Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość Martum23
Dokładnie tak jak mówisz.. Lepsze to, niż nie zrobić nic z problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy gdzieś w Małopolsce leczą w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Wpisz i poszukaj w internecie, tak będzie najlepiej.. Ja szukałam i znalazłam ;) Tyle, że nie w Małopolsce.. ;) Poczytaj komentarze związane z daną placówką i udaj się na wizytę w celu rozplanowania leczenia.. :) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
No więc. Wizytę z narkozą przełożono mi z poniedziałku na piątek, jestem już po :) Wyrwano mi 3 zęby, i zrobiono jakieś 5 zębów (leczenie). Czuję się.. hm.. osłabiona, przez narkozę rzecz jasna.. Wrażenia.. Samo uśpienie.. git :) usiadłam na fotel, założono mi wenflon, podano płyn, dzięki któremu nie wytwarzała mi się ślina podczas zabiegu, następnie biały płyn (usypiający). Zdążyłam tylko powiedzieć, że lekko piecze mnie w klatce piersiowej i już odleciałam ;) Obudziłam się już po zabiegu, czułam się jakbym dopiero się po prostu obudziła :) Teraz, na drugi dzień po zabiegu czuję się nadal osłabiona.. Aktualnie czekam na kolejny zabieg za około 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska1968
Ja czekam na taki zabieg w Białymstoku. I trochę się obawiam, chociaż centrum, które wybrałam cieszy się dobrymi opiniami. Wiem, że zabieg odbędzie się nie na fotelu, a na specjalnej sali chirurgicznej. Pytanie do wszystkich, które już miały taki zabieg: jak długo dochodziłyście do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Kluska :) Ja miałam zabieg w normalnym gabinecie stomatologicznym, normalnie usiadłam na fotel, podano mi dożylnie "specyfiki", żebym zasnęła.. Obudziłam się "po chwili"..;) ..czułam się zmęczona.. Chciałam zasnąć z powrotem, ale mówiono do mnie żebym nie zasnęła znowu.. Ogólnie będziesz tylko ospała.. Ja czekam właśnie na kolejny zabieg, który odbędzie się w poniedziałek.. Będzie to już trzecia i prawdopodobnie ostatnia wizyta :) Nie ma się czego bać, wierz mi na słowo. A co będziesz miała robione? Jakie zbiegi? Pozdrawiam :) Dojdziesz do siebie po kilkunastu minutach po wybudzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile cie kosztowała taka przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Sama narkoza 250 zł do tego trzeba doliczyć zabiegi, które masz mieć zrobione, przykładowo wyrwanie zęba 100-150 zł, leczenie kanałowe chyba 200 zł. Ja za pierwszy zabieg zapłaciłam 1000 zł, za drugi 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą zrobić pod narkozą ale to ponoć niebezpieczne. Jak pójdziesz do dobrego dentysty który działa szybko i sprawnie i się nie babrze to wytrzymasz pod miejscowym. Nic nie boli a że jest nieprzyjemnie no to sama wiesz. Nie polecę Ci nikogo w Małopolskim bo to nie moje okolice, ja sama się leczę tutaj: www.omnident.pl ale bez narkozy i jeszcze mnie nie zabili :)) Poza tym rano zostawię Ci namiary na kogoś w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Leczenie pod narkozą nie jest niebezpieczne, to nie taka narkoza jak przy jakichś operacjach. Zabiegi, jak i narkoza trwają coś około 40-max 60 min. Pod okiem dobrego anestezjologa będziesz bezpieczna. Ja trafiłam na na prawdę dobrego i bardzo miłego. Jeśli rzeczywiście masz ogromny lęk przed stomatologiem (tzn, zabiegami) to radzę skorzystać i zapłacić więcej, niż nie iść wogóle i doprowadzić się do "krytycznego stanu uzębienia". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻenAda111
Kluska, jesteś już po zabiegu??? Czy mogłabyś wrzucić mi info, w którym centrum miał się odbyć lub się już odbył (mam wrażenie, że chyba trafiłam do tego samego i mam mieć dokładnie za tydzień zabieg implantacji). Cholernie się boję, ale zaliczkę już wpłaciłam. Daj znać. Mój adres to: zenada778@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi drodzy, w Suchej Beskidzkiej rwałem pod narkozą 12 zębów naraz, zabieg trwał 8 min , siadam na fotel nie widzę żadnych przyrządów, budzę sie też ich nie widzę, po całkowitym wybudzeniu waciki w ustach, na drugi dzień przy zamianie wacików było kilka ( 12 ) kropelek krwi, wieczorem mogłem jeść ( oczywiście papki ), wszystko zagoiło się szybko i bez komplikacji. Piszę o tym że było to 18 lat temu. Proteza wytrwała 6 lat, za wszystko wtedy zapłaciłem ( w raz ze zdjęcie panoramicznym ) 400,-. Ponownie tam się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martum23, a ile dni dochodzisz do siebie po takim zabiegu? Planuję zrobić, ale w mojej klinice wykonywane są w poniedziałki i zastanawiam się, jak to jest z pracą w następnych dniach. 