Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Ja wracam po chorobie wieczorkiem klikne jak mi poszło po tej mojej przerwie;))))))).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprezynka
Witajcie ja dzisiaj wracam po dluzszej przerwie antybiotyk zakonczony wiec zobacze jak mi pojdzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zniknęły, bo \"szanowni\" moderatorzy postanowili usunąć moje posty od marca tego roku włącznie- za co dziękuję i pozdrawiam, tyle mnie tu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja rowniez dzisiaj wracam po prawie tygodiowej przerwie w cwiczeniach i w diecie .... wiecie przeprowadzka, sprzatanie. Ale dzisiaj znow zasiadam na orbitreka i mam nadzieje ze godzinke pociagne :) trzymajcie kciuki, jutro sie pochwale, mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja po malutku do przodu w niedzielę i wczoraj licznik wskazał ponad 10 km w 30 minut - jest coraz lepiej :) I muszę się Wam pochwalić - od soboty nie palę :) i wcale nie jest jakoś specjalnie strasznie (paliłam paczkę fajek dziennie). Pozdrowienia i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to czytałam, ale wcale mnie to nie podniosło na duchu :) i tak zamierzam walczyć, nawet jak to walka z wiatrakami :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Ale udaje się schudnąć i utrzymać wagę przez długie lata.Zwłaszcza przy aktywnym trybie życia.Czy jest sens przejmować się ilością komórek tłuszczowych? dostaną tyle tłuszczu na ile pozwolimy. Popatrzcie : "Do tych mało budujących wniosków naukowcy dorzucili jeszcze jeden: u osób, które przeszły odsysanie tłuszczu, liczba tych komórek wraca do punktu wyjścia już po upływie dwóch lat. I to nawet wtedy, gdy ludzie ci pozostają szczupli." ...pozostają szczupli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Z drugiej strony odkrycie to może być pocieszające dla osób,które w dzieciństwie były szczupłe a przytyły przez złe odżywianie dopiero później. Wynikałoby z tego, że nie maja dużej ilości komórek tłuszczowych.osoby te spalą tłuszcz i niby będą wolne? komórki nie będą domagały się więcej tłuszczu niż przed schudnięciem? Może ale jak sie nie zmieni sposobu żywienia niewiele sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Szkoda też,że nie określili w której fazie dzieciństwa ilość tych komórek miała się zakodować. Dzieciństwo : Jednym z podziałów tego okresu jest wyróżnienie 3 faz: * dzieciństwo pierwsze – od 1 roku do 3 lat * dzieciństwo drugie, zwane też przedszkolnym – od 3 do 7 lat * dzieciństwo trzecie, zwane też szkolnym – od 7 do około 13 lat Znany jest też podział na okresy i podokresy: * wczesnodziecięcy o poniemowlęcy o przedszkolny * późnodziecięcy o wczesnoszkolny o pokwitania Po tych fazach rozwoju rozpoczyna się okres młodzieńczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie proces \"kumulacji\" tłuszczu zaczął się w I klasie podstawówki, do skończenia przedszkola byłam ładniutką laleczką ;) No ale jak ktoś tam też pisał w komentarzach - najważniejsze jest dobre nastawienie, a ja takie mam :) Tylko jakoś nie mam ochoty do końca życia biegać na orbitreku - aż tak bardzo mi się to nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola24
Też mi nowa nowośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Ja zaczęłam mieć problem z nadwagą dopiero w wieku dojrzewania...a potem było różnie. Moja maksymalna nadwaga to 20kg.i tylko przez krótki czas,przeważnie ważyłam 76 kg. 2 lata temu udało mi się bez problemu zrzucić 10kg.nawet nie zauważyłam kiedy i długo to utrzymałam jedząc normalnie :) nie miałam żadnej diety,tylko ćwiczenia.brakowało mi już tylko 6kg do wagi idealnej.Jednak nie umiałam tego docenić,zapomniałam się zupełnie,przestałam ćwiczyć,zaczęłam odwiedzać fast foody i nawet nie zauważałam jak mi zaczęło przybywać.Mówiłam sobie..ah spale to,poćwiczę dwie godziny i spale...potem brakowało mi czasu i efektem tego było to, że znowu wróciłam do 76kg :( Teraz rozpoczęłam walkę od nowa.Zaczęłam w marcu i dziś ważę już 71 kg :) Tym razem nie zapomnę się. do idealnej wagi już tylko 11kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
