Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

mam wielki problem, zrobiłam sobie kolczyk w pępku już jakiś czas temu, i teraz mam tam takie zaczerwienienie (czerwono-różowe) i tak jakby trochę nabrzmiałe przy górnej kulce kolczyka, codziennie, przemywam to miejsce i nie mam pojęcia czemu tak się stało, błagam was pomóżcie mi, bo nie wiem czy to jest normalne czy nie i co powinnam z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha87
Marylin666; kolczyk mam ze stali chirurgicznej, bo taki dostalam przy przbijaniu pepka u kosmetyczki. On podobno moze uczulac, dlatego niewiem czy czekac az sie zagoi czy zmienic. ale jak mowisz ze sie zagoi to poczekam:) Dzieki za wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Stal się nie bardzo nadaje do włożenia na świeże przekłucie,jest zbyt ciężka ale jak już masz to poczekaj bo jak będziesz wyjmować to dodatkowo podrażnisz kanał,a poza tym mogłabyś już potem nie włożyć jakbyś nie mogła trafić i by ci zarosło bo świeża rana zarasta szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ale te kurewskie kosmetyczki zawsze dają stal,pewnie nawet nie wiedzą co to tytan a o bioplaście to nawet nie słyszały ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć troszkę mnie nie było....... dużo podochodziło postów..... Fruti: ja nie czuje żadnego chłodu.... heh...;) Buziak dla was.......;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny jeny ale postów ufff z grubsza przeczytałam, duyżo nowych osób. Ach ja ostatnio zalatana. Więc chciałam napisać bardzo ważną rzecz, dla wszystkich nowych przebijających. Od kiedy zaczełam miec mały problem z nosem w akcie desperacji kupiłam OCETNISEPT, troche drogi bo za butelke 50 ml zapłaciłam 23 zł. Ale kobiety jaki efekt. Palce lizać. To najlepsze co moze byc na swiecie :) Pół tora tygodnia i juz weielka poprawa!! Pomyślcie ile buteleczek soli musicie kupowac zeby przemywac przez dwa miesiace. Zamiast tego zainwestujscie w ten preparat a migiem sie zagoi. Uwierzcie :):) Oficjalnie pępek mam już całkowicie zagojony. Trwało to 4,5 miesiąca wiec dzieczyny cierpliwości, bo czasami moze si eprzedłuzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak miałaś ten kolczyk w pępku, to też robiło Ci się to takie czerwone i tak jakby troche spuchniete? bo ja boje sie, że coś z tym jest nie tak, więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartiJ1 zaczerwienienie to normalna rzecz, kazdy przez to przechodzi. Mi juz zszedl ten babelek który mialam przy dolnej dziurce i od ponad tygodnia albo i wiecej nawet limfa mi nie leci. NIC po prostu, wyglada na zagojone, ani sladu gojenia :P Madzia ciesze sie ze wreszcie sie poprawilo ;) Ja nos mam juz dawno zagojony ; ) Marilyn666 kosmetyczek nawet szkoda komentowac... Wg mnie one sa od manicure, make up etc, a nie od piercingu... 0 doswiadczenia, 0 wiedzy... To tak jakby piekarz zajal sie budowlanka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla znajomych Mikusia
Elo ja przebijalam pepek 8.03.2008 r. i mialam od razu zalozony srebrny kolczyk Dzisiaj juz sobie zmienilam kolczyka na wiszacego ze stali chirurgicznej, nie mialam zadnych problemow z wlozeniem. Z mojego pepka od poczatku nie leciala zadna ropa ani nie bylo zaczerwienienia. Czy po zmienieniu moge miec jakies komplikacje?? i czy moze dojsc do migracji? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: A gdzie ty kupilas te kostki lodu z szalwi?? Ej a bardzo po tym puchnie jezyk??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No język bardzo puchnie,rano jest najgorzej bo zasycha w gardle i język się przykleja do podniebienia,to niezbyt przyjemne uczucie więc najlepiej pić jak najwięcej,a kostki z szałwi to trzeba samemu zrobić,kupujesz szałwię w torebkach,zalewasz gorącą wodą,czekasz aż wystygnie i wlewasz do torebek na lód i zamrażasz xP potem nawet polubiłam ten smak szałwi bo w kostkach lepiej smakuje niż napar,no i wkładasz taką kostkę do ust i czekasz aż się rozpuści na języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
eee a ja myslalam ze juz wszystko wiem na temat kolczyka w pepku :p slyszalam ze kolczyk w pepku w moim wieku jest odradzany ... poniewaz na starosc skora sie bardzo brzydka robi są dziory :/ a druga rzecz to czy jak jeszcze nie dostalam miesiaczki to i tak i tak moge zrobic kolczyka ?????? :):):):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka i patrysjaP*
dziewczynko o niku jeanine 23 jestes nienormalnka kolczyk w pempku nie boli i za przeklucie nie daje sie 30 zl tylko 90 i dotego jest kolczyk nie zmyslaj bo wypisujsz brednie a potem inne laski boja sie przekluwania my may obie przeklute i to nei bolalo i sie prawi nie papralo i po 2 tygodnich moglysmy zminiac kolczyk buziki madziula i patrysja:):*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martij
fakt, przekłucie wcale nie boli, tyle ze ja z reęką na sercu mówie, że za przekłucie płaciłam 50 zł i 20 zł za kolczyk, nie chce juz was męczyć, ale ja mam ten kolczyk w pępku już jakieś 2 miechy i nadal mam to takie zaczerwienione i z bavelkiem, a jak zostanie mi blizna albo cuś? sorki wielkie, ale nie mam takiego doswiadczenia jeśli chodzi o np kolczyk w pępku, więc proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: A ile kosztuje ta szalwia??;> A czemu nie mozna jest lodow mlecznych tylko wodne??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka***
