Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Paulina199054
Welao jeszcze nie testowałam,miałam troszeczke na glowie...Chyba poczekam na wizyte u ginekologa,chociaz to jeszcze troszke czasu.@ nadal nie przyszła... A jak u Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko nie moge uwierzyc,ze masz tak silna wole hii hi :) a bierzesz jakas luteine lub duphaston na druga faze? U mnie dzis 21 dc, mialam z rana zrobic progesteron i sprawdzic czy byla owu, ale dalam spokoj. Jak zatestuje bede wiedziala czy byla czy nie :) poza tym zaczely bolec mnie piersi przy dotyku i jak leze na brzuchu. Cos mnie tez zakuje czasem na dole, ale moze to skutek lekow? Nie wiem juz sama. Boje sie troche tego cyklu, bo biore estradiol i w 25 dc mam go odstawic i gin powiedzial, ze po odstawieniu nastapi krwawienie. A co jak zasz lam? Moze betezrobic w 25 dc zeby sie upewnic? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonik
Nie dajmy się zwariować z badaniami i wizytami u gin. Mam wrażenie, że obsesyjne myślenie nic nie pomaga. Troszkę luzu i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Welao moze to nie tyle co silna wola,jak strach przed kolejnym rozczarowaniem.Kiedys zanim zaczelam brac bromergon Pani ginekolog przepisywala mi luteine na uregulowanie @ bo czasem nie mialam nawet po 3 miesiace.A nawet kazala mi pozniej brac tabl.antykoncepcyjne przez 3 miesiace,i to mialo tez pomoc niby.Zadnych badan nie raczyla mi robic.Zmienilam lekarza na mezczyzne.Od razu wytlumaczylam jaki problem i czego oczekuje.Duphaston przepisal mi na miesiac aby wywolac @ by mogl zrobic mi badania.I wtedy okazalo sie ze problemem jest prolaktyna.I zaczelam brac bromergon,po nim tak jak C****salam wczesniej 2 miesiace regularnie,w 3 nic a nic.No i mamy grudzien...Niewiem czy tak bardzo lek mogl przesunac @.Ale cierpliwie staram sie czekac.Niebawem bedzie wizyta wiec wszystko bede wiedziala.Co do testu to facet mial mi kupic,bo slabo znam jezyk norweski...Ale jak to bywa z mezczyznami ciagle cos zapominaja :) Co do bolu piersi,brzuszka...to wlasnie czasem mam to samo. Najbardziej niepokojace jest to klucie. Moonik owszem kazda z nas ktora pragnie miec swoje wlasne malenstwo,obsesyjnie o tym mysli.Najgorsze jest to ze nie da sie przestac.Bo czlowiek probuje sie czyms zajac,ale to ciagle wraca.Badania i wizyty u gin.sa bardzo wazne...tym bardziej podczas brania bromergonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Dziewczynki nie wytrzymalam i poszlam dzis na bete :) to moj 23dc przy 28-29 dniowych. Myslicie, ze beta bedzie juz wiarygodna? Bo nie wiem czy dobrze zrobilam. Wyniki beda po 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welao, a kiedy miałas jajeczkowanie? Bo jesli w ok. 13-14 dniu cyklu, to wynik powinien juz byc wiarygodny, choc niekoniecznie. Moglas poczekac jeszcze z 2-3 dni :) Ale bardzo dobrze rozumiem Twoja niecierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Jajeczkowanie 14 dc bylo. Ale boje sie, ze za wczesnie poszlam. Oj, glupia ja, glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Ha ha jakis pech, piatek 13go. Czekalam z niecierpliwoscia na wynik bety, a teraz nie moge go pobrac ze strony laboratorium :( pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos juz wyjsc....alé jednak troche sie pospieszylas...ha bylam ha badaniu 2dni przwd termine @ i beta byla malutka bo 20 wiec co tam u ciebie ha style wczesniej z tego wyniknie to nei wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Welao jak tam u Ciebie ??? Pozdrawiam wszystkie kobietki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko u mnie leci. Beta z 23dc 0,1 :( albo sie pospieszylam albo nici w tym miesiacu. Czekam na @ , jak nie przyjdzie zrobie test. A co u Ciebie? Testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Witam :) stwierdzilismy ze za 2 dni jedziemy do domku,wiec zrobie test od razu po przyjezdzie.W czwartek bede wiedziala wiec Ci napisze.Tutaj testy 5krotnie drozsze.Dzis sie zle czuje.Zjadlam w obiad gotowane jajka.I do tej pory mi niedobrze.Jak o nic mysle to az mnie cofa.I dostalam obrzydzenie.Niewiem czemu.A @ ani sladu.W czwartek zrobie test wiec jezeli jestem w ciazy powinno pokazac na 100%,minely juz ponad 2 tyg.30 do gin. wiec jesli nic z tego ,powie mi