Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość tanacross
Witam posiadaczy orbitreka BOODY SCULPTURE BE 6910 i nie tylko. Witam wszystkich pozytywnie nastawionych do spalania kalorii. Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką BOODY SCULPTURE BE 6910. Sprzęt ten kupiłam w sklepie www.fitness-sport.pl a transakcja odbyła się sprawnie i profesjonalnie. Ponieważ orbitrek trafił do mnie " w kawałkach" złożenie jego zajęło mi około dwie godziny. Nie zniechęcona wskoczyłam na niego i jazda. Na początek 20 minut, przy obciążeniu 2. Jakie wrażenie? hmmm... super. Jest tylko mały mankament. Z lewej stony koła zamachowego, w trakcie pracy coś skrzypi. Być może dlatego, że jest nowy i jeszcze nie "rozgrzany". A może coś trzeba przesmarować? Druga sprawa to komputerek. Nieco skomplikowany. Jeszcze nie doszłam o co w tym wszystkim chodzi. Instrukcja mało czytelna. Jeśli ktoś z Was posiada ten model orbitreka to proszę o pomoc. Wszelkie porady, instrukcje mile widziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
witajcie ja wczoraj po dwutygodniowej przerwie przejechalam 65 minut ale predkosc mialam slaba 18km ale jak po takiej przeerwie mysle ze nie jest zle a co do sukcesow mniej o 13,5kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
ps a co do usunietych postow thomasa-jednym slowem swinstwo i chamstwo tyle pomogl nam i na wiele pytan odpowiedzial pozdrawiam orbitrowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Cześć KUPIŁAM!! Zdecydowałam się!! Pojechałam do makro i kupiłam KETTLERA VERSO 107 koło 12kg. Polecam wszystkim super sprzęcik.Na allegro taki kosztuje ponad 1400 z wysyłką a ja w makro zapłaciłam 1096,00.Jak zastanawiałam się nad kupnem ogbitreka na początku miałam przeznaczone 400zł i poćwiczyłam na takim i radzę wszystkim poczekać z kupnem odłożyć trochę więcej kasy i kupić coś lepszego.Jestem bardzo zadowolona.Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem orbitreka i myśli KUPIĆ cz NIE KUPIĆ to ja piszę tym wszystkim KUPIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM . Pochwalę się jeszcze swoimi osiągnięciami dziś jechałam godzinę 25km i spaliłam 550kalorii Nie wiem czy to możliwe ale strasznie się spociłam nawet jeżeli ten licznik kłamie to nawet i dobrze bo to mnie bardzo mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc wszystkim ,fajnie ze przybywa nowych osób -jak miło słyszec entuzjazm w głosach [bo mam nadzieje ze jest to troche i nasza zasługa ze ktos sie zdecydował na ten sprzet-wiele osób sie dzieli swoimi doswiadczeniami i osiagnieciami ] i bardzo dobrze ,karmiaca mamo ja tez kupiłam orbiego w sklepie gdzie mogłam go dobrze obejrzec i przetestowac i jestem bardzo zadowolona a mam go 2 mce i nawet go nie dokrecałam ani nie smarowałam a cwicze codziennie -pomysł EWCI28 jest tak rewelacyjny ze moge sobie troche odpuscic i tak sa efekty -tydzien ponad kilo ,ale oczywiscie nie bierzcie ze mnie przykładu ,tylko cwiczcie systematycznie [beda piorunujace efekty] ciesze sie razem z wami i trzymam za wszystkich kciuki -ja juz wiem jaka to frajda jak znajomi mówia ze super wygladam i jestem kilka lat młodsza -bo przeciez nie tylko gubimy tłuszczyk ale dzieki temu ze pije sie przy cwiczeniach duzo wody -skóra jest napieta i bardzo sprezysta -kochani same plusy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitrekomaniacy ja mam dzionek zaliczony:80min. , 27,9km. , 786cal. , prędk.22-23km/h. a wam jak poszło piszcie :)))))))))))))). Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
mamuśka82 no to super trening ja jeszcze nie zamówiłam bo mi sie dzidzia pochorowala i nie bylo czasu ale w przyszlym tyg. na 100% zamawiam i ruszam do boju z kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję dziewczyny za poparcie ;) Wszystkich pozdrawiam i zapraszam na naszą stronę www.orbitrek.com.pl mamy też swoje forum, gdzie nikt nikomu nie usuwa postów Pozdrawiam i życzę powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka_2008
