Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Witam was w samo południe czyż nie jest dziś cudnie? Madziuchna wrzucaj nasz rym wspaniały który zapewni nam morze chwały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem moje panie stawiam się na rymu żądanie wczoraj czasu ja nie miałam a do tego się nie wyspałam bo po piątej rano wstałam potem z psem przeprawę miałam i po polach ją ganiałam zwiała mi cholera jedna trzy godziny uciekała wredna sunia moja jest szalona do swobody jest stworzona już od dziecka ciągle biega ciągle nogę z działki daje a ja w tyle hen odstaję nieposłuszne to jest bydle wstrętne cwane i przebrzydłe ale kocham tą paskudę co rozwiewa czasem nudę za to drugi piesek mój znowu śmierdział niczym gnój po raz wtóry go kąpałam bo od smrodu umierałam drugi raz się mi wytarzał i na mycie się narażał dzisiaj grzeczne pieski dwa chyba , że je dziabnie pchła ( to na potrzeby rymu bo pcheł nie mają ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODA DO IVOMAG’A MAGIVO Stworzyłam Ciebie w natchnieniu, byś sprostał memu pragnieniu. Piwo mym natchnieniem było, lecz szbyt szybko się skonczyło. Mimo to jesteś przy mnie i tak czuje się tak niewinnie. Myslę, chyba się w Tobie zakochałam, choć kiepsko Ciebie zmajstrowałam. Choć z chusteczek jestes zrobiony, widać, że jesteś napalony. Głowa Twa jak księżyc w pełni, me pragnienie się wnet spełni. Oczy Twe choć się rozchodzą, bezustannie za mną wodzą. Usta Twe tak ponętne, stanowią dla mnie nielada zachętę. Wąsy Twoje się zawijają, niesamowicie mnie podniecają. Szyja Twoja w kołnierzu schowana, chce być przez nią wyje**na. Tak szerokie są Twoje bary, że aż krzyczę: NIE DO WIARY!!!!! Ręce Twoje długie, smukłe wnet zagłębią się w mą suknie. Spodnie Twe w kroku się wybrzuszają, lecz tylko one prawdę znają. Twa tajemnica za rozporkiem schowana, chce poznać Twojego „pana”. Nieśmiały jesteś, widzę po Tobie, jak to zmienić - po głowie się skrobie. Zrzuć swą fałszywą godność, wypuść swego ptaka na wolność, a jak nie to sama go wypuszczę i z mych rak go już nie puszczę. Buty Twe choć zabłocone, to kopnać mogą mnie tylko one. Trząchasz swą długą, bujną kita, myślę żeś jest transwestytą. Nie przeszkadza mi to wcale, wręcz to sobie bardzo chwale. Będziesz mym chłopcem i małą dziewczynką, dymać mnie będziesz pod ciepłą pierzynką. Nigdy nie zapomnę Twej pięknej mycki, jak sobie wspomne to twardnieją mi cycki. Cerę masz straszliwie bladą, pewnie się żywisz wciąż marmoladą. Och! dziewczyny gdybyście go widziały, od razu byście się zakochały. Przenigdy nie oddam go w Wasze ręce, zgwałciłybyście go w ciasnej wnęce. Mój ci on na wieki wieków i mówie prawde nie brałam leków. Lecz co się stało?! Straszna ma trwoga, podszedł wnet do mnie barman - nieboga. Wrzucił Ciebie wprost do śmietnika i nici z seksu - z tego wynika. Zaraz dorwe tego skurczybyka i wezme w ręce jego „patyka”. Pożałuje czynu swego - odetne mu jego małego. I nigdy więcej barman Micz, nie dotknie żadnych innych picz. Cała Kamienna wspominać będzie, jak Michał stracił swoje żołędzie. I tak się konczy ma historia okrutna, do końca życia będę już smutna. W mym sercu na zawsze zostaną blizny i nikt nie dobierze się do mej ... glisty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzimy sobie znowu obie i nudzimy sie okropnie I tak sobie myślimy że życzenia wam złożymy z okazji Dnia Dziecka niech podwinie wam sie kiecka byście nigdy nie dorosły wszędzie radość z sobą niosły byś uśmiech nie znikał z waszej buzi nawet jak bedziecie już duzi. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pierwsza dziś się witam lecz szybciutko zaraz zmykam, jeszcze kawki sie napiję bo bez kawy ja nie żyje, chodzę potem nieprzytomna swych obowiazków niepomna, was też na kawe zapraszam wypijmy razem, raźniej bedzie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxc
a jaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec i ja sie przywitam z Wami- rymujacymi tutaj babami. Cos ostatnio cisza tu panuje i tylko od czsu do czasu ktos zarymuje. No dalej tak nie może być, nie ma co sie z tym kryc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba trzymam Cie za słowo wieczorem popijemy-i to zdrowo:D moze wpadnie reszta cała, ktora zawsze z nami chlała:P I zrobimy impreze jak dawniej, może bedzie i zabawniej:) Tylko ,aby sie ktos zjawił i ryma nowego przedstawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dlaczego nie rymujecie, może dzisiaj tu wpadniecie. ja se meczyk zobaczylam piwka sie przy tym napiłam i z wygranej sie bardzo ucieszyłam:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis bardzo smuce bo z wszystkimi sie kłuce nic mi sie dzis nie podoba chyba mnie bierze jakas choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba my wierzymy w Ciebie, bo masz dośc rozumu w swoim łebie[sorki to tylko rym:)] ja trzymam za Ciebie kciuki i by mniej bylo tej nauki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas już iśc do lozeczka, czeka tam na mnie poduszeczka. w glowie mam pustke wielka, stworzenie ryma jest dla mnie meka:P Dobranoc wiec grzecznie Wam powiem i tak pozegnam sie tym slowem. 🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja choć tez uciekam spać jednego ryma moge dać zatem dobranoc wam dziewuszki zakryjcie sobie kołderką uszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie jestescie moze byscie wpadły wreszcie topik biedny nasz umiera i juz nikt go nie pozbiera:( Do tysiączka nie dojdziemy na psy szybko zejdziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam jest chłopiec nie dziewczy
nka wyżej taka smutna minka Wpiszę się więc w tym topiku By postów było bez liku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i siedze tutaj sama a juz jestem ululana imprezowac by sie chciało ale ludu tu za mało sama bawic sie nie bede może złapie ktos przynete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anielo, ja przed snem ryma puscic sobie chce za wodeczke ci dziekuje dzis jej jednak nie posmakuje bo kaca wczorajszego czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bombo za pocieszenia słowa dzieki tobie nie boli juz mnie głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam miłe panie któż tu teraz się ostanie wszyscy czasu już nie mają topik rzadko odwiedzają dziś pogoda nieciekawa bez długiego rękawa nie obędzie się nasz strój z zimnem trzeba stoczyć bój może za dzień lub dni kilka będzie już wesoła minka kiedy słonko nas przypiecze skóra brązem się oblecze teraz ja ślę pozdrowionka z krainy bez słonka za to z deszczowymi obłokami cumulo-nimbusami hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik nasz już dogorywa a nas ciągle tu ubywa ja wpisuję dzisiaj rym by nasz topik jeszcze żył by się inni nim cieszyli swoje smutki tu topili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tak z wieczora :) Bo juz wszak jest późna pora Fajny topik i rymowanie Choc nie wszyscy są widać w stanie Aby rymy składać chętnie Bo na dworze dzisiaj smętnie :( Ja dołącze w rymowanie Bo rymować jestem w stanie Z rana, południa czy wieczora Bo nie ważna dla mnie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymowac mi tu bardzo prosze Bo ja spokoju raczej nie znosze Czy Wy juz śpicie? Czy co robicie? Późna już pora,wiem to dokładnie Lecz tu zapraszam rymować składnie ;) Odstąpcie zatem od telewizora Bo przed komputer już zasiąśc pora :) Na kafeterii tyle topików I pomysłów do rymu bez liku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym tu rymem rzucić lecz nie mogę się ocucić oczy kleją mi się srodze głową cioram po podłodze 😴💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową rymowankę agę-zgagę koleżankę miło cie tutaj witamy do rymowania zapraszamy 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×