Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Byłam na weselu,jadłam dużo pyszności ale z umiarem,jednak mało tego nie było i udało mi się nie przytyć :) Aż sama sobie się dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ten tańszy, zaa 500 zł, ponieważ niewiele się różni, a krucho u mnie teraz z pieniędzmi. Na lekarzy wydaję tyle, że głowa boli. Ja jestem wysoka, ale jak weszłam na ten mniejszy to było mi ok. Ja potrzebuję orbitreka jako wstęp do ćwiczeń, i czasem na trening wyrzymałościowy. Myślę, że ten mi wystarczy. Do tego dopukię ławeczkę do ćwiczeń, bo ciężarki, maty, piłki i inne duperele już mam w domu i moja mała, domowa siłownia ruszy. Dobrze, że mieszkam w domu i mogę sobie takową urządzić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Ostatnio jechałam tak jak mi poradziła mamuśka82 i muszę powiedzieć że nie czułam się tak spełniona jak po każdym treningu nie byłam nawet dobrze zmęczona.Chyba jednak pozostanę przy swoich tzn. 60min i 27,5km.Jestem też trochę ograniczona czasowo bo ćwiczę w pracy i tak brat pozwala mi wyjść na godzinkę na drugi sklep tam gdzie wstawiłam swoje cudo a dwie godziny to już byłoby małe przegięcie a w domu niestety nie mam możliwości bo jak wracam to moja mała pijawka jak się przyśsie do cycusia to już do rana następnego dnia mi nie popuszcza.Codziennie wchodzę na to forum i długo jeszcze będę z Wami bo pozostało mi do zrzucenia około 20kg. Będę pisać co tydzień o swoich osiągnięciach.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETI123
Cześć dziewczyny-jestem na tym forum nowa i mam do was pytanko. Powiedzcie mi czy ja jestem taka słaba czy ten orbitrek jest tak wyczerpujący?Daję radę tylko przez 10-15 minut na nim jeździć a jak skończę to już na nic nie mam siły,a nogi to mam jak z waty. Powiedzcie mi czy przy takim krótkim czasie treningu (codziennie)jestem w stanie schudnąć?A i dodam że jeżdżę na najmniejszym obciążeniu(skal od 1 do 8-ja niestety tylko na 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrek
Witam drogie Panie mam w ofercie ORbitreki oraz inny sprzet fitness na kazda kieszene . Sprzet nowy magnetyczny oraz elektro-magnetyczny . Cena od 420 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitrek
Pytania gg 115672 lub 665878553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena13
BETI123 to, ze początkowo wytrzymujesz tak krótko jest całkowicie normalne. Co prawda ja też jestem tu nowa, ale przeczytałam całe to forum i wiem już co nieco :) zresztą od ponad 2 tygodni jestem posiadaczką orbitreka. Przez tydzień jeżdżenia po pół godziny na 1wszym obciążeniu schudłam ponad 0.5 kg :) Mnie taka utrata wagi cieszy. Powolutku do celu, tym bardziej, że do zrzucenia mam tylko około 3 - 4 kg:) a podkreślę, że żadnej diety nie stosuję. Jeśli chodzi o obciążenie to jeżeli chcesz schudnąć, to koniecznie jeździj na najmniejszym obciążeniu. Jeżdżąc na większych wyrabiasz mięśnie, a nie spalasz tłuszcz.. czy jakoś tak no :P jak źle mówię, to niech weterani mnie poprawią :) natomiast mnie tu dłużej nie było, bo byłam na Mazurach. 5 dni bez orbitreka i pofolgowałam sobie z jedzeniem i byłam pewna, że przytyje - a tu suprise :D nawet grama nie przybyło :D suuper :) dziś już 45 minut :D więc coraz dłużej :) więc Beti123 - Ty też się nie poddawaj - z czasem będziesz jeździła tak długo że łohohoho :) bo kondycja Ci się wyrobi. Ja już widzę że moja jest duuużo lepsza - np wcześniej biegając tak normalnie, to po 10 minutach zdyszana stawałam, a teraz jak byłam na Mazurach, raz poszłam biegać do lasu i bez żadnej zadyszki 20 minut biegałam bez przerwy:) dla mnie to sukces :) małe a cieszy. Więc wszystkim mówię - WARTO :D i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Dziś jest wtorek dzień w którym się ważę i przez ostatni tydzień schudłam 1kg.Jestem trochę zawiedziona bo ostatnio przez tydzień zeszło mi 2kg a teraz myślałam że będzie więcej bo zafundowałam sobie spodenki neoprenowe.Pocieszam się tym że naprawdę bardzo dobrze się czuję w tej chwili ważę 80kg a czuję się jakbym ważyła 60kg.Zawsze chudnięcie szło mi szybciej bo do ćwiczeń dochodziły diety,a teraz karmię córunie i muszę coś pojadać. Ćwiczę dwa tygodnie 3kg. za mną ,jeszcze do zrzucenia 20kg.przeliczając 1kg.tygodniowo to 20tygodni ciężkich ćwiczeń,ale jestem uparta i dam radę motywuje mnie fakt że we wrześniu wyjeżdżam na wakacje no i mam przystojnego męża przy którym muszę jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna29