witam jakis czas temu trafilam na to forum czego efektem byl zakup orbiterka :-)) posiadam go od ponad 2 tygodni, narazie zadnych zmian wagowych na lepsze jednie co to samopoczycie chociaz i to juz powoli obraca sie na gorsze (z powodu braku widocznych zmian) w sumie to czuje sie ciezsza i wieksza ;/ ogolnie fajnie mi sie cwiczy na tym sprzecie tylko strasznie nudno, nie jestem tak zmeczona co juz nie moge sie doczekac az minie wyznaczony czas, ktory strasznie sie dluzy. napiszcie co robicie zeby wam czas szybciej zlecial :) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
lilijka - nie uwieżysz, ale ja czytam podczas treningu. Zasłaniam sobie cały wyświetlacz książką, najlepiej taką, żeby się dobrze otwierała (na wszelki wypadek mam jeszcze spinacz) i jak się zaczytam, to bardzo się cieszę gdy zaczyna mi pikać, że koniec treningu. Też kupiłam orbitreka pod wpływem tego forum, też nie miałam długo efektów w kg, ale powoli się to zaczęło zmieniać - najpierw w centymetrach, później poszły kg i teraz jestem szczęśliwą kobietą (po 3,5 mies.) Tym bardziej, że moja kondycjajest o niebo lepsza. Ćwiczę codziennie 60 min, 20 km, 380 kcl, na 2 stopniu obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka_2008
super wyniki ja zaczynam powoli od okolo 30 min dziennie na 1 obciazeniu ale wiesz z ta ksiazka to niezly pomysl :D ogolnie uwielbiam czytac wiec .... czemu by nie polaczyc przyjemnego z pozytecznym :-) juz probowalam sluchac muzyki i ogladac film ale nie zawsze jest cos fanego do obejrzenia ;p chyba wyprobuje czytanko dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena13
witam Wszystkich :) doszłam do 36 strony tego forum, ale jakoś dalej nie mogę się zebrać żeby czytać :P zresztą już tak strasznie chciałam włączyć się do dyskusji, ponieważ od 3 dni jestem szczęśliwą posiadaczką orbiego, którego kupiłam na allegro za 470zł..boje sie trochę, że mi może krótko posłużyć, ale pocieszam się, że wielu z Was kupiło w podobnej cenie i jesteście zadowoleni :) w ogóle to dzięki temu forum zdecydowałam sie na zakup tego sprzętu :) i teraz chciałabym włączyć się do dyskusji, żeby mieć motywację do ćwiczeń i wsparcie z Waszej strony :) zawsze jest łatwiej kiedy można się z kimś, kto w podobny sposób dąży do celu, dzielić swoimi sukcesami - bo mam nadzieję, że takie będą :D nie jestem osobą zbyt grubą, ale mam śmieszną budowę - szczupłe nóżki, uda, biodra, ramiona, ręce..a jedyne co mi przeszkadza to brzuszek i boczki od jakiegoś czasu:P - ale one już znikają dzięki ćwiczeniom na ławeczce do brzuszków :) i teraz mam zamiar dołączyć orbiego, aby efekty były lepsze - zresztą chcę jeszcze prócz zrzucenia około 3 - 4kg , ujędrnić ciało i wzmocnić kondycję :) mam nadzieję, że mi się to uda :) pozdrawiam serdecznie Wszystkich i życzę samych sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie. Po dwóch tygodniach przerwy jazdy na orbitreku znów ćwiczę codziennie. Niestety, kondycję mam nienajlepsza i udaje mi się tylko przejechać 20 km w ciągu godziny. Fajnie, ze pojawia się tu coraz więcej ludzi i nasz wątek nie zginie :) Szkoda, ze wycieto kilka stron, przeciez nie klepiemy tu o głupotach...:( Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamane_serce_
A co myślicie o tym? http://www.decathlon.com.pl/PL/product_8015945-10521361/ Ja uważam, że oribtreki są świetne. Kiedy chodziłam na siłownie wystarczyło 20 minut porządnych ćwiczeń, potem brzuszki na ławeczke i kilka ćwiczeń z hantelkami by w 3 tygodnie wyrzeźbić ciałko! Teraz szukam czegoś do domu, bo nie mam czasu na wychodzenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamane_serce_
