Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

dziewczyny jakos dziwnie wygladam w tej drugiej tabeli :) Wiecie co jedynie co mnir trzyma przy nadzieij to ze bola mnie piersi :) dzis w nocy tak bolały ze sie zbudziłam bo nie mogłam lezec na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny topik jest cały czas zaczarowany więc wszystkie jak tu jesteście spadniecie w dół jedna po drugiej !!!!!! Tak was czaruję !!! :D :D :D Amerkkka , Małymotylku, xxxasiaxxxx - zgodnie w prośba czaruję was osobno !!!!!! :D :D :D Monika a ty się nie zamartwiaj,że kreska nie ciemnieje. Naważniejsze,że są dwie a w jakiej tonacji nie ma to znaczenia. Dopiero w 3-4 dni po terminie @ moze być ciemniejsza, więc spokojnie nie stresuj się. A to,że się czujesz jak na @ to wile dziewczyn tak się właśnie w tym czasie tak czuje. Co do pracy to wygląda to tak,że przy umowach na czas określaony są one przedłużane do teminu porodu, co oznacza że w tym czasie jak pójdziesz na L4 będziesz dostawała chorobowe w wysokości swojej pensji. Po porodzie masz macierzyński i dostajesz zasiłek macierzyński, no i koniec bo na wychowawczy iść nie możesz. Teściara gratuluję :D :D :D A jak się czują inne przyszłe mamausie ???? Aga już niedługo sierpień :D Trzymam kciukasy aby torbieli już nie było !!!!! Pisz koniecznie co i jak . Ja w przyszły poniedziałek mam wizyte i ginek powinien już powiedzieć jaka płeć. Oby dzidzia się dobrze ułożyła bo jestem tak niecierpliwa i jak powie,że nic nie widać to oszaleje z tej ciekawości. No zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............19.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............21.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............9.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............9.............6.... ...........23 lut MONIKKK..............23...........4..............18..... ..........marzec?? Poprawiłam tylko tabeleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u was z tymi upławami bo u mnie prawie brak mam co jakies dwa trzy dni po pare kropel i wszystko sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moniczko jesteś w ciązy już na pewno :D:D, rozumiem że okresu brak!!, chodzi ci o kalendarz ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie...........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. ..................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie.............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 becia86........23..........2.......24.06.....podkarpack ie..............0 BOBOLKA.....25..........2........22.06........Dolnoślas k ie............2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 ANULKA.......23...........13......05.08.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31.............19.............2.. ............17 grudzień FRETKA83............26............21.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502............25............16.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA..........27.............9.............1....... ........22 Luty JOLITA84.............25............9.............6.... ...........23 lut MONIKKK..............23...........5.............18..... ..........26 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak aga :) o to mi chodzi :) wiesz moze i jestem w ciazy ale jakos to do mnie nie dochodzi powiem wam ze jak pojde do ginka to wtedy bede pewna jak mi cos powie :) a wiecie co mam tak problem ze moj regał w pracy to soki napoje itd . i czesto musze je dowozic układac sciagac przecierac i w piatek starałm sie oszczedzac ale po całym dniu tak mnie brzuch bolał !! i nie wiem co robic bo pewnie jutro znowu bede to musiała robic i nie wiem co w tej sytuacji zrobic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tikotiko dobra z Ciebie czarodziejka :D zobaczymy w październiku czy podziałaja na mnie te Twoje czary mary :D oby tak :D monikadddd gratuluje! widze ze długo sie starałaś wiec ci sie należało w koncu :D ja staram sie pare cykli dłużej ale jestem dobrej myśli :D mam wspaniałego lekarza, który leczy mnie jak tylko może najlepiej. teraz czekam tylko do września i mam nadzieje ze bedziemy juz wywoływac owulacje, a jak nie to chyba oszaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja po tym wszystkim nadal niewiem co mam myslec brzuch mnie nadal czasem zaboli no ale wiem ze to nie ciąża lekarz w zeszłym tyg kazał mi zrobic test ale jeszcze nie zrobiłam i nie zrobie już żadnego dopiero jak bende miała pewnosc że cos sie udało.... a dzisiaj miałam taki piękny sen o tym że urodziłam ślicznego zdrowego chłopczyka był kochany taki i duży bo ważył 4.5 kg widziałam ze był bardzo szczesliwy bo jakby lekko sie usmiechał i jak na niemowle był naprawde