Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Czekamy na wynik:-D. Mnie brzusio boli kuje chyba wychodzi mi wczorajsze zdenerwowanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dobre to z romansem hahaha:) niech się wymienią po prostu;) Stokrotka Ty sobie odpoczywaj i już się nie stresuj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ja praktycznie nie mialam zadnych badan wymaganych przed inseminacją. Jedynie z krwi robili tuz przed sama inseminacja. ja w klinice nieplodnosci bylam 2 razy. Pierwszym razem (2dc) byla to wizya ze tak powiem poznawcza co i jak . Ustalilismy sopsob inseminacji i dostalam leki (cykl naturalny czy stymulowany) i umowilismy sie tak ze ja na monitoring chodzilam do swojego gina i kontaktowalam sie z nim telefonicznie o wielkosci pecherzykow i wielkosci endometrium. Przez telefon ustalilismy termin 2 wizyty (12dc), podczas ktorej odbyla sie inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
dzisiaj byłam w tak ciężkim szoku ze jak przybiegłam z łazienki i powiedziałam mężowi to nic z mojego mówienia nie zrozumiał :) kazał mi się uspokoić i powiedzieć co i jak :) sama czekam z niecierpliwością na wynik bety... mam brać duphaston bo mój gin odpisał mi na sms tylko nie wiem jak z bromergonem ale chyba bede brac dalej po pół tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Jestemfit ja brałabym i dupka i bromka tak jak miałam przepisanego przynajmniej do wizyty u gina. Też już nie mogę się doczekać twojej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek ja tez mam nadzieje ze nie bedzie to juz potrzebne ze wiruski zadzialaja i inseminacja nie bedzie konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
moge sobie tylko wyobrazić minę twojego M... aż uśmiech mi się pojawia od wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit nie dziwie sie kazda z nas jak sie uda bedzie w pozytywnym oczywiście szoku:):) czekamy na wynik :) A co do inseminacji czy invitro co ostatnio tak glosno ze to nie po bozemu itp ale moim zdaniem co ma piernik do wiatraka kurcze takie czasy jak ktoras z kolezanek wczesniej napisała ze coraz więcej par ma problem z poczeciem to co mają zrezygnować z radości macierzyństwa? Według mnie absolutnie nie-trzeba korzystać z każdej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jestemfit brac bromka i nie przerywac. Ja bralam go jak dobrze pamietam do 30msc czylai jakos do 12tc i dzidzia zdrowa. Jezeli bylo poronienie to trzeba brac zecby dzidzi nie zaatakowala prolaktyna i nie bylo zapozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Natie jestem takiego samego zdania. Nie wiem dlaczego jest taka nagonka, na in vitro szczególnie:( Jak byliśmy na badaniu nasienia w klinice to tam tyle zdjęć dzieciaczków wisiało - ile par one uszczęśliwiły:) Jak ktoś nie może naturalnie to czemu ma cierpieć niespełniony jako rodzic przez całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, Natie jestem takiego samego zdania. Nie wiem dlaczego jest taka nagonka, na in vitro szczególnie:( Jak byliśmy na badaniu nasienia w klinice to tam tyle zdjęć dzieciaczków wisiało - ile par one uszczęśliwiły:) Jak ktoś nie może naturalnie to czemu ma cierpieć niespełniony jako rodzic przez całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM FIT ALE SIE CIESZE:) JAK FAJNIE TAKIE WIADOMOSCI DOSTAWAC,NATIE A JAK TY SIE CZUJESZ ,MASZ JAKIES OZNAKI???? BO @ DALEJ NIE MA??? STOKROTKA TWOJA DURNA TESCIOWA POWINNA POCZYTAC O CHOROBACH ODZWIEZECYCH ,WIESZ NIE ZNAM JEJ ALE BABA MNIE DRAŻNI!!! JA NATOMIAST MAM DYLEMAT POD TYTUŁEM : MAM WZIASC D OKONCA TABLETKI DOPOCHWOWE JESZCZE 4 DNI I PO NICH ODCZEKAC 10 DNI I