Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

hej, spokojnie za tysiac kupisz dobrej jakosci orbitreka.firmy,jaką podałaś nie znam i szczerze nie ryzykowalabym jak nie ma opini.Za takie pieniadze spokojnie kupisz orbitreka calkiem dobrej polskiej firmy hop-sport lub nawet prostego Yorka-trzeba tylko dobrze poszukac w necie. Body sculpture tez ma dobry sprzet do uz.domowego http://www.sport-shop.pl/orbitrek-magnetyczny-hop-sport-hs44e-p-4188.html solidnie wykonany;kolo zamachowe duze, ladna nowoczesna linia to nie bedzie straszył nawet w nieduzym mieszkaniu http://www.sport-shop.pl/orbitrek-magnetyczny-body-sculpture-be-6730-p-3972.html z tej firmy orbiego byłego czasu korzystałam przez 1,5 h dziennie i niezawodny i przy tym bezszelestny był a to ważne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataFINNLO
Dziewczyny, parę miesięcy temu kupiłam sobie sprzęcicho jak się patrzy.. Finnlo Finum :) Piękny - mam do niego mega sentyment.. ;) Zaczęłam ćwiczyć, ćwiczyłam 3 tygodnie - niestety, kiedy raz przerwałam, to dopiero dziś znowu pochodziłam 30 min.. mam nadzieję, że znowu się zmobilizuję, bo nie dość, że czuję się ciężka - to też tak niestety wyglądam... Chcę sobie kupić spodenki neoprenowe - poradźcie proszę jakie są najefektywniejsze ;) I wspierajcie proszę - wspierajcie ...bo to forum wiele daje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX please...
dzięki za odp :) muszę sie w końcu na coś zdecydować... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) już od jakiegoś czasu czytam Wasze wypowiedzi i powiem tak że robi to na mnie duże wrażenie jak długo ćwiczycie. Ja ćwiczę już od 2 tygodni i nie ma żadnych efektów. Pierwszy tydzień to przez 20 minut a drugi już 30 minut.Przed ćwiczeniami zmierzyłam się miarą ale niby nic się nie zmieniło. Waga nie spada niestety. Niby widzę efekty, że nogi są bardziej jędrne, ale nie wiem czy widzę bo chcę widzieć czy rzeczywiście są. Jak u Was było z tą wagą? po jakim czasie spadła? i w obwodach talii i ud kiedy spadły Wam pierwsze centymetry? Pozdrawiam i życzę Wszystkim wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit-ar
czesc dziewczyny, ja w niedziele zakupiłam orbitreka z kołem zamachowym 6kg, myśle ze jak na poczatek to powinno wystarczyc. Waze 56kg przy wzroscie ok 1,58m, chciałabym ważyc 50kg, bo pamietam ze wtedy fajnie wygladałam i dobrze sie czułam, wiec 6kg musze schudnąc. Dzis drugi dzien cwicze na najniższym obciazeniu, wczoraj 30min, dzis tez, i powiem wam ze itak jestem z siebie dumna ze tyle wtrzymałam, za tydzien bede cwiczyc 35min dzienne a za 2tyg 40min, co o tym myslicie? uda mi sie cosik schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit-ar
czy jeszcze ktoś z was ćwiczy na orbitreku??? chyba wszyscy się opalaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
ćwiczymy ćwiczymy - przynajmniej ja. Warto poczytac wczesniejsze komenatarze str 167-188. Plan ambitny zeby codziennie ćwiczyć. Niestety mijający się z celem o czym wczesniej pisałyśmy. ćwicz co drugi dzień To kiedy sylwetka zacznie sie zmieniać zalezy od indywidualnych predyspozycji, ale nie wiem jak będą świetne te predyspozycje po 2-4 tygodniach nie nalezy się spodziewać wielkiego bumu. Pijcie duzo wody, zmieńcie dietę na lekką, nie podjadajcie po 18. Powodzenia! Dawajcie znac jak postępy i zapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit-ar
