Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

hehe Madzia ta pierwsza fotka niezbyt mi sie podoba... nie wiem czemu.... dalam ja tak sobie. a ty tez masz profil na nasza-klasa ? a wogole ma ktos fotke.pl albo inne takie rzeczy? :P jak juz szalejemy to poszalejmy xD... Dzisiaj mija 3 miesiace od kad mam kolczyka... Madzi wczoraj ;) (ciagle pamietam:P) ale mialam straszny sen! snilo mi sie ze dostalam jakiegos uczulenia czy cos i mialam caly pepek i brzuch az siny! i górna kólka mi sie jakos skruszyla (ciekawe jakim cudem:P) i kolczyk mi wypadl... Sen okropny! pierwszy raz cos takiego mi sie snilo... :P a rano jak sie obudzilam to pierwsze co zrobilam to popatrzylam na moj pepek... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia575 no dokładnie te Krapkowice obok Opola:):):) A ty gdzie mieszkasz że niedaleko ??? Fajnie jak blisko.No wiesz ja innych Krapkowic nie znam tylko te :):):) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ta obkolczykowana babka to tragicznie wygląda :P A tatoo to jak juz chyba mówiłam to ja bym chciała albo na łopatce albo taki drobniutki na karku ;] Tak mi sie to strasznie podoba, ale konsekwentnie poczekam do 18-stki :P A kolczyk tez bym sobie w nosie zrobiła, ale wątpie czy by mi pasował :D Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia mi się wydaje, że by Ci pasował :) Do 18 stki czekasz to już prawie niedługo :D zobaczysz zleci :) ale do tego czasu może Ci się odwidzieć. Właśnie! Sanderkass ma rację można przyjśc z własnym wzorem taoo, zapomniałam o tym ;) Tylko jak się umie ładnie rysować to dobrze... ja chociaż jakbym miała coś na myśli, to ni umiała bym tego przelać tak na papier. Umiem rysować jak się na coś patrzę :) MAdzia ten kolczyk o którym mowisz to wlaśnie to miejsce przebicia nazywa się madonna. Wydaje mi się , że mi by pasowało, ale nie pooba mi sie to miejsce. Dla mnie o wygląda jak jakaś krosta :] To u mnie w szkole chłopak ma kolczyk pośrodku brody, u jej jak mi się to nie podoba! I kilka dziewczyn ma też właśnie tą \"madonne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jest \"christina\" , a nie \"madonna\" :P Ale głowy sobie za to nie dam uciąć :P A do 18-stki jeszcze 2 lata i miesiąc lol2 :P Więc sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christina to jest tam na dole ;] A madonna to właśnie tutaj :) nad wargą. Pomieszało Ci się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana996
czesc dziewczyny a ja mam w języku i jest super bardzo go lubie choc na początku troche nawet bolało również był moment ze myslałam sobie że gdybym miała sobie go zrobic jeszcze raz to bym tego nie zrobiła ale teraz sie z niego bardzo ciesz i mój facet tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze faktycznie :D Nie wiem, te wszystkie nazwy juz mi się pierdolą Ci powiem :D Tak czy inaczej kazdy wie, ocb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam nie ważne jak to miejsce sie nazywa, wazne ze wszyscy wiedza o co chodzi hehehe Amy nooo 3 miesiące heheh tak mam profil na naszej klasie , zaprosze cię jak bede tam zagladac. Sanderkass ja jestem z Kluczborka, troche w inna strone od ciebie ale mam tyle samo do Opola co ty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam!! Fruti kochanie dziękuje!!:). przepisałam to:). a ta babka to ochyda fuuuuuuuu!! pieczara masz ładne te focie na naszej klasie:) a twoich amy nie widziałam twoich bo nie wiem jak sie nazywasz a wcześniej nie patrzałam:):):)madzia dziekuje bardzo:). pozdrawiam fruti amy kamcie madzie pieczare sanderkass i jak kogoś pominęłam to też:) Buziołki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo kolczyka w języku to chcę napisać, ze śmieszny mnie jak niektórzy pisza, że kolczyk zwiększa doznania podczas całowania :D niby co taki metal? HAHA. Moja koleżanka ma chłopaka który zrobił sobie kolczyk w języku, i ona bardzo go nie lubi, wręcz jej przeszkadza. Jak się z nimcałuje czuje posmak metalu... i w ogole nie