Znalazłam odpowiedź na moje pytanie :) http://zdrowie.supermedia.pl/nadwaga.htm Przekarmianie w okresie wczesnego dzieciństwa prowadzi do rozwoju zwiększonej ilości komórek magazynujących tłuszcz w organizmie i w efekcie do otyłości, dlatego w żywieniu dziecka należy kierować się jego apetytem i aktywnością fizyczną. Szczuplenie sylwetki dziecka po drugim roku życia jest zjawiskiem naturalnym i nie oznacza niedożywienia. Odchudzanie z reguły prowadzi do zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych ale nie zmniejsza ich liczby, dlatego jeśli otyłość jest nabyta już w okresie dzieciństwa to kuracja odchudzająca jest znacznie trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Czesc wszystkim wpadłam tylko zeby Wam powiedziec ze pomysł Ewki28 z folią jest rewelacyjny -nawet wazyc sie nie musze bo widac gołym okiem -z dnia na dzien coraz szczuplejsza [pomimo krótszych treningów 15 km w 40min] kurcze spróbujcie sami-w sobote sie zwaze to wam napisze ile mi zlecialo - powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
oj zapomniałam wam napisac ze diety zadnej nie stosuje -powiedziała bym ze wrecz przeciwnie -wcinam słodkosci ile wlezie....lody i ciacha z bitą smietana uwielbiam ,ale jak ktos sie chociaz troche ogranicza to efekty beda jeszcze bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagusia... ale rozumiem, że to ma być folia taka przezroczysta, a nie aluminiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tych, co nie lubią zielonej herbaty... Polecam zaparzać krótko 1-2 minuty maksymalnie (wtedy nie jest gorzka) no i oczywiście polecam z opuncją figową :) pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Taka przezroczysta -strecz -w duzej podłuznej rolce moje gg134360616 jak by były jakies pytania.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
zle-13460616-teraz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka0013
hejj :) od dzisiaj zaczęłam ćwiczyć na orbiterku :) jestem bardzo zadowolona, ponieważ w ogóle prawie się nie męczę :P mam jedno pytanie .. czy mogę schudnąć 15 kg w ok. 1 m/c ? oczywiście przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach.. właśnie w tym roku kończę podstawówkę i chciałabym jakoś ŁADNIE wygląać ;* proszę pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka0013 cuda się zdarzają… może więc uda Ci się schudnąć 15 kg w miesiąc, ale to nie będzie zdrowe i przede wszystkim nie będzie to stała utrata wagi. Dietetycy mówią o spadku wagi od 2 do 4 kg w ciągu miesiąca – wtedy to jest zdrowe i trwałe chudnięcie. Myślę, że jakbyś swój cel rozłożyła na 3 miesiące, a nie jeden to byłoby i realnie i zdrowo i skutecznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.uw
podzielam zdanie o zielonej herbatce,smak : opuncja figowa :) też ją piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa28
Witam Was kochani!widze gagusia35 ze jestes zadowolona z foli?swietnie naprawde to działa...ja przez ta folie szybko gubie celulitis i kg.tez spadaja w oczach...ciałko sie robi jedrne jak mojego synusia 2 letniego...tak ze dziewczyna łapac sie za folie normalna przezroczysta folia do pakowania ja ja dorwałam w hurtowni materiałów budowlanych ale sa we wszystkich tez prawie marketach,miałam przerwe tygodniowa bo chorowałam ale dzis zaraz wskakuje na orbiego ale zanim co to sie owijam w folie i co na gołe ciało sie owijac..ja cwicze tylko w foli..i w staniczku..nic wiecej poty wychodzą na maxa..aha powiedzcie mi gdzie moge kupic ta zielona herbatke???pozdrawiam buziaki dla Wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ fajnie Ewcia28 ze juz jestes -dzieki za pomysł ,faktycznie sprawdza sie super,pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×