Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

A ja w moim chińskim orbitreku odkręciłam te rury które służą do ćwiczenia rąk, i teraz jak ćwiczę to wygląda to jakbym biegła:) Rączki i tam mam patykowate, dodatkowo pływam i maltretuję je agrafką, tak więc ćwiczy tylko część ciała od pasa w dół i jest całkiem fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsiu
do Weridiany, Ola la i innych Pań ok,może faktycznie trochę przesadziłam,bo macie orbitreki,które tak pokazują różne parametry.Ale ja też mam orbitreka (Kettler vito xs) i on pokazuje coś zupełnie innego, tzn. bardziej zbliżonego do biegania-czas versus dystans,niż do jazdy rowerem. Co do spodenek neoprenowych-wg mnie pomagają.Nie ćwiczę codziennie,ale i tak widzę różnicę w biodrach i udach.Po godzinie jazdy w spodenkach mam dosłownie "mokro w gaciach". Bez nich bym się aż tak nie spociła. Ktoś pytał o L-karnitynę - używałam jej prowadząć zawodowo aerobik i nie powoduje to żadnych skutków ubocznych, a już na pewno nie przyrostu mięśni - to niejest steryd! Polecam ten środek jako wspomagający odchudzanie,ale tylko przy wysiłku,bez niego szkoda Waszych pieniędzy,bo L-karnityna nie działa. Weridiana-pisząc o błedach ortograficznych nie miałam Ciebie na myśli. Ponawiam swoją pytanie o trzeszczące pedały-czy Wasze orbitreki też tak mają? No właśnie,co do wskazań licznika-mój orbitrek pokazuje tylko kilodżule,przez 60 min spalam ich około 3000.Ktoś ładnie policzył, że to około 700 kcal. To sporo całkiem,jak na godzinę ćwiczeń. Z tego,co piszecie,wynika,że Wasze maszyny pokazują mniejsze spalanie kcal. Większy dystans ale mniej kalorii.,ciekawe,prawda? no ale chodzi o efekt,a nie o to,kto ile spali czy przebiegnie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehidna
Witam, mi sie wydaje ze tu nie chodzi o liczniki...tylko o systematyczne cwiczenie...przeciez kazdy kto tutaj sie wpisal a tych postow juz bylo TROCHE napisal ze kazdy orbitrek dziala..tylko trzeba cwiczyc...wiadomo ze trzeba cwiczyc 40 minut dziennie na najmniejszym obciazeniu..bo od 40tu minut zostaje spalana tkanka tluszczowa..tak wiec tak wlasciwie po co licznik? ustawcie sobie w zegarku czas na 40 minut i tyle...ja nawet nie patrze na licznik bo to mnie meczy...wiem ze musze przejechac 40 minut i tyle. Moge powiedziec ze posiadajac, troche skrzeczącego Thorna (mysle ze to wina za slabo przykreconych śrub), po 2 tygodniach stracilam w biodrach 2 cm i pasie tez dwa cm...wagi nie mam wiec wam nie powiem jak wagowo..ale wazniejsze dla mnie sa cm... pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaaa
MAm pytanie: czy ktoś widział może takie spodenki neoprenowe ale na więcej niż 110 cm w pasie? Chciałabym takich spodenek wypróbować, bo brzuszek mam strasznie oponowany :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serus
witam ja swoj orbitrek kupilam w macro zaplacilam 980zlotych i jest to produkcja niemiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam spodenki ! brzydkie są ale to nic ja ćwicze 2 tyg i 31 stycznia sprawdze wage ,wymiaryi porównam zdjęcia sama jestem ciekawa ! mam więcej energi i nadzieje ze tego lata bikini bedzie wyglondac na mnie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
ja zakupiłam swoje CUDO w decathlonie ( 8kg koło ) ,nie jest to sprzet wysokiej półki ale jeżdzę/biegam na nim już miesiąc i sprawuje sie bardzo dobrze !!!! Myślę ,że to było najlepiej wydane 700 złotych w moim życiu . Od dawna nie miałam takiej frajdy!!!!Dotychczas prowadziłam raczej siedzący tryb życia - przy komputerze ,lub za kółkiem no i dupcia zrobiła się raczej nie do pokazywania :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehidna
Dziewczyny a moze napiszecie cos o waszych konkretnych osiagnieciach z orbitrekiem.. w ile dni ile kg albo cm? to byloby mobilizujace dla wiekszosci osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaaa
Do tych którzy zastanawiają się nad tańszym sprzętem firmy KETTLER otóż orbitreki sprzedawane w Makro są produkcji niemieckiej, są to oryginalne Kettlerki z aktualnego katalogu, które można znaleźć również w sklepach na terenie Niemiec. Tak więc dla tych, którzy są w stanie wydać ~1500 zł na orbitreka polecam verso 307 - to porządny sprzęt Co do sprzętu z reala... nigdzie nie można znaleźć takiego modelu w internecie, to pewnie jakiś sprzęt, który został wyprodukowany z pięć lat wstecz i teraz niemieckie sklepy (nie zapominajmy kto jest właścicielem hipermarków real) wyprzedają te modele dla biednych Polaczków... Ponieważ grałam kiedyś w tenisa stołowego mogę powiedzieć, że podobne sytuacje zdarzają się z rakietami, deskami i gumami do pingponga. Modele, których żadnych katalog nie widział, cena znośna, a jakość beznadziejna... Najbardziej zadziwia mnie to, że na niemieckich stronach taki Kettler Verso 307 to on niewiele więcej kosztuje on np. Hammera czy Christopeita a w Polsce są to już znaczne różnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
Hej, od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Kettlera Verso 307, zakupionego w Makro za 1580 zł. Zastanawiałam się nad tym tańszym modelem za ok.1000 zł, ale przekonały mnei Wasze wypowiedzi (że łożyska zamiast tulei, elektroniczna regulacja obciążenia) bo i jest wyższy 170zm, co sprawi że będzie na nim mógł ćwiczyć i mój mąż i syn (obaj wysocy) Czekam aż mi go dzisiaj panowie złożą i podejmę pierwsze próby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postula
Witam wszystkie wytrwałe kobietki... Mam zamiar dokonac zakupu orbitreka, i tu pojawia się problem... JAKI???????!!!!! Pomóżcie, mam 161cm wzrostu, 87kg jaki byłby najlepszy dla mnie, z jakim kołem? Kasiorki mam zamiar wydac ok 800zł. Pozdrawiam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguniaaa
Witam wszystkich:) ma ktoś może orbitreka Kettler Verso 300 ?? potrzebuje sie dowiedziec jaki on ma zasilacz oraz czy mógłby mi ktoś skopiować instrukcje obsługi? Chce kupić sobie tego orbitreka, ale niestety brakuje mu zasilacza, a z tego co mówił gościu z kettlera to są różne, ale on nie wie jaki do niego ma być:( Z góry wielkie dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Witajcie dziewczynki. U mnie zastoju dalsza część, albo dalszy ciąg. Bo - mimo że ćwiczę codziennie po 40 min i robię to wszystko, o czym pisałam wcześniej waga ani drgnie. Chm... to znaczy drga, owszem, ale nie w tą stronę, co trzeba :-(. To znaczy tak: rano ważę różnie - ale około 73-72 kilo, a wieczorem 73-74 i o szlak - trwa tak już od dłuższego czasu. Miałam co prawda 4-dniową przerwę bo - i nocka w pracy i po nocce brak siły i wizyta gości i wreszcie przeziębienie, ale to tylko 4 dni, a w tym czasie ani jadłam, ani za specjalnie nie piłam i innych kalorii tak że nie przyjmowałam. Niepokoi mnie ta stagnacja coraz bardziej - mówiąc obrazowo szlak mnie trafia że nic i nic i nic. Otrzymałam już zakupiony na allegro Therm Line II ale z kolei nie wiem ja brać - na opakowaniu jest napisane inaczej, a na forum poświęcone temu specyfikowi inaczej - może ktoś praktykujący i znający się na rzeczy powie konkretnie co i jak... , byłabym wdzięczna. I wiecie co, mimo tych "gatków" neoprenowych jakoś nie widzę różnicy w wyglądzie ciała, a nawet dziś wpadłam w lekką panikę bo zdawało mi sięże łydki mam jakby większe, a ja w ogóle łydki i nogi mam masakryczne, zupełnie jakby od innej osoby, a bardziej obrazowo - jak od faceta ha ha ha a łydki jak butelki. No cóż - jak krytyka to na całego. Mam w sobie harta straszliwego więc nie poddam się łatwo ale same wiecie jak człowieka szlak trafia gdy efekty mizerne. No...co prawda zrobiłam rozeznanie wsteczne i wyszło mi, że jak zaczynałam ćwiczyć 11 listopada to ważyłam 76 -77 kilo, teraz ważę 73-72, ale jakoś to mi mało. Buziaki dla wytrwałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsiu
Becia Becia - nie waż się codziennie.Waga zawsze wskazuje mniej rano a wieczorem więcej i nic na to nie poradzisz.Raz na tydzien wystarczy. Therm Line - oby zadziałał na Ciebie.ja brałam i zero efektu,ale nie miałam wtedy jeszcze orbitreka:D Do dziewczyn piszących o kettlerach z Makro - to ja jestem tą,która napisałam kiedyś,że te z makro są produkowane w Chinach,bo dokładnie tak mi powiedzial Pan z GoSportu w jankach czy też w Decathlonie,nie pamiętam dokładnie,ale tylko te dwa sklepy obeszlam.Natomiast byłam w MAKRO i widziałam tego kettlera 307 i jeszcze jakiegoś i uważam,że jakość była kiepska.Może akurat był źle skręcony itp. ,ale naprawdę wyglądął dośc nędznie. Weszłam na niego i trochę popedalowałam,ale zbyt krótko,żeby ocenić,czy jest ok czy nie. Skoro Wam służą te z makro,to świetnie. a to,ze jest w katalogu,to chyba nie oznacza,że nie może być wyprodukowany w Chinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa38
przed godziną moi panowie skręcili mi kettlerka z makro. Na opakowaniu od zasilacza jak byk jest napisane Made in China, ale czy tylko zasilacz czy cały kettlerek tego już nie wiem, bo nic nie pisze ani na pudle ani na instrukcji. Pan z działu sportowego w Makro potwierdził, że te orbitreki są montowane w Chinach, specjalnie dla sieci Metro. I że nie ma ich nawet w katalogach kettlera, co jest faktem, bo szukałam Wskoczyłam na niego na razie na 10 minut, spociłam się porządnie zobaczymy co będzie dalej:) Mam nadzieję, że się nie rozleci. A co do jakości, no cóż, na pewno nie taka jak Kettlerów profesjonalnych na siłowniach:) Widać duuuzą różnicę, te plastiki jakieś takie zwykłe, ale ogólnie ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wiec posluchaj Becia ja osobiscie duzo cialka nabralam w czasie ciazy nawet duzo za za duzo po urodzeniu swojego kochanego diabelka jak weszlam na wage to sie rozplakalam a wydawalo mi sie ze jestem lekka jak piprko, bylo inaczej mialam do zrzucenia ok 25 kg.Przyznam ze pierwszych 12 pozbylam sie w miare bo w ciagu 3.5 miesiaca ale nastepne nie chcialy juz spadac. PO 7 miesiacach poznalam kolege ktory zajmowal sie fitnesem i kulturystyka i wprowadzil mnie w te tajne instrukcje jestem mu bardzo wdzieczna do tej pory otoz nigdy w zyciu nie wygladalam jak teraz 1.76cm wzrostu 60kg i kaloryferek na brzuchu jest to cos niesamowitego ja obecnie nie moge zyc bez ORBITREKA wlasnie i cwiczen. Otoz moja droa jak zastosujesz sie do tego co napisze do lata bedziesz laska ze hej , ja zaczelam dokladnie 1 marca a w lipcu biegalam juz z pieknym brzuszkiem. 1) kazdy dzien zaczynamy od orbitreka 40 min oczywiscie na czczo!! 2)po treningu twoje sniadanie to odzywka bialkowa zozrobiona z wodanie mlekiem ABSOLUTNIE zabronione 3)posilki jemy co trzy godziny zaraz powiem co zabronione a co najlepsze 4) WSZYSTKO TO CO MA DUZO BIALKA I MALO TLUSZCZU jest najlepsze nie patrz na kalorie bo to jest najmniej wazne super tunczyk w sosie wlasnym badz pomidorowym piersikurczaka serki wiejskie typu light ale tez nie za czesto , ryz brazowy , makaron takze ciemny ogolnie wszystko co ma duzo bialka . TO moze strasznie wyglada ale mozna fajne potrawy sobie robic i sie nie glodzc , bo taka puszke tunczyka pod warunkiem ze bedzie sam mozesz zjesc nawet przed pojsciem do lozka ! Oczywiscie bardzo dobrze bedzie jezeli przed spaniem wypijesz odzywke to naprawde dziala!!! 5)ZABRONIONE mleko serki jogurty to jest zabojstwo zawieraja kazeine ktora powoduje ze wlasnie odklada nam sie sadelko jak najmniej weglowodanow a jezeli juz to tylko do godz 15 czym blizej wieczora jemy posilki zawierajace w wiekszosci bialko 6) SUPLEMENTY tzn therm line lub inny tez stosowalam jakies 30 min przed pierwszym posilkiem i przed obiadem Oprocz tego L KARNITYNA najlepsza w plynie lub do rozpuszczenia 30 min przed treningiem maja one jakies 1500 mg i bierzemy tylko raz dziennie 7)NO i ostatnie to odzywka z czystego biaka serwatkowego ok 80 -90% sa rozne smaki ja lubie tylko truskawke jest super To nie wszystko bo na dobranoc 40 do 60 minut orbitreka dwie godziny przed juz nie jemy .NO i najlepsze kapiemy sie odzyweczka truskawkowa i spac:):) POWODZENIA totylko tak strasznie wyglada a po miesiacu bedziesz zachwycona A bym zapomniala pozniej ne patrz na wage to jest nie wazne bo miesnie waza wiecej niz tluszcz i moze byc tak ze waga stanie w pewnym momencie i radze wziac centymetr i duzo wody pic do 3 litrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
A ja jestem załamana... Mój orbitrek został wysłany w dwóch paczkach we wtorek priorytetem i w środę jedna paczka przyszła, a drugiej do dziś nie widać :( czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację? ja już normalnie jestem na skraju załamania :/ a miało być tak pięknie tłusty czwartek - ostatnie szaleństwo a potem jazda z odchudzaniem.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postula
to znowu ja, dziewczyny pomozcie! jakiego mam wybrac orbitreka?????? moja waga to 87 i 161cm wzrostu bo slyszalam ze to tez jest wazne przy wyborze!!!! co z tym kolem zamachowym? duze czy male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo zamachowe czym wieksze tym lepsze sa bardziej plynne ruchy a nie jak na rowerze. Najlepiej zebys tez patrzyla na sile obciazenia wiadomo ze czym wieksza tym bardziej msi byc mocny i solidnyja kupuje taki do 150 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Witajcie kochaniutkie!kupiłam 2 dni temu orbitrek..szok pierwszy raz wytrzymałam na nim 4 minuty dzis juz 7 powiedzcie mi czy to normalne a czy kupiłam jakis badziew!!!nie znam sie na tym liczniku prosze przetumaczcie mi to na polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
czyli co oznacza SPEED.PLUSE,SCAN,DIST,TIME,T.T.R,TEMPO,LOAND,CALORIES.niektóre kojaze ale nie dokonca kupiłam orbitrek bez instrukcji i nie wiem oco w tym wszystkim chodzi.Bardzo prosze dobie duszyczki o odpowiedz,bede bardzo wdzieczna...serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze powodzenia w cwiczeniu.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Aha Dziewczynki mam extra 3 dniowa dietke co w przeciągu 3-dni mozna zrzucic nawet 4 kilo!!!i naprawde to działa tylko co duzo...duzo cwiczen bo skóra sie robi jak spuszczony balon!ale z Orbitrekiem mozna ją zastosowac,jak by któras kolezanka była zainteresowana dieta zapukajcie do mnie chetnie ja podam.Przeciez my Polki jestesmy naj...naj zgrabniejsze laseczki na swiecie PRAWDA!!!!noooo...pozdrawiam wszystkie dziewczyny pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, co to za dieta?? daj na forum, może ktoś się skusi... sama jestem ciekawa... bo 4 kg w 3 dni...?? to duzo czyba ze to... n.ż.t??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa28----> Najpierw porzadnie to wszystko napisz,bo na pewno nie masz czegos takiego jak plus :o I Loand raczej tez. SPEED.PLUSE,SCAN,DIST,TIME,T.T.R,TEMPO,LOAND,CALORIES. Speed-predkosc z jaka prujesz ;) Pulse-Puls Scan- Dist-Dystans jaki pokonujesz Time-Czas T.T.R- Tempo-tempo Load-Glosnosc Calories-Kalorie Nie masz dziwnego orbitreka tylko slaba kondycje:) Ja na poczatku padalam po 5 minutach.Z kazdym dniem jezdzilam coraz to dluzej.Wczoraj pobilam swoj rekord-35 min. Dla mnie to duzo.Ale spalilam wg mojego licznika tylko 150 kalorii... dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Ale się tu znowu porobiło, widzę że nas coraz więcej - tak trzymać. Widzę że niektórzy się zaczynają poddawać ???? Dajcie spokój !!!!! Więcej wiary w siebie!!!! Pamiętajcie jednak o jednym, bo widzę że przepisów na sukces coraz więcej, KAŻDY ORGANIZM JEST INNY - nie ma jednego uniwersalnego !!!!! Trzeba więcej eksperymentować, jednemu pomaga to drugiemu to, nie poddawajcie się zbyt szybko!!!! Gdybym mógł w jakiś sposób pomóc pytajcie - trzymam za wszystkich kciuki i pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja_27
witam wszystkich mam ogromną prośbę czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć czy orbit MAGNETYCZNY BH FITNESS OCEAN to dobry sprzęcik?? czy może powinnam zastanowić się nad jakimś innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA28
DZIEWCZYNY MOZE PODAM ODRAZU TU TA 3-DNIOWA DIETE!!! DZIEN 1;SNIADANIE---2szkl.wody przegotowanej,grejfut lub jabłko,jedna grzanka,szkl.czarnej kawy.OBIAD---2szkl.wody przegotowanej,2łyzki tunczyka lub innej chudej ryby,jedna grzanka,szkl.czarnej kawyKOLACJA---2szkl.wody przegotowanej,plaster chudego gotowanego miesa i filizanka warzyw ugotowanych na parze(buraczków,marchew,seler)DZIEN2;SNIADANIE---2szkl.wody przegotowanej,jajko na twardo,jedna grzanka,pół banana,szkl.czarnej kawyOBIAD---2szkl.wody przegotowanej,pół filizanki chudego twarożku z 5 krakersami,szkl.czarnej kawyKOLACJA---2szkl.wody przegotowanej,2parówki,dwie marchweki uduszone na parze.DZIEN3;SNIADANIE---2szkl.wody przegotowanej,cienki plaster sera zółtego,5krakersów,małe jabłko,szkl.czarnej kawyOBIAD--2szkl.wody przegotowanej,jajko na twardo,jedna grzanka,szkl.czarnej kawyKOLACJA---2szkl.wody przegotowanej,dwie łyzki tunczyka lub innej chudej ryby morskiej,pół filizanki gotowanych na parze buraczków,jedna filizanka kalafioru. PRZED KAZDYM POSIłKIEM NALEZY WYPIC 2 SZKL.PRZEGOTOWANEJ WODY TO KONIECZNE!!!KONIECZNIE JEST RóWNIEZ SCISłE PRZESTRZEGANIE DIETY-ABSOLUTNIE ZADNYCH ZMIAN;DZIAłA TU WSPółZALEZNOSC CHEMICZNA SKłADNIKóW!NIE WOLNO UZYWAC CUKRU ANI SOLI,NAWET SLADOWO,DIETA JEST RYGORYSTYCZNA,ALE DO WYKONANIA TO TYLKO 3 DNI!PO DIECIE NALEZY ZROBIC 10 DNIOWą PRZERWE I MOZNA JA POWTóRZYC ZRZUCAJAC DALSZE 4KILO!!!DOBRZE BYłOBY NA STAłE ODZWYCZAIC SIE OD SOLI I CUKRU A PRZYNAJMIEJ DRASTYCZNIE OGRANICZYC ICH SPOZYWANIE TO U TRZYMANIE WAGI!!!POWODZENIA!!!DZIEWCZYNY DAJCIE ZNAC JAK WAM POSZłO POZDRAWIAM EWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Do weridiany!!!dzieki serdeczne za odpowiedz..ale powiedz mi jeszcze czy TEMPO to opcja ile przejechałam np.kilometrów? dzieki Ci serdeczne pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Aha dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy cwiczenie na orbitreku chudnie całe cialo?bo mam miejsca co niechciała bym zeby tam schudnac!!!nie bede pisac dokładnie o jakie miejsca mi chodzi bo..no nie wypada haha,napewno mezczyzni tez zagladaja tu na forum i datego sie troche krepuje!czekam na odpowiedz...pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×