Witam, jesten nowa, i wczoraj wlasnie rozpoczelam cwiczenia z orbitkiem. Czytalam troche na tym forum i przyznac ze efekty ktore opisujecie sa niesamowite - mam nadzieje ze u mnie tez tak zadziala. Wczotaj cwiczylam 2 x po 10 min, i te drugie 10 to juz na resztkach sil.. kondycja straszna ;/ a jak tak poczytalam ze dziewczyny jezdza po 60- 80 min naraz to az sie przestraszylam ze ja tak nie dam rady.. mam nadzieje ze z czasem jednak uda sie. Mam tylko jedno pytnie - czy takie coagle 60-80 min nie jest tla Was monotonne - tego sie najbardziej boje ze to monotonia mnie pokona i juz zapał, który mam teraz minie. Doradzcie - czy cwiczycie tylko na orbitku i to daje takie efekty czy tez robicie jakies dodatkowe cwiczenia ? trudno u mnie z dieta - lubie jesc ale chyba bede musiala tez zastosowac. chcialabym zgubie jakies 6-7 kilo, a w zasadzie nie tyle o wage mi chodzi co o centymetry.. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna29 ja zaczynałam od 7 minut i spokojnie z czasem pomału sama będziesz widziała że możesz jechać dłużej,a monotonia to mi przy ćwiczeniach nie grozi mp3 na uszy lub filmik i czas leci.Ja diety nie stosuje żadnej tylko zamieniłam na stałe chleb jasny na ciemny i ograniczam ziemniaki i zastepuje je ryżem,no i co dla mnie straszne to nie jem raczej słodyczy (tzn.sie staram ia jeżeli to nie przeginam z ich ilością).Powodzenia i sukcesów życze :))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna29
mamuśka82 - dzieki za słowa otuchy ;) ja tez mam duży problem ze słodyczami - uwielbiam je i to dla mnie najgorsze ale musze sie postarac. Własnie się zbieram zeby zaczac cwioczyc - wiec wsiadam i cwicze ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_p_1981
chcę sobie sprawić orbitrek magnetyczy proszę was o pomow w wyborze jaki mam sobie kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka 9
Hej dziewczyny:) od 4 dni jestem dumną posiadaczką orbiego-BE 6910.swietny,polecam wszystkim!:) Jak narazie cwicze 15 min ale to juz za mało,dzisiaj wogóle sie nie zmęczyłam,więc od jutra zwiękaszam do 20 min:) Mam już dośc mojej wagi,chce sie lepiej czuć psychicznie bo samoocena przy nadwadze za wysoka nie jest ;/ Waże teraz 73 kg przy 162 cm,zaczęłam cwiczenia i przez 3 miesiące chce zrzucić ok.12 kg,wreszcie musi sie udac!!!:) Pilnuje dietki,zastanawiam sie nad braniem L-karnityny,co o tym myslicie? Trzymam kciuki za wszytkich zmagających sie ze swoim ciałem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka 9
Madzia-polecam Ci BE 6910 Body Sculpture,jest świetny,wogóle go nie słychać,bardzo płynna jazda,mnóstwo programów treningowych do wyboru,bardzo solidny orbiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Dziś pokonałam swój rekord 90min. 40km i 920 kalorii dałabym radę dłużej ale czas nie pozwolił. Moja recepta na monotonię to pierwsze co to zakrywam licznik bo jak się patrzę to strasznie mi się czas dłuży,drugie co mi pomaga to słucham radia ZET i liczę piosenki trzynaście lub czternaście to jest godzinka jedna, druga piosenka i czas szybko leci.POZDRAWIAM WSZYSTKICH i TRZYMAM KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christopeit sport leszno
