Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
tiko to masz dobrą córcię że taka grzeczna :) dasz mleczko i ogląda bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Tokotio - to znaczy ze ten kwas mi pomoże i może się uda szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki kupiłam olejek zapachowy do tego odkurzacza i nie czułam tego zbytnio przy odkurzaniu, a teraz wchodze do pokoju a tam piękna woń kokosu :D ehh :D zachciało mi sie dalej odkurzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk tak słoneczko jest :) ale tez taki silny wiatr :( więć tak bardzo przyjemnie na dworze nie jest. A w nocy to chyba mróz był bo samochód cały zamarznięty jak rano patrzyłam z okna. U nas też kryzyzs jest odczuwalny. Może nie na razie finanasowo ale mąż taki zestresowany jest,że szok. On jest kierownikiem budowy i duża odpowiedzialność na nim spoczywa a teraz jak jest kryzys to ma do czynienia z takimi nieodpowiedzialnymi pracownikami,że jest nerwowo wykończony. Oni są tańsi a firma musi gdzieś znaleść oszczędności więc bierze najtańszych podwykonawców a ci jak tylko mogą to się obijają (a terminy godnią ) i nie dbają o bezpieczeństwo. Mówie wam co on się nadenerwuje, żal mi go strasznie jak taki padnięty do domu wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Basia przyjmowanie kwasu foliowego zapobiega występowaniu zaliczanych do najcięższych wad wrodzonych u potomstwa – wad cewy nerwowej (bezmózgowia, rozszczepu kręgosłupa). Dlatego jeżeli tylko istnieje szansa, że możesz zostać mamą powinnaś zażywać preparat zawierający kwas foliowy. a po tabletki anty obniżają jego ilośc w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Tak córcia jest kochaniutka :D I do tego często pogłaszcze mnie po głowie i mówi "śpij mamusia śpij". Taki mój skarbik :) A jak się gdzies uderze to zawsze przychodzi żeby mnie w to miejsce pocałować i mówi : "nie martw się to sie zdarza" Dokładnie tak jak ja do niej mówie :) Teraz leży mi na kolanach i bawi się moimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Basia - tak dokladnie tak jak Ashia napisała. Więc ten kwas jest niezbędny zwłaszcza kiedy tyle czasu brało się tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko jak ja ci zazdroszcze :( taka córeczka to prawdziwy skarb... ucałuj ją ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki, znacie jakis sposób na zmiękczenie butów? strasznie twarde są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Dzięki Ashia :D Właśnie jej dałam buziaczka od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko cieszę się :D ja ide na allegro hmm... zobaczyc co kupię maluszkowi jak juz będę ciąży :D zajmę sie troszeczkę liczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ale powiem wam ,że niemowlakiem to ona wcale nie była spokojnym. Cały czas trzebabyło jej poświęcać uwagę, nosić bo inaczej płakała. Zazdrościłam tym matkom które jeżdziły na spacery i dziecko tak grzecznie im we wóżku leżało bo ona jak się obudziła to od razu na ręce chciała iść. Ale na szczęście w nocy ładnie spała bo inaczej to chyba bym rady nie dała. Za to jak skończyła rok i zaczeła chodzić to się bardzo zmieniła. I od tego czasu jest słodziutką dziewuszką :D Tak mi los wynagrodził ten rok harówki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja też uciekam bo za chwile goście. Ale potem będę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki jak narazie doliczyłam sie tak (ceny z allegro): -łóżeczko z szufladą + poduszka + kołdra + poszwa na kołdrę + poszwa na poduszkę + ochraniacz na szczebelki + materac gryczano-kokosowy + baldachim + przescieradło... komplet ok. 430zł -przewijak zwykły 45zł -komoda na przewijak (drewniana) ok. 600zł -wanienka ok. 70zł .....lub..... -komoda z wanienka i przewijakiem ok. 350zł -ręcznik*2 ok. 50zł -pościel, czyli poduszka + kołdra + poszwa na kołdrę + poszwa na poduszkę + ochraniacz na szczebelki + baldachim (z tiulu) + przybornik + falbanka maskujaca + prześcieradło + rożek... komplet ok. 280zł -przybornik na zabawki ok. 40zł -przybornik na pampersy ok. 40zł zapomniałam o czymś? oczywiście nie liczac ubranek, butelek i pieluch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia dobra jesteś :) aj to się powstrzymuję z takimi rzeczami narazię :) nie chcem sobie robić nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik al;e te rzeczy są takie śliczne... :) ja po prostu zastanawiam sie co trzeba miec do takiego maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocyki, przydadzą się podczas karmienia na łóżku, podczas spaceru, drzemki popołudniowej - u nas pełnią rolę "do wszystkiego" - minimum 1 cienki i 1 grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ngLka a powiem szczerze że o tym nie pomyślałam... :O to co jeszcze trzeba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wiesz, jest taka masa rzeczy, że nie sposób wypisać.. poza tym wielu rodziców tworzy wlasną liste - co podpasuje jednemu - nie podpasuje drugiemu i odwrotnie.U nas genialnie sprawdził się leżaczek z wibracjami, na kolki. Wtedy ładnie kupka szła. Teoretycznie wibracje są niewskazane ale u nas był to świetny lek na kolki (inaczej dziecko się darło, więc wybrałam