Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Sprezynka
juz mnie wkurza ten caly administrator zwany olkiem na pozatku mu sie nie podobalo ze piszemy o wszystkim i pousuwal posty pozniej porobil dzialy ok ale teraz to po prostu swinstwo jestem zla cholernie dobrze ze nam jeszcze thomas zostal pozdrawiam dziewczyny wiem ze thomas cos zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_p_1981
od piątku mam orbitreka i narazie jeżdże po 10 minut:) ale masakra hehe nogi nieźle pulsują;] jest fajnie jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm24
Gość karmiąca mama
Chciałam się zapytać czy którąś z Was bolały kolana jeżeli tak to jaką macie receptę ,nie wiem co robić czy nie pójść do lekarza bo to staje się uciążliwe szczególnie chody mi przeszkadzają a mam ich trochę dziennie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
karmiaca mama zapraszam na www.orbitrek.com.pl tam dowiesz sie wielu rzeczy jak rowniez jest nasze forum orbitowiczkow zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
zapraszam na www.orbitrek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
nie ma za co Thomas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal77
witam witam naczytałem sie tu o orbitreku i pomyślałem ze sobie kupie. w związku z nadmiarem gotówki wybór padł na yorka x202. wczoraj go skręciłem i zrobiłem pierwszy testowy trening 2x5 minut na różnych programach. a kupiłem go po to żeby zrzucić pare... kilogramów, a mianowicie około 20. zobaczymy jak mi to wyjdzie. narazie po pierwszym razie ciekło ze mnie. dzisiaj bolą mnie troszke nogi. no i musze sie przyzwyczaic do ruchu nóg bo mi to narazie koślawo wychodzi czasami odrywam pięty i na palcach idę. poczekamy na pierwsze efekty. dzisiaj znowu po pracy trening. no i mam nadzieje schudnąć. 1x w tygodniu ważenie jak bede w domu bo teraz delegacja no i zobaczymy. a i od czasu do czasu to wpadne i cos napisze jak mi zapał nie ostygnie... pozdrawiam wszystkich zapalonych orbitrekowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupur30
witam czy jest możliwość rozbudowania ramion aby nie było ' obwisłych i flakowwatych'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiab
witam wszystkich -od paru tygodni czytam sobie forumno i stalo sie-kupilam sobie orbitreka firmy CHRISTOPEIT SPORT model EL5-wczoraj jechalam.....2 minuty i prawie spadlam z maszyny ZENADA:)czy moze ktos ma podobna maszyne bo mam problem z instrukcja obslugi komputerka bo jakas ciemna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiab
witam wszystkich -od paru tygodni czytam sobie forumno i stalo sie-kupilam sobie orbitreka firmy CHRISTOPEIT SPORT model EL5-wczoraj jechalam.....2 minuty i prawie spadlam z maszyny ZENADA:)czy moze ktos ma podobna maszyne bo mam problem z instrukcja obslugi komputerka bo jakas ciemna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Socho
Cześć, chciałabym się od Was dowiedzieć, gdzie można kupić orbitreka KETTLER Verso 107? I jeszcze jedno, jeżeli ktoś taki model posiada, to czy jest on godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Socho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktamjednacwiczaca
Cześć ja mam Orbitreka Kettlera Verso 307 na 107 się nie zdecydowałam koszt 1600 zł w makro. Otóż mogę rzec, jest cichy, świetny wyświetlacz, świetne probramy. Nie wybrałam 107, bo ruch na niej w porównaniu z 307, to jak spacer gejszy. Im płynniejszy ruch, tym lepiej, im większe koło tym lepiej, im cięższe koło tym lepiej, no i 107 ma ręczną regupacje obciązenia, ja wolę elektroniczną. Polecam verso 307 zdecydowanie 500 zł więcej, no ale lepsza jakość cwiczenia. Cwiczę drugi tydzien 15 min rano i 15 min wieczorem. Narazie nie wiem czy widać efekt, bo nawet specjalnie się nie męczę, ale słyszałam, że lepiej dodawać sobie minut, niż z grubej rury od razu 30 minut ćwiczyć. Także za miesiąć sie wypowiem czy widzę różnice. Chcę zrzucić 5kg i ujędrnić ciało. Momentem przełomowym było, jak mi ulubiona spódniczka w zamku pęłka przy siadaniu!!!!!!!!!! No szczyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvi
Hej dziewczynki! Ja mam orbitreka firmy Kettler i jest bardzo cichutki, do tego super wyświetlacz. Wymarzony sprzęt do cwiczeń. Na początek zaczynałam od 15 min raz dziennie przez tydzień. W następnym tygodniu o 5 min dłużej itd. Jeśli chce się pozbyc obwodu ud to obciążenie musi byc minimalne a jeśi ktoś trenuje na przyrost masy to należy podkręcic. Ja modeluję sylwetkę więc mam minimalne obciążenie i mówię Wam - TO DZIAŁA. EFEKTY SĄ FANTASTYCZNE! POLECAM TO URZĄDZONKO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irina 599
Czesc ja mam kettlera verso 107 sprzet jest fantastyczny ,ruch płynny , koło zamachowe duże .Z bajerami nie kupowałam bo nie o to chodzi ,czytałam forum i wielu ma tanie modele i również sobie chwalą . Kupiłam go w makro za 1096zl.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitka33
witajcie Ja też chciałam kupić orbitka marki KETLER 107. Widzę, że ten orbittrek cieszy się też dobrą opinią. Na 307 brakuje mi kasy. Czy moze ktoś się odezwać kto dłużej ćwiczy na Ketlerze 107? Czy rzeczywiście jest on taki dobry? A pod orbitka nakładacie jakiaś podkładkę w celu ochrony podłogi? To juz nie są małe pieniążki, więc nie chciałabym ich wydać i być niezadowoloną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
jolitka 33ja mam kettlera 107 od 2 miesięcy ćwiczę na nim ja i mój mąż i ćwiczymy intensywnie jest cichutki żadnych stuków nic nie piszczy i fajnie się ćwiczy mocny i stabilny sprzęt polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolitka33
Dzięki za radę i podaną stronkę. Chyba zdecyduję się na tego Ketlera, tym bardziej, że będziemy cwiczyć na nim ja i mój mąż, który troszkę więcej waży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuleczka
do karmiącej mamy, ja też jeżdzę na pierwszym stopniu i robię 30 km w 60 minut, uważam, że to jest bardzo dobra metoda na schudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie tu nie było. Orbitrek długo stał nieużywany, najpierw czekałam prawie miesiąc na nowy pas (markowy tym razem), a jak już przyszedł zrobiła się ładna pogoda i całymi dniami nie ma mnie w domu. Ale od tygodnia orbi co drugi dzień. Obawiam się jednak, że stracone kilogramy to nie jego zasługa, a zmiany diety i sposobu żywienia. Thermo speed odstawiłam, nie schudłam przy nim ani kilograma :( a mam teraz 5 całych opakowań jeszcze po 90 tabletek, bo kupiłam zapobiegawczo hurtem mając nadzieję, że poskutkuje. Jak tylko skończę oczyszczanie jelita i organizmu, pewnie znów go spróbuję. Na razie pozdrawiam, (kiedyś pod nickiem groobaa czy jakoś tak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she_btm
Gość ayami
jaki warto kupic nie drogi i cichy orbitrek ? jaki mi polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariah
Dziewczyny bardzo wam polecam orbiego Body Sculpture 6910! Mam go do miesiąca,nic nie skrzypi,mega płynna jazda,wszystko regulowane za pomocą komputerka,dużo programów treningowych,ja akurat wykonuję interwały bo zależy mi i na zgubieniu sadełka ale też na super kondycji. Kosztował mnie prawie 1300 zł ale nie żałuję!:) Schudłam już 4,5 kg,ćwiczę jak narazie 20 min dziennie+80 brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
Mariah a któy program uzwasz?ja robie 40 mni. i 250 brzuszków co drugi dzień ,efekty juz widzę jedna jkczeka mnie długa jeszcze droga w walce z tłuszczykiem...Jak możesz napisz który program robisz bo mam tego samego orbiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×