Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Furia ja stres zabijam wymyślaniem sobie zajęć bo jak mi się nudzi to nachodzą mnie czarne myśli, niestety nie zawsze się udaje i bywają gorsze dni, coraz ich więcej niestety :( Bella ja chyba darowałabym sobie wyjazd, ale to moje zdanie. Fajne takie wakacje, kuszące ale bałabym się o fasolkę (lot, zmiana klimatu) i nigdy bym sobie nie wybaczyła jeśli coś by się stało złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furia, na stres wysiłek fizyczny, u mnie ostatnio bieganie, z basenu narazie zrezygnowałam z powodu grzybicy którą załapalam :/ Bella szczerze ja bym się bała do 12 tygodnia, ale zrobisz jak uważasz, Madziusiek mnie też czasem czarne mysli nachodzą, a co jak będziemy całe życie tyko we dwoje, taka niepełna rodzina ... bardzo się tego boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja tez bym zrezygnowala z wyjazdu, za miesiac dwa oczywiscie bym Ci nie odradzala tego ale teraz gdy fasolka sie zadomawia to raczej bym zrezygnowala. Ja pamietam jak ja lecialam samolotem a potem sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to mialam male obawy czy wszsytko bedzie ok. Po co potem masz sie zadręczać, porozmawiajcie w biurze czy mozliwe jest przelozenie wycieczki na jakis inny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka tez jest moja decyzja nigdzie sie nie ruszam wakacji bede miec wiele a ciaze mam jedna wyczekana,nie podarowalabym sobie gdyby vos sie stalo do konca zycia od teraz stres spadl podjelam wlasciwa decyzje i zaczynam sie cirszyc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cczesc dziewczyny! Bella gratuluje ! ja wrocilam z kliniki , zdiagnozowano PCOS ale tylko w obrazie USG bo insulina i wolne androgeny w normie, minimalnie Testosteron ponad norme, progesteron za maly ale Duphaston mi wywolal bardziej plamienie wiec pewnie i estrogeny leca, wiec ogolnie jest nieciekawie zwlaszcza ze nie dostalam pelnego wypisu jeszcze ani recept (maja doslac poczta(?) w czwartek gin-endykronolog bo tez nie wiem co myslec o wynikach na tarczyce bo TSH w normie ale ft3 ponad 2 razy za wysokie a ft4 za niskie OGOLNIE WSZECHOBECNY CHAOS a lekarka ktora mnie wypisywala chciala mi tylko duphaston zapisac i mowila ze minimalne wahania , po moim lepszym przyjrzeniu sie wszystkim wynikom stwierdzam ze pomieszanie z poplątaniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją nigdzie bym nie leciała.....wakacje są co roku a sama widzisz że w ciążę nie tak łatwo zajść ....więc ja napewno bym zrezygnowała do momentu aż fasolka będzie miała wszystkie pasy zapiete i nie wyleci przyturbulencjach :-D. Dzidzius najważniejszy. A my z mężem wczoraj jak nigdy wróciliśmy z pracy o 17.oo potem pojechaliśmy do moich rodziców po lozeczko bo wrescie przyszło nio i zjeslismy obiad i o 19.40 usnelismy jak małe dzieci:-D Mąż miał kilka dni wyjetych z życia bo miał w zeszła środę usuwany ząb i szwy niie dawały mu się wyspać więc padł a mi dużo do smu nie potrzeba mąż koladra dobra pozycja i już odplywam ale obudzilam się o 23 siusiu coś na ząb tym razem kanapka i herbata i znów usnelam i spalam do rana :-D Nio i teraz do pracy jadę :-( a jak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja tez w drodze do pracy idziemy dzis odwolac wyjazd to moja decyzja nigdZie ni jade m troche zky ale ja pozostalam nieugieta czekalam rok i 5miesiecy na maluszka wakacje mialam co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella czyli widać, że u ciebie ewidentnie problemem była ta pieprzona ureaplasma... eh :) dobrze, że już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella mysle ze dobra decyzję podjelass... tak jak mowisz wakacje sa co rok... zreszta Wy nie tylko wakacji potrzebowaliscie do wspolnego wyjazdu, chodz nie powiem fajnie bylo by poprazyc sie na sloneczku bo wiosna nas nie rozpieszcza ale jak to mowia sa sprawy wazne i wazniejsze, no i dzidzius jest sprawa ta wazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram sie dzis po oracy jeszvze raz na bete Lula jak tam????u mnie bol jajnikow ustal jeszvze bardzo sporadycznie sie pokazuja jakies pikniecia ale delikatne za to piersi swedza i pobolewaja i mam zmiany nastrojow co godzina..... ROZSYLAM DO WSZYSTKICH CIAZOWE WIRUSKI W DUUUUUZYCH ILISCIACH DO ENDI,MADZI I MADZIUSKA,NATALI,GOSIACZKA NASZEGO,MARYSI, i wszystkich stsraczek na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi to my chyba jakos podobnie sie bedziemy staraly bella bardzo dobra decyzja... gdyby nie daj Bog cos sie wydarzylo nie dalabys sobie rady z wyrzutami sumienia... ja przesunelam starania z powodu wycieczki ale to dlatego ze ja rzadko mam okazje jechac za granice... choc ja mam o tyle lepsza sytuacje ze nie lece tylko jade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram sie po pracy na bete sprawdzic czy pawidlowo przyrasta,no i oczywiscie sie boje....ze cos bedzie nie tak ze sie okaze ze nie rozwija sie fasolka...pierwsza ciaza byla radosna ta jest pelna obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja bym chciała wcześniej ale tak liczę że czerwiec, jestem w połowie leczenia grzybicy i torbieli, jak skończę to kontrolna biocenoza, jak będzie ok to hsg ale to na początku cyklu, u mnie