wg mnie "mniejsze zło" - czyli brak bólu przy użyciu wibracji).Leżaczek służy do dziś, sadzam ją w nim ale już od kilku miesięcy nie używamy wibracji, bo kolki przeszły.Najlepszym naszym zakupem było jednak łóżeczko - kołyska (na sprężynach, nie płozach) - uratowało wielokrotnie nasze kręgosłupy. Dziecko budząc się w nocy samo się buja i ponownie zasypia.Wiele mona wymieniać i wymieniać. Podkłady do przewijania bo przewijak u nas nie wypalił i przewijam wszędzie, tylko nie na przewijaku bo mi zawsze nie po drodze. Przydała się cała sterta śliniaków (mam ok 30 szt.) i pieluch tetrowych (40 szt) oraz flanelowych (10 szt). Raz, że wszędzie kładziesz pod buzię a dwa, że Młoda strasznie ulewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no to jestes dobra w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Heja ! Witam się znów. Zaraz ide z moim pieskiem i synem do weterynarza, coś bilo nóżka biedacwto. Mam straszne wyrzuty sumienia, no na maxa ale znowu sie najadłam dużo...buuu, jakoś nie mogę przestać ...utyłam sobie 6 kg przez 3 m-ce i nie moge przestać jeść. Tylko dzidzia moze mnie uratować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaaaa
Mam pytanko moj cykl sie troche pozmieniał znaczy sie raz mam 25 raz 26 i teraz 27. Czy to normalka zawsze miałam 26-27 .Prosze napiszcie czy zemną ok .Pozdrawiam!!! Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Alu jeden dzień zmieny to zafdem kłopot. Na pewno z Tobą jest wszystko ok. Dodatkowo super, że tak pilnie obserwujesz swoje cykle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
co do psiaka to ja ze swoim mam kłopoty. Już wielokrotnie go woziłam do weterynarza bo cały czas kaleczył łapy ! juz nie wspomnę ile kasy wydałam ! ale za to jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny GDZIE WY !!!! co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ja jesteeem :D ale znikam do mojego M :D miłych senków :) do juterka kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie wieczorkiem ! Miałam dziś intensywny dzień. Najpierw goście byli, ale nie długo no a potem zabrałam się za planowane generalne porządki :) Wypucowałam mieszkanko, łazienke i nawet okna wszystkie umyłam taką energię dziś miałam. No ale taki mi to poszło bo miałam super małą pomocnicę :D która uwielbia takie porzątki :) Ma swój zestaw do sprzątania, nawet mały odkurzacz i dzielnie pomaga :) Energia mnie nie opuszcza i zupełnie spać mi się nie chce. Baaasiu mam nadzieje,że psiaczek czuje się już lepiej. Ja też mam ostatnio apetyt spory. Wczoraj zjadłam 6 takich małych bułeczek mlecznych hehe i to między obiadem i kolacją :D Niezła przekąska :D Alinka - takie przesunięcia są całkiem normalne. Ja ma cykle ok 28 dniowe. Ale zdarzają mi się czasami 27 dniowe lub 30 dniowe . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Hej dziewczyny ? Co tam u Was ? Ja po wczorajszym przypływie energii dziś jestem dętka ;( Nic mi się nie chce :( Dziś ma 8 dc ale sluzu jak na razie brak. Zresztą moje wahania są nadal więc dobrze, że go jeszcze nie ma - mam czas na przemyślenia. Ashia - nieźle sobie wszystko wyliczyłaś. Potem z czasem i tak wiele rzeczy sobie dokupisz. Bo niektóre rzeczy spawdzą się bardziej a niektóre mniej. Ja np. nie byłam do końca zadowolona z wózka który sobie kupiłam .To był wózek dwufunkcyjny ale był bardzo ciężki. Potem kupiłam jeszcze dwie lekkie spacerówki i dopiero drugi okazał się fajny. Wszystkie już udało mi się sprzedać. Fotelik samochodowy też okazał się w praktyce niewygodny i teraz kupiłabym zupełnie inny - też na szczęście go już sprzedałam. Pokazywałaś te komplety pościeli do łóżeczka z baldachimem. Baldachimy też mi się podobają ale wiesz w praktyce dzidziusiowi może być duszno i niestety taki baldachim zbiera kurz.Wiec ja się na niego nie zdecydowłam i przy drugim pewnie też go nie kupię. Kupiłam też podgrzewacz do butelek i nigdy go nie użyłam bo karmiłam piersią a potem wygodniej mi było bez niego. No niestety człowiek uczy się na błędach. Jolita - a ty dziś czasem nie testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
No nie, gdzie wy się podziewacie ???? To jak nikogo nie ma to ja też znikam. Będę popołudniu. Mam nadzieje,że ktoś będzie... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko dziś jest twój 8dc? Ja mam 7dc :D licząc od tej soboty dosyc późnej... śluzu tez brak :O może wziąc większa dawke wiesiołka? w sumie to denerwujace jest takie czekanie... :O po starankach 2 tygodnie czekania, a jeżeli bedzie @ nastepne około 2 tygodni czekania na owulke :O i co potem? dalej czekac... :O co do wózka to jeszcze nie wiem jaki, choc musze sie przyznac że oglądałam już na allegro... :D ale tego to akurat przez internet bym nie kupiła :D Baldachim, hmm... Mnie się one baaardzo podobaja, szczególnie z tiulu... no kurz faktycznie zbieraja, ale i tak bym go kupiła :D a dokładniej to dwa :D jeden do jednego kompletu poscieli a drugi do drugiego :D 2 poduszki, 2 kołdry... tzn ja tak teraz mówię a co kupie naprawde to nie wiem... tu ci ktos cos podpowie, tam... wszystko wyjdzie "w praniu". narazie to nawet w ciąży nie jestem wiec nie ma co gdybac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×