Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Jattaveien
Ewo28 - zieloną herbatkę możesz kupić w prawie każdym sklepie a już napewno w super/hiper markecie na dziale z herbatkami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Witajcie...Jattareien dzieki za podpowiedz jutro smigam po herbatke..w czoraj przezyłam szok...przejechałam zaledwie 3 min.i urwał mi sie pedał..od koła zamachowego szok!!!nie wiem moze braciszek mi da rade to zespawac..mam go zaledwie 3 miesiace i juz padł a gwarancji zadnej bo kupiłam uzywany na allegro,nigdy wiecej nie porwie sie na taki zakup...jestem załamana nie potrafie wieczorem sie cieszyc bo mi tak szkoda mojego Orbiego...na nowy nie moge sobie teraz pozwolic bo budowa domku w trakcie...szok jak ja wytrzymam jak sie nie da go zrobic...mmmm...pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia głowa do góry, na pewno da się pospawać :) A herbatkę... polecam Teekanee, ale skoro masz wydatki to równie dobra jest w Biedronce, jest jej dużo i niedrogo :) taka w zielonym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Jest jeszcze zielona herbatka o smaku opuncji figowej firmy Vitax :) Również w każdym markecie :) jeszcze nie próbowałam innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
witajcie super wątek i duzo cennych info. ja też przymierzam sie do orbitreka czy ma ktos z Was ten http://www.orbitrek.com.pl/sprzet/09.html a jak z brzuszkiem u tych co gubia kg na orbitreku? ja mam do zrzucenia 10-15kg, i mam nadzieje ze w ciagu roku uda mi sie to osiągnąć ale narazie robie rekonesans i nie moge sie zdecydowac ktory kupic może coś doradzicie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim :) zalazlam najlepszy sposób a ćwiczenie, przynajmniej dla mnie, czas upływa bardzo szybko :) obecnie jestem na fali \"Chirurgów\" włączam płytke i moge jechac ponad godzine nawet, efekt wieczorem godzinka i nawet o 6 wstalam na kolejny odcinek :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola24
Mysle, ze kazdy cos tam oglada podczas ciwczen, bo przeciez nikt by sie nie gapil w sciane ;P No chyba, ze ma piekna fototapete i wyobraza sobie, ze biegnie po lesie ;) Ja zazwyczaj cwicze na serialu "Przyjaciele" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam wczoraj dopiero miałam w planach wcześniej ,ale niestety wypadło mi kilka spraw do załatwienia i wieczorkiem już nie miałam na nic siły.Więc wczoraj pierwsze orbitowanie po przerwie wynosi:70min. , 23km. , prędk.20-21km/h. :))))))))) . Od nośnie usunięcia postów Thomasa to uważam to za chamstwo i ogulnie nie smaczne posunięcie,ponieważ dużo wypowiedzi Thomasa pomogło wielu początkującym w tym temacie i były bardzo przydatne.Więc drodzy maderatorzy \"GRATULUJE\" pomysłowości i ogólnej głupoty :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Margola24 tylko że sztuką jest zaleźć coś dzieki czemu chce Ci się zerwać o 6 rano, zwlaszcza jak sie ktos tak szybko nudzi jak ja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny28
mam pytanko odnośnie folii ;) bo się owinęłam dzisiaj, ale wszystko mi zjeżdżało. macie jakąś technikę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Penny28 scisnij sie nia na maxa i nie bedzie zjezdzac..ona sie troche rosciagnie przy cwieczeniach..a jaka Ty masz tą folie???do pakowania na takiej długiej rolce..?i kilka krotnie sie owin nie załój jej haha pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
a czy mozecie powklejac linki do Waszych orbitreków, widzialam ze juz wklejaliscie ale nie otwieraja sie juz te linki... thomas gratuluje takiego sukcesu a ile Ci zajelo zrzucenie 20 kg?? pozdrawiam i dalej szukam orbiego i boje sie zebym za dlugo nie szukala bo staracę zapała do cwiczeń więc trzymajcie za mnie kciuki w szybkim podjeciu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://sport.sirco.pl/produkt/71/ORBITREK%20DO%20150KG.html A to mój (zadowolona na maxa) --- Normalnie szlag człowieka bierze... W Teleświecie wyczytałam: Trzeba spacerować szybkim tempem, najlepiej w takim, żeby nasze tętno utrzymywało się na poziomie 130 uderzeń na minutę No goopoty takie, że człowiek ze stołka spada... Dla mnie 130 to 65% maksimum, a dla 50-latka aż 76% czyli za dużo... Ach nie ma to jak amatorskie artykuły. Dlatego do wszystkich, którzy chcą kupić orbitreka albo szukają efektywnego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów; SZUKAJCIE PEWNYCH ŹRÓDEŁ, DOBRZE OPISANYCH, NAJLEPIEJ TYLKO SPRAWDZONE METODY a nie jakieś bzdury z palca wyssane albo niedoczytane skopiowane z innych portali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
do Groobej - chyba mamy sprzęt od tego samego sprzedawcy, tylko ja nie kupowalam ze strony ale z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
na jednym z forum odchudzających uczestniczki wymysliły, aby objechać dookoła kulę ziemską i założyły akcję równik. polega to na tym, że dodaje się poszczególne przejechane kilometry, przebiegnięte/przepłynięte itd, codziennie, a ostateczny cel to 40 000 km. czy to możliwe? spróbować warto. na www.tickerfactory.com można załozoyć suwaczek i zliczać kilometry, ja tak zrobiłam, liczę od wczoraj. co wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penny28