jakis duży miał śliczniukie włoski... i podobny był do mnie ;) boski sen może kiedys sie spełni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na momencik bo zaraz do pracy:O:O Anulko twój sen na pewno się ziści:) Mi przed drugą ciążą śniło się że urodziłam córkę i jeszcze pamiętam że mówiłam ( w tym śnie) do męża : widzisz już nie dam Ci syna:):):) Mówiłam to z przekonaniem że nie będziemy mieli więcej dzieci:O Najlepsze jest to że ostatnio ( parę nocy do tyłu) śniło mi się że urodziłam synka i kazałam wszystkim podziwiać jego klejnoty żeby wszyscy wiedzieli że to syn:):):):) No ale puki co muszę pomarzyć aż w końcu dostanę :O:O:O Tiko a jak ty się czujesz???? Brzusio już pewnie duży:):):) Przy okazji czarowania to odczaruj i moją osobę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zgadzam się z Tiko co do koloru drugiej kreski. Na pewno za parę dni będzie już o wiele ciemniejsza:):):) Więc nie martw się i nie stresuj niepotrzebnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by też było jak byś się w pracy nie przemęczała za bardzo!!! Niech Ci do głowy nie przychodzi jakieś dźwiganie ciężarów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże ale numer niewiem co myślec bo pisałam wam że miałam dziwne plamienia brązowe i byłam u lekarza powiedział ze to albo bardzo wczesna ciąza albo to drugie...no ale dzisiaj mnie podkusiło i własnie zrobiłam test i wiecie co jest 2 kreska prawie niewidoczna strasznie blada ale jest sprawdzałam z tym poprzednim bo wciąz go mam i tam nic zero tylko 1 kreska a tutaj 2 jakby niewiem co myslec co robic czy to może byc możliwe co myślicie aż mi sie gorąco zroniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja niewiem czy to rzeczywiscie to 2 kreska jest bardzo bardzo bladziutka a te plamienia były 10 dni temu wiec sie nie nakrecam bo moge sie rozczarowac co prawda lekarz powiedział ze może byc to wczesna ciąza i żeby zrobic test jeszcze raz ale niewiem kupie kolejny i go powtórze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ miała bycok 6 lipca ale sie spózniła i była 10 to znaczy było tylko brązowe plamienie bardzo mało i brzuch mnie bolał to trwało 1 dzien tylko troszke a pozniej zanikło niewiem którt to tydziem może byc i czy to nawet jest któryś tydzien....nic już niewiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Hej:)) ja się nie odzywam, tylko Was podczytuję..za anulkę też trzymam kciuki- jak zresztą za wszystkie kobitki które chcą być mamusiami:) :) Ja do lekarza idę dopiero za tydzień.. :( dziś już nie miał wolnego a jutro wyjeżdżam - do końca tygodnia nie "poczytam-popiszę" z Wami :( Ale wczoraj raniutko zrobiłam kolejny test i szybciutko pojawiła się 2 kreseczka i kolorek miała nawet ładny..@@ nie ma więc TO CHYBA TO!!! nikt na razie nie wie..troszkę mnie korci- ale postanowiliśmy z mężem że jak wszystko będzie opk to powiemy po wizycie u ginka :) tak więc do przecudownej tabeli wpiszę sie za tydzień - na razie się boję.. Monia- mnie kalkulator internetowy wyliczył na 25 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciara a ktory to u ciebie tydzien bedzie jak pojdziesz do lekarza bo ja nie wiem kiedy isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Mam jeszcze pytanie. Jaka powinna byc temperatura tydzień przed okresem? Dzisiaj mierzyłam po południu i teraz i było w pochwie 37,5. Wiem, ze mierzy sie z samego rana i po południu jest podobno temperatura wyzsza, ale ile temp powinna miec przed okresem? Ja nigdy nie mierzyłam temp i nie orientuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Dziewczyny zaczarujcie i mnie bo ja dzis robiłam bete i niestety nic z tego a jutro powinnam dostać @,temperaturkę mam wysoką i brzuch mnie boli jak bym miała okres a go niemam. gratuluje wszystkim nowym brzuchatkom!!!!!pozdrowionka serdeczne:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niedługo wszystkie spadniemy, tiko już nas tak zaczarowała że nie ma innej możliwości!! :D martolina temperatura zawsze jest wysoka jesli była owulka oczywiście, spada przed okresem, jeśli przez dłuższy czas sie utrzymuje to jest szansa na ciążę a wysokość jest zależna od każdej kobiety, każda ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściara
Monika- wg tych obliczeń medycznych- czyli początek ciąży to początek osatniego @@@ to w następny poniedziałek chyba 6 tydzień - ale ja nie wiem na pewno...w ciąży jestem 1 raz :) ostatn i@@ miałam 16 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddddd
no a ja miałam 18 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddddd
i juz w szóstym tyg. idziesz ?? bo ja jeszcze sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddddd
zeby pujsc w 7 tyg bo to moze za wszesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×