A co myślicie o tym? http://www.decathlon.com.pl/PL/product_8015945-10521361/ Ja uważam, że oribtreki są świetne. Kiedy chodziłam na siłownie wystarczyło 20 minut porządnych ćwiczeń, potem brzuszki na ławeczke i kilka ćwiczeń z hantelkami by w 3 tygodnie wyrzeźbić ciałko! Teraz szukam czegoś do domu, bo nie mam czasu na wychodzenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamane_serce_
20 minut ostrej jazdy na orbitreku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Mam pytanie do mamuśki82 czy te 110minut robi bez przerwy bo ja jeżdżę 60 min.robię 27km i jestem skonana może dlatego że ćwiczę dopiero od tygodnia. Mam jeszcze jedno pytanie do kogoś kto się trochę na tym zna nie wiem jak najlepiej ćwiczyć żeby schudnąć a żebym nie była za bardzo umięśniona nie wiem na którym poziomie w tej chwili ćwiczę na jedynce 60min 27km. Proszę o pomoc i odpowiedź troszeczkę nie mam czasu czytać tych wszystkich stron a podejrzewam że bym znalazła odpowiedź na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jade w całości non stop,jedź na jedynce i nie o prędność chodzi ,ale o twój puls i czas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie przebrnełam przez cały topik bo mi sie szczeze nie chce len jestem :D ale od dzis jestem posiadaczka orbiterka :) Dziewczynki powiedzcie mi na co on jest własciwie dobry ? co spalam cwiczac na nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arej
Witam dziewczyny mam bardzo fajne i tanie i ciche orbitreki na sprzedaz w roznych kolorach Zainteresowane prosze pisac gg 1156721 lub kom 665878553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena13
hej :) zarejestrowałam się na tamto forum ale jakoś nie mogę się w nim połapać :P ja jestem po prostu zachwycona tym sprzętem! mam go od 6 dni..pierwsze 5 ćwiczyłam 30 min ale za szybko jechałam i nie sprawiało mi to przyjemności. A dziś jechałam bez niczego 40 min - bo wolniej - i czułam się genialnie :D a co najlepsze - już 0.5kg (nawet ciut ponad :P) za mną :D hihihi :) mam pytanko do Was - co do tej prędkości właśnie.. rozumiem, że lepiej wolniej a dłużej ? ja tak dziś trzymałam około 25km/h..wcześniej 30 i ponad i bardzo się męczyłam. Jak Wy jeździcie? w ogóle to bałam się że waga zacznie mi wzrastać jak niektórym ale na szczęście już spada. Ale to chyba dlatego ze ponad tydz przed orbitrekiem ćwiczyłam na ławeczce do brzuszków na której paradoksalnie pracowały mi bardziej nogi niż brzuch ( teraz wiem że dlatego ponieważ miałam złą pozycję) bynajmniej - wtedy mi waga urosła mimo mniejszego ciałka :P widocznie moje mięśnie się już wcześniej wyrabiały, więc teraz na orbitreku wzrost wagi mi nie grozi (OBY:P) więc do dzieła :D cieszę się niezmiernie że tu można się tak motywować. a ja Ci Karolinko nie powiem dokładnie na co pomaga orbitrek bo jestem tu nowa i sama muszę go jeszcze rozgryźć :P pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Dzięki za radę i chcę się pochwalić moimi pierwszymi osiągnięciami po sześciu dniach ćwiczeń i ograniczeniu jedzenia schudłam 2kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_btm
poprostu_karolina startujesz od 2007 r? bo w swoich celach masz 2007, a mamy już 2008 r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamane_serce ten orbi jest dobry,jeździłam na nim.Jest mocny,płynnie jeździ,nie ma problemu z oporem.Też chciałam go mieć. Tylko jeśli chcesz go kupić,jeśli jesteś osobą wysoką ,to przejedź się najpierw na nim w sklepie i zobacz czy rączki nie będą dla ciebie za nisko.Moja siostra ma taki i nie narzeka ale ona ma 160 cm wzrostu.Jest dla niej idealny.Ja mam 169cm i dla mnie był za niski. Kupiłam sobie ten http://www.decathlon.com.pl/PL/product_8043920-33488713/ i jest dla mnie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×