Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ania nie przejmuj sie, ja tez mam w brzuszku leniuszka i tez sie niepokoje często, ale dziewczyny maja racje, na wszystko przyjdzie pora. Ide spac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........... U mnie znow temp w dol--ale to wynik wczoraj dnia.... Do tego wieczorem mialam tel od mamy ze dziadek znow w szpitalu;ma przerzuty na pluca,wczoraj sie dusil i plul krwia-zabrali go od razu.... Ja juz mam dosc ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzięki Dziewczyny za pocieszenie! Joasiu!!Pamiętaj - tylko spokój!!!!Wiem, że łatwo powiedzieć, ale pamiętaj o Twoim maluszku 🌼 Justynka!Dla Ciebie dużo pozytywnych ciążowych wibracji :) Ja znów jakaś zdolinowana, w pracy chaos, wciąż nic mi się nie chce, marzy mi się spacer i trochę słońca, nie wiem kiedy byłam ostatnio dłużej na świeżym powietrzu, chyba w sylwestra..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z mamą - pierwsze pytanie, jak Małe.......a ja, że wciąż nic nie czuję........jak mnie to wkurza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko najważniejsze jest abyś się nie poddała i wierzyć zaczęła mocno w swoje II kreseczki! Bez względu na wszystko jeśli nastawisz się, że nie zajdziesz w ciąże to może też tak być ... dlatego zmień podejście i zamknij ten krąg ciężarówek na tym forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda🌻❤️🌻, ania🌻, lady🌻, joannaz🌻, kasik🌻, wica 🌻, listka 🌻 i wszystkie kobietki jak dobrze ze jestescie...eh... jak to pomaga, czuje sie o niebo lepiej! a i jeszcze wczoraj gadalam z laskami z pragne dzidziusia i jest tam pierwsza oficjana mama:) podala nawet recepte na ciaze: LUZ :):):):):) ah..mam nadzieje ze dolacze, szybciej niz pozniej❤️ a jak pozniej...to lepiej pozniej niz wcale🌻 buziole, lece do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... dokładnie Justnko - WBIJ NA LUZ :)) Joannaz a ty bez względu na wszystko co się źle dzieje powinnaś myśleć dla dobra maleństwa troszkę egoistycznie.... ( może się nie da ale jak trzeba to trzeba ) Trzymaj się kobieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY wiem,ale zbyt wiele problemow aby sie zajac soba..... JustynaM__mowilam,moja recepta ta sama: olac i dac na luz... Ja sie pogodzilam z mysla ze nie bede mama: efekt piorunujacy❤️ ***************************************** ************************************** ******************************************** ************************************* ******************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna...22 marzec to urodziny mojej mamy-wiec napewno operacja sie uda:) i bedzie wszystko ok 🌻 Duzo siły Asia i spokoju.. Aniaa ale Ty jestes niecierpliwa Mamuska,no:) ...napisała to ta co jest cierpliwa:):):) U mnie ok..jade dzis do mamy na obiad..M wyjechał a samej mi sie gotowac nie chce:(..ale jutro wracac i zrobie pomidorowa:) Trzymajcie sie:) Lady gratuluje 12 tyg....moj lekarz mowił byle do 13 tyg Pani Kasiu i bedzie tylko lepiej:):):) No to lady byle do 13 tyg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci 25 tydzien...wiecie a pamietam tam Malutka Kropeczke na usg i słowa lekarza jak powiedział 4-5 tydzien...ale czas leci....Jeszcze troche i bede panikowac przed porodem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam ciekawostkę. Wczoraj mąż spotkał się z dawnym kolegą, któremu urodziło się dziecko, miał być chłopiec Wiktor- przez cały okres ciaży tak informowano przyszłych rodziców, a tu niespodzianka - urodziła się dziewczynka...znajomi na tyle zaskoczeni, że nawet imienia dla dziewczynki nie mieli...... i jest Wiktoria :) czyli pewności nigdy nie można mieć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie własnie zastanawiałam jak ja dam na imie jak bedzie chłopczyk:) Chociaz sama na usg widziałam cipuche:):):) Wogole to mi sie dzis sniło ze pojechałam rodzic taksowka bo nikogo nie było w domu..i na sali przed cesarka prosiłam lekarza bysmy jeszcze godzine poczekali by moj maz zdazył dojechac:) I wiecie ze lekarz sie zgodził:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to też prawa z tą płcią! Pewności nie można do końca mieć do chwili kiedy nie zobaczy się na właśne oczka :)) Mam jednak nadzieję, że będę miała syna :) chociaż mówią mi, że córeczkę .... samam nie wiem! Imiona mam więc nie będzie problemu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Miejmy nadzieję, że w rzeczywistości nie będziesz musiała czekać na męża, bo będzie obok...... Lady! A jakie masz imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - :D ja też pamiętam jak test robiłam i te pierwsze USG.... cudo.... a teraz koniec 19 tyg... a ja juz mysle o tym jak bede go/ją na rekach trzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim!!! mam dziś tak cudowny dzień, że już nie pamiętam kiedy tak było: w ogole dziś nie wymiotowałam (a wczoraj np do 10 rano 3 razy) i nie jest mi słabo. normalnie to jakaś magia chyba, bo dziś mam pierwszy dzień 4 miesiąca!!!:):):) wiem wiem pewnie oznaki ciąży wrócą... ale cieszę się dzis póki co! jak to dobrze czuć się normalnie!!!!:) i jaki temacik ciekawy leciutki an naszym topiku - imionka!!!! wiecie ja też oczywiście o tym myślę. moim zdaniem łątwiej o imię dla chłopca tyle jest ładnych, ale dla dziewczynki... co jakiś czas przychodzi mi pomysła na jakies tam imię a potem przechodzi! i tak myślałam juz o Anastazji (nastka), Oli, Ninie, ostatnio była Adriana a teraz Kornelka:) a Wy? jakie macie typy?:) pootwierałam dziś okna w domu, bo normalnie czuję w powietrzu wiosnę!!! buziole!!!!!!i wiosenne promyczki dla Was!!!! pojutrze idę na USG!!! normalnie aż żyć się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki powiew optymizmu, aż przyjemnie się czyta :) gratuluję braku wymiotów ;) oby tak dalej!!!!! a co do imion u mnie króluje Julka, chociaż mąż chciałby Madzię, a dla chłopca Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania gdyby była u mnie córa to moja córa powiedziała, że ma się nazywać Julia a chłopak będzie miał na imie Kacper! Na razie takie imiona obstawiamy ale wszystko może do lipca ulec zmianie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper - suuper!!Zawsze to imię strasznie mi się podobało, ale mój mąż powiedział, że odpada, ale Julki nie odpuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ Ja juz po pracy, odpukac ale...dzis mam lzejsze mdlosci:) Ja imie mam dla dziewczynki: Amelka, a dla chlopaka nie mam pojecia, wszystkie wydaja mi sie takie jakies oklepane... Co do plci: mamie mojej wmawiali do konca ze dziewczynka, urodzil sie chlopak;););) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
otoż mam nie regularne cykle......dzien po okresie kochalam sie z chlopakiem bez gumki ale bardzo krótko (przed wejscie byl suchy) to byl mniej wiecej 7 dzien cyklu.........przez ostatni tydzien (16-22 dzien cyklu) wydobyway sie ze mnie ogormne ilosci sluzu a 23 dnia cyklu mialam cos przypominajace gest bardzo gesty sluz taki serek....od tamtego momentu jestm such i nie mam tych uplawow.... dzis jest 28 dzien cykly a jutro powinnam dostac okres........czy mozliwe zebym byla w ciazy???????prosze o odp to co opisalam wyzej to chyba owulacja prawda??????wiec jakie sa szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaki25
witam jestem tu nowa i prosze o pomoc na czym dokładnie polega zabieg inseminacji i jak długo moze trwac leczenie hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al1234--wybacz,ale jak mozna zajsc w ciaze dzien po okresie?:/ Praw fizyki sie nie pokona...... kaki25 _______inseminacja moze byc nasieniem meza, albo dawcy. Leczenie hormonami zalezy od stanu Twoje zdrowia, potrzeb, wynikow badan etc- soecjalista Ci o tym opowie... Mozesz poczytac na ten temat sobie tu: http://starania.webd.pl/forum18.htm?sid=003cf4f2bbf14ccab120c1693bec4021 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! JAk to fajnie ze watek sie rozwija... ja miałam taki sajgon dzis w pracy że chodze na rzesach...a na dodatek @ przylazla... POzdrawiam Was bardzo goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×