Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Kasia Socho
Cześć, wczoraj kupiłam sobie w MAKRO orbitreka KETTLER VERSO 307 (mają jeszcze na stanie -107 i -307). Kosztował 1584 zł. Zanim się na niego zdecydowałam wypróbowałam -107. No niestety -307 jest lepsza. Gorąco polecam. SURER!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Socho
Bardzo dziękuję za poradę w sprawie zakupu orbitreka KETTLER VERSO 307, osobie - taktamjednacwiczaca. Nawrawdę jest EXTRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Socho
PS. w MAKRO orbitrek KETTLER VERSO 107 kosztuje 1096 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska, Jak to jest, że ćwiczę na orbitreku 5 dni w tygodniu ( od 3 tygodni) przejeżdzając koło 25 km przez godzinę na najmniejszym obciążeniu, stosuję dietę 1000 kcal i od 3 tygodni schudłam nie cały 1 kg. Oprócz tego codziennie twister po 15 minut i co ??? Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć. Dodam, że po obwodzie delikatnie widać - oponki mniejsze, ale na tyle ćwiczeń to mało. Co wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąca mama
iza111 8kg w 9 dni trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Odnowy Biologicznej
..................................Ekskluzywne............... ...................... ........................Studio Odnowy Biologicznej............................. ................30-209 Kraków ul.Królowej Jadwigi 103 A.................... .....................................Zaprasza !!!.................................... Na maszyny oraz zabiegi : Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu ! STANDINGMATE - najnowsza platforma soniczna ! , nie TURBO SONIC ! BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!! Ponadto: ........................................Masaże.......... ......................... masaż relaksacyjny masaż wyszczuplająco-ujędrniający + zabiegi na ciało masaż sportowy masaż częściowy masaż twarzy masaż dłoni i stóp masaż aromaterapeutyczny masaż synchroniczny masaż rytmiczny masaż energetyzujący Uwaga !!! Tylko u nas w studio : .....................................Woda Mineralna............................... ......................................... GRATIS !!!.................................. a w miesiącu lipiec i sierpień na wszystkie usługi 15% zniżki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm24
planuje zakup be 6910 czy te programy łatwo sie ustawia i ile ich właściwe jest oglądałam instrukcję obsługi i tam jakoś słabo jest opisane bardzo prosze o odpowiedz zależy mi na czasie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka 31
Witajcie dziewczyny :) idąc za wszą radą kupiłam orbitreka ketlera 307 jest cudowny ...poprostu mercedes ..rok na niego zbierałam do skarbonki . Powiedzcie mi jak mam ćwiczyć aby sie nie "zajeżdzić " kondycja u mnie bardzo słaba . Chce ujędrnić ciało (waga 58-60 kg wzrost 168) . No i poradzcie jak wypracować brzuch gdy kręgosłup boli przy brzuszkach że nie moge wytrzymać :( dziekuje za już otrzymane informacje i czekam na rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze
Ja tez mam kettlera verso 107 z makro, ale nie wiem skad \"taktamjednacwiczaca\" wzięła tą cenę. Kosztował coś koło 1000zł (+/_ 10 zł), ale ja poczekałam na promocję z gazetki i dałam 780zł. Orbitrek jest super, stabilny, cichy ( w ogóle go nie słychać), no i trochę duży:)), ale co tam.... Tak, że Kasiu Socho kupuj, a jak nie mają to mogą ci sprowadzić, można je kupić tylko w makro, na aukcji nie polecam, bo przepłacisz. Kupują po promocji po kilka sztuk i sprzedają za wda razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze
Aniutka, ja kupiłam swojego kettlerka w marcu i juz zjechałam 11 kg. Trochę sie naczytałam przed kupnem i wiem tyle, że jak chcesz spalić tłuszcz, to na lżejszych obrotach i szybciej, a jak wypracować mięsnie, to zwiększ obciazenie, żeby to poczuć i w tedy można wolniej. Trzeba cwiczyć ponad pół godziny, bo ponoć dopiero po 30 min. zaczynają sie jakieś efekty. Ale nie martw sie, kondycja przyjdzie. Ja w pierwsze dni po 15 min. myślałam, ze padnę, teraz macham 120 min ciurkiem. Żeby mi ię nie nudziło, puszczam sobie jakis fajny film, zeby nie myśleć o czasie. Tyłek mam spręzysty, nóżki wyzgrabniały, do pełni szczęścia przydałyby się wiosła żeby bardziej brzuch i ramiona pomęczyć, ale już nie zmieszczę. No i 30 min. przed ćwiczeniem łykam tabletkę L-karnityny. Mam jescze do zrzucenia 15 kg, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicze
Właściwie to kupiłam pod koniec kwietnia, sorki. No i dietkę stosuję. Chudnę jakieś 4 na miesiąc, ale skokami. Najpierw 5 kg w tydzien, potem stanęło, potem ruszyło i tak leci. Organizm na poczatku zgłupiał..., ale nie odpuszczam ćwiczeń, no chyba ze wyjeżdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam pytanie do was, co macie na mysli pisząc że żeby schudnąć trzeba jeździc na najniższym obciążeniu? Ja mam orbitreka York 720. Jeżdze na nim od tygodnia żeby schudnąć. Do tej pory jeździłam na obciążeniu 8-10(Największe obciążenie to 16), ale po przeczytaniu waszych rad zeszłam do pozoimu obciążenia 3 , i niestety po przejechaniu 50 min z prędkością 26 km ,tylko spaliłam 130 kcal. Możecie napisać na jakich obciążeniah jeździcie i ile spalacie kalorii?? Bo czytałam tu że niektóry jeżdzą po 90 min i mają po 900 kcal. Jak wam się to udaje????? Czy może mój sprzet jest popsuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderpig
Witam, niedawno zakupiłem w decathlonie ichniejszego Domyosa VE 750. Jeszcze go muszę skręcić, ale nie mogę się doczekać aż zaczne na nim ćwiczyć. Ja chcę tylko schudnąć, zrzucić co zbędne bez wyrabiania sobie mięśni - więc zostaje ćwiczenie na małym obciążeniu a długo... ale mam pytanie czy ktoś korzystał z programów które oferują niektóre orbitreki? Np. Fat Burn albo Weight Loss ??? Można im zaufać ??? Napiszę jeszcze w przyszłości o wrażeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm24
kupiłam kettlera verso 307 jesli ktos posiada byłabym wdzięczna za pomoc w rozgryzieniu programów gg 3698423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariah
Do Mamy5:) Ja robię program 7,czyli ten interwał z górkami,na trzecim obciążeniu,bo nie chcę przebudować mięśni,ćwicze codziennie 25 min,robię już 90 brzuszków dziennie:) Normalnie mogłabym wytrzymać dłuzej,ale interwałów po prostu nie można ćwiczyć dłużej niz 25 min,za duże obciążenie dla serca. Poza tym na inerwale nie nudzę się,nie ma takiej stagnacji jazdy,kocham te wszystkie górki:) I schudłam juz 6 kg nie za bardzo pilnując diety,uwielbiam ten sprzęt!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama5
Mariah dzięki za info dziś mam dzień ćwiczeń bo ćwiczę co drugi dzień po ok. 50 min do tego 250 brzuszków i nie wiem ile schudłam bo się nie waże tylko widzię po ubraniach , ale sprobuje dziś te interwały o ktorych piszesz,thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżdzę od 2 tygodni po 40 min dziennie i dzisiaj weszłam na wage i tylko ubyl mi 1 kg. :-( Czy wam też tak słabo spada waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost: 170 Startowałam (23.06.2008) 79,200 kg 10.07.2008 -->78.20 kg 24.07.2008 --> ??? Cel I -->70 Cel II ---> 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia.
heeej.. :D ja na swoim cwicze juz dobre pol roku :D jestem zadowolona! ale zauważyłam że moje łydki nie chudną tylko poszerzają sie jeszcze bardziej, bo wyrabiają się mieśnie... i od paru dni cwicze na ciezszym obciazeniu bo przy nim spalam wiecej kalori .. i juz zgupialam :D bo z jednej strony chce ich spalic jak najwiecej a z drugiej nie zalezy mi bardzo na miesniach tylko zeby schudnac.. i teraz nie wiem czy drastycznie zmiejszyc obciazenie i palic mniej tych kalori ? czy utrudniac sobie jeszcze bardziej ? aha i cwicze codziennie po 40 minut... i nie wiem czy nie powinnam stoponiowo zwiekszac czasu.. ? bo w sumie wytrzymałabym więcej ale jestem już glupio przyzwyczajona ze po 40 minutach kończe .. i jakos tak nie wiem... nie chce sie dluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię orbitreka... nawet go znienawidziłam! Mam w pokoju panele, nierówne. I za chiny nie umiem go równo ustawić! Ciągle coś smaruję i rozkręcam a on nadal skrzypi, co mnie już strasznie wnerwia te wszystkie dźwięki... aż mi teraz łza po policzku wpłynie, bo chciałam mieć na czym ćwiczyć, a tu kuźwa tylko zgrzyt pisk i dupa blada. Na szczęście trzymam dietę rozdzielną i schudłam już 8 kilo, ale chciałabym jeszcze trochę i żeby orbi mi w tym pomógł, ale nic, stoi w pokoju już 5 miesięcy prawie i chyba tylko 5 godzin było bezdźwięcznych :/ Już wcześniej dyskutowaliśmy na te tematy. Efekt: kupiłam smar grafitowy i przesmarowałam wszystko co się stało. Było dobrze, ale jakiś miesiąc nie jeżdziłam (najpierw czekałam na nowy pas neoprenowy, chodziłam na spacery, byłam często poza domem) i kurde znowu to samo! Już mam tego dosyć. Kupno nowego innego i tak pewnie nic nie da, bo na podłogę nie zaradzę, chyba żebym sobie przyniosła porządny kawał deski i na nim ustawiła sprzęt. Płakać się chce, normalnie płakać, zwłaszcza że waga od 3 dni stoi, no chyba że się jeszcze dzisiaj przełamię i wskoczę na 1/2 godzinki, ale jak znów będą