na wynik biocenozy czeka się tydzień, znowu mi 2 cykle przejdą obok, leczenia skrócić się niestety nie da ... zakładam oczywiście że wybiję te drożdżaki :D narazie skupiłam się na ćwiczeniach, trzeba w czerwcu na plaży jakoś wyglądac :P no i tak nie mogę działac to chociaż zrobię coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella a ja przegladam wczesniejsze kartu forum-chce Was poznać a tak nalepiej- i teraz jestem w momencie jak przepowiedziano Ci dzidzię w listopadzie. No i chyba wszystko w tym kierynku idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio i ją znów trafiłam w smyku na promocję :-D. Kupiłam kombinezon jednoczesciowy z polaru w sam raz będzie na jesień dla Blanki za jedyne 20 zł a jak patrzylam na wcześniejszą cenę to uwaga 99 zł. Jest dużo promocji tylko szkoda że koniec msc i trzeba czekać na dzień jak to mojk mąż mówi "matki boski pieniężnej" ( taki dzień to dzień pensji ) :-D:-D:-D Bellus i jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondy aha na listopad bo ja myslalam ze pazdziernik,bo ja jakos nie przywiazywalam wagi do tego ale rzeczywiscie sie sprawdza hahahahah Na bete musze czekac tym razem ,wiec czekam w stresie rzecz jasna no to fajnie jak jest matki boskiej pienieznej Stokrotka hahahhaha u mnie jutro bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi mi pan dr kazał schudnac przed kolejnymi starankami no to staram się stosować do nakazu myślę że conajmniej 2 m-ce muszę na to minimum przeznaczyć więc akurat czerwiec się zrobi Bellus wiem jak się niepokoisz.. Ale pamiętaj że jedno to przypadek... Będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to czekamy z Tobą :-D. Komuś się nudzilo z tymi linkami ....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja to bym wszystko zrobiła dla fasolki, co tylko będzie trzeba zrobic, wszystkiemu się poddam, nie przeraża mnie hsg, histeroskopia, laparoskopia co będzie trzeba zrobic to zrobię, narazie chcę zrzucic do czerwca 4 kg, żeby miec 55 kg, bo jestem niska 163 cm, męża faszeruje androvitem, tam jest dużo minerałów i witamin. Blondy ja piszę od 152 strony :) chyba ... Bella czekamy na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi ja z ptrzerwami od 243 str;) Ale miałąm lekturę. Przez 3 dni siedziałam i czytałam Was od ok150str. Widzę że przeszłyście masę i mamy podobne przeżycia. mW grupei raźniej:) Nie chcę się wkrecać ale piersi bola mnie strasznie. Pewnie przed @ ale nigdy trakiego bólu nie mialam. Od owulacji mnie bolą.Dziś mam 25 dc. Ehh.. Myślicie,że to działanie bromka?? Biorę od 40dni. Co myślicie o testowaniu w 28dc przy cyklach 31 dn. Wiem że trochę wcześnie ale święta i jak nic z tego to odstresować się trzeba. A kol na święta przyjeżdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
blondi to miałaś ciekawa lekture :) ja myślę ze mozesz zrobic juz teścik tylko kup taki bardziej czuły. Najlepszy to 10 ale ciężko jest go dostać w aptekach. Mam nadzieję ze pokaze 2 kreseczki i ze bedzie to nasz świateczny kurczaczek.:) bella jak twoja wczorajsza beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Justa na razie nie wiem dzis nie mam jak odebrac,za chwilke ide tlumaczyc konferencje dzwonilam do nich ale jeszcze nie ma wynikow chyba przed swietami maja wiecej roboty haha wiec czekam ale bardzo niecierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie mam takiego. W mojej aptece te o czulosci 25 są:( A w domu amm 2 testy z allegro. Poczekam do soboty i zrobię. Tylko boję się, że jak nei wyjdzie a zaszaleję w niedzielę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.. Chyba nici z moich nadziei. Brzuch pobolewa mnie już jak na okres:( Zmęczona jestem już tym wszystkim, tym bardziej. że za pierwszym razem przy pierwszej próbie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi poki nie ma @ to zawsze nadzieje sa. Prawie każda z nas miala w wiekszym badz mniejszym stopniu bole przypominajace wlasnie okres. Te z allegro czesto wlasnie maja czulosc 10, zreszta ten 25 tez powinien pokazac prawidlowy wynik. Bella dobrze ze to druga beta bo i tak wiesz ze wszystko z fasoleczka w porzadku . Jak tam NASZ przystojniak ??? oczywiscie wiadomo o kogo chodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
cześć dziewczyny dalej nadaję z łóżka. Czuję się trochę lepiej, ale żebra i mięśnie brzucha bolą mnie od kaszlania. Natie co do cytomegalii to raczej mnie ona nie dręczy, bo to jest pierwsza moja choroba od kilku lat. I to na dodatek przytachał ją M, bo u niego u firmie koleś chodzil z zapaleniam płuc i pół firmy na zwolnieniu, a i przy okazji ja poległam. Bella tryskasz pozytywną energią. Beta na pewno prawidłowo przyrasta. :) No i łapię te wiruski na później, bo ten cykl idzie na zmarnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Gocha to dobrze :-) Bella a powiedz mi Ty miałaś tą ureaplazme a jak wygląda badanie? I jak leczy? Miała może któraś z Was rtobione to badanie ? Można je zrobić i zasz ile? Bo dzwoniłam dziś u mnie w Gorowie do diagnostyki i nie robią takiego badania wogóle dziwne....poczytałam dziś o tej chorobie i ja czesto mam problem z pęcherzem i czesto na furaginie jade...to chciałabym zbadać to ale nie wiem gdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×