Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość gość
Witam gość daj znać co ci powiedziała i jak bedziesz mial/a leczone i gdzie ! A teraz do tych ludzi co widzę maja dużo do powiedzenia typu " jak można zaniedbać tak zęby , ze jakie to nie ma cię zęby no to cieście sie tym ze macie super ! Nitkt tu nie każe przecież komuś wchodzic i podnosić samo ocenę ale widocznie cos jest nie take że tu jesteś i tak komentujesz ! Każdy ma jakąś historie i nie jest łatwo każdemu o tym pisać a jak pisze to już chce się uzyskać sensownej odp. A nie takich późnych komentarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z moją dolną 6 nie poradziło sobie 3 stomatologów mimo końskich znieczuleń.A gdy widzę stomatologa to dostaję drgawek ze strachu;-) Wkurzyłem się,zapakowałem w auto i do Poznania na narkozę:-) Usiadłem w fotelu,pożartowałem z lekarzami a że żadnej narkozy nigdy nie miałem powiedziałem że zaprę się i nie usnę:-).Miła pani stomatolog uśmiechnęła się,życzyła dobranoc i.....więcej nie pamiętam:-) Usnąłem smacznie,wyrwałem 6 i wyleczyłem dwa inne zęby,wyczyszczono mi kamień,obudzono życzono miłego dnia i wszytko cacy.Żadnego strachu,pocenia się na fotelu,łapania stomatologa za ręce itp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martum23
gość, gdzie w Poznaniu byłeś? Ja jeździłam do Certusa na narkozy, ale miły Pan mnie oszukał i przez 2 narkozy praktycznie nic nie zrobił prócz usunięcia 4 zębów. Jakiś czas temu zmieniłam gabinet i jestem już po pierwszej wizycie z narkozą u Stomatologia PIĄTKOWO. W końcu jestem zadowolona :) Choć przede mną jeszcze 1, max 2 zabiegi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. No Piątkowo właśnie miałem na myśli pisząc Poznań:-).Tam właśnie byłem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan doktor Żarow jest bardzo znanym i cenionym stomatologiem. Wiem ze wydał też książkę. Ale wiadomo ze najbardziej liczy sie to zeby nasze zęby były dobrze wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że leczenie zębów pod narkozą nie jest niczym mądrym. lepiej jest poddać sie normalnemu leczeniu podczas kilku wizyt. Idz na konsutlacje do www.esdentica.pl/ i sprawdz czy tten pomysl w ogole ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze nie warto poddawac sie narkozie, aby wyleczyc zeby. uwazam, ze musisz sie zastanowic jednak nad innym spoosobem, ja osobboscie w zyciu bym sie na to nie zgodzila. chodze do www.msdent.katowice.pl/ może oni znajda odpowiedni dla CIebie sposob na wyleczenie zebow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to dobry pomysl. w zycoiu nie poddalabym sie leczeniu zebow pod narkoza. przmeysl to jeszcze raz, zbierz sie w sobie i idz do dentysty ktory Ci pomoze bez zbednych chemii. Pomysl o www.kuroczko.pl/ ja tam chodze i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest dobry pomysl! idz do www.warszawskidentysta.pl/ powiedz jaka jest sytuacja, z eboisz sie dentysty, oni na pewno postaraja sie wymyslic cos innego niz narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbojaca
Kochani ludzie bardzo proszę was o pomoc mam 29 lat i już konieczna proteza ;-( niestety przez strach zaniedbalam żeby słyszałam że w suchej beskidzkiej wyrywają pod narkoza i odrazu po 3 dniach wychodzi się z proteza ;-) niestety nie mogę się tam dodzwonić może mam zły numer czy ma ktoś jakieś namiary???? Ja jestem z Warszawy więc nie mam możliwości tam podejść i zapytać ;-( błagam pomóżcie mi bo mam już dosyć i bólu popsutych zębów i wstydu przed ludźmi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie zdecydowała. Również bardzo bałam się dentysty i źle znoszę ból, ale teraz są nowoczesne techniki znieczulania, komputerowe. Samo znieczulenie nie boli i gwarantuje bezbolesny zabieg. Przynajmniej tak to wygląda u mnie :) Drugą sprawą jest doświadczenie lekarza stomatologa i jego podejście. Ja chodzę do Luxdentica na Ruczaju w Krakowie, http://luxdentica.pl, wizyty są bez bólu i bez strachu, a ja powoli odzyskuję swój dawny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarkoo
Od kilku lat korzystam z usług rodzinnego gabinetu HD Dental (http://hd-dental.pl ) przy ul. Tarnogórskiej i na pewno nie zmienię dentysty. Wysoka jakość usług, przystępne ceny, dbałość u pacjenta. Teraz robiłam licówki u pani stomatolog Oli i okazało się, że świetne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna Klinika Dentystyczna. To tutaj dokładnie i profesjonalnie wyleczycie swoje zęby. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscbojaca daj jakies namiary na siebie tez wlasnie robie ale mam taki strach ze to malo powiedziane :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fratero
Ja nigdy nie korzystam z narkozy. Uważam to za zbyteczne. Niemniej jak ktoś się boi to jest to najlepsze rozwiązanie. Polecam gabinet Uni-Med http://www.unimed.szczecin.pl/ Tam nawet bez narkozy nie boli jak przeprowadzane jest leczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks88
W Katowicach takie znieczulenie robią np. w klinice Borczyka: http://www.borczyk.pl/ Wiem, że brzmi to trochę groźnie i każdy boi się, czy się obudzi, ale jak kontrolują to specjaliści to nie ma się czego obawiać :) Dzisiaj stosuje się wiele bezpiecznych leków nowej generacji, które mają krótkotrwałe działanie. No i dzięki nim można zminimalizować objawy po zabiegu nudności, wymioty, senność itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissy896
A DENTAL cover we Wrocławiu większość zabiegów można wykonać w znieczuleniu ogólnym. Przydaje się to szczególnie jak dziecko panicznie boi się dentysty.Mój mały (5 lat) miał usuwane trzy mleczaki podczas narkozy. Michał Jesion z DENTAL cover wyjaśnił mi, że to całkowicie bezpieczne. Mają cały profesjonalny zespół anestezjologiczny. Nie ma więc żadnego ryzyka. Po zabiegu mały był z pół h nieco zdezorientowany, ale zaraz potem już zaczął normalnie bawić się z kolegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w DENTAL Cover od którego roku życia można dziecko poddać narkozie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissy896
Tak jak pisałam mój mały ma 5 lat, ale słyszałam, że jeszcze młodsze też można :) Podobno od 1-2 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do gabinetu HD Dental przy ul. Tarnogórskiej 217 B (http://hd-dental.pl ) i naprawdę jestem zadowolona zarówno z jakości usług, jak i cen, które nie są wygórowane. W gabinecie posiadają m.in. urządzenie do bezbolesnych znieczuleń czy leczenia bez wiertła. Zwykle umawiam się do pani Aleksandry i jestem bardzo zadowolona z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz miałam robiony zabieg pod narkozą. Tak się składa że jeżeli chodzi o takie zwykłe leczenie u dentysty to nie ma u mnie problemu ale jeżeli chodzi o wyrwanie zęba to tak się panicznie boję że po prostu sobie nie dam. Jak powiedzieli mi że mam do wyrwania dwa to o mało już na miejscu nie zemdlałam i od razu chciałam żeby mnie uśpili. Ogólnie nie ma czego się bać bo jedyne co to na początku i po przebudzeniu trochę kręci się w głowie. Najważniejsze żeby taki zabieg przeprowadzał dobry specjalista jak ktoś jest z Chełma to robiłam w Eko Med. No i żeby pamiętać że chociaż jest bezpieczna to każdy organizm jednak różne może na nią zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewniak, profesjonaliści, trzymajcie namiary - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Pewnie, że wszystko zależy od tego, co jest do zrobienia, ale tam na bank cena będzie dobra, a cała usługa wykonana na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy Dolny Śląsk