co jest grane.Powiem szczerze ze zaczyna mnie meczyc juz ta nieswiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Nieswiadomosc jest najgorsza, dlatego chyba sie tak pospieszylam z ta beta. U mnie w srode lub czwartek powinna przyjsc @, i jak jej nie bedzie to tez w czwartek zatestuje :) tylko tym razem juz sikancem hi hi. Ale czuje, ze ten cykl jest stracony. Od nastepnego cyklu dokladam clo i duphaston. Ale nie bede juz gdybac, bo to bez sensu. Co ma byc to bedzie. U Ciebiecwszelkie objawy wskazuja na fasolke. Testuj i napisz co i jak, powodzonka :) cos czuje, ze to bedzie tylko formalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, a jakie masz objawy? Jestem ciekawa tych pierwszych subtelnych jeszcze przed testem. Zobaczymy, kiedy wszystkim się nam one sprawdzą a nie tylko zostaną pomylone ze zbliżającą się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Prolka co do objawow, to tylko klucie raz z jednej, raz z drugiej strony w dole brzucha. Bolesnosc piersi przy dotyku. I raczej tyle. Ale ja mysle, ze to raczej skutek bromka lub nadchodzacej @. Jak bylam w pierwszej ciazy, ktora poronilam, nie mialam przed @ zadnych objawow, dopiero po terminie @ sie zaczely. Chyba z tymi pierwszymi objawami to roznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
No ja też w dzień miesiączki spodziewanej zauważyłam, że mam takie wielkie piersi, że się sama zdziwiłam. Piersi nabrzmiały a brodawki zrobiły się bardzo duże. I też mnie bolał brzuch, miałam uczucie rozpychanie, i marzyłam, żeby zdjąć spodnie po pracy, bo uwierały mnie w pasie. Tak jak przed okresem, tak jak bym była spuchnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
no a teraz zobaczymy jak zaciążę, czy będę miała inne objawy. Biorę Bromergon, ale wydaje mi się ze nie mam owulacji, więc musze zrobić monitoring w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, co dostałaś na brak owulacji za lek>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Pierwszy cykl biore bromka, a od nowego cyklu clo i duphaston. Okres powinnam dostac jutro lub w czwartek, ale oprocz piersi inic mnie nie boli. Jesli chodzi o clo to dostalam pol tabletki na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, clo? co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Clo to clostilbegyt. U mnie jest stwierdzony brak owulacji i clo jest wlasnie na stymulacje owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Wlasnie przyszla do mnie @ :( ale teraz jestem chociaz pewna ze bromek dziala. Od jutra zaczynam brac clo i musze sie zaopatrzyc w testy owulacyjne. Znacie moze jakies sprawdzone, ktore mozecie polecic? I przy okazji niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
przykro mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
a który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Prolka wczoraj jak dostalam @ to byl 27dc. Ale ten okres bardzo skapy jest :) i nie mam tych typowych boli tylko tak kilka razy mnie podbrzusze bolalo,ale slabo i krotko :) Prolka a jak tam u Ciebie? Paulinka jestes juz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
U mnie dziś 27dc, poprzedni okres dostałam 33 dnia, więc dość późno, mimo brania bromka przez cały miesiąc. Zastanawiam się teraz czy dostanę wcześniej czy później (nie daj Boże!!!). No u mnie standard, ból piersi, czasami podbrzusza. Już przeszłam 2 ciąże, więc wiem, że w tym cyklu nam się nie udało. Sądzę, że bym to wyczuła (mam już wprawę:) A do tego mam wrażenie, że nie miałam owulacji od momentu odstawienia tabletek czyli od 18.09. W tym cyklu idę na monitoring to się dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, a dostałaś na pewno okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Prolka tak, to okres, bo sie rozkrecila malpa jedna. Ja niestety bez monitoringu w tym cyklu bo to bedzie okres swiateczny i moj lekarz bedzie dopiero w styczniu. Ale zaopatrzylam sie w testy owulacyjne i zobacze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
pocieszające, że Ci się nowy cykl już zaczął, to jakoś za 8-9 dni do dzieła:) Akurat w święta będziesz miała pewnie więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Hi hi w sylwestra zaszaleje z winem chyba. :) podobno wino poprawia endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×