Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
dziewczyny te które doszły :0 my sie po przedstawiałysmy :0 imionami :) a ty jak macie na inie ?? bobolka, mimi, aga ??? Monikkkk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia chyba dobrze napisałam teraz wy sie dopiscie :0 jak chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monikkk nie mam słów do Ciebie, jutro będziesz też się uśmiechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........15........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u nas tez cieniutko z pracą. No niestety kryzys jest wszędzie. Oby szybko minął !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj mocno, ale żeby aż tak wcześnie bolały, kurcze zobaczymy co to będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh dziewczyny jaka ja słaba jestem - szok No dosłownie oczy same mi się zamykają buuuuuu Kompletnie nic mi się nie chce, a musze pojechać do krawcowej po sukienke na wesele bo sobie musiałam jąsobie troche zmniejszyć. Kupiłam ją na allegro bo w sklepach nic ale to dosłownie nic nie mogłam znaleźć. Córci też kupiłam na allegro taką super kiece nigdy mi się specjalnie nie podobał kolor czarowony ale ta jest śliczna długa gładka ciemnoczerowona z takimi trzeba różyczkami z przodu - musze przyznać że slicznie wygląda. Ale generalnie to chyba zasne na tym weselu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Monikkkk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mnie piersi zawsze bola około tydz. przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
No to tiko kiece sa wiec mozna juz smiało isc :) fajnie ci :) ja w tym roku nie bede miała wesela tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no witaj :) EWA :) ja miałam miec tak na imie :) bo sie 23.grudnia urodziłam i mama chciała zebym miała 3 imprezy razem :) urodziny imieniny i gwiazdke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
zmierzyłam tem . tak dla siebie mam chyba za niska 37,1 stop. wspomne ze jest juz południe wiec wynik nie jest chyba dobry bo za mało :( no nic :( Dziewczyny mnie juz nie bedzie chyba ze wieczorem :0 ale nie wiem :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Ja mam trzy (imieniny gwiazdkę i rocznicę slubu) i zawsze jestem z tego powodu poszkodowana bo dostaje tylko jeden prezent:(:) Ja miałam mieć na imię Basia:( (pomysł mojego taty) Dobrze że mama miała lepszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
niestety dziewczyny nie dołacze do tiko :(:(: dostalam :(:(:(:( :( jestem załamana :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk nie marwt sie nastepnym razem sie uda ... tak to jest ze inni moga miec dzieciaczki odrazu a inni musza sie starac Jestem z toba Nie łam sie nbo to najgorsze co moze byc Głowa do gory i usmiech poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monikkkk tak mi przykro:(, trzymaj się dziewczyno!!! będzie dobrze, następny miesiąc będzie twój!!!!! wiem że to takie niesprawiedliwe, nigdy nie zrozumiemy dlaczego tak się dzieje że jak ktoś pragnie dziecka ma tak okropne problemy żeby je mieć!!!! trzymaj się jakoś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Normalnie mnie zatkało................. Monikkkkk tak mi przykro....... :(:(:(:(:(:( Byłam pewna na 90% że Ci się udało... Bardzo Ci współczuję!!!!!!!! Nie martw się i podejdź do tego cyklu z nową nadzieją!!! Zrób poziomy hormonów może przydało by się badanie nasienia twojego męża. Spróbuj też z testami owulacyjnymi. Nadal będę trzymała za Ciebie kciuki i wieżę że SIĘ UDA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Monia bardzo mi przykro że sie nie udało ale jeszcze masz czas uda sie nastepnym razem... Bebolka ma racje zrób sobie wszystkie badania w tym cyklu i również badanie nasienia twojego męza może to nie twoja wina a poza tym bedziesz miec pewnosc że wszystko ok! ja też bende teraz robic te badania jak w polsce bende nawet to sam mój mąż zaproponował i wiem że wszystko bedzie w porzadku i w koncu sie nam wszystkim uda. Ja zaraz w nastepnym cyklu zaczynam starania jak tylko bedą wyniki badan i mocno wierze że sie uda. Wczesnie nie starałam sie aż tak że już musi byc bo dzidzius urodził by sie koncem roku i cały rok w plecy by był. Ja wiem to nie jest ważne ale to dla jego dobra....Wiec postanowilismy wzmożyc staranie zaraz pod koniec maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monika :( :( :( :( aż nie chce mi się wierzyć - tak wszystko ładnie wyglądało No ale ty czułas że będzie inaczej Poprostu znasz siebie najlepiej Na prawdę baaaaardzo mi przykro :(:(:(:(:(:( A konsultowałaś te wyniki hormonów ? Może tu tkwi problem ? Jak widzisz my wszystki jesteśmy z tobą i NA PEWNO już niebawem się uda. Musisz koniecznie jeszcze pogadać z ginką i jeśli ona uznała, że trzeba będzie zrobić ten zabieg na drożność jajowodów to może warto. No ale najpierw skonsultuj te wyniki bo może jednak cos masz podwyższone i dlatego się nie udaje i nie trzeba będzie przeprowadzać tego zabiegu. Pamiętaj jesteśmy z tobą i BEDZIE DOBRZE :) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
DZIEWCZYNY JESTESCIE KOCHANE :) :) DZIEKI BARDZO ZA WSPARCIE Teraz ja bede trzymac za was kciuki :) Powiem szczeze ze jak dostałam @ dzis to nie miałam czasu sie nad tym zastanowic bo jezdziłam załatwic pare spraw papierkowych potem pojechałam na zakupy do biedronki :) zrobiłam i maz mnie odebrał jak jechał z pracy :) Wiecie co on czuł ze dostałam @ wystarczy ze spojzał na mnie i pierwsze co powiedział jak mnie zobaczył !! " POLECIAŁO " ??? juz wiedział ale bardzo mi sie ciepło na sercu zrobiło bo na parkingu wzia mnie przytulił z całej siły:) nie chciał puscic chociaz ja nalegałam i mówiłam ze ludzie sie patrza :) a on cały czas mnie przytulał i całował :)mówił nie martw sie jak nie teraz to nastepnym razem widocznie dzidzia jeszcze nie chce do nas zawitac " zawsze mi takie miłe słowka mówi jak wie co sie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny a co do badan to miałam robione ale jedne mi sie nie podobaja prolaktyna za wysoka jutro bede dzwonic do ginka i powiem co i jak maz bedzie w tym cyklu zdawac nasienie tez :0 zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
poprawiłam ilosc cykli :) bo to juz bedzie 16 ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
nie ma nikogo :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×