Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość martusiaa17
ktoś...odpowiedzcie prosze: "napewno nie pojde do kosmetyczki" może napisz jeszcze czemu tak twierdzisz? bo ja już chyba wybrałabym kosmetyczkę niż przekłuwanie przez koleżankę... a tak wogóle to są salonu piercingu...tam zajmują się tylko przekłuwaniem i robią to fachowo...Oo! ;) mogę spytac ile masz lat9tak na marginesie?:) ) kwiat20: i taka postawa mi się podoba ;) przygotowana na wszystko :) tak trzymaj i oczywiście pochwal się tu nam jak było i jak wrażenia :D pozdrawiam!! ;) PS Madzia,Ilona,Fruti,Amy,Kamcia,Sanderkass,Van,Kamikadze...gdzie Wy się Kobiety podziewacie?? :P wracac tu na forum,bo bez Was jakoś dziwnie ...buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Ale sie ciesze ze trafilam na to forum :D boo ... tyle sie dowiedzialam zrozumialam to ze to boli tylko przy przekluwaniu :p Kolczyka robie sobie w piątek lub w sobote :) :) :) pozdrowionka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Andzia pp no i bradzo dobrze heh :)) Pozdroo ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgateCcka_xD
Mam kolczyk w pepku dopiero 3miechy i pepek juz prawie sie zagoil. Co do przebicia to strasznie sie balam,ale przyznam,ze nic,a nic nie bloalo wydaj mi sie ze to zalezy od osoby,ktora Ci przbija lub od skory.A co do tego w jakiej porze roku przbijac pepek to odradzam lato,poniewaz,gdy goi Ci sie pepek to nie powinnas sie kapac w wodzie z chlorem itp. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh tez mi sie wydaje ze w wodzie z chlorem nie powinno sie kapać :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa93
Hejcia :* Mam juz kolczyka od stycznia ..ale mam takie pytanko .. czy moglabym isc na solarke ?...bo nie za bardzo wiem czy to nie zaszkodzi bo jeszcze nie mam do konca zagojonego ..=) PzDr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Agateccka xD napisałaś: "A co do tego w jakiej porze roku przbijac pepek to odradzam lato,poniewaz,gdy goi Ci sie pepek to nie powinnas sie kapac w wodzie z chlorem" ...z pierwszą częścią sie zgadzam,ze lepiej zrobic przed latem,no i z drugą też się mogę zgodzic,że nie powinno sie kąpac w wodzie z chlorem przez pierwszy okres po przebiciu,no ale w połączeniu to jest bez sensu :O bo przecież w lato to częściej kąpiemy się w jeziorze czy morzu a nie w basenach ;) w niektórych szkołach basen jest obowiązkowy,więc zimą też jest problem z basenem... a ja byłam na basenie jak miałam kolczyk 1,5 miesiąca i żyje :D hehe młodaa93: też mam kolczyk od stycznia i właśnie w tamtym tygodniu zaczęłam chodzic na solarium,a też nie mam do końca zagojonego xD mam nadzieje ze bedzie wszystko z nim ok :D pzdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7533
CHCE SOBIE ZROBIC KOLCZYK W PEPKU MAM 14 LAT ALE MAMA MI NIE POZWALA CO MAM ZROBIC ZEBY JA PRZEKONAC?? CZY POTRZBNA JEST ZGODA RODZICA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaa93
dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrekasss
O ja pier... Te forum...Ile tu nowych ludzi :):):) Fajnie że jest tu aż tak duzo ludzików :) Jestem nie w temacie z 5 stron albo i lepiej . Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Tak trzeba miec bo sama nie bedziesz mogła mieć bo trzeba podpisac zgode...:P chyba że jakaś koleżanka twoja co ma ukończone 18 lat ;] Pozdroo ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soker
wcale nie trzeba miec zgody i ukonczonych 18 lat... ja dzisiaj bylam przebij pepek.. i nie musialam miec zadnej zgody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soker
wcale nie trzeba miec zgody i ukonczonych 18 lat... ja dzisiaj bylam przebic pepek.. i nie musialam miec zadnej zgody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