Podpowiecie gdzie w Legnicy / Jeleniej Górze / Wrocławiu można zrobić taki zabieg ? Mam 2 zęby do usunięcia w tym 8 chirurgiczne. Ponieważ jest ropa teraz mam antybiotyk ale lekarz policzył mi koszt usunięcia 2 zębów na 1700 zł! Znajdę coś taniej ? t.bajor@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Ku
ja mialem w dental cover we wro usuwane i jestem mega zadowolony! przespalem wszystko i nie musze sie stresowac ze cos zaboli, albo bede slyszal jakies trzaski, po wizyce konsultacyjnej upewnilem sie tylko, ze wiedza co robia ;P i dziwne ale uspokoila mnie ta wizyta :) piszesz ze lekarz wycenil Ci zabieg na 1700zl usuniecia zebow, nie wiem co masz do zrobienia i gdzie taki Ci wycenil, ale samo znieczulenie ogolne jest drogie 500zl - za pierwsza godzine, wiec nie mozna liczyc ze wizyta bedzie kosztowala 200zl dla mnie decyzja byla prosta i nastepnym razem zrobie tak samo ! co do cen to porownalem z lodzia, warszawa i we wro bylo bardzo korzystnie, zreszta cenniki w wiekszosci miejsc macie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zastanawiałem się nad leczeniem pod narkozą - strasznie się tego obawiałem, lecz strach przed dentystami był jeszcze większy. Rodzina i znajomi nakłaniali mnie, abym poszukał innego rozwiązania, a przyjaciel polecił mi stomatologa z Sosnowca http://stomatologia-palyga.pl/ po wizycie stomatolog odradził mi zabieg pod narkozą i przekonał do normalnego leczenie pod znieczuleniem. Musze przyznać, że jest to pierwszy gabinet, w którym nie obawiam się zabiegów - spotykam się tam z tak miłą obsługą, która sprawia, że nie odczuwam dyskomfortu oraz strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert711
Narkoza bezpieczna nie jest i dlatego większość stomatologów jej unika na rzecz znieczulenia miejscowego które w zupełności wystarcza. Jeśli chodzi o dzieci to najbliższa i najfajniejsza sprawa to znieczulenie podtlenkiem azotu, mojego syna tak znieczulają tam gdzie go leczymy. Jeśli chodzi o narkozę to nie warto płacić zdrowiem za odrobinę wygody na fotelu. Poczytaj trochę o możliwych komplikacjach. Polecę Ci kochamstomatologie albo Prestident (oba na Energetycznej we Wrocku), bardzo solidni specjaliści którzy uwiną się dość szybko a jakość i efekt w żadnym stopniu nie ucierpią ale w narkozę to ty się nie baw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, od pewnego czasu bardzo musze posypaly mi sie zęby ... Po jednej i po drugiej stronie mam dziury i zgorzele a kiedy dotykam palcem dziąseł wokół tych popsutych zębów to okropnie on śmierdzi. To że muszę natychmiast wyleczyć te zęby to nie ulega wątpliwości. Najgorsze jest tylko to ze pracuje w instytucji bankowej i dzień w dzień pracuje z klientami. . Okropny smrod z buzi (który sama dobrze czuje) powoduje dyskomfort. Chwilami mam wrażenie jakby śmierdzialo gnojem. To okropne. . Chyba nie muszę wspominać o tym ze nie całuje się w ogóle z mężem. . Właściwie to nawet nasze zbliżenia są niemal na odległość. ... Jest mi wstyd za to a jednocześnie żałuję że od razu nie zrobiłam z nimi porządku jak tylko zaczynały się psuć. Ale też strasznie się boję dentysty. Myślę o "załatwieniu " całej paszczy jednorazowo, pod narkoza czy jak. ... Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Ewent. jest dentysta? Dlaczego dziąsła mi tak śmierdzą? (Oprócz zebow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz 84
ale narkoza to tylko dodatkowy problem. znieczulenie miejscowe wystarczy. nie ma co się bać - nie będzie boleć :D ja się leczę w klinice Wieczorek w Grudziądzu. dwa tygodnie temu rwano mi tam ósemkę, doskonały przykład, że starczy tylko miejscowo znieczulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×