Kasianr dzięki za motywację;) ja jednak póki co mam zamiar cwiczyc codziennie no oprócz niedzieli, bo odpoczynek musi być , no i wtedy jest jak najbardziej zasluzony:) dzis udalo mi sie przebiec 37min, jutro mysle ze 40 bedzie:) poki co jestem z siebie dumna, ze wogóle coś zaczelam z sobą robic, i nawet psychicznie lepiej sie czuje:) pozdrawiam was i wytrwałosci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resory
Jak dla mnie orbitrek to produkt bez wad :P Jak się jest maniaczką wręcz tego sprzętu, to można tak mówić :D Ćwiczę codziennie przed wyjściem z domu i w zasadzie wieczorami przerzucam się na rowerek, żeby wzmocnić efekt. Uwielbiam każdorazowo poczucie tego, że dobrze spędzam czas, że dbam o swoje ciało. Od dłuższego czasu jestem fanką body sculpture i nic nie wskazuje na to, że porzucę swoją sportową werwę i przestanę się katować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel322
Zastanawiam się nad kupnem tego orbitreka: http://www.asport.pl/p/15683,116/orbitrek-magnetyczny-traffic-axer/ Ma wszystko, czego potrzebuję, ale nie słyszałam nigdy o tej firmie Axer. Zna ją ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawiedzona lecz....
witam ja posiadam takiego cudaka http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3357482/Trail/searchtext%3EREEBOK.htm jestem zadowolona fajna maszynka lecz....dziewczyny nie wiem co sie dzieje na 3 programie po 15 min moja kondycja wysiada:(:(az wstyd sie przyznac:(:( serce wali jak oszalale,miesnie mi drża i dostaje takiej zadyszki jakbym miala 120kg i wchodzila po schodach na 10 pierto...papierochy pewnie sie oddzywaja. zaczne sropniowo jak tylko poczuje zle samopoczucie odpoczne a pozniej znowu chcialabym przynajmniej godzinke dziennie jezdzic. zaznaczam ze mam to cudo dopiero od tygodnia. Wam i sobie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intili
Witajcie Mam pytanie na początek: czy któraś z Was jest posiadaczka kettlera verso 307?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akcja Mobilizacja
Ja zaplanowałam sobie plan na 10 tygodni zapożyczając go ze stron o bieganiu. Orbitrek mój ma 12 kg koło. Ćwiczyć będę wyłącznie na najniższym obciążeniu mając na sobie spodenki oraz pas neoprenowy. Jestem 30 latką. Mam 74 kg, chcę zgubić 10-kilogramów. Uff, daje mi w kość niedoczynność tarczycy więc łatwo nie będzie. Oto mój plan na 10 tygodni. Póżniej będę go rozciągać tak, aby dojść do 1 godziny ciągłych ćwiczeń. Obecnie zaczyna się jesień. Planuję realizować mój plan do wiosny. Gdzieś w zimie dodać brzuszki ( ćwiczenia z płyt dvd), a na wiosnę jak się zacznie odpowiednia pogoda rozpocząć przygodę z tradycyjnym bieganiem na świeżym powietrzu plus siłownia. Plan długi, powolnie stopniowo zwiększany. Będę opisywać efekty. Zaczynam! Trzymajcie kciuki. Na początek mój plan na 10 tygodni. Orginalnie jest to plan stworzony do rozpoczęcia przygody z tradycyjnym bieganiem. Oto założenia planu: 1. tydz. Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty (powtórz 5 razy). 2. tydz.Biegnij 3 minuty, idź 3 minuty (powtórz 5 razy). 3. tydz.Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty (powtórz 4 razy). 4. tydz.Biegnij 7 minut, pauza 3 minuty (powtórz 3 razy). 5. tydz. Biegnij 8 minut, pauza 2 minuty (powtórz 3 razy). 6. tydz. Biegnij 9 minut, pauza 2 minuty (powtórz 3 razy). 7. tydz. Biegnij 9 minut, pauza 1 minutę (powtórz 3 razy). 8. tydz. Biegnij 13 minut, pauza 2 minuty (powtórz 2 razy). 9. tydz.Biegnij 14 minut, pauza 1 minutę (powtórz 2 razy). 10. tydz. Biegnij 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko malutkie mam,,,,