w takim razie ja nie wiem gdzie ty robiłas ten kolczyk ! bo POWINNA BYĆ ZGODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeezu nie chce mi sie tego czytac bede w temacie od postów nizej :P A gdzie sie podziała reszta, co ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
ja również jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Jejku ale nas tu duzo :P A co do przebijania ... to trzeba miec przy sobie osobe powyzej 18 lat :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Andzia pp dzieki za wsparcie heh bo tu sie wykłucają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoxerka
Ja mam 15 lat i mnie sie babka nie pytała ile mam lat jak mi robiła kolczyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaxD
hej laseczki mam dowas pare pytan mam 14 lat i robie sobie kolczyka w pepku:):) ale przyznam ze bardzo sie boje... jakie konsekwencje moze to miec ...??? zastanawiam sie czy czasem nieprzebic se sama kolczyka 4 kolerzankom juz przebilam i nic im sie niedzialo ale sama sobie to sie boje ..:) poradzcie z góry dzieki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soker
sylwiaxD Ja bym ci robiła iść do profesjonalisty albo do kosmetyczki... mozesz dobrze nie trafic...albo dostaniesz zakazenia, albo jakies choroby..nie pamietam teraz jakie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soker
nie wszedzie trzeba byc z osoba powyzej 18 lat, i nie wszedzie trzeba miec zgode..zalezy gdzie sie pojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Ja też jestem ;] Ostatnio nawet nie ma o czym pisać bo te nowe osoby gadają o przebijaniu samodzielnym, w domu przez koleżankę... i nawet nie ma jak je od tego odwieźć bo inne je do tego przekonują... ach... straszne to jest :/ Buziaki dla tych co zawsze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
eeee .... to ja nie wiem gdzie wy robilescie tego kolczyka ze nie musieliscie miec doroslej osoby przy sobie ... :/ nie chce nic mowic ale takie cos jest nieodpowiedzialne a szczegolnie ta pani lub ten pan co wam robil :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Mój pierwszy piercing to był kolczyk w języki,byłam w kilku salonach żeby się spytać czy muszę mieć zgodę rodziców,miałam 15 lat i nie zamierzałam informować rodziców a bardzo chciałam przebić język,w końcu poszłam do nowo otwartego salonu i gadałam chwilę z sympatycznym piercerem,powiedziałam że mam 16 lat(dodałam sobie tylko rok xP) i on powiedział że zrobi bez problemu i że po co mi zgoda,przecież kolczyk można wyjąć xP i po kilku dniach poszłam do niego na przebicie,byłam zdecydowana a jego gadka bardzo mnie uspokajała bo mnie o wszystkim informował a poza tym widział że jestem zdecydowana i wiem co robię bo się interesuję piercingiem,potem mi wycierał twarz bo była cała w krwi i rozmazanym tuszu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też obecna :P I nie chce mi się czytać tych wszystkich postów ale dużooo ich :) A ostatnio wcale nie ma mnie na forum, bo nie mam czasu/ szkoła i te sprawy i jestem zalatana. A to do lekarza po coś tam do szkoły, a to do fotografa na zdjęcia do świadectwa i uczę się do matury... A tak ogolnie to do madzi chciałam napisać :P :, że wsadziałam kolczyk 1,2 do nosa bez problemu :) a myślałam tak samo jak ty, że nie wejdzie a wszedł! Z czego się cieszę :) Macie tak, że jak wyjmiecie kolczyka z nosa to czujecie tak chłod? :P OO...dziwne uczucie hehehe A tak pozatym pozdrawiam wszystkie mądre dziewczynki :) DOMOWE PRZEBIJENIE TO GŁUPOTA! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Marilyn666 a z kąd ty jestes ?? i ile zapłaciłaś..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×