Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Przymusowe leczenie bym poparła. W większości, a zapewne wszyscy gwałciciele, to chorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do eweliny
I bede tu az do momentu az redaktor tego serwisu poprosi mnie o odejscie.wiec jesli nie zyczysz sobie mojego pobytu to zglos to do redakcjii a ja sie podporzadkuje. Szanuje wolnosc slowa ale tez mam prawo bronic tej czesci ofiar ktora potrzebuje tej pomocy. i nikt mi tego prawo nie zabroni nawet jesli jestes kobieta a to jest kobiecy portal.bo problem gwaltu jest problem bardziej zlozonym niz ci sei wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do eweliny
I ty masz prawo pomagac tutaj ofiarom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
Wlasnie agresja trzeba odpowiedziec na agresje. Jak cie ktos atakuje to sie nie bronisz?? Przez taki sposob myslenia gwalty sie jeszcze zdazaja, w niby takim cywilikzowanym europejskim kraju. Winnych trzeba ukarac, jesli myslisz inaczej, to jestes anarchistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
A moze powiesz sobie: "nadstawie drugi policzek i pozwole, zeby zgwalcil mnie drugi raz, bo jestem cierpietnica i lubie cierpiec". Bo moze chcesz byc jak Jezus i cierpiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_ww
A moze myslisz sobie: "Niech sobie zyje na wolnosci i zgwalci inne dziewczyny", bo moze nie chcesz byc w tym samotna i poczujesz sie lepiej, jak wiecej dziewczyn przezyje to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
To bylo do te verde "te verde Ewelina, przemawia przez Ciebie agresja (żal?), ale przemocą do niczego dobrego nie doprowadzisz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
Powiem tak: w usa gdzie obowiazuje kara smierci podobno ok. 5 % skazancyh jest niewinnie na podstawie bledow sledzctwa badz falszywych oskarzen. Co powiesz rodzinie zabitej w mocy prawa osobie? Domyslam sie ze podobny moze wiekszy procent oskarzen o gwalt jest falszywy. Co powiesz temu konkretnemu mezczyznie? Powiesz cel uswieca srodki? jesli chodzi o falszywe oskarzenia. W kraju w ktorym mieszkam m-c temu dziewczyna zostala skazana za falszywe oskarzenie na dwa lata wiezienie. teraz w tym tygdoniu rusza drugi proces - 30 km ode mnie bo dziewczyna wsadzila do wiezienia chlopaka by wyludzic oszkodowania za gwalt. Wiec co powiesz tym facetom wykastrowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
a jesli twoj syn albo maz zostanie falszywie oskarzony zgodzisz sie na kastracje? odpowiedz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, po co ten jad, o co Ci chodzi? Ja rozumiem, że to delikatna kwestia ale nie każda zgwałcona domaga się jak najokrutniejszej zemsty - i uwierz, nie dlatego, że chce by ją lub kogokolwiek spotkało to samo. Dziwne te Twoje 'argumenty'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
Wez juz stad wyjedz, jak jestes facet. To nie jest kacik mezczyzn zgwalconych. A przynajmniej cicho siedz i sie nie wymadrzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
Jak sie trafi kilku niewinnych to nawet lepiej. Gwalciciele gwalca wlasnie niewinne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
a to moja wczesniejsza wypowiedz wiec jesli zadalabys sobie trud przeczytanie wczesniejszych stron to uniknelabys tej agresji[ 12.08.2009] 22:32 [zgłoś do usunięcia] on do A co do mojego poczucia sprawiedliwosci jesli chodzi o gwalt to: - kobieta lub mezczyzna wnoszacy falszywe oskarzenia o gwalt: 1-2 lata wiezienia - osoba uznana winna gwaltu: minimum 15 lat - jesli w tym okresie zostanie wyleczona i bedzie gwarancja ze nie uczyni tego ponownie + po wyjsciu z wiezienia 5 lat ciezkiej pracy na rzecz spolecznosci. - dozywocie jesli leczenie nie przynosi skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
O to mi chodzi, ze tak wlasnie bronicie swoich praw. Siedzac w kaciku i placzac! haha Jak jakies nimki. Zamiast wykorzystac ten gniew do walki z gwalcicielami, wy zamykacie sie w sobie i ten gniew tylko was trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do eweliny
