciezko (jakos daje rade i nie tylko ja). Wiem, ze w zaleznosci od uczelni, realizowany jest zupelni inny program zajec, wiec odnosnie tego nie bede sie wypowiadac. Studia same w sobie moze wyobrazalam sobie nieco inaczej, poznaje rozne teorie dotyczace procesow umyslowych, poznawczych, emocjonalnych itd., nie jest to tepe wkuwanie, ale u mnie teoria przewaza nad praktyka. Ale slyszalam, ze na niektorych uczelniach sa w programach tzw. treningi psychologiczne - kupa smiechu, ale ponoc bardzo ciekawe i duzo mozna sie nauczyc o innych. Do Nano: alez ja Ci zycze jak najlepiej (np. zeby Bozia dala Ci nieco rozumu), po prostu przewiduje, ze osoba taka jak Ty nie jest w stanie zbudowac trwalego, zdrowego zwiazku i Twoja 17 moze po zobaczeniu Twojego prawdziwego oblicza dac noge albo zebrac kolegow, ktorzy dadza Ci wp*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj1245
ooo to znaczy ze pragnienie dziewictwa u ukochanej osoby powinno byc traktowane jak niebezpieczne zboczenie?? Hmm...zatem jestem jak wiekszość facetów zboczeńcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś w błędzie
jak myślisz że jesteś w większości Jesteś w mniejszości głupoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj1245
no z tego topku wynika wręcz odwrotnie ale najbardziej prawdopodobnym jest ze jakims cudem w tym miejscu znalazło się kilkudziesieciu facetów o tych samych pogladach którzy sa jedynymi przedstawicielami tego nurtu na swiecie!! hehe i wszyscy umieja pisać po polsku!! wow!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj1245
w sumie to masz racje...nie jestem w większości...kobiet jest wi ecej na tym swiecie...w sumie nie żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Chyba cię pogięło To są trzy osoby które nie podpisują się pod swoim nickiem Tacy ludzie to zwykli szowiniści którzy chcą mieć władzę nad dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj1245
wiem jedno...ja zdecydowanie wolałbym aby moja ukochana była dziewica i znam conajmniej kilkunastu facetów..nawet kilkudziesięciu którzy myslą podobnie...i nie chodzi tu o dyskryminacje czy szowinizm...poprostu wolę spedzic reszte zycia z kobieta której nikt nie bzykał...nie spuszczał sie w nia i na nią i która jest tylko moja...bo tylko taka moge pokochac naprawde i tylko dla takiej poswięcić wszystko...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowe studio
Czyli szowinista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna - kurcze, tak ze względu na psychologię, żałuję, że nie miałem normalnej biologii (a w zasadzie to normalna się skończyła na roślinkach - a później była tylko imitacja) - zaczynam odkrywać dopiero teraz, że trzeba się było samemu przyłożyć. Cóż - tępe wkuwanie to rzecz, która najbardziej mnie przeraża - a co niektórzy wielcy uczelniani \"intelektualiści\" nadal wymagają tej metody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer2OO6
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer2OO6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×