przyjemnie jej.. teraz już się w miarę przyzwyczaiła ale i tak jej przeszkadza... I moj chłopak kiedyś taki miał dziewczynę z kolczykiem w języku i miał podobne odczucia... a raczej nic mu to nie dawało, a raczej wolał jakby tego kolczyka nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 nie ma za co :) już to piszę 50 razy hehe znaczy przepisuję bo już to kilka stron dalej pisałam :) Jak się będziesz do tego stosowała będzie dobzie. Pieczara też chcę Twoje zdjęcia zobaczyć :( ale nie jestem zalogowana na naszej klasie.. możesz jakoś inaczej pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myśle na pewno bende stosowała. a fruti mam pytanie( jak nie chcesz to nie odpowiadaj) dlaczego nie jesteś na naszej klasie????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
oooo ffffuuuu!!!! Fruti ta fotka jest okropna!!! właśnie ciekawe jak ona myje twarz?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgusia nie mam pojęcia... ale chyba ta babka patrząc na nią to ma niezbyt równo pod globusem...:| Kto normalny tak się OKALECZA? No okalecza bo prawie cała twarz w dziurach... matko jak ona by je wszystkie wyjęła to... nie chcę wiedzieć, jak ona wygląda! ilona22 raczej z mojej klasy tam nie ma nikogo. U nas to raczej przeważa GRONO. JA jestem zalogowana, ale nie daję fotek. NIe chcę się tak pokazywać... i pokazywać moich znajomych...MOja koleżanka ma np 127 fotek!! I na wszystkich oczywiście ona.. bo ona jest w sobie zakochana. I szczerze, to nie czuję sentymenty do swojej klasy (oprócz paru osób) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti moje fotki na naszej klasie to nic specjalnego :P ale prosze : http://img260.imageshack.us/img260/6451/gigggjpgux1.jpg http://img403.imageshack.us/img403/1784/hhqc9.png http://img403.imageshack.us/img403/8799/toto3fh5.jpg ilona22,madzia575 ,dziekuje :] Fruti jak przygotowania do studniowki ?;] jutro TWoj wielki dzien :] oo aja bym chętnie raz jescze przeżyła swoją 100dniówkę :] ooj sie działo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E... patrzcie na tego ten to dopiero przystojniaczek ;) http://joueb.com/gamin/images/Piercing.jpg O MATKO!! CO ON ZROBIŁ ZE SWOIM UCHEM!? http://www.bodypiercingblog.com/images/facial-piercing-barbels_49.jpg To się nazya rozpychacze rozpycha się ucho żeby była jak największa dziura co za kretynizm!!!! I jeszcze nos o fu!!! E...ten też niezbyt mądry http://images.alice.it/sg/notizieuni/upload/pie/piercing_v0.jpg co Ci ludzie robią ze sobą niech ktoś mi powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIECZARA Nie widzę Twoich fotek :( chyba nie tego linka wzięłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti zrobiłam sobie grzywke :) taką podobną jak ty miałąś na jakimś zdjeciu:) całkiem inaczej hehehe ale wszyscy mowia ze lepiej wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
o ja!!!!tacy ludzie nie szanują swojego ciała...;/ fruti:a jak jest z Twoja studniówką?nie macie nic zmienione z powodu tej żałoby narodowej?niby będzie trwała do soboty do 19.. to jak,normalnie macie wszystko?:P a ja jutro kończe praktyki...całe 3 tygodnie się tam męczyłam,więc starczy już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaw fotki bo wyobrażam soie Ciebie w grzywce ale nie wiem czy tak naprawdę wyglądasz jak wyobrażam sobie Ciebie w niej :) Hmm czyżby Ci się moja spodobała, że sobie zrobilaś? L:D hehe:P Ja już nie chce grzywki jak narazie :P mam na bok :) ale to jest głupie jak nie mam grzywki to chce a jak mam to już nie chce :P http://ikf.com.pl/ff/1/big/1499800.jpg chce teraz taką na bok bardzo tylko muszę tą troszkę zapuścić http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura2321.htm ale bardziej taką Miałam kiedyś i dobze mi było :) poxniej odrosła, bo to trzeba regularnie podcinać, a sama wiadomo tak nie obetnę żeby schodziła schodkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia mamy normalnie :) my mamy w hotelu wszytsko już załatwione.. :| pozatym to nie jest żądna impreza masowa typu koncert... tak szczerze mówic to przesadzają lekko z tą załobą;/ codziennie tysiące ludzi ginie w wypadkach samochodowch i o tym nikt nie pomyśli ;/...wiadomo szkoda ludzi ale jak dla mnie juz nie powinno być tej załoby :\...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