MAm tu prawo byc i ty mnie tego prawa nie pozbawisz. napisz wniosek de redakcji kafeterii. podporzadkuje sie i zrobie tu miejsce dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina__ww
To nie ja pisalam: "ewelina__ww Jak sie trafi kilku niewinnych to nawet lepiej. Gwalciciele gwalca wlasnie niewinne dziewczyny." To jakas szmata, zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
i poczytaj sobie moje wczesniejsze wypowiedzi bo moze takie dziewczyny jak ty tworza chory umysl gwalciciela.i dlatego jestes taka agresywna. wiec zanim chcesz podsykutowac poczytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez juz sie zamknij zalosny faceciku. Takie dziewczyny, jak ty...ciekawe co ty o mnie mozesz wiedziec I wez jakichs glupot nie wypisuj. Ze niby tworze chore umysly::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
I napisz wniosek do redakcji, ja naprawde sie podporzadkuje. choc bede tu do samego konca bo milczenie jest przyzwoleniem na zlo ale szanuje czyjes decyzje, wiec jesli redaktor uzna ze powinienm pojsc , pojde. to tyle. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem agresywna, bo ten temat budzi we mnie uzasadniona agresje. A czy to taka wielka krzywda wykastrowac, jesli na to zasluzyl?? Przeciez to nie kara smierci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
jest takie przyslowie, uderz w stol to sie nozyce odezwa, to tyle. czekam na decyzje redaktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
a co do kastracji to porozmawiaj z matka nieslusznie oskarzonego. nie wiem moze kiedys tez bedziesz matka albo jestes, ale kazdy ma sumienia i ocenia. to na tyle. mam nadzieje ze bedziesz rownie stanowcza i konsekwenta i napiszesz wniosek do redakcji. do tego czasu czekam na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie nie chce nigdzie pisac, w ogole co ci chodzi. Jest tez takie przyslowie, gdzie konia kuja, tam zaba nogi nie podstawia. Po prostu trzeba byc choc troche wychowanym, zeby sie nie wtracac do rozmowy, jak ktos sobie tego nie zyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym naprawde brzydzisz mnie, ze bronisz gwalcicieli. Przemysl to jeszcze, co ty robisz wlasciwie. Placi ci ktos za to?? Co innego prawnik w sadzie, on dostaje za to kase, ale za to brudzi sie bardzo, w sensie sumienie, wspolczuje mu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
to sa dane kontaktowe. Jesli podejmujesz jakies decyzje to musisz byc konsekwetnta. i nie bronia gwalcicieli bo jesli bym bronil to nie postulowalbym dozywocia. a motywow mojego dzialanie pewnie nie zrozumiesz ale zycze ci bys zrozumiala. zreszta jakbys poczytala ostatnie 10 stron to bys zrozumiala. I prosze zachowaj sie jak dojrzala osoba i zglos moja osobe do wyrzucenia skoro tak uwazasz. wez odpowiedzialnosc za to co robisz i piszesz. Wspolny adres: kafemoderacja@firma. o2.pl Redakcja: http://www.kafeteria.pl/redakcja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
ja sam wlasnie wysylam e-mail do redakcji udostpeniajac im moje dane a co za tym idzie bezposredni kontakt ze mna.tak wiec bede poinformowany bezposrednio.i prosze tez o informacje na forum-na tym temacie. i ufam ze okazesz sie odpowiedzlana i dojrzala osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
ja sie wlasnie przestalem klocic. i ufam oraz jestem pewien ze osoby ktore decyduja za ten serwis sa odpowiedzialnymi do podejmowania decycji na podstawie faktow. To sa kobiety wiec nie bedziesz mogla ich oskarzyc o stronniczosc. Ja wyslalem mojego e-maila z moimi danymi i z informacja ze podporzadkuje sie dezyzji. a Wierze ze skoro chcialas zakladac kampanie spoleczna na temat kastaracji to masz w sobie tyle odwagi by usunac takiego wariata jak ja by pokazac swoje mozliwosci i swoja racje. to na tyle w tym temacie. czekam na twoje dzialanie i decyzje. Pokaz swoja odwage, determinacje i dojrzalosc do brania odpowiedzialnosci za to co sie mowi, pisze i robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do ewelina
Redaktor prowadzący: Magda Trawińska-Gosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×