Drogie Panie trening powyzej 60 min w poczatkowym okresie zdecydowanie nie polecam . LIczy sie systematycznosc treningu , trening przy odpowiednim tetnie treningowym Jak wiemy max tetno osoby cwiczacej mozemy obliczy ze wzoru 220 - wiek = co daje nam informacje dotyczyzce maxymalnych mozliwosci naszego organizmu. Tetno treningowe w zaleznosci tez od organizmu klaruje sie na poziomie 130-150 u/m . Zdecydowanie polecam pilnowanie diety systematyczne treningi , nie przejadanie sie , małe posiłki a cześciej .Pieczywo ciemne , ryz ,warzywa ,owoce, Rowniez do ORBITREKA Warto dozyć ćwiczenia siłowe ( ciezarki ) które również pomoga wyrzeźbić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
dziewczyny glowa do gory na poczatku zawsze sa trudnosci ja przejezdzalam 5 minut i stopniowo zwiekszalam o 5 w tej chwili jezdze 50-70 minut w sobote i niedziele przerwa zeby miesnie sie nie przyzwyczaily jak na razie efekty sa odchudzam sie juz 3 miesiace i zgubilam 15kg dieta 1000(ale jak mialam siezkie dni pozwalalam sobie ale na drugi dzien wracalam do diety) w biodrach mniej o 12 cm w udzie mniej o 8cm w pasie 12cm mniej w ramieniu 3cm mniej wiec powodzenia i glowa do gory wazne aby w chwilach zwatpienia sie nie podawac pozdrawiam goraco i cieplo i zycze wytrwalosci a przede wszystkim systematycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
GRATULACJE DLA SPREZYNKI dziewczyny piszcie o swoich osiągnięciach to bardzo mobilizuje do dalszych ćwiczeń.Ja mam dopiero za sobą 4kg po 2,5 tygodnia ćwiczeń pozostało mi jeszcze 19kg i wierzę że mi się uda szczególnie wtedy kiedy czytam że ktoś schudł 15 czy 20kg. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Hej kobietki!Moim najgorszym wrogiem jest odstajacy brzuch i boczki.Nogi mam szczuple,tak samo rece....Posiadam orbitka od roku i po dlugim czasie zaczelam na nim cwiczyc od poniedzialku-od 25 do 35 zalezy od tego ile dam rade ;).Nie stosuje zadnej diety,poprostu staram sie jesc mniej i nie jesc wieczorami.Czy mimo tego uda mi sie schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena13
jestem przekonana, że się uda :) zrównoważona dieta, nie przejadanie się, nie jedzenie wieczorami i woda! koniecznie dużo wody - kiedyś nie piłam - a teraz od 2tyg codziennie co najmniej 1,5 litra i czuje sie znakomicie - jakoś tak rześko, zdrowo i lekko :) do tego systematyczne ćwiczenia i ... niestety - mimo wszystko ograniczenie słodyczy - ale można się od nich odzwyczaić - naprawdę - kiedyś nie mogłam bez nich żyć - a teraz - tylko jem od czasu do czasu - okolicznościowo u cioci na imieninach :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bei
Hejka Odpoczywam od orbitrek- przesiadłam się na Leg Magic:)- taki z allegro za 120 pln..na orbitreku jeździłam już po 16 km na 7mce, na Leg M zrobiłam 30 ślizgów i poczułam ogien w udach- zaczęły pracowac inne mięśnie..wchodzę po minutce trzy, cztery razy dziennie od tygodnia- na efekty poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_p_1981
wczoraj zamówiłam sobie orbitrek jak przyślą zobacze jakie będą efekty:) narazie jestem na diecie jezdże do dietetyka i przez 5 tyg. schudłam 10kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od marca zaczęłam ćwiczyć ale nie regularnie,i jadłam ostrożnie pozwalając sobie na różne smakołyki. ważyłam 76kg, w tej chwili 70 kg ważę. w czerwcu dam sobie wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
jak mozna bylo zlikwidowac forum???????????????????????????????? jestem obuzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie skomentuje bo pewnie bym dostała upomnienie :/ Jednym słowem chamstwo i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
DZIEWCZYNY O CZYM WY PISZECIE JAKIE FORUM???? TO FORUM MA BYĆ ZLIKWIDOWANE NIECH KTOŚ NAPISZĘ BO NIE WIEM O CO CHODZI>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena13
no ja też nie wiem... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziak79*******
O co chodzi ? dlaczego forum jest zlikwidowane ?Rikora - bywalas tam-moze wiesz coś wiecej ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek zlikwidowal nam forum bo cos sie jemu nie podobalo i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×