Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Oluchaaa
wczesniej pisalam ze zarosla mi dziurka bo sie papralo itp. tydzien temu kupilam igle i qmpela mi przebila jeszcze raz.. okazalo sie ze dolna dziurka byla tylko zarosnieta nawet nie bolalo poszlo z poslizgiem ;P a co wiecej wogole sie nie papsze i nie jest czerwony w przeciwienstiwe do tego zaczym wyjelam. i nie musialam tracic drugiego baniacza czy 50 zl . znowu pepuszek wyglada miodzio :) pzdr laski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś? :P Aguś to ja mówię do koleżanki która Agnieszka ma na imię ;) Ale do Ciebie tez mogę mówic :) Taa ja zawodowiec ja wiem tylko tyle co pricer mi powiedział :) A wcześniej sama czytal;am na ten temat między innymi z tego forum :P A co do faceta mojego to tak włączył już...ale byłam wściekla...podobno zasięgu nie miał :|...dobra niech mu będzie. On zasięgu nie miał, był sobie na plaży i cholera wie gdzie jeszcze a ja się denerwować musiałam :P A wczoraj na gg mnie nie było jak napisałaś :) dzisiaj będę możę dopiego wieczorkiem, bo mam dużo spraw do załatwienia na mieście. A ta Twoja koleżanka to też jakaś głupia. Mnie denerwują takie panny co jak zrobią sobie kolczyk to później specialnie bluzki odsłaniają żeby go było widać jakby nie robiły tego dla siebie tylko na pokaz...:| idiotyzm. Emylka Tak najdłuższy kolczyk do pępka to 12mm :) znaczy to tak jest :P ...: napoczątku nie można nosić wiszącego tylko banany. Wiszące są cięzkie, a banany lekkie, pozatym bananem o nic nie zachaczysz. Ja poszłam do salonu i tam sobie kolczyk wybrałam taki banan z niebiekim oczkiem :P (bo niebieski lubię;)) Jak narazie to nie kupowała bym n Twoim miejscu. wstrzymaj się. Bo nie wiadomo jaką Ty będziesz musiała mieć długość kolczyka, bo to zależy od pępka, ile skóry pricer weźmie. Moja kumplea ma np 10mm... a inna 8mm czyli najmniej. Pójdziesz do salonu jak będziesz przebijała i tam sobie wybierzesz a później już sobie dokupisz. I tak kolczyk najwcześniej po miesiacu można wymienić ALE JAK SIĘ NIC NIE DZIEJE. I radzę nie przebijaj sama to najgłupszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
laski ale jestescie tępe .. jak mozecie sie tak katowac .. litosc mnie bierze jak czytam te teksty ze same sobie pepki przekłułyscie .. poznalam ostatnio taka dziewczyne .. ona ma kolca w pepku od 2 albo 3 lat .. rana jej sie zagoila w niecaly miesiac ..i mowila mi ze niczym zupelnie nie czyscila tej rany jedynie dwa razy dziennie smarowala tribiotikiem .. jak powiedzialam ze ja myje spirytusem salicylowym i sola fizjologiczna to mi sie kazala w czolo puknąć .. ona twierdzi ze tego nie wolno niczym przemywac zadną woda utleniona czy spirytusem i ze pierwszy raz slyszy o jakimkolwiek myciu rany .. niby piercer jej w studio powiedzial zeby tylko tribiotikiem smarowala i nic pozatym .. nie wydaje wam sie to conajmniej dziwne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Moje prawdziwe imię to Marlena^^Przekłuwanie w studiu jest przyjemne bo wiesz że ci się nic nie może stać,piercerka wyciąga igłę i szczypce i po chwili jest po wszystkim^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam przebić pępek..oczywiśćie przebijałam w salonie poleconym przez znajomom która sama tam się przekłuwała,samo przekłucie za bardzo nie bolało,jedynie troszke przy wkładaniu kolczyka,ale nie ma tak źle.Na początku miałam trozke w okolicy poczerwienione,a teraz pięknie wygląda i nawet jak ruszam to nie boli:P.A osoba ktora mi przebijała powiedziała mi żebym stosowała mydełka antybakteryjnego protex i do 3 miesięcy się powinno zagoić w moim przypadku,ale nic nie mówił o żadnej maści raczej choć troszke niekontaktowałam,przynajmniej nie pamiętam żeby coś wspominał... Polecałybyście jednak jakąś maść,aby stosować? POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No jeżeli już jakaś maść to tylko Tribiotic,ale stosować tylko w razie konieczności,zazwyczaj wystarczy przemywanie szałwią i solą fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Olcia