Mam pytanie do dziewczyn które posiadają orbitreka z wyższej półki cenowej np. Kettlera. Ile kilometrów przejedziecie w ciągu 30min z jaką prędkością i ile spalacie kalorii. Chce to odnieść do swojego sprzętu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajecie sobie sprawę, że mamy już jakieś 189 podstron? :) Kupiłam chyba sto lat temu orbitrek jeszcze w sport-shop i póki co nie zmieniłam swojej fascynacji tym przyrządem, jest wart zainwestowania, to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
Witajcie. jakiej wagi potrzebne jest Waszym zdaniem koło zamachowe do orbitreka domowego użytku? Mogę odkupić od znajomwej orbitreka Daymos FC100, ale on ma koło zamachowe jedynie 4 kg, czy to wystarczy? Jestem kobietą, nie potrzebuję jakiegoś mega profesjonalnego sprzętu, chcę schudnąć i poprawić kondycję. Nie przeszkadza mi, jeśli opór będzie mniejszy ze względu na małe kolo, nie chcę po prostu aby coś się "zacinało" podczas jazdy. Na pewno ruchy są mniej płynne w tym z małym kołem, ale czy to tak wpływa mocno na komfort jazdy dla osoby która nie jeździ profesjonalnie? Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intili
Ja mam ketlera, w 30minut przejeżdżam około 12 km zależy jak mi idzie ile mam siły :) i około 130-140 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko malutkie mam,,,,
Dziękuję za odpowiedź. U mnie wygląda to podobnie. W ciągu 40min spalam 170 kal i przejeżdżam 15 km. Czyli może to są realne wyniki. Ćwiczę jak na razie krótko bo od 3 tygodni. Staram się w miarę systematycznie. Wczoraj się pierwszy raz zważyłam i ważę 2 kg mniej. Nie jest to jakiś porażający wynik ale zawsze coś. Cieszę się, że zaczęłam coś ze sobą robić oby tylko zapału starczyło mi na dłużej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka1
co do wad się nie wypowiadam, zresztą mój sprzęt Body Sculpture daje radę pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimi
Mam zamiar kupić : orbitrek Xtreme Koweline (15 kg koło zamachowe), duży sprzęt dla dużego faceta (115kg/190cm). Wcześniej ćwiczyłem w klubie. Rezultaty niesamowite. Efekty już po paru sesjach. 30 min. minimum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka82
witam, ja również dziś zakupiłam orbitreka :) mam 2malutkich dzieci i muszę coś troche spalić tylko pytanko czy któraś wie coś czy można ćwiczyć na tym z przepukliną kresy białej? jestem już po jednym zabiegu ale przy porodzie znów przepuklina wróciła i czeka mnie tak za 3miesiące operacja wszycia siatki tym razem. ale chyba bardzo te ćwiczenie na orbiterku nie obciąża brzucha co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia256
Witam was ja mam taki problem, ćwiczę na orbim ponad miesiąc a waga jak stała tak stoi w miejscu nawet kilogram mi nie spadł, ale faktem jest że ciało wygląda trochę lepiej, weszłam w spodnie w roz 38 a wcześniej w 40 więc to chyba jakiś plus i pośladki są jędrniejsze, ale czemu waga stoi? jeżdżę 6 dni w tygodniu po 40 minut, nie stosuje żadnej diety ograniczam tylko jedzenie i nie jem tłustych rzeczy ale cukierka czasami podciągnę. Dlaczego nie chudnę na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie stosukesz diety
30 % to ćwiczenia reszta to dieta. Miałam tak samo. Waga stała Dopiero jak dołączyłam dietę waga poleciała w dół. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia256
dziewczyny a może ma któreś z was fajną dietę, którą stosowała i dala rezultaty w połączeniu z orbim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×