właśnie jestem po 17 km, 40 min jazdy. oczywiście zafoliowana. z ulepszeniem. przed zafoliowaniem tyłka intensywnie wcieram balsam wyszczuplający. efekt zadziwiający. mam orbitreka 3 tygodnie, a mój cellulit drastycznie zanika. jeśli chodzi o balsam, to używam takiego taniego z biedronki za 5 złotych. na takie eksmeprymenty nie ma co wydawać kasy w balsamy za 30zł. sprawdziłam, efekt taki sam jak ten tani. balsam nie wyszczupli, ale pomoże pozbyć się cellulitu. wyszczuplić mogą ćwiczenia i dieta. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=741 - to ten sam, z ekstraktem z bluszczu, PharmaCf produkuje go dla biedronki i innych supermarketów, oraz w serii 4 pory roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
grooba a jaki to jest model orbiego ten do ktorego dałas link??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
mama5 ...Ładny,parametry dobre :) Wąziutki w porównaniu z moim. Te listwy pod pedałami wydają mi się trochę krótkie, ale może to tylko złudzenie (zdjęcia potrafią zmylić),ale gdyby nie to osoba ćwicząca na nim miałaby blisko siebie rączki i gdyby miała długie ręce mogłaby mieć nie wygodnie. Ja swój zobaczyłam najpierw w sklepie,mogłam wypróbować,ocenić czy jest dla mnie i jestem bardzo zadowolona :) To mój: http://www.decathlon.com.pl/PL/ve-570-33488713/ Nie ma może tylu programów ale praktycznie z nich nie korzystam.Jeśli chodzi o wagę koła to moje ma 6kg ale miałam takie co ma 8kg i nie widziałam różnicy na korzyść tego 8kg.w sumie płynniejsze ruchy mam w moim z 6kg. Zupełnie inna jazda Miałam taki: http://www.fitness-sport.pl/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=376

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Ten mój ma na co dzień koło przy podłodze i tylko tu na zdjęciu w górze by pokazać tę opcję.ma trzy stopnie wysokości koła.Jak będę chciała popracować intensywniej nad górną częścią ciała wtedy ustawiam koło na najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Ja teraz szukam sobie prawdziwego roweru :) Zamierzam robić sobie wycieczki w jakieś ciekawe miejsca w wolne dni :) Na szczęście mam chętne istotki do tych wycieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
ula.uw dziękuję za odpowiedź, ja właśnie chciałam kipuć ten co ma 8 kg koło (Twój drugi link) ale jednak zostane przy ty ktory wybrałam. koresponduję z osobami ktory włąsnie ten kupily i są zadowolone więc chyba dziś go zamówie, yuupiii do tego fat burner i spodenki neopronki i jazda...juz sie nie mogę doczekac...pozdrawiam wszystkich orbitmanaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Mam 32 lata.Jestem mamą 3 letniego synka i 14miesięcznej córeczki którą karmię piersią i i jak narazie nie myślę o tym żeby przestać,tylko bardzo boli mnie fakt że aż tak mi się przytyło ok.20kg. Wzrost 169 wada 83kg.Już prawie zdecydowałam się na kupno orbitreka ale nadal się waham boję się że nie wytrwam ,że waga będzie mi rosła zamiast spadać.Nie ktoś podtrzyma mnie na duchu i powie co mam robić kupić czy nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
Zastanawiałam się jeszcze czy orbitrek czy air walker gazelle jest dużo tańszy.Czy oba mają takie samo działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSabina
Cześć dziewczyny! Piszę do Was, bo potrzebuję porady. Zamierzam skusić się na orbitreka, ponieważ tu i ówdzie coś mi zwisa :) Mam nadzieję, że nie skończy się na słomianym zapale. Pasowałoby troszkę zmotywować się i wzmocnić \"sflaczałe pośladki itp. :), bo wiadomo 8 godz. na tyłku robi swoje. Szczerze powiedziawszy to nigdy na takim sprzęcie nie ćwiczyłam i nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie. Poczytałam troszkę Wasze opinie i wiem, że koło zamachowe to tak minimum 8 kg. Poogladałam sprzęt na allegro i zupełnie głupieję. Ceny niektórych orbitreków mnie powalają. Nie chcę dawać kupę kasy, bo nie wiem czy nie będzie to kolejny \"mebel\" w domu. Pomóżcie, please. Jaki model polecacie, tak maksymalnie do 500 zł. Znalazłam coś takiego 2 w 1 - orbitrek i stepper w jednym, co o tym sądzicie?? Poniżej załączam linka. Bardzo proszę o radę, będę wdzięczna za Wasze cenne uwagi. Pozdrawiam :) http://www.allegro.pl/item356519859_orbitrek_stepper_2_w_1_dla_wymagajacych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ssabina że to szajs, bo się ponoć luzy zaczynają robić przy częstym zmienianiu stepper/orbitrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiad
jakie kolo zamachowe do orbitreka ?? czy im wieksze tym lepiej czy takie6 kg wystarczy zeby byly efekty cwiczen ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny28
ja mam 6kg i to zupełnie wystarczy. jeżdżę na pierwszym obciążeniu, bo na reszcie nie daję rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola77
Czesc wszystkim kobietkom i nie tylko.Jestem nowa,ale bardzo chetna pozbyc sie oj wielu kilogramow.Mam juz zamuwiony sprzecik,ale musze dosc dlugo czekac,ale mam nadzieje ze warto.Tu na forum nie znalazlam nikogo kto milalby HAMMERA ZX2,to jest niemiecka firma,ale jestem ciekawa bycmoze waszych opini na jego temat.Zielona herbata polecam,mnie bardzo smakuje truskawkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×