DOPIERO ISC DO NA POSIEW ALE W MIEDZY CZASIE SKONCZA MI SIE TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE CZYLI ZA KILKA DNI. Z ZACHODZENIEM W CIAZE POWINNAM POCZEKAC DO WYNIKÓW BADAN BO JEZELI TA CHOLERNA BAKTERIA SIE NIE WYPROWADZIŁA PO ANTYBIOTYKU TO HMMM ,PEWNIE DADZA MI NOWE ANTYBIOTYKI ALE JEZELI JUZ JEJ NIE MA ???, I NIE WIEM CO ROBIC CZEKAC NA WYNIKI NA TABLETKACH ANTY CZYLI WZIASC KOLEJNE OPAKOWANIE CZY ODSTAWIC JA I JUZ ZWARJUJE!!!!POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Beta 522,42 juhuuu :) czyli jakoś 4 tydzień i zgadza się to z ostatnią miesiączką :) dzięki za kciukasy i teraz ja trzymam za Wasze staranka :) Bella chyba najlepiej będzie poczekać na tabletkach anty ... tak jak radził lekarz lub jeśli nie chcesz tyle czekać to może spróbować innej antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit gratulacje!!!!:):):) Bella @ nie ma a czy coś czuje hmmm sikam często zgaga mi dokucza i brzuch pobolewa...ale mam zaparcia i nie wiem czy to od tego czy nie... Ale nie nakręcam się bo wcześniej też widziałam objawy a nie byłam w ciazy...wiec czekam cierpliwie do piątku jak rano nie bedzie @ to zrobię test i bedzie wiadomo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Jestemfit gratulacje!!!!:):):) Bella @ nie ma a czy coś czuje hmmm sikam często zgaga mi dokucza i brzuch pobolewa...ale mam zaparcia i nie wiem czy to od tego czy nie... Ale nie nakręcam się bo wcześniej też widziałam objawy a nie byłam w ciazy...wiec czekam cierpliwie do piątku jak rano nie bedzie @ to zrobię test i bedzie wiadomo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
natie75 trzymam kciuki za piąteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit piękna beta:) gratulacje:):) teraz czekamy na ciążowe wiruski również od Ciebie:) w piątek natie nam pokaże 2 kreseczki a potem to jak domino poleci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemfit super wiesci, wiedzialam ze tak bedzie ;) nadia teraz Ty w kolejce, woreczek w wiruskami sie mniejmy nadzieje znowy rozwiaze, bo juz ladna pasa byla pare tygodni temu ...trzeba ja znowu powtorzyc ;)) Bella wez do konca tabletki , jak skrocisz cykl to moze sie cos tam poprzestawiac, a tak z dobrymi wiesciami zaczniesz od razu staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemfit super wiesci, wiedzialam ze tak bedzie ;) nadia teraz Ty w kolejce, woreczek w wiruskami sie mniejmy nadzieje znowy rozwiaze, bo juz ladna pasa byla pare tygodni temu ...trzeba ja znowu powtorzyc ;)) Bella wez do konca tabletki , jak skrocisz cykl to moze sie cos tam poprzestawiac, a tak z dobrymi wiesciami zaczniesz od razu staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję jestemfit!!!! a możesz mi przypomnieć co u Ciebie było problemem, bo nie mogę znaleźć posta :) bardzo się cieszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Gratulacje.......nio pierwsza w 2013 jest jestemfit, potem nati a trzecia madziusiek i nie chce czytać innej kolejności ...choć każdej starajacej życzę dwóch kreseczek:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Justa w tym problem ze mnie najpierw sie skoncza antykoncepcyjne a potem musze jeszcze 10 dni czekac na to aby pojsc na wymaz wiec nie wiem czy zaczynac kolejna paczke czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ja chyba na twoim miejscu nie zaczynalabym.... akurat ci cie zacznie okres i nastana dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja bym też już nie brała następnego opakowania:) A przede mną to jeszcze Gocha ogłosi radosną nowinę:) Jejciu jak ten miesiąc szybko zleciał, nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×