fruti:no to fajnie,że macie wszystko tak jak było ustalone ;P mnie wkurzają te żałoby narodowe...bo jak pisałaś:tyle osób ginie codziennie...i to ich nie obchodzi.no ale cóż... a mam do was takie pytanie:bo właśnie wybieram się pod prysznic i tak się zastanawiam jak wy sie kąpałyście ze świeżą dziurą w pępku..?!No bo ja próbuje nie lac tak wody na cały przód(tzn omijam dziurkę)ale coś tam zawsze wleci tej wody...no i jak coś to jaką wodą polewac...bo ja lubię taką gorącą,ale wiem że na pępek to chyba raczej taką ciepłą jak już coś. no dobra...to czekam...a teraz idę się gimnastykowac pod ten prysznic :D pozdrawiam!!!;** dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia: wrzatkiem to chyba nie bardzo, ale normalna cieplo woda to sie nie powinno nic dziac. ja bralam prysznic normalnie, oczywiscie nie lalam bezposrednio na pepek. wiadomo ze woda wleci, ale raczej staraj sie nie bezposrednio na kolczyk... ;) Fruti: zycze udanej studniówki !! wyszalej sie porzadnie:P hehe... z ta zaloba to macie racje... co chwile ludzie umieraja... oni zawsze oglaszaja zalobe jak wieksza ilosc ludzi umiera w jakiejs tragedii... niby slusznie, ale... no wlasnie, ALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ci ludzie są ochydni...Jacyś chorzy psychicznie...Inaczej nie potrafię tego wyrazić :)Nie no a teraz znowu zaniedługo do szkoły trzeba iść... Wiecie kupiłam sobie nowy fonik Samsung J600 jeżeli któraś się zastanawia nad kupnem nowego to go polecam.Ma jedną wadę jeżeli ktoś nie jest przyzwyczajony do klawiczy dotkowych:):):) Telefon rozsówany (tylko górna część jest na dotyk).Oczywiście jakbym go kupiła na kartę to bym chyba zbankrutowałą...Więc Mix w Plusie :):):) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss ja lubię Nokię :) żadnych simensów, i motoroli itd nie :) jakoś najbardziej opcje nokii mi pasują :) ale z Ciebie nałogowiec :P już o 7 rano komputer włączony :D ;) moja mam ciągle mówi, że komputer to mój nałóg Pfff :P E wcale nie.. jak kiedyś mialam wirusa nie miałam go 2 tyg jakoś przeżyłam i nie tęskniłam za nim :] Pieczara super foty! Sesja zdjęciowa jak u modelki :) A jak studniówka? Dziś jak już napisałam nie poszłam do szkoły :) z czego się ciesze bo się wyspałam. Pewnie spałabym jeszcze ale słońce mnie \"obudziło\". Muszę być w hotelu o godz 19 bo będziemy mieli próbę poloneza jeszcze, a o 20 zaczyna się studniówka i trwa do 5 rano :) ja pewnie zmyję się po 3, lub o 4 zobaczymy jaka impreza będzie, ale z tego co słyszałam to szykuje się fajna zabawa i jedzonko :D a jak będzie naprawdę to się przekonam :-) Te tunele...ja nie wiem skąd taki glupi pomysł, chyba się ktoś chce wzorować na afrykańskie plenioma...to jest oszpecanie, bo nic w tym ładnego nie widze:/ czytałam kiedyś, że dziewczyna sobie najpierw słomką rozpychała ucho a później długopisem.. żeby były większe dziury! ;/ martusiaa jakby się nie odbyła ta studniówka to bym się tak wkurzyla...:[ zresztą nie tylko ja. Wszystko opłacone, zarezerwowane, kupione...Mojej koleżanki koleżnce odwołali studniówkę, ale to dlatego, że w szkole miała mieć. To spoko. Przełoza na za tydzien, ale w hotelu sie nie da... A co do kąpania to tak jak amy napisała. Wiadomo, że Ci woda naleci, ale od tego nic się nie stanie, bo to szybki prysznic:) Uważaj żeby płyn do mycia Ci się nie dostał tylko. amy dziękuję ;) mam nadzieję, że będzie udana :D jeszcze nie wiem jaka chce fryzure. Czy te fale, czy może takie włosy zaczesane do tyłu na górze( lekko podniesione), a na dole wyprostowane. Kurde.. nie wiem jak to wyłumaczyc :> Ale może któraś wie o co mi cho. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×