te dźwięki (może nie są zbyt głośne, ale jestem przewrażliwiona) to chyba rozkopię tego głupiego orbitreka i wyrzucę przez okno!!! wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nowi inka , miałam ten sam problem. Strasznie mnie to wnerwiało, . Mieszkam w starym budynku, niedosc ,ze podłoga jest niestabilna(ugina sie pod ciężarami) to jeszcze jest krzywa. Nić nie pomagało. Godzinami siedziałam z poziomicą i ustawiałam, było dobrze na 5 minut i znowu klapa. W końcu kupilam kawałek płyty takiej meblowej grubość 22 mm (w marketach dotną jak będziesz chciała). Postawiłam na niej orbitreka i jest cacy. Cicho nic nie skrzypi, nie stuka. Innego sposobu to chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wypowiadałam się tu już wcześniej, ale wieki temu to było. Orbitreka nadal mam, sprawuje się świetnie, jak na taniutki sprzęt z allegro, aż dziwne:) Co prawda wyświetlacz szlag trafił, ale co tam;) Czytam o jakichś programach ćwiczeń, interwałach, proszę o wyjaśnienie o co tu chodzi. Mój orbitrek ma ręcznie regulowany opór, po prostu zwykłe pokrętło, ale zauważyłam że jak ćwiczę na zmiennym obciążeniu, tzn raz szybko, raz wolno, raz ciężko, raz lekko, to ćwiczenia są mniej nudne i chyba efektywniejsze. Czy jest jakiś przepis, że np 10 minut jedziemy na najlżejszym, następne 10 min na największym obciążeniu, potem znowu na lżejszym itd? Tak jak interwały podczas biegania? Nie zależy mi na schudnieciu, tylko na ukształtowaniu ciała, nie boję się przypakowanych nóg, tak więc proszę o radę, jeśli ktoś się zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayami
Laura Diaz :) a jaki masz model orbitreka ja chc kupic ale nie chc wydawac za duzo kay i zastanawiam sie nad troche tanszym. polecie mi jakies modele do 700 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja swój kupowałam w styczniu 2007, i tego moedelu już na allegro nie ma, ale ten jest najbardziej zbliżony: http://www.allegro.pl/item396350709_orbitrek_magnetyczny_z_pulsem_yk_ct93_gwarancja].html Mój orbitrek jest z tej samej firmy i ma te same funkcje, z tym że nie ma takiego kolorowego pokrętła regulującego opór, tylko zwykle czarne, za strzałkami + i -, i tyle:) Przypuszczam że ten tutaj, to udoskonalona wersja mojego. W każdym razie sprawuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxta
koło zamachowe 5kg to dobre w orbiterku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz te programy mają orbitreki tylko elektromagnetyczne, niestety Ty masz magnetycznego i opór ustawiany manualnie. Aries a ile dałaś za tą płytę? To jednak dobrze myślałam, że to może mi pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Kobietki po jakim czasie zauwazylyscie jakas zmiane?I jaki byl wasz czas cwiczen...i czy stosujecie jakas specjalna diete???Pozdrawiam i dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Witam kochani widze ze jest tu mnóstwo nowych osób -macie duzo pytan ,radze wpasc na proponowaną wyżej strone tam sie dowiecie wszystkiego, ja odpowiem tutaj na kilka z nich ,mam orbitreka od połowy kwietnia ,dwa miesiące cwiczyłam kazdego dnia,pózniej co drugi teraz dwa razy w tygodniu ,diety nie stosuje żadnej,aby nie wyrabiac mięśni łydek cwiczcie na całych stopach (pracują inne mięsnie z czasem każdy zauważy które w jakiej pozycjii) na początku chudnie sie wolno organizm musi sie przyzwyczaic,jeżeli chcecie szybko zgubic kg.najlepiej owijać się folią(streczem) ja tak robie i bez większego wysiłku chudne ,dostosujcie tempo cwiczeń do swojego pulsu to jest najważniejsze,przy odpowiednim pulsie optymalnie spala sie tkankę tłuszczową ,jezeli ktoś zastosuje sie do tych wskazówek a przy okazji ograniczy jedzenie -efekt gwarantowany-kochani nie zrażajcie się chwilowym niepowodzeniem,kazdy je miał ,mocno trzymam za Was kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter_ka
Witam! Mój debiut na forum... ;-) Wczoraj przywieźli mi wyczekanyego orbiego :-) niestety bez śrób, podkładek i nakrętek... Jednym słowem - nie do skręcenia. Czekam na dosłanie części i nie mogę się doczekać kiedy zacznę ćwiczenia... Przeczytałam całą zawartość forum i jestem pełna nadziei, że regularne ćwiczenia przyniosą pozytywny efekt - w postaci spadku wagi... muszę tylko uzbroić się w cierpliwość... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter_ka
Mój orbitrek Thorn KH-706 Motorized. Mam nadzieję, że będzie się sprawował dobrze... Na forum nie widziałam informacji o jego wadach. Mój mąż też już nie może się doczekać kiedy będzie mógł poćwiczyć :-) Czuję, że mimo wszystko to był dobry zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×