Kika15-15 - bardzo byłabym wdzięczna gdybyś podała całkowity koszt przekłucia razem z kolczykiem .... z góry dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj każdy pricer mówi co innego, ale ja robię tak jak mój mi kazał i jest dobrze. Teraz nawet nie dbam tak o ten pępek i nic nie jest. runt to sterylny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza-noga
Frutti, a od jak dawna masz kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__Olcia więc ja płaciłam za kolczyk 60złotych bo tam u niego kupowałam i do tego doliczyał sobie 20złotych za przebicie.TAm gdzie ja byłam mianowicie w Katowicach jest tak,że zakupuje sie tam kolczyk i są różne ceny i dotego doliczają 20złotych za przebicie.Więć w moim przypadku kosztowało mnie to 80złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
hej wszystkim! strrrasznie mi sie podobają kolczyki w pępQ... mysle ze 16 lat to wcale nie jest za mało na takie 'rzeczy', ale moi rodzice uważa ją inaczej... w sumie to chyba nie mam nawet odpowiedniego pępka do takich zabiegow... :( i oto moje pytanie; jak wygladają odpowiednie, a jak nie..? jesli mogę to proszę o fotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingua
ja tez mam kolczyk w pępku ale o klipsach nei slyszalam ... mnie przekłuwanie nie bolalo tylko troche wkladanie kolczyka ...:/ pozniej robi sie gorzej przez pare dni nie moglam sie schylac ale teraz jest ok :)) mam kolczyk juz 10 miesiecy i jest suuuuper:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
Siemka Glory powiem ci szczerze ze ja tez nie mam odpowiedniego bępka do tego zabiegu .. ale kolezanka w szkole mi pokazła jak zrobiła sobie sama a miała starsznie wystający pępek. Mi sie tez strasznie podoba kolczyk w pępku, ale nie tylko dlatego chce sobie go zrobić tez z tego powodu ze nie lubie pokazywac się z takim pępkiem na plazy lub cos..:( wszyscy sie patrza.. krępuje mnie to.. moi rodzice tez sie nie chcieli zgodzić ale porozmawiałam z nimi i pwoiedzili ze jak chce to ok tylko ze za swoje pieniądze bo oni mi na to nie dadzą... i teraz zbieram i szukam odpowiednich punktów w szczecinie:) pozdrowionka :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja157
Ja sobie wczoraj przekłułam pępek=] i powiem wam że bolało mnie tylko w momencie przekłuwania=] no na razie o zginaniu sie nie ma mowy ale nie narzekam. Razem z kolczykiem wyniosło mnie to 73 zł. A co do pielęgnacji to przemywam solą fizjologiczną i mydłem antybakteryjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
ja kolczyk w pępku zrobiłam wczoraj... smaruję dziurkę tribioticiem... przekłucie nie boli tak bardzo... no ale robi się strasznie słabo w czasie przekłucia... i to nie tylko mi się tak zrobiło... byłam w salonie tatuaży gdzie też jest stidio piercing... zapłaciłam 100zł i wiem że nie bede żałować =) pozdro =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
a i mnie teraz nie boli... moge sie zginać i wogóle... wczoraj mnie tylko bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja czytam, to po części przyznaje racje bo części sama smieje się z tych to mówią \"jaka głupia dała sobie przekłuć kumpeli\". Heh, nie wszyscy przekłówaja na odwal się. Mi kumpela przebijała w bardzo sterylnych warunkach, wszystko zdezynfekowała i teraz mam śliczny kolczyk. Ona przebija znajomym od 4 lat i wię poro na ten teamt. Więc nie narzekam bo ładnie się zrasta, i nie każdy musi dostać zakażenie :) Pozdro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