2-3 dni wolnego wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Hmm.. Po pierwszym zabiegu dochodziłam do "siebie" 2-3 dni.. Kręciło mi się w głowie i w ogóle.. Ale to dlatego, że miałam rwane na raz 3 zęby no i byłam zdenerwowana.. Za drugim razem już było ok, rwany 1 ząb + leczenia, więc "dochodziłam do siebie" 1 dzień. Ogólnie byłam troszkę osłabiona, więc wzięłam 3 dni wolnego za drugim razem i już po 3 dniach było ok :) Pierwszy zabieg był najgorszy, to właśnie przez rwanie 3 zębów na raz.. Dużo krwi i w pierwszą noc strasznie się męczyłam i nie mogłam spać.. Ogólnie zabieg taki jak dla mnie super. Ale te 3 dni wolnego na wszelki wypadek lepiej sobie wziąć ;) Zależy też jakie zabiegi będziesz miał robione.. Czy rwanie właśnie jednego zęba, czy też 3 lub więcej.. Opisałam wyżej jak to wyglądało u mnie :) W dalszym ciągu czekam na 3ci i prawdopodobnie ostatni zabieg, ponieważ anestezjolog poleciał w kulki i musieli Go zwolnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję! :) Ja też właśnie czekam na zabieg, ponieważ szukają nowego anestezjologa ;) Będę miała usuwane 4 ósemki, w tym jedną zupełnie zatrzymaną :( Może jeśli będzie 'nowy' anestezjolog będą inne dni przeznaczone na takie zabiegi i nie będę musiała tyle wolnego brać :D Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę szybkiego i bezbolesnego ostatniego zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Dziękuję bardzo :) Też mam taką nadzieję, że będzie ok. Choć mam jeszcze do założenia po zabiegu wkłady koronowo korzeniowe + koronki. Efektu końcowego boję się najbardziej, ponieważ chciałabym, żeby wszystko wyglądało ładnie, estetycznie i naturalnie.. Pozdrawiam i również życzę bezbolesnego i nieskomplikowanego zabiegu :) Daj znać jak będziesz po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam. DLa mnie to tez jednak z najlepszych Klinik w Krakowie. Chodze ja, maż i córka. I przekonaliśmy wielu naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanema P
Ja ostatnio miałam wykonywany bardzo skomplikowany zabieg resekcji zęba, a jaszcze kiedyś odbudowy kości zęba i pan stomatolog zaproponował mi inne rodzaje znieczulenia. Ogólnie moim zdaniem sęk leży w tym, żeby wybrać dobrego stomatologa. Ja jestem akurat z Katowic i u nas jednym z lepszych chirurgów szczękowo-twarzowych jest dr Bigas, który przyjmuje w gabinecie Astra Dent na Roździeńskiego. Jak ma się zaufanego dentystę, na pewno nie zaproponuje ryzykownych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie leczenie zębów pod narkozą jest lekką przesadą. Jakby nie było narkoza ma wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu... Zwykłe znieczulenie jest naprawdę o wiele lepszym rozwiązaniem. No i oczywiście też delikatny dentysta jak http://www.stomatologiarodzinna.net/ który nie szarpie ani nic z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daritkoxx
No wiesz, każdy ma inne doświadczenia stomatologiczne! Nie wyobrażam sobie np. usuwać wszystkie zęby "mądrości" bez narkozy! Nawet jednego bałabym się usunąć ze znieczuleniem miejscowym. Jeśli interesują Was namiary na chirurga stomatologicznego w Krakowie to Paweł Świerzy z http://dentiumclinic.pl/ to świetny specjalista. Jemu można zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani dentysta w Warszawie ¬ gabinet Sanusdent. Podejście do pacjenta jest profesjonalne i miłe (moje dzieci nie boją się chodzić do pani doktor :)) Do tego ceny jak napisałam wyżej są bardzo atrakcyjne a kolejek praktycznie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkros
Proszę o tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Pewniak, profesjonalne centrum, wielu lekarzy, zapisy godzinowe, informowanie o wszelkich możliwych opóźnieniach, nawet o tym jak najłatwiej dojechać... Ale przede wszystkim porządne usługi stomatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin33l
Ja już od dawna korzystam z usług stomatologicznych w Rybniku przy ulicy Kotucza. Miałam tam leczone zęby kanałowe i zakładane korony więc polecam na podstawie doświadczenia. Ofertę gabinetów znajdziesz na stronach firmowego serwisu pod adresem stomadental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie narkoza przy zwykłym leczeniu zębów to lekka przesada - przecież to jest poważny środek usypiający! Lepiej się wybrać do dobrego, delikatnego dentysty jak np ci z dental city http://www.dentalcity.com.pl/ i obejdzie się bez narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się za wymagającą pacjentkę i dlatego chodzę na Sowińskiego chodzę do Boa Dent. Zawsze miałam stracha przed dentystą, a to jest pierwszy gabinet gdzie jest taka atmosfera, że czuję się naprawdę odprężona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do wyrwania gdzie są same korzenie 14 zebów i 18 mam wizyte i zadecyduje dentyta co z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, narkoza jest niestety dość niebezpiecznym rozwiazaniem. Swego czasu bardzo bałam się wizyty u stomatologa i znalazłam jednego który oferował narkozę ale mój kolega, też stomatolog podrzucił mi kilka artykułów na ten temat. Jak się okazuje jest realne ryzyko które nie jest warte poddawania się narkozie. Znieczulenie miejscowe sprawia że nie boli a że jest nieprzyjemnie to wiadomo, znajdź sobie stomatologa który pracuje na tyle sprawnie że zabiegi nie przedłużają się i rozkładają się na jak najmniej wizyt to i koszt będzie niższy i większe bezpieczeństwo. Ja sama chodzę do www.omnident.pl ale to jest Wrocław, jak jesteś w innym miejscu Polski to znajdź dentystę dla siebie i naprawdę będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
Narkoza dentystyczna nie jest niebezpieczna :) Rozmawiałam z wieloma bardzo dobrymi stomatologami. Ja korzystam z tej opcji i jestem baaaardzo zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×