jezu to ja już nie wiem jedni piszą że to koszmar drudzy że super ja myślę o pezebiciu w wakacje bo mnie to strasznie korci ale po przeczytaniu waszych komentarzy to sie zastanawiam prosze pomuszcie co mam zrobić przebić??? odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
justynka***: To zalezy jaki kto ma prog bulu ale to 1min poboli a pozniej luz xD Tylko nie przebijaj w wakacje bo nie bedziesz mogla sie opalac ani kapac w hlorowanej wodzie:( Bo mozna sie opalac jak sie zagoi a pepek sie goi pol roku:( Najlepiej przebijac w zime:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Szałwia kosztuje od 3 do 4 zł,a trzeba wodne bo nie można jeść nic mlecznego na czas gojenia(ok 2 tygodnie) z powodu takiego że mleko zawiera żywe kultury bakterii i to szkodzi ranie,więc nie można jeśc jogurtów,serków itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia: a ten Octenisept jest bez recepty? wiesz jak przetestowałaś i polecasz to ja chyba go kupię :D...bo szału z tym pępuchem dostane...;/ a już szło tak dobrze...to mu się zachciało się babrac :P heh pozdrawiam te co zawsze ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaaaa załuje ze szybciej go nie kupiłam . Od dawna wiem ze polecają go we wszystkich salonach piercignu to kolczykow jak i tatuazy tylko cena mnie przerastała i probowałam walczyc tanimi metodami, ale tym razem nic to nie dało. A teraz jestem zadowolona :) Tak , bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Ostatnio o tym pisałam, ale za dużo nowych postów doszło i chyba dużo osób nie doczytało...Ale spytam jeszcze raz, bo ciekawość mnie korci :p Dlaczego niektóre nicki są napisane kolorem czarnym, a niektóre pomarańczowym?? Wiem, to nie jest strasznie ważne, ale ciekawość robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Van: hehe masz racje tyle postow doszlo ze moja tez chyba tam zostala pominieta ...dlatego pytam jeszcze raz :):) slyszalam ze kolczyk w pepku w moim wieku jest odradzany ... poniewaz na starosc skora sie bardzo brzydka robi są dziory :/ a druga rzecz to czy jak jeszcze nie dostalam miesiaczki to i tak i tak moge zrobic kolczyka ?????? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla znajomych Mikusia
No to może ja sie jeszcze przypomne:P Elo ja przebijalam pepek 8.03.2008 r. i mialam od razu zalozony srebrny kolczyk Dzisiaj juz sobie zmienilam kolczyka na wiszacego ze stali chirurgicznej, nie mialam zadnych problemow z wlozeniem. Z mojego pepka od poczatku nie leciala zadna ropa ani nie bylo zaczerwienienia. Czy po zmienieniu moge miec jakies komplikacje?? i czy moze dojsc do migracji? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Van te nicki które są na pomarańczowo to są publiczne nicki czyli ktokolwiek tu wejdzie moze napisac pod twoim nickiem a te na czarno są prywatne pod hasłem, czyli nikt nie podszyje sie pod ciebie. Andzia Głupio sformułowane pytanie. Jeśli na starość skóra robi sie brzydka tam gdzie są dziury to chyba wszystkim i nie zaleznie od tego w jakim wieku robiło sie kolczyk. bez sensu myslenie. A w twoim wieku odradza sie kolczyka dlatego ze twoje ciało sie jeszcze rozwija i jak teraz zrobisz kolczyka to dziurka bedzie sie zmieniac razem w twoim ciałem. a moze przytyjesz i to sie rozciagnie :) poprostu nie masz stalibilazcji tkanki bo sie rozwijasz:) ale nie jest to zabronione, wcale nie musi sie nic dziać. Mikusia nie wiem po co zadajesz takie pytania skoro wszystko z twoim pepkiem okej. skoro zmienilam ze srebra na stal i jest okej to po na zapas sie pytasz. jesli do tej pory wszystko jest ok to raczej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia190
Przebiłąm sobie kolczyka w czoraj.....i zrobiła mi to koleżanka...za sklepem biedronka bez żadnego znieczulenia...pwiem szczeże ze bolało jak cholera....byłam blada przez cały dzień...ale jestem zadowolona bardzo z kolczyka w pępku:) ale nie wiem zabardzo jak dbać o tą dziurke żeby nie ropiała...???i czy moge przemywać wodą utlenioną??? słyszałam że dobra maść to tribiotyk to prwda??? błagam pomóżcie mi.....i jak boli mnie brzuch przy schlaniu się...czy to jest normalne???prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka274
Hejka! Ja mam juz 3 tygodnie kolczyka w pępku:) Jestem bardzo z tego zadowolona, poniewaz nie sądziłam że sobie przebije pepek bo strasznie się boję igły:( Koleżanka mi przebiła weflonem 2.0 Nic nie bolało. Nawet tego nie poczułam, ponieważ wcześniej przyłożyłam sobie na 20 min zamrożone mięso... Później smarowałam "Tribioticiem" (bardzo dobra maść!!! Polecam!! Kosztuje niewiele, bo tylko 1,50) Ja też się bałam!!! Ale to nie jest takie straszne jak się wydaje! Raz się żyje!!! Powodzenia:))) BuZiAKi:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia to normalne ze przy schylaniu boli przez pierwsze dni ale nienormalne jest przebijanie kolczyka za biedronką, masakra........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a czy to jest normalne, że po ok 2 miesiącach od założenia koczyka mam zaczerwienienie koło dziurki w pepku i z takim bąbelkiem? i czy zostanie mi blizna wokół kolczyka przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Marilyn666: Ej a na poczatek to jaki tzeba kolczyk ??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×