siemka ej mam pytanko bo mi sie zdaje ze juz jest on zagojony:p mam go juz 2 miesiace prawie i gdzies tak 2 tygodnie temu pod dolna kulka zrobila sie gulka czerwona i tam byla cvhyba tylko krew...nio ale juz jest ok;P miejsc kolo przekucia nie jest czerowone jak sie przyjze to takie lekko rozowe jest..ale czy jak kupie nowy kolczyk to musze go czyms przemyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Jak kupisz nowy to najlepiej go zdezynfekować w spirytusie,nie można włożyć takiego prosto ze sklepu bez zdezynfekowania,nie wiecie kto go wcześniej dotykał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
dzieki, dzieki =EmYlKa=. ;) hmmm... moja mama doszla do wniosQ ze moge sobie zrobic to "paskudztwo" ale jesli bede miela dobre oceny na semestr. juz zaczynam czytac podreczniki :D. a narazie ustalilysmy ze moge nosic cos w stylu klipsow...(ale tez za swoja kase wszystko) tylko jak to wyglada...? ja kolczyk chce sobie zrobic dlatego ze lubie jak ludzie na mnie zwracaja uwage.... ;) a taka blyskotka jest niesamowita! POZDRO =>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koza noga koczyk w pępku mam od...yy no prawie 3 miesięcy :) tam gdzieś kilkanaście stron wcześniej jest mój wpis kiedy zrobilam sobie kolczyk :) kika15-15 ale o co dokładni chodzi?:) jeżeli o to jak dbać to napisałam na foru już wszystko t co on mi mówil :) Glory odpowiedni pępek to taka \"dziurka\" :) nie odpowiedni to pępek wypukły. Jak znajdę jakieś zdjęcia o umieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/1109.jpg zły pęopek. To jest własnie wypukły...i widać jak to wyglda no chyba, że komuś się podoba... http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/308.jpg dobry pępek. http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/291.jpg też dobry http://www.wildcat.pl/galerie/przyslane/1364.jpg dobry pępek...ale tej skóry..wzięte za mało..ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glory a ja myślalam, że Ty kolczyk dla siebie robisz a nie dla ludzie... ja nie nawidze robić czegoś na pokaz...na pokaz to robią jacyś niedowartościowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinczqa... ale ja nie mowie o kumpeli co przekłowa 4 lata i coś wie na ten temat tylko o takich co nic nie wie na ten temat i robi to 3 raz w życiu...no albo 10.. Zresztą ja swoje powiedziałam. Nawet ucha bym koleżance nie dała przekłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOjej kolczeżanki koleżanka, też \"umiala\" . I przebijala, uszy, pępek kilka razy. iby okej...Ale widać, że to nie profesjonalne było. Aż raz taka jedna chciała żeby jej język przebiła, no to ta głupia przebiła jej tak (nie każdy może mieć kolzyk w języku), że natrafiła na jakiś nerwy, że dziewczyna teraz na wózku jeździ bo ma nogi sparaliżowane ;/;/ fajnie nie? i tak się skończył piercing. Dlatego bawcie się dalej jak chcecie wasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baczek_maly
jeśli ktos potrafi przebijac i robi to profesjonalnie?? jestem kosmetyczka i przebijam niektore czesci ciala!! trzeba byc ostroznym i tyle. Skomentuje jeszcze wypowiedz dziewczyny ktora napisala taka bzdure o przebiciu jezyka. Jesli jezyk zostanie zle przebity (igła natrafi na nerw lub kubek smakowy)mozna stracic smak lub miec niewładny jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×