Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Przejrzałam topik i Thomas od dzisiaj jesteś moim idolem :) Gratuluję spadku wagi, rewelacja. Ja też tak chcę!!! Wczoraj nie mogłam ćwiczyć, ale dzisiaj wracam na orbitrek. A dzisiaj przeżyłam wagowy szok :) pozytywny :) Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balantyna
Thomas_27 - zazdroszcze Ci terazniejszego samopoczucia i wiem co przezywales wtedy. ja w ciagu 1,5 roku z wagi 52 kg dojechalam do prawie 70 kg:( dramat. to przez sterydy i rzucenie palenia. od stycznia postanowilam nie uzalac sie nad soba tylko zaczac cwiczyc - stad ten spinning. ale rece opadaja jak czlowiek naprawde sie stara a tu zadnego efektu. wrecz odwrotnie - łydki tak mi przybraly ze kozakow nie dopinam:( poczytalam wczoraj troche tutaj i postanowilam od dzis zaczac na orbitku bo mam jakiegos starego w domu. pewnie po 5 minutach bede kwiczec ale sprobuje..... widze ze sie nawzajem mocno wspieracie a to napewno pomaga wiec mam nadzieje ze z Wami mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC_26
Pomysl bardzo dobry Thomas_27. Chetnie sie dolacze do tworzenia forum. Czekam az strona zacznie dzialac :) Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Kurcze no :( tak to jest z darmowymi hostingami :( Przeniosłem roboczą stronkę na: www.orbirek.yoyo.pl mam nadzieję że tam chociaż przez chwilę podziała :( Jakby coś to czekam na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Jacie no, nawet poprawnie strony nie potrafię podać :p www.orbitrek.yoyo.pl Ta na bank działa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
:D www.orbitrek.com.pl też już działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
Thomas, ale dałeś do pieca, ha! Gratuluję pomysłu, trzeba usystematyzować wiedzę o orbich bo faktycznie - czego tu nie ma, a w natłoku spraw, newsów, tematów, podtematów cięzko się odnaleźć. jakby co - będziemy Cię wspierać. Chm... tylko czy mamy czym? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balantyna
byc dumna byc dumna:) myslalam ze po kilku minutach wysiade a tu niespodzianka...35 min:)jakiegos wielkiego szalu nie ma ale nie jest najgorzej:) ile czasu najlepiej poswiecic na cwiczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesica_pl
Witam.... Dzieki Wam podjełam decyzje o odchudzaniu :) przypadkiem znalazlam stronke i kupiłam orbitreka Thorna. W sumie maz bardziej naciskal ale to ja teraz cwicze :) Zaczynałam od wagi 78,500 a na chwile obecną waze 72,200 tylko ze ten spadek wagi jest na przełomie jakis 2 miesiecy wiec nie tak szybko :) ale tak szczeze to ja nie widze zebym chudła moze spodnie troch eluzniejsze... ale chyba sie rozciagły :) Nie stosuje zadnje diety tylko jem do 18:00 co dziennie zjadam cos slodkiego staram sie tak do południa wszystkiemu moge sie oprzec z wyjątkiem pokusy :) pokusa sa dla mnie slodycze. Dzis mam dzien zwatpienia i nie cwicze :( jedno mnie martwi ze cwicze 30 minut i palam ok 190 cal. nie daje rady wiecej.... zaczynalam od 30 min ale 120 cal... wiec troche ejst lepiej... ale i tak czasami brakuje mi sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Jessica..rozumiem Cie doskonale. mam ten sam problem;( do tego ida Swieta i jak tu sie oprzec?? moze ma ktos jakis pomysl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
Thomas ogladalam wlasnie twoja stronke i przy ogladaniu Galerii przezylam szok:) pozytywny szok...niezly towar sie z Ciebie zrobil.. to faktycznie motywuje|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
p.s. Tez kiedys chcialabym umiescic takie zdjecia..tzn z taka przemiana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
Thomas brawo super stronka faktycznie ten twoj orbis jest taki sam jak moj. Mam nadzieje ze tez mnie tak fajnie odchudzi pewne postepy juz sa i jestem dumna z siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda sylwia
hej,zastanawiam sie nad orbitrekiem,czytalam coniektore wasze opinie i widze ze wiekszosc chudnie po cwiczeniach na tym sprzecie i bardzo fajnie.Ja jestem chuda,az za bardzo niestety,a chcialabym przytyc.Nie dala nic dieta wysokokaloryczna, wiec moze budowa miesni,zalezy mi na miesniach ud,lydek i posladkow.Czy po intensywnych cwiczeniach mozna nabrac troche masy miesniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina5m
Witajcie! ja tez mialam ambitne plany co do odchudzania, wiec kupilam orbitreka kilka razy na nim cwiczylam a teraz tylko stoi w pokoju i sie kurzy, najlepszy jest karnet na silownie bo wtedy mobilizuje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas fajna ta stronka :) będę zaglądać i pisać :) Wczoraj byłam zbyt padnięta, żeby \"poorbitrekować\"....straszny dzień, ale dziś będzie lepiej :) W końcu chcę schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
przeglądałam stronkę ....SZACUNECZEK :) !!!!!, super pomyślana a w zasadzie przemyślana . Naprawdę podziwiam Cię Thomas ,że się za to zabrałeś .Na pewno będzie bardzo przydatna . Pogrzebię dzisiaj w papierkach i prześlę Ci info na temat mojego trekusia ( kupiony w decathlonie za jakieś 700 zł ) ale jestem z niego bardzo zadowolona. Aha , po artykule na temat spalania i przeliczeniu BMI już wiem dlaczego moja waga nie spadła jakoś spektakularnie ( po obliczeniu BMI wyszło że wszystko jest w normie , a nadal dupcia wielka jak szafa :( ) Fajna ta stronka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegruba
aaaaaaaa Thomas zapomniałam , a może by tak na Twoją stronkę dorzucić jeszcze Temat : Diety ( te które dziewczyny już wypróbowały ) jest dość sporo pytań o to ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta79
Thomas - GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!! nie tylko strony ale i twojego efektu w chudnięciu!!!!!! koniecznie [pokaże tę stronę mojej siostrze, to może szybciej skłoni ją do kupna orbitreka, ale musi jeszcze cos zrobić z dietą ........ja ćwiczę dopiero od około półtora miesiąca , staram sie dwa razy w tygodniu ćwicząc 45 minut i spalając 400 kalorii :):):) Widze różnicę nie tylko po spodniach i spódnicach ale i lpoprzez moje samopoczucie :):) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas_27 gratuluje pomysłu i chęci:) Napewno coś napisze o moim orbitreku jak minie trochę czasu, bo narazie mam go jakieś 2,5 tygodnia. Wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam 55 min. Mam jeden problem mogłabym ćwiczyć dłużej ale strasznie gorąco mi w butach, a bez niewygodnie, poradzicie jakiś sposób na taki problemik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacunek - Thomas_27 dla pomyslu, ja barzo chetnie sie dolacze do wymiany uwag :) a i mam pytanko do jesica_pl - po ile ćwiczysz i czy codziennie ? ja na razie robie codziennie 20 min, nie daje rady więcej, a jedyny efekt to napięcie mięśni :) i ich powiększenie ... ale cóż wasze słowa trzymają mnie przy motywacji pozdrawiam chudnących orbitrekowców :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrguba
wow, Thomas jestem pod wrażeniem !!!!!!!!!! Nie było mnie w biurze jakieś trzy godziny ( bo niestety jestem w tym gronie ludzi , którzy dzisiaj pracuja ) i pojawił się temat na Twojej stronce nie tylko dział "diety"ale i już zawartość!!!!!!!! Szybki Bil z Ciebie !!!!:) pozdrawiam i życzę wszystkim fanom trekusia zdrowych ,wesołych świąt Wielkiej Nocy bez nadmiernej ilości kalorii:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~kogel-mogel - napisz parę zdań na temat Twojego orbitka w mailu do mnie a wstawię go na naszą stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 83
witam wszystkich zatwardzielców, otóż od 4 dni mam orbitreka w domu. Maxxus model cardiomaxx CROSS S100, szukam pomocy!!!! czy ktoś posiada takiego orbitreka, nie posiadam instrukcji, chciałabym sie poradzić jak zmieniać programy w czasie jazdy aby szły kolejno. Narazie ćwicze ale po zakończeniu jednego programu włącza sie automatycznie ten sam i tak wkółko :(.Musze sie zatrzymywać przełączać na drugi program a zegar i inne liczniki zeruja mi się. Pozatym chchiałabym wiedzić po ilu dniach widac efekty? to chyba standardowe pytanko :) i z jaka intensywnościa powinnam ćwiczyć (minuty). Bardzo pomaga mi to forum, chyba jako jedyne - mało sie pisze w necie o tej "dyscyplinie". Pozdrawiam, czekam na jakąkolwiek odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy to robicie, że spalacie 400 kcal w 40 minut, czy nawet 200 kcal w pół godziny, ja muszę ostro zasuwać przez conajmniej 60 minut aby licznik mi pokazał 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~monika555 - w linkach jest stronka z kalkulatorem który oblicza odpowiednie tętno ;) Pozdrawiam www.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wysyłać opinie o orbitreku